Mode & Beauty alle pijlers

Werkt product x echt?

17-03-2017 15:46 3598 berichten
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik denk bij elk nieuw product 'werkt het echt?' en misschien is het een handig idee om producten te plaatsen die echt werken



Mijn bijdrage:



- wimper verlengend serum van Revitalash. Ik heb de nieuwe formulering want de oude mocht geen bimatoprost meer bevatten. Na 2 maanden zijn mijn wimpers zo'n 50% langer, wel zijn ze niet toegenomen in dikte.



- IPL voor diffuse roodheid bij rosacea en wat adertjes + pigment vlekjes. 4 Behandelingen en roodheid af genomen met zo'n 85-90%, vlekjes helemaal weg.



Jullie nog toevoegingen en tips?
Alle reacties Link kopieren
[...]
moderatorviva wijzigde dit bericht op 06-04-2017 15:20
Reden: spam
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
quote:MonicaG schreef op 06 april 2017 @ 12:49:

Die Nivea balsem zie ik zo vaak voorbij komen, maar ruikt die dan niet erg 'mannelijk'?

Ben een beetje bang dat de geur gaat mixen met mijn parfum, of valt dat wel mee?



Ik vond van wel, heb een Catrice primer gekocht en die werkt ook super. Basismakeup (aangebracht om 06.45 uur) zit er om 22.00 uur nog steeds op:



Catrice



Ook versies tegen roodheden geloof ik.
Alle reacties Link kopieren
quote:honingbijtje schreef op 06 april 2017 @ 11:56:

[...]





Werkt bij mij niet, ik zweer bij azaron (tube, biet stick)Echt niet? Ik ben juist zo positief en iedereen in mijn omgeving ook.
Alle reacties Link kopieren
Tvp
Alle reacties Link kopieren
quote:Meauve01 schreef op 06 april 2017 @ 14:43:

[...]





Ik vond van wel, heb een Catrice primer gekocht en die werkt ook super. Basismakeup (aangebracht om 06.45 uur) zit er om 22.00 uur nog steeds op:



Catrice



Ook versies tegen roodheden geloof ik.



Ik gebruik normaalgezien ook Catrice of Essence primers, maar dat Niveaspul schijnt zo speciaal te zijn dat ik nieuwsgierig word



Heb nu een gezichstprimer in gebruik, is een soort gel, geen idee welk merk, komt uit een Deautybox of zo, maar die gel vind ik geloof ik wel prettiger voor mijn gemengde huid dan een crèmige structuur.
Eyeliner van Mac blijft goed zitten en is makkelijk aan te brengen.

Naar aanleiding van dit topic ook benefit gimme brow gehaald en revitalash.

De gimme brow werkt ook erg makkelijk en ziet er goed uit.
Top :-)
Alle reacties Link kopieren
quote:Pretzel66 schreef op 06 april 2017 @ 12:56:

Naar de stad geweest en eye primer van Catrice gekocht setting spray , poeder en groene concealer van LA girl plus gimme Brow van Benefit

Zo even naar de Dio lopen voor die Vitis tandpasta !Waar koop je LA girl?
Alle reacties Link kopieren
quote:Ksenija schreef op 07 april 2017 @ 16:15:

[...]





Waar koop je LA girl?Bijj Boozyshop.
quote:Ksenija schreef op 07 april 2017 @ 16:15:

[...]





Waar koop je LA girl?In Breda zit een salon die het verkoopt.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cadance schreef op 31 maart 2017 @ 15:45:

Ik heb even nagedacht en blijk toch wat favorieten te hebben! Komt ie: nu de zon weer feller is gebruik ik weer de Eucerin oil control sun gel-crème factor 50. Deze zonnebrand crème is speciaal voor het gezicht en heb ik een paar jaar geleden ontdekt. Sindsdien gebruik ik 'm trouw het is de enige crème die goed beschermt en die mijn glimhoofd de hele dag matteert. Sindsdien ook geen last meer van zonnevlekken. Cadance, nog superbedankt voor de tip! Heb 'm ook gekocht, bevalt echt heel goed (vooral dat het witte direkt wegtrekt, licht van structuur is, niet vet maakt en niet glimt). Thanks
Ik voel me zo moedellooos
Alle reacties Link kopieren
Dubbel
Ik voel me zo moedellooos
Alle reacties Link kopieren
zo, heb net even die vevina creme besteld, daarna de Vitis tandpasta met nieuwe Oral B whitening borsteltjes. Complete make over straks



ik hoop dat als mensen iets bestellen op basis van wat hier aangeprezen worden, ze ook een recensie geven na gebruik...of het echt zo goed is als hier beschreven wordt!
The past may be in tatters
But today is all that matters
Alle reacties Link kopieren
Gisteren ook vitis tandpasta besteld :D



Zijn er ook mensen die vitis combineren met 'gewone' tandpasta? De oude tubes 'gewone' tandpasta wil ik ook gewoon opmaken, dus zat er aan te denken om 1 keer per dag vitis, 1 keer per dag andere tandpasta.
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik Banana powder. Echt top. Ik gebruik het als poeder tegen het glimmen, op YouTube staan veel tutorials maar dan om te shapen. Dat is me te veel werk en te veel laagjes, maar het ziet er wel prachtig uit.
Always look on the bright side of life
Alle reacties Link kopieren
quote:tjjjjjemig schreef op 07 april 2017 @ 22:39:

[...]





Cadance, nog superbedankt voor de tip! Heb 'm ook gekocht, bevalt echt heel goed (vooral dat het witte direkt wegtrekt, licht van structuur is, niet vet maakt en niet glimt). Thanks Yesss!
Ik heb vandaag de Vitis tandpasta gekocht!
Alle reacties Link kopieren
quote:gruffalo schreef op 08 april 2017 @ 12:55:

zo, heb net even die vevina creme besteld, daarna de Vitis tandpasta met nieuwe Oral B whitening borsteltjes. Complete make over straks



ik hoop dat als mensen iets bestellen op basis van wat hier aangeprezen worden, ze ook een recensie geven na gebruik...of het echt zo goed is als hier beschreven wordt!



Even een update op mijn eerdere recensie over de Nivea balsem: vanochtend ter vergelijking nog een keer mijn Wet 'n Wild primer (waar ik heel tevreden over was) gebruikt en ik vind dat de Nivea balsem er echt beter voor zorgt dat mijn makeup mooier blijft gedurende de dag. En voor degenen die bang zijn dat je de "mannelijke" geur blijft ruiken: nee, dat is écht niet waar. Je ruikt het heel even, maar die geur vervliegt heel snel.



Gisteravond ook met de Vitis tandpasta begonnen, ik zal over een paar weken een update geven hoe deze bevalt. De smaak en het gevoel zijn in ieder geval prima. Ik gebruik normaal de Sensodyne protect & repair, waar ik voor mijn gevoelige tanden altijd heel tevreden over ben geweest. Dus even kijken of de Vitis mijn tanden echt witter maakt, anders ga ik terug naar de Sensodyne :-).
Alle reacties Link kopieren
Iedere keer als ik dit topic omhoog zie komen, denk ik 'handig'! Nu dus maar een ordinaire tvp



Binnenkort wil ik Eucerin oil control sun gel-crème factor 50 kopen (hierboven genoemd), dan wil ik best over een tijdje een review geven.
quote:gruffalo schreef op 08 april 2017 @ 12:55:





ik hoop dat als mensen iets bestellen op basis van wat hier aangeprezen worden, ze ook een recensie geven na gebruik...of het echt zo goed is als hier beschreven wordt!Ja leuk inderdaad !
Alle reacties Link kopieren
quote:Tobbert schreef op 08 april 2017 @ 14:52:

Iedere keer als ik dit topic omhoog zie komen, denk ik 'handig'! Nu dus maar een ordinaire tvp



Binnenkort wil ik Eucerin oil control sun gel-crème factor 50 kopen (hierboven genoemd), dan wil ik best over een tijdje een review geven.Dat wilde ik ook doen, maar toen ik wat meer informatie ging zoeken kwam ik ook de Eucerin Sun Fluid anti-age tegen. Iemand daar ervaring mee? Wat ik er van begrijp is dat de oil control fijn is wanneer je een erg vette huid hebt, maar ik heb een wat drogere huid met een wat vettere t-zone.
Grappig topic, ook al wat spulletjes voorbij zien komen die ik in huis heb en ook een interessante webshoptip. Ga deze in de gaten houden. ;)
Alle reacties Link kopieren
Vitis tandpasta een aantal dagen gebruikt nav dit topic, ik had een plekje wat verkleurd was en dat is weg. Ze voelen ook erg glad en nog geen gevoelige tandhalzen, daarvoor gebruikte ik sensodyne. Tot op heden prima dus.
Alle reacties Link kopieren
quote:Pretzel66 schreef op 30 maart 2017 @ 20:17:

[...]



Ik heb de gouden versie gebruik hem op vakantie ipv bodylotion en in mijn haar , ook voor de heb gekocht ;)



Ik heb de gewone vanochtend door m'n haar gedaan en hij mag blijven

Ik heb droge lengtes/punten en vette wortels en mijn haar ziet er gezonder en glanzender uit zonder vet te zijn.



De handcrème van Nuxe mag ook blijven, trekt lekker snel in en hydrateert toch goed en de geur is nog fijner dan die van de olie
quote:TS_76 schreef op 08 april 2017 @ 15:37:

[...]





Dat wilde ik ook doen, maar toen ik wat meer informatie ging zoeken kwam ik ook de Eucerin Sun Fluid anti-age tegen. Iemand daar ervaring mee? Wat ik er van begrijp is dat de oil control fijn is wanneer je een erg vette huid hebt, maar ik heb een wat drogere huid met een wat vettere t-zone.

Ik wil van de week even kijken of ik wat proefjes kan krijgen bij de apotheek.

Had bijna een zonbescherming 50 gekocht bij de schoonheidsspecialiste à 59€ , ga eerst deze toch eens proberen !

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven