Lijf & Lijn alle pijlers

Afvallen met...

22-03-2009 15:24 4931 berichten
Alle reacties Link kopieren
De Waterfiets!!











Verboden woord:

ZWNNGMW (oftewel: Zij Wiens Naam Niet Genoemd Mag Worden)



Verzoekje: zouden jullie wijzigingen voor de tabel een kleurtje willen geven? Thanks!



Link naar het vorige topic: Afvallen met Boer zoekt Vrouw!
Alle reacties Link kopieren
Dat was een beetje een egopost he?!



Age, die kiemschaal doet het goed zeg. Ik wil morgenmiddag hier in de stad even bij de K&D binnen lopen voor wat lekkere dingen.



Erwt, is het je gelukt verantwoorde boodschapjes te doen? Ik ga zometeen na het eten ook nog even. Richting AH vandaag, dat doe ik eens in de zoveel tijd want die is niet helemaal om de hoek (nog geen 5 minuten met de auto hoor...).



MdK, vanaf haar werk! Da's leuk! Is het je nog gelukt je werkhobbel te nemen? En gaat Kees ook vandaag weg of morgen?



Floor, fijn dat het allemaal goed was bij de tandarts! Ik ben er zo bang voor. Vraag altijd direct of het pijn gaat doen enzo...



Vinyl, lekker bij de schoonheidsspecialiste geweest?



En ik ben nu wel benieuwd wat voor salade Tien dan gisteren gegeten heeft...
Alle reacties Link kopieren
Ja, het was zalig!

Mijn schoonheidsspecialiste hield er mee op, dus dit was de eerste keer bij een ander.

Maar ze is beter, én zit om de hoek.



Heb me laten verleiden tot een heerlijke creme, dus de portemonnee is leeg, maar mijn velletje poezelzacht!
Alle reacties Link kopieren
Goed dat je hebt afgezegd Drift!

Lekker voor jezelf kiezen. Avond op de bank met vriendin + dvd klinkt heeeeeel verleidelijk. Helaas 'moet' ik nog uit eten

(beneenbeetjemoe)



Grappig, ik ben morgen ook nog even in Waterfietscity. Hopelijk ook wat shoppen + kijkje nemen bij D&K.

M'n moeder is ook fan van die winkel.



Oei... ik moet nu toch wel even gaan haasten.

Nog wat make-uppen en alles netjes achterlaten. Maandag weer een (werk)dag!



Tot later vanavond!
Alle reacties Link kopieren
Iedereen weer weekend? Ga mijn mail even bijlezen. Op mijn werk is nog wel een beetje gelukt maar geen indrukwekkend slimme dingen meer geproduceerd. Nou ja, maandag weer een dag.



Kees is al weg en ik heb al fijn anti- cyclisch (luxe dus ) boodschappen gedaan voor lekkere dingen vanavond. Verder afspraak kapper gemaakt morgen, ga ik morgen met vriendjes in Amsterdam eten. Nog even kijken of ik mezelf vanavond nog aan het sporten kan krijgen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Drift schreef op 27 maart 2009 @ 17:58:

En ik ben nu wel benieuwd wat voor salade Tien dan gisteren gegeten heeft...



Het was een salade met gerookte kip, tomaat, komkommer, sla (veeeeel sla), randje filodeeg en gelardeerd met geraspte cheddarkaas. Erg lekker. Wat MdK er niet bij vertelt is dat zij en Floor zich vreselijk tegoed gedaan hebben aan Turks brood met kruidenboter en tapas. En dat at Tien dan weer niet



Las in de gauwigheid dat iedereen een beetje boel moe is, het begint een beetje afgezaagd te worden, maar dat herken ik heel erg. Jammer genoeg!

Denk dat ik vanavond maar eens heel erg vroeg mijn mandje induik, moet morgen zó veel doen en dan kan ik maar beter uitgerust zijn..
Alle reacties Link kopieren
Ik heb alweer even op de bank liggen snurken Ik gooi het nog een beetje op 'beginnen met werken en snipverkouden'.



/ Wat zitten er calorieen in turks brood? *fluit onschuldig*
Alle reacties Link kopieren
Ik ben zo richting vriendinnetje. Ga lekker met de auto heb ik bedacht. Geen zin om door het onstuimige weer te gaan fietsen



Doe het allemaal rustig aan. Volg gewoon het voorbeeld van Keesie en ga lekker liggen maffen op de bank



Fijne avond allemaal en tot later!
Alle reacties Link kopieren
Zie nog net een stukje DWDD en zie dat Mathijs van Nieuwkerk een heel erg paars jasje aan heeft
Alle reacties Link kopieren
Kom even om het hoekje kijken: J belt me zondag, waarschijnlijk in de avond. SPANNEND!
Alle reacties Link kopieren
Ha vinylleke, dacht net aan je (maar dat komt omdat je in de aanbieding bent bij de carpet right ) Fijn dat je daar in ieder geval je niet meer over op hoeft te vreten! Nu niet het hele weekend met je ziel onder je arm rond de telefoon drentelen hé?
Alle reacties Link kopieren
Hahahaha, ik in de aanbieding? Ik moet niet te goedkoop worden he?



Nee, het grappige is dat hij me morgen wilde bellen, maar ik ben de hort op 's avonds en hij is overdag op huizenjacht. Dus wordt het zondag. Prima dus!



Ben erg benieuwd. Hij heeft weer een gezonde blik op de toekomst zegt hij, hij klinkt echt opgewekter! Gelukkig maar...
Alle reacties Link kopieren
Goed dat het (hoop ik) niet in je op is gekomen om dat dan maar aan de kant te schuiven voor hem. En fijn dat hij beter klinkt. Zelfs als het niets wordt gun je hem wel het beste.
Alle reacties Link kopieren
Ja, zeker!



En nee, heb een hoop leuke dingen staan morgen en dat gaat gewoon door. Heb nu al bijna 3 weken gewacht, dus die ene dag kan er dan nog wel bij
Alle reacties Link kopieren
Psies! Leuke dag gaan hebben morgen!
Alle reacties Link kopieren




Ik ben weer thuis! Was heel gezellig uit eten in een heel erg gezellig huiskamerachtig restaurantje met teveel lekkere dingen. Hmmm... nog steeds geen veratnwoord lijstje dus

De boodschappen daarentegen wél, want in huis: veel optimelkwark, worteltjes (om tussendoor te eten) en een maaltijdsalade voor morgen als avondeten!



Ohhh en heb nog iets leuks gedaan! Heb www.vakantieveiling.nl ontdekt. Wilde als verrassing voor Xan een saunabezoekje gaan organiseren en heb nu voor een prima aanbieding een saunabezoek (inclusief dineetje en een behandeling) voor twee personen gescoord

Moet eerst wachten op een code (kan nog een paar weken duren) en kan dan boeken!



Vinyl, fijn dat je iets van J gehoord hebt! Zondag dus... spannend



Heb de rest gelezen, maar m'n hoofd doet 't niet meer zo goed, dus morgen meer
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren


Ik ben er ook weer en duik direct mijn bed in.

Gezellige avond gehad. Geen dvd gekeken maar lekker commentaar geleverd op X-factor. We hadden bedacht dat het voordeel daarvan was dat we er tenminste gewoon doorheen konden kletsen. Grootste deel van X-factor dus ook gemist door eindeloos gebabbel



Erwt, wat een leuk idee! Ik hoorde toevallig afgelopen weekend van die website.



Die reclame van Carpet Right heb ik ook al een aantal keer gezien en dan moet ik iedere keer aan Vinyl denken!

Fijn dat J je gaat bellen, is dat in ieder geval duidelijk. En wat goed dat hij weer wat opgewekter klinkt!



Slaap lekker allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat je 't gezellig hebt gehad Drift

Ik heb nog even de uitzending van Goede Tijden gekeken ( ) en ga nu ook slapen...
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Joehoe! Age ook weer back in tha house!



Eten was lekker en verder was het een leuke avond. Minpuntje: niet tot nauwelijks met LC gesproken. Oh wacht, ik kan hier beter over mailen.



Oeh, klinkt goed zo'n sauna-arrangement Erwt! Ik heb bedacht dat lijf wat goede aandacht kan gebruiken en dat ik maar eens onder de zonnebank moet. Alleen geeeeen idee hoe zoiets werkt.

Kan zondag wel even gaan...



Ah kijk, dat zijn de fijne avonden Drift. Lekker X-Factor-menseen van commentaar voorzien Me like too!



Er spannend dat je zondag gebeld wordt Vinyl!



Leuke dag ga je morgen tegemoet MdK. Hoe bevalt je werk + werkplek tot nu toe? Alweer twee weken aan het werk hé. Wennen hoor, geen wonder dat je moeiig bent.



Lijstje voor vandaag:

yoghurt/muesli

halve crunchie (van Shakie's)

2 volk boterham, 1 met slankie sambal, een halve met humus-zongedroogde-tomaat en een halve met ossenworst.

1 volk cracker met ossenworst

andere helft van crunchie

zakje So Crispy paprika

+ voor- hoofd & nagerecht wat ik jullie mailde



1 Strawberry Strike (van Shakie's)

half glas milk&fruit (gadver, wat is dat spul zoet!)

1 groot glas roosvicee

glas water

2 3 witte wijn



En nu lekker koese! Morgen weer redelijk op tijd opstaan (voor een zaterdag!).
Alle reacties Link kopieren


Kon niet meer slapen, was druk bezig met opsporingstruuks (i.v.m. mails over julliewetenwelwie) en heb er zelfs over gedroomd .



Age, ik vind 't zo grappig dat jij altijd schrijft 'lekker koese'. Voelt als jeugdsentiment



Fijn van leuke avond, wel een beetje jammer van LC.



Jaaaa X-factor is leuk afkraak-materiaal . Xan heeft 't zelfs opgenomen, kunnen we morgen mooi kijken, want 't wordt vast zo'n druilerige dag.



Ik moet echt véél doen in huis, want gisteren nogal lui. Tis hier een grote puinhoop en er moet gepoetst, opgeruimd, de was gedaan, stofzuigen (bah!) en wilde eigenlijk nog even naar de Karwei, want zag aanbieding voor tuinstoelen.



Eerst maar eens even ontbijten...
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!

Ik ben net wakker en kon niet meer slapen. En in het kader van enig ritme krijgen in mijn dagen en het opgebrande gevoel kwijtraken heb ik bedacht dat ik dan maar beter op kon staan om vanavond weer op tijd mijn bed in te duiken.



Erwt, dat dromen van jou Ik herken het wel, als ik iets heb dat me bezig houd komt het ook op de meest vreemde manieren in droomvorm voorbij.

Klinkt als een vol huishoudelijk dagje. Ga je ook nog wat leuks doen?



Age, fijn dat je een geslaagde avond gehad hebt. Jammer van LC!



Heeft de rest lekker geslapen?

Ik ga vanmorgen eerst een beetje aanrommelen hier in huis. Het is een zooitje dus ik wil wat opruimen. Was de laatste dagen vanalles kwijt en het is zo jammer dat dat toch echt komt omdat het hier een rommel is. Aan het einde van de ochtend ga ik richting stad, kijken of ik schoenen kan vinden voor bij het jurkje voor de bruiloft (speaking of which... Erwt, hoe is het met jouw jurkjesjacht?). Daarna lunchen met een vriendinnetje.

Maar eerst ontbijt!
Alle reacties Link kopieren
Haa Drift is ook vroeg.

Inderdaad slim om op te staan volgens mij. Dan hou je het beste ritme.



Ja dat dromen . Had 'm trouwens wél opgespoord en werd wakker toen ik bezig was de politie te bellen om dat te melden



Hier nog geen jurkje gekocht. Ik ga over anderhalve week een middag met Erwtenmoeder winkelen en hoop dan een jurkje te vinden. Wilde eigenlijk vanmiddag nog wel even naar de stad, maar 't is zulk druilerig weer dat ik dat nog niet zeker weet....

Verder dus eigenlijk geen leuke plannen
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Maar even wat tijd voor jezelf met een boekje op de bank kan ook een leuk plan zijn toch? Of wat extra aandacht aan jezelf besteden omdat Xan er niet is?

Ik word ook niet echt blij van dit weer. Hier zojuist zelfs een flinke bui. Het is dat ik in de stad met een vriendin heb afgesproken anders zou ik geloof ik ook niet uit vrije wil naar buiten gaan vandaag



Ik hoop dat het volgende week zaterdag beter weer is Zodat we in ieder geval op een terras kunnen zitten ofzo.

Dat wilde ik jullie nog vragen... Zal ik het restaurant reserveren waarvan ik de link op de mail gezet heb? Reacties waren wel positief toch? Of weet iemand anders iets heel leuks?

Ik vind het zelf best lastig iets te bedenken. Ken wel wat leuke tentjes maar die zijn allemaal best klein waardoor ik me afvraag of we er met z'n achten kunnen eten...

En wat zouden jullie een goed tijdstip vinden om te gaan eten? Als we er ongeveer uit zijn bel ik straks even om te reserveren.
Alle reacties Link kopieren
Haaaai allemaal!

eh. Erwt: als het een verrassing is, is het dan wel slim om het hier te plaatsen?



Verder: restaurantje is prima, lijkt me heel leuk.

En een goede eet-tijd.... half 7 / 7 uur?
Alle reacties Link kopieren
Hey kikker!

Heb jij nog leuke plannen voor vandaag? Of moet je aan de studie?



Ik dacht zelf ook aan half 7 of 7 uur om te gaan eten trouwens...
Alle reacties Link kopieren
Ja, ik zou 2 verjaardagen hebben, 1 housewarming en ik zou mijn gezicht laten zien op de cultuurnacht hier.

Gaat niet allemaal lukken, dus ik heb vanmiddag een verjaardag, dan een housewarming in Doesburg of all places, en dan vanavond Cultuurnacht.



Lekker vol dus

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven