Handbagage Canarische eilanden

16-03-2017 06:41 59 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie heeft er tips. Graag wil ik alleen met handbagage vliegen komende week naar Lanazarote. Wij gaan 8 dagen en wasmachine in t het huis. Wat is slim om mee te nemen qua kleding?
Laagjes.

Rond deze tijd is het s avonds nog wel fris.
Alle reacties Link kopieren
Warme kleren aan, luchtige kleren mee. En zonnebrand en douchegel etc daar kopen.
Wat een gedoe. Ik zou een stuk bagage inchecken voor je vloeistoffen e.d.
Alle reacties Link kopieren
quote:zecora schreef op 16 maart 2017 @ 06:54:

Laagjes.

Rond deze tijd is het s avonds nog wel fris.Op Tenerife was het in juli zelfs fris s'avonds
quote:MinkeDeWit schreef op 16 maart 2017 @ 07:15:

Wat een gedoe. Ik zou een stuk bagage inchecken voor je vloeistoffen e.d.Voor 8 dagen? Wat neem je dan allemaal mee aan vloeistoffen? Die koop je toch gewoon ter plaatse of anders reisformaat.
quote:Filee schreef op 16 maart 2017 @ 07:24:

[...]



Voor 8 dagen? Wat neem je dan allemaal mee aan vloeistoffen? Die koop je toch gewoon ter plaatse of anders reisformaat.Ik vind het niets, alleen handbagage. Ik doe het wel eens, budgetkwestie, maar met grote tegenzin. Het is ook gevaarlijk, al die hutkoffers in de cabine.
quote:MinkeDeWit schreef op 16 maart 2017 @ 07:26:

[...]



Ik vind het niets, alleen handbagage. Ik doe het wel eens, budgetkwestie, maar met grote tegenzin. Het is ook gevaarlijk, al die hutkoffers in de cabine.Voor 8 dagen heb je echt geen ruimbagage nodig. Ze hebben zelfs een wasmachine in het appartement (?). Een handbagage koffer/tas met kleding is dan echt wel genoeg.
Alle reacties Link kopieren
Als er teveel handbagage is wordt het alsnog (gratis) ingecheckt als ruimbagage, dus het zal wel meevallen met de veiligheid.

Ik zou inderdaad warme kleren aandoen (vest) en veel shirtjes etc. meenemen. Een extra paar schoenen of laarzen, spijkerbroek. Een jurkje voor het geval het opeens toch warm wordt.
Nothing happens for a reason
Alle reacties Link kopieren
2 broeken, 2 vesten, 4 shirts, schoenen ondergoed, jas.
Alle reacties Link kopieren
Trek een vestje en jas aan en een lange broek die je makkelijk kunt wassen en drogen.
quote:Filee schreef op 16 maart 2017 @ 07:28:

[...]



Voor 8 dagen heb je echt geen ruimbagage nodig. Ze hebben zelfs een wasmachine in het appartement (?). Een handbagage koffer/tas met kleding is dan echt wel genoeg.Niet voor mij hoor. Heb graag mijn eigen spullen.
Alle reacties Link kopieren
quote:SallySpectra schreef op 16 maart 2017 @ 08:20:

[...]



Niet voor mij hoor. Heb graag mijn eigen spullen.Voor een week heb je toch niet zo veel nodig.
Alle reacties Link kopieren
Het koelt aan het einde van de middag erg snel af, heb ik twee weken geleden gemerkt. Als je genoeg lagen kleding aantrekt onderweg ernaartoe, zou het moeten kunnen, maar ik zou echt niet alleen maar handbagage meenemen. In het vliegtuig wil je toch ook wat spullen bij je hebben, plus je zit met vloeistoffen waarmee je moeilijk moet doen. Bovendien heb je dus echt wel wat warme kleding nodig.



Ik hoop niet dat je zo'n trolley mee gaat nemen als handbagage die eigenlijk te groot is, waardoor andere mensen nauwelijks plaats hebben voor hun handbagage. Dat zie ik tegenwoordig steeds vaker en ik erger me er dood aan. Check je koffer dan gewoon in.
quote:dolfje schreef op 16 maart 2017 @ 08:32:

[...]



Voor een week heb je toch niet zo veel nodig.Genoeg om geen zin te hebben het allemaal te kopen.
Alle reacties Link kopieren
quote:dolfje schreef op 16 maart 2017 @ 07:58:

Trek een vestje en jas aan en een lange broek die je makkelijk kunt wassen en drogen.Een koffer met voldoende spullen/kleding meenemen is toch veel handiger dan te moeten wassen? Bovendien loop je dan 7 avonden in dezelfde kleren.
Ik zou voor 8 dagen ook gewoon een koffer inchecken. Voor drie dagen alleen handbagage, ok, dan heb je toch geen shampoo nodig en red je het wel met 1 broek en wat van die miniverpakkingen toiletartikelen. Bij 8 dagen is een broek extra echt wel fijn, heb ik liever gewoon mijn eigen shampoo en conditioner mee (daar flessen kopen en na 2x gebruik weggooien vind ik niks) en dan heb ik ook nog ruimte voor genoeg boeken en zo. En veel schoenen
Alle reacties Link kopieren
quote:Marana_ schreef op 16 maart 2017 @ 08:50:

Ik zou voor 8 dagen ook gewoon een koffer inchecken. Voor drie dagen alleen handbagage, ok, dan heb je toch geen shampoo nodig en red je het wel met 1 broek en wat van die miniverpakkingen toiletartikelen. Bij 8 dagen is een broek extra echt wel fijn, heb ik liever gewoon mijn eigen shampoo en conditioner mee (daar flessen kopen en na 2x gebruik weggooien vind ik niks) en dan heb ik ook nog ruimte voor genoeg boeken en zo. En veel schoenen



Ik vind alleen handbagage meenemen voor een week of langer ook een beetje "moeilijk doen als het ook makkelijk kan". Ik mocht laatst 15 kilo meenemen en hoefde lekker niet na te denken of iets wel mee kon. Ik kon makkelijk genoeg zonnebrand, lenzenvloeistof, leesvoer, kleding, make-up, een extra paar schoenen etc. meenemen en als handbagage gewoon een makkelijke, wat grotere handtas, waarin ik spullen voor onderweg snel kon vinden. En ja, ik heb op 1 jurkje na alles gedragen en gebruikt.

Inchecken heb je zo gedaan en die paar tientjes die je soms extra moet betalen, vergallen je vakantie ook niet, neem ik aan.
Alle reacties Link kopieren
Dan moet je dus wasmiddel kopen voor die wasmachine daar. Zonnebrandcrème, shampoo, douchegel etc en onderhand ben je dan net zo vel geld kwijt dat je voor een tientje meer ruimbagage had gehad.



Dan moet je je vervolgens de hele week behelpen met je kleding terwijl je voor dat tientje meer gewoon 6 broeken en 10 shirts had kunnen meenemen en een extra paar schoenen.



Wel geld uitgeven aan een vakantie maar dan beknibbelen op de ruimbagage. En je dan vreselijk moeten behelpen en daar dan nog trots op zijn ook.



Kijk eens hoe weinig spullen ik mee kan nemen. Ja het ka. Ja. Maar of het er leuker of gemakkelijker op wordt echt niet.



En dan inderdaad mijn bescheiden tasje niet kwijt kunnen omdat een ander smokkelt met de maximale maten omdat ze eigenlijk toch mer willen meenemen dan daarin past.
Alle reacties Link kopieren
Net terug van 8 dgn. Lanzarote. Handbagage kan prima! Ruimte genoeg om het op te bergen en anders was er de optie het alsnog in te checken als ruimbagage. Zelf had ik, naast de set warme kleding die ik aan had, twee lange broeken, twee truien en een dun vestje in mijn koffer. Daarnaast zomerse kleding. Ik had niet meer nodig, maar had ook geen behoefte aan extra set schoenen mee en vond het meenemen van kleine flesjes vloeistoffen geen probleem.
Alle reacties Link kopieren
Ik zeg ook niet dat men geen koffer moet inchecken, meestal doe ik dat zelf ook wel omdat ik geen zin heb om met trolleys te moeten leuren maar dan is dat een koffer voor ons twee en een rugzak als handbagage en dat zit dan bij lange na niet vol en heb ik nog teveel bij me.



Ik zou trouwens wel een joggingbroek oid meenemen voor savonds. Lekker om in je huisje in te hangen.
Alle reacties Link kopieren
quote:tulp123 schreef op 16 maart 2017 @ 08:59:

Net terug van 8 dgn. Lanzarote. Handbagage kan prima! Ruimte genoeg om het op te bergen en anders was er de optie het alsnog in te checken als ruimbagage. Zelf had ik, naast de set warme kleding die ik aan had, twee lange broeken, twee truien en een dun vestje in mijn koffer. Daarnaast zomerse kleding. Ik had niet meer nodig, maar had ook geen behoefte aan extra set schoenen mee en vond het meenemen van kleine flesjes vloeistoffen geen probleem.Dan ben ik heel benieuwd hoe groot die koffer was. Ik zie tegenwoordig echt vaak van die asociaal grote gevallen. Check dat ding gewoon in.
Alle reacties Link kopieren
quote:pamelacourson schreef op 16 maart 2017 @ 09:01:

[...]





Dan ben ik heel benieuwd hoe groot die koffer was. Ik zie tegenwoordig echt vaak van die asociaal grote gevallen. Check dat ding gewoon in.Daar ben ik het mee eens daarom neem ik meestal wel ruimbagage. Kan wel in mijn trolley voor een week maar ik vind het irritant als die bakken allemaal vol zitten.
Alle reacties Link kopieren
Als je wat t-shirts en hemdjes op elkaar legt en dan samen oprolt, kost dit weinig opbergruimte. Twee broeken en een rok erin, wat ondergoed en sokken en een aantal benodigde verzorgingsproducten en klaar. Niet onmogelijk denk ik.
Het is gewoon een gedoe. Mijn shampoo en douchegel wil ik nog wel uit het hotel gebruiken, maar tandpasta, dagcreme, mascara, oogmake-up remover en reinigingsschuim geldt ook allemaal als vloeistof. Dat mag dus per stuk maar 100 ml zijn dus ben je thuis aan het kliederen om alles in kleine flesjes te doen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven