Gone Flying, Dubai

12-12-2018 17:57 2119 berichten
Welkom in mijn vervolgtopic! :cheer:

Begin Januari verhuis ik naar Dubai om aan een spannend, nieuw hoofdstuk te beginnen. Ik deel hier graag met jullie hoe het mij vergaat in die hete, zanderige smeltkroes van culturen.

Maar eerst... inpakken en afscheid nemen. :there:

Dit topic slechts heeft 1 regel: mijn werkgever mag niet worden genoemd. ;-)
anoniem_380051 wijzigde dit bericht op 06-01-2020 15:47
79.16% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Super leuk allemaal. En eindelijk staat je vakantie dan vast.
Ik ben nog groggy van mijn vlucht naar huis. Maar ik ga zometeen een nieuwe telefoon kopen en daarna naar de bioscoop met Jay.

Hopelijk kan ik nog steeds videobellen na aankoop van een UAE gsm. Tot nu toe heb ik geluk gehad. In Dubai blokkeren ze videobellen namelijk maar om 1 of andere reden kon ik dat wel. Skypen kon ik de eerste maanden nog tot dat plots niet meer kon. Nu bel ik via Messenger.

Ik heb trouwens net een email gehad met goed nieuws. Ik ben uitgenodigd voor een assessment day voor het Bussiness Promotion team! :cheer2: Als het lukt om een goede indruk na te laten wil dat nog niet zeggen dat ik dan vaak opdrachten krijg. Maar aangezien ik nogal een multiculturele look heb, heb ik volgens mij wel meer kans op opdrachten. Aan boord hebben collega's al gedacht dat ik spaans was. Gisteren hoorde ik nog dat ik er Braziliaans uit zie. :proud:
Alle reacties Link kopieren
Oh dat wil je graag toch? Tof. Hopelijk lukt 't.
.
anoniem_370403 wijzigde dit bericht op 02-05-2020 08:22
99.51% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet of ik er overheen gelezen heb maar wat is het bussiness promotion team? En waarom is een internationaal uiterlijk een voordeel?

Succes met je telefoon!

Leuke film gezien?
Veel succes op de promotie dag Dolly!
Alle reacties Link kopieren
Stille meelezer hier ook, ik zou graag je insta willen.
Ik denk erover om in oktober op vakantie naar Dubai te gaan.
Dit topic vandaag gevonden en in 1 keer uitgelezen. Vierkante ogen..
Wat schrijf je leuk en je verhalen vind ik leuk om te volgen.

Ook zou ik graag je Insta krijgen, om beeld bij je verhalen te krijgen.

Ik ga verder in stille mee lees modus. Veel succes alvast bij de assessment day! Volgens mij gaat het je wel lukken. Zoals je schrijft lijk je mij een hele fijne stewardess die ik graag wil tegen komen op 1 van mijn vluchten.
Alle reacties Link kopieren
Wie is Jay? :O ;-D
Hanne_Solo schreef:
28-07-2019 18:23
Super tof Dolly! Duurt het assessment echt de hele dag? En is dat werktijd? Kan je je kansen vergroten door je voor te bereiden of te oefenen? Wat een mooie wending zo snel in je loopbaan.
Nee wellicht gewoon de hele ochtend. Ik begreep van anderen dat het niks is om me druk over te maken. We moeten onszelf voorstellen en over een random onderwerp kletsen. (Je moet een kaartje trekken met een onderwerp). Ik moet in uniform gaan, dus mijn schoenen opblinken, mijn haar en make-up tot in de puntjes in orde brengen lijkt mij niet slecht als voorbereiding.
duizel schreef:
28-07-2019 18:29
Ik weet niet of ik er overheen gelezen heb maar wat is het bussiness promotion team? En waarom is een internationaal uiterlijk een voordeel?

Succes met je telefoon!

Leuke film gezien?
Dat zijn de hostessen die het merk promoten op diverse events over de hele wereld.

De dames die het merk mogen gaan vertegenwoordigen worden onder andere gekozen op basis van waar het event doorgaat. Voor events in Thailand gaan ze vooral dames met een Thaise look sturen Bvb.

We zijn naar de Lion King gaan kijken. Echt een aanrader! Zo mooi gedaan. Soms lijkt het alsof je naar een echte film aan het kijken bent ipv een animatiefilm.

---

Ik ben sinds vandaag officieel geen inwoner van België meer. Ik heb me uitgeschreven. Vreemd gevoel is dat.
anoniem_380051 wijzigde dit bericht op 29-07-2019 18:45
0.18% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Die laatste foto op je insta is zo ontzettend mooi!

Ik heb mij vorig jaar ook uitgeschreven uit NL, gek is dat he dat je dan opeens niks meer hebt dan eigenlijk behalve vrienden en familie. Ben je trouwens ooit van plan om nog weer terug te gaan?
Foodisgood schreef:
29-07-2019 17:55
Die laatste foto op je insta is zo ontzettend mooi!

Ik heb mij vorig jaar ook uitgeschreven uit NL, gek is dat he dat je dan opeens niks meer hebt dan eigenlijk behalve vrienden en familie. Ben je trouwens ooit van plan om nog weer terug te gaan?
Het voelt een beetje ontwricht. Bizar eigenlijk want er is gewoon iets aangepast op papier.

Ik ga waarschijnlijk nog wel terug als "tussenstop". Maar alles kan nog. Wie weet wil ik hierna wel definitief terug.

Het huidige ideaalplan is om hierna naar NL te verhuizen en een paar jaar voor KLM te vliegen en daarna ergens in het zuiden van Europa te settelen.

Excuses voor de vreemde typefouten maar mijn GSM spreekt Engels. :facepalm:
Alle reacties Link kopieren
Ik zou ook graag je Instagram willen
Alle reacties Link kopieren
Een paar jaar voor de klm vliegen gaat je niet lukken. Dat zeggen de meesten en vrijwel iedereen blijft langer dan 10 jaar in dienst. Ik ging ook een zomer vliegen, dat werden er 16 (jaar dus) :proud:
mayou schreef:
29-07-2019 20:20
Een paar jaar voor de klm vliegen gaat je niet lukken. Dat zeggen de meesten en vrijwel iedereen blijft langer dan 10 jaar in dienst. Ik ging ook een zomer vliegen, dat werden er 16 (jaar dus) :proud:
Dat zeggen ze hier ook altijd als ik zeg dat ik maar 1 contract blijf. In oktober word ik achter al 30. En ook al is dat niet oud, ik merk toch dat ik het rustiger aan moet doen dan de jonkies die net een casino binnen mogen.

Ik weet dat KLM meer mogelijkheden geeft om me te settelen. Dus als ze me daar willen hebben en ik kom een knappe Nederlander tegen dan sluit ik niet uit dat ik in Nederland blijf. Maar voor de rest van mijn leven vliegen? Ik weet het niet. In ieder geval niet hier in Dubai.

Dit was goed om me los te maken van de platgetreden paden. Nu besef ik ten volle hoe maakbaar het leven is. Studeren, carriere maken, samen wonen, trouwen, een huis kopen, kinderen krijgen en de kleinkinderen zien opgroeien in het land waar je zelf voor het eerst het levenslicht hebt gezien is slechts 1 van de opties.

Mijn broer en mijn schoonzus hebben het over niks anders dan vastgoed kopen. Want dat is slim. Maar ik weet niet eens waar mijn huis zou moeten staan. En ik vind deze vrijheid en het gebrek aan rompslomp nu juist slim. Het is in ieder geval aangenaam. Alles ligt nog open. Ik zie wel waar ik uitkom. Mijn geld blijft voorlopig gewoon gezellig op mijn spaarrekening staan tot mijn plannen een definitievere vorm aannemen.

Ik zeg voorlopig: lang leve het avontuur en de eindeloze mogelijkheden!
Alle reacties Link kopieren
^Wat goed van je dat je zo denkt! Ik sta er hetzelfde in (wil overal naar toe om te wonen) maar ik merk ergens dat ik het toch wel een beetje eng vind dat ik niks heb (behalve een spaarrekening) + daarbij het gevoel vanuit de maatschappij en mijn omgeving dat je ''carriere moet maken, huis moet kopen en kinderen moet krijgen'' terwijl ik dat helemaal niet wil.
Wat voor een ander goed voelt is niet noodzakelijk hetgeen dat jou gelukkig kan maken. Fijn dat het voor hen zo werkt. Maar sommigen zoeken nu eenmaal (eerst) iets anders.

En waar heb je nu eigenlijk een eigen huis voor nodig? Dat kan altijd nog. Of niet. Ook goed.

Ik ben wel van plan om ooit iets te kopen. Van zodra ik weet waar. :proud:

Ik ben gelukkig zo. Dat is wat telt. Net bedacht ik mezelf heel even "wat doe ik hier eigenlijk? Zou ik niet gelukkiger zijn thuis, bij mijn familie?" Meteen daarna: "tja, maar dat gaat na een maand ook weer normaal voelen. En dan lonkt het avontuur weer."

Ik ben nu waar ik moet zijn. Ookal had ik mijn familie graag bij me gehad. Je kan gewoon niet alles hebben. Voorlopig heeft de avonturier in mij de overhand en jaag ik mijn dromen na. Ik word vanzelf wel eens moe en dan zal ik de rust opzoeken.
Mooi TD. Wijze woorden.
Alle reacties Link kopieren
Helemaal mee eens! Doen wat goed voelt is beter dan doen wat van je verwacht wordt. Daar wordt niemand gelukkig van.
mayou wijzigde dit bericht op 31-07-2019 07:27
0.43% gewijzigd
Wat mooi beschreven zo TrolleyDolly! Ik kan me goed voorstellen dat zoiets perfect is om volledig uit je comfortzone te gaan en te kunnen bedenken hoeveel mogelijkheden er eigenlijk zijn voor de toekomst.

Ik merk dat ik zelf ook heel erg dat gevoel heb (ik heb nu wel alles volgens het boekje gedaan, maar ben ik daar eigenlijk blij mee?), je omschrijft het heel mooi vind ik. Leerzaam voor mij!

Bevalt het vliegen voor nu nog goed? Voel je je inmiddels wat thuis in je nieuwe huis?
Rodelimo, het vliegen bevalt nog steeds prima. Naar het werk vertrekken vind ik wel lastig omdat je weet dat het meestal niet slechts voor 8 uurtjes is maar voor 3 dagen. Maar eenmaal in de briefingroom heb ik er wel weer zin in.

Daarbij komt dat ik niet meer steeds zo doodmoe ben. Op bizarre tijdstippen slapen en opstaan is geen probleem meer. Mijn slaappillen liggen al een hele poos onaangeroerd in mijn nachtkastje. Het helpt als je het concept "dag en nacht" loslaat. Ook op mijn vrije dagen. Zoals ik heb gedaan voor mijn nachtvlucht naar Sydney. Om 04 AM in bed kruipen en doorslapen tot de namiddag heeft echt geholpen.

Voor de vlucht van vanochtend heb ik op mijn vrije dag heel weinig geslapen zodat ik gisteren vroeg moe was en kon slapen om 8PM. De wekker liep af om 4AM maar ik ben zo fris als een hoentje.

Mijn plannen voor Kuala Lumpur: shoppen en aan het zwembad liggen. In Dubai is het nu echt te heet voor dat laatste.
Oh help!!

Na al dat gezwets over "ik ben niet snel verliefd" is het haast gênant om te vertellen wat me nu is overkomen. Ik ben op slag verliefd geworden. :cry: Op mijn csv. Het gebeurde in de briefingroom. Ik kwam zoals gewoonlijk als eerste binnen en wachtte tot de seniors klaar waren om mijn documenten te checken.

Uiteindelijk kwam mijn csv naar de economy crew om aan de briefing te beginnen. Terwijl hij aan kwam lopen keek hij mij lang en indringend aan (volgens mij omdat hij dacht dat we al eens samen hadden gevlogen) en ik kon niets anders dan terugstaren. Volgens mij viel mijn mond zelfs een beetje open. :shame: Hij had de mooiste blauwe ogen die ik ooit had gezien.

Ik duimde stiekem dat ik een positie kreeg in zijn werkgebied. Ik weet niet aan welke kracht ik het te danken had maar ik mocht inderdaad met hem samenwerken! De rest van de briefing had ik een enorme grijns op mijn gezicht.

Ik kon me aan het begin van de vlucht niet concentreren en het liefst had ik me weer verstopt zoals ik altijd doe in de nabijheid van knappe mannen. Maar dit keer dacht ik aan een gesprek dat ik eerder had hierover met een andere crew. Je weet niet wat voor smaak knappe mannen hebben. Dus ik besloot dit keer mijn charmante zelf te blijven. Dat was nog knap lastig. Elke keer dat hij mij zijn oogverblindende glimlach schonk, viel ik automatisch even stil en had ik een momentje nodig om te herstellen. :love: Elke keer als hij mij aanraakte voelde ik mijn huid tintelen.

Ik vind dit helemaal niks. :cry: Ik kan niet slapen, niet eten en ik zit voortdurend te dagdromen. De laatste keer dat ik dit aan de hand had was toen ik een jaar of 16 was. Toen bleven mijn gevoelens onbeantwoord en ik vrees voor een herhaling. Dit hele gedoe is dus gewoon nutteloos. Waarom is het leven nou geen sprookje?

Ik schaam me dood. Op slag verliefd. :facepalm: Ik ben geen puber meer!

Ik vlieg straks terug naar Dubai en ik zit ondanks mezelf alweer te duimen dat de kracht die mij gisteren geholpen had ook actief is in Kuala Lumpur want ik wil uiteraard terug met hem samenwerken. :shame:

Ik hoop dat mijn hartslag wat zakt want ik zou graag een beetje slapen voor de vlucht. Als iemand een antiverliefdheidsmedicijn (galgje iemand?) kent, laat het mij asap weten!
Alle reacties Link kopieren
:love:
.
anoniem_370403 wijzigde dit bericht op 02-05-2020 08:18
98.48% gewijzigd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven