Wat moet ik hier mee?

28-03-2020 06:39 88 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,

Ik ben boos op mijn vriend, en ik vind zelf erg logisch..
Mijn vriend heeft het de afgelopen week druk op zijn werk. Hij bezorgd. Tussen de middag komt hij altijd thuis een broodje eten en de hond uitlaten (we zijn praktisch buren, hij woont twee portieken verderop).
Zo had hij eergisteren geen brood in huis, ik kreeg allemaal appjes van hem dat hij daar zo van baalde. Hij had dus ook niks gegeten. Dus dezelfde dag na mijn werk heb ik voor hem brood gekocht voor in de oven. Meer just in case, voor het geval hij dat door de drukte weer zou vergeten.
Gisterochtend appte ik hem dat ik brood voor hem had, hij antwoordde met: lief 🥰🥰
Hij belde me enkele uren later, net voor dat hij thuis was. Hij had graag dat ik het brood zou komen brengen. Maar zei ik, ik heb liever dat jij het even komt halen, want ik loop nog in mijn pyjama. Je bent toch bijna thuis? Vroeg ik. Ja zei die. Nou zei ik, dan kun je het toch best even halen? (Het gaat om nog geen eens 50 meter om even naar mijn raam te lopen, dat ik het broodje even het raam uit zou gooien voor hem) maar hij antwoordde boos: WAT DENK JE NOU IK LOOP AL DE HELE DAG bla bla.
Ik heb gelijk op gehangen. Wat was ik boos dat hij zo dom tegen me deed. (Doet hij vaker en kan daar exht niet tegen!!)
Vervolgens enkele minuten na ons gesprek heb ik hem geappt, dat ik er ontzettend klaar mee was hij zo tegen mij deed, ik brood voor hem had gekocht omdat ik aan hem denk, dat ik alleen maar stank voor dank krijg (want ik doe dus best veel voor hem, maar hij doet dus wel zo tegen me)

Na mijn appje hoorde ik natuurlijk niks. De hele dag niet. En ik kan daar enorm slecht tegen. In mijn mening ben ik terecht boos.
Is het nou zo moeilijk om gewoon even met me te praten en sorry te zeggen IPv complete radio stilte?! Het kwetst me enorm en ik twijfel ook aan zijn gevoel voor mij. Als je toch van iemand houd, en je kwetst diegene onbedoeld, dan ga je toch juist bij jezelf nadenken dat je fout zit?!
Dit is niet de eerste keer. En het vreet me heel erg op.
Ik krijg het gevoel als ik niks meer van me laat horen, het ook over is tussen ons.. het lijkt hem wel niks te interesseren🙁

Iemand hier ervaring mee? Iemand tips? Heb er een slapeloze nacht van 😟
Doet me enorm aan mijn relatie met mijn ex denken, altijd gedoe (niet om brood trouwens ;-D). Of jullie moeten echt eens goed met elkaar gaan communiceren of je breit er een eind aan. Waar gaat het nou eigenlijk over? Wat ligt hier onder? Wat maakt dat jij zo vasthoudt aan het feit dat hij het maar moet komen halen? Dat heeft een reden en over die reden moetenjullie het met elkaar gaan hebben.
Alle reacties Link kopieren
Wanneer je om zo iets kleins al ruzie gaat maken, dan zit er toch echt iets fundamenteels fout in jullie relatie.

Hij was moe, wilde naar huis en wilde je zien. Jij had ook gewoon even een trainingsbroek en jas over je pyjama kunnen aan trekken en naar hem toe kunnen gaan. Of hij had even aankunnen bellen zodat jij het brood naar beneden had kunnen gooien.

Wat kunnen mensen toch moeilijk doen.
I can't control the wind but I can adjust the sail
explore, dream & discover
Ik vind het raar dat hij niet langs je raam wilt lopen, ik vind dat hij belachelijk tegen je praat. Maar ik vind jou ook raar doen. Je vult van alles voor hem in, en als blijkt dat hij er anders over denkt dan ben je beledigd.

Het kwetst me enorm en ik twijfel ook aan zijn gevoel voor mij. Als je toch van iemand houd, en je kwetst diegene onbedoeld, dan ga je toch juist bij jezelf nadenken dat je fout zit?!

Weet hij wel dat hij jou gekwetst heeft dan?
Alle reacties Link kopieren
Ik zie dat je heel veel goede bedoelingen hebt en het met de goede intenties doet, ik vraag mij alleen of hij het ook zo ziet.

Ik snap hem eigenlijk wel, je bent superdruk op het werk, je appt dat je je brood bent vergeten. (niet of jij het wilt ophalen maar gewoon, stom van mijzelf) vervolgens krijg hij een app dat jij het hebt gehaald en of je het even wilt komen ophalen. Ik zie de meerwaarde dan niet dat jij het hebt gehaald.

Dan had ik ook even snel zelf brood kunnen halen. Ik snap trouwens ook niet dat iemand die superdruk is op zijn werk, even thuis 2 u pauze gaat zitten nemen met afbakbroodjes.
Alle reacties Link kopieren
snoepzak schreef:
28-03-2020 08:03
ik lees nergens dat hij steeds hint. Ik lees vooral dat to overloopt van de goede bedoelingen, maar vriend helemaal niet heel erg helpt. Ik zou ook denken dat als iemand zo lief is brood voor mij te halen op een superdrukke dag, dat ik het dan niet op hoef te komen halen. To had het idd meteen na aankoop af kunnen gooien. Bij mij zou het ook irritatie op kunnen wekken dat de reden is piyama, als ik zelf helemaal overloop. Dan zou ik me niet geholpen voelen nee. Heeft niks met egoistisch te maken overigens. Het is niet zo dat ik andersom een ander niet zou helpen als die heel druk is. Maar dan wel echt helpen, niet halve bak terwijl ik er wel op had gerekend door het aanbod en dan vervolgens nog een zeikdiscussie starten ook, terwijl vriend daar helemaal geen tijd en behoefte aan zal hebben als ie zo druk is...
Ben je nou serieus? Vind dit toch behoorlijk egoïstisch.. Iemand geeft je een hand en je wilt gelijk de hele arm, ja dat is egoïstisch. Dat TO in pyjama loopt staat er los van, dat mag ze zelf bepalen. Als hij dat brood wil kan hij dat zelf even ophalen, anders gaat ie lekker zelf naar de winkel, durf te wedden dat dat veel verder is dan die2 portieken.
Dan had vriend gewoon gelijk even kunnen vragen of ze het bij hem af wil geven. Ze heeft het gehaald, en woont 2 portieken verderop... Hij is toch al onderweg, ze wonen bijna letterlijk naast elkaar, ik vind het echt bullshit dat TO dan maar dat brood moet brengen, hij mag blij zijn dat ze het gehaald heeft.

TO, ik zou hem negeren, laat hem eerst maar zijn excuses aanbieden. En dat brood lekker zelf opeten.
Blijkbaar vind jij het prima en laat je je zo behandelen, al meerdere malen. Ik zou mezelf meer waard vinden, en zou het uitmaken met deze lul op pootjes.
Dit gaat natuurlijk niet om dat brood. Jullie zullen dit soort ruzies vaker hebben. Ik lees vooral dat jullie veel verwachtingen hebben van elkaar, terwijl bij de ander niet duidelijk is wat er verwacht wordt. Een gesprek daarover lijkt mij heel belangrijk, wat verwacht je van de relatie en van de ander? Een echt gesprek samen en niet via de app.

Een relatie is geven en nemen, voor allebei. Als een dan zegt 'zo ben ik nou eenmaal', dan weet je dat hij geen moeite zal doen om zich wat aan te passen. Nu niet en nooit niet. Wat mij betreft is dat het einde van een relatie.
Brood voor z´n deur dumpen, zak open. En wat eieren erbij, tegen de deur. Rauw uiteraard.
Chinue schreef:
28-03-2020 09:47
Brood voor z´n deur dumpen, zak open. En wat eieren erbij, tegen de deur. Rauw uiteraard.
Handig! dan kan hij er gelijk wentelteefjes van maken :lol:

TO, klinkt niet echt gezellig die vriend van je..
Alle reacties Link kopieren
Naomir schreef:
28-03-2020 09:20
Ik zie dat je heel veel goede bedoelingen hebt en het met de goede intenties doet, ik vraag mij alleen of hij het ook zo ziet.

Ik snap hem eigenlijk wel, je bent superdruk op het werk, je appt dat je je brood bent vergeten. (niet of jij het wilt ophalen maar gewoon, stom van mijzelf) vervolgens krijg hij een app dat jij het hebt gehaald en of je het even wilt komen ophalen. Ik zie de meerwaarde dan niet dat jij het hebt gehaald.

Dan had ik ook even snel zelf brood kunnen halen. Ik snap trouwens ook niet dat iemand die superdruk is op zijn werk, even thuis 2 u pauze gaat zitten nemen met afbakbroodjes.
Niet elke dag is het zo druk. Op drukke dagen neemt hij geen 2 uur pauze maar 1 bijv. Maar dat afbakbrood is elke dag. Vergeet niet dat hij geen koffie pauze neemt om 10 of 3, dus zo gek vind ik dat nog niet.
Alle reacties Link kopieren
Chinue schreef:
28-03-2020 09:47
Brood voor z´n deur dumpen, zak open. En wat eieren erbij, tegen de deur. Rauw uiteraard.
Haha creatief idee 🤣
Alle reacties Link kopieren
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 07:26
Wat ik niet vermeld heb in mijn topic is dat ik hem gevraagd heb of hij wou dat ik het voor hem in de oven zou doen, moest brengen of dat ie het kwam halen.
Hij wou graag even tijd voor zichzelf dus hij wou dat ik het bracht.
Ik dsxht in de eerste instantie hij al thuis zou zijn, dan had ik gesnapt dat hij liever had ik het zou brengen. (4-5 trappen af en op) Maar hij was bijna thuis en vanaf parkeerplaats naar mijn raam is maar een klein stukje...
Hier zit hem precies de crux.
Jij vraagt hoe wil hij het hebben, 'zal ik het langsbrengen of wil je het komen halen', hij zegt: graag even tijd voor mijzelf, dus langsbrengen.
Vervolgens zeg jij dat hij het moet komen halen!
Jij verwacht dankbaarheid, hij denkt: hier heb ik nou net geen behoefte aan.
Jij wil excuses.

Dit werkt voor geen meter. Hou er toch gewoon mee op.
Alle reacties Link kopieren
Maar serieus, je neemt 1 brood extra mee vanuit de winkel, en dan vind je jezelf een enorme lieverd?
Kijk hij hoeft niet zo lullig te doen, maar om daar nou dankbaarheid voor te verwachten. Ik neem meer mee voor de buurvrouw en ik mag haar niets eens zo graag.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
babbeleo schreef:
28-03-2020 10:48
Hier zit hem precies de crux.
Jij vraagt hoe wil hij het hebben, 'zal ik het langsbrengen of wil je het komen halen', hij zegt: graag even tijd voor mijzelf, dus langsbrengen.
Vervolgens zeg jij dat hij het moet komen halen!
Jij verwacht dankbaarheid, hij denkt: hier heb ik nou net geen behoefte aan.
Jij wil excuses.

Dit werkt voor geen meter. Hou er toch gewoon mee op.


Oh ja, scherp!

Als je het niet wilt brengen moet je dat ook niet zo zeggen TO.
Alle reacties Link kopieren
Jullie klinken als twee kleuters.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
lolapaloeza schreef:
28-03-2020 11:17
Maar serieus, je neemt 1 brood extra mee vanuit de winkel, en dan vind je jezelf een enorme lieverd?
Kijk hij hoeft niet zo lullig te doen, maar om daar nou dankbaarheid voor te verwachten. Ik neem meer mee voor de buurvrouw en ik mag haar niets eens zo graag.
Iedereen heeft het zo over dankbaarheid, maar het gaat meer om zijn reactie.
Dat ik een keer brood voor hem mee neem hoef ik geen extra serenade voor ofzo. Maar lijkt me toch logisch dat als iemand reageert zoals mijn vriend doet, je bij jezelf denkt: steek hem dan maar in je reet? 😃
Alle reacties Link kopieren
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 13:47
Iedereen heeft het zo over dankbaarheid, maar het gaat meer om zijn reactie.
Dat ik een keer brood voor hem mee neem hoef ik geen extra serenade voor ofzo. Maar lijkt me toch logisch dat als iemand reageert zoals mijn vriend doet, je bij jezelf denkt: steek hem dan maar in je reet? 😃
Waarom dump je hem nou niet gewoon?
Alle reacties Link kopieren
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 13:47
Iedereen heeft het zo over dankbaarheid, maar het gaat meer om zijn reactie.
Dat ik een keer brood voor hem mee neem hoef ik geen extra serenade voor ofzo. Maar lijkt me toch logisch dat als iemand reageert zoals mijn vriend doet, je bij jezelf denkt: steek hem dan maar in je reet? 😃
Nee hoor. Ik zou het prima vinden als hij het brood niet wil komen halen. Dan niet. Jij kwam met een heel gedoe aan hoe weinig moeite het voor hem is en dat jij nog in je pyjama loopt etc. Je hoeft niet voor hem te bepalen wat wel of niet veel moeite is.

Dus jij reageerde eerst stom, en toen hij. Maar de uitkomst blijft natuurlijk hetzelfde. Je vind hem niet leuk genoeg, maak het uit.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
lolapaloeza schreef:
28-03-2020 13:55
Nee hoor. Ik zou het prima vinden als hij het brood niet wil komen halen. Dan niet. Jij kwam met een heel gedoe aan hoe weinig moeite het voor hem is en dat jij nog in je pyjama loopt etc. Je hoeft niet voor hem te bepalen wat wel of niet veel moeite is.

Dus jij reageerde eerst stom, en toen hij. Maar de uitkomst blijft natuurlijk hetzelfde. Je vind hem niet leuk genoeg, maak het uit.
Het gaat niet om de ‘moeite’ maar om de reactie 😅 je lijkt het niet helemaal te snappen denk ik.
Gaf alleen aan dat hij het beter kon halen, en kreeg zo’n idiote reactie.
Overigens had ik geen vrije middag ofzo, anders had ik het misschien wel gedaan. Maar dan nog. Graag of helemaal niet. 😄
Alle reacties Link kopieren
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 14:57
Het gaat niet om de ‘moeite’ maar om de reactie 😅 je lijkt het niet helemaal te snappen denk ik.
Gaf alleen aan dat hij het beter kon halen, en kreeg zo’n idiote reactie.
Overigens had ik geen vrije middag ofzo, anders had ik het misschien wel gedaan. Maar dan nog. Graag of helemaal niet. 😄
Tja hij is een lul , nu weten we het

En waarom wil jij er verkering mee??
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 07:26
Wat ik niet vermeld heb in mijn topic is dat ik hem gevraagd heb of hij wou dat ik het voor hem in de oven zou doen, moest brengen of dat ie het kwam halen.


En hij antwoordt dat hij graag heeft dat je het brengt, dan zeg jij dat je dat niet wilt en dan wordt hij boos. Hij reageert op een nare manier, maar jij bent niet eerlijk in je aanbod. Zeg dan direct 'ik heb brood voor je, kom je even onder mijn raam staan als je je auto hebt geparkeerd, dan gooi ik het naar beneden'. Dan had je die stomme reactie van hem ook niet gehad.
Alle reacties Link kopieren
Marana schreef:
28-03-2020 15:01
En hij antwoordt dat hij graag heeft dat je het brengt, dan zeg jij dat je dat niet wilt en dan wordt hij boos. Hij reageert op een nare manier, maar jij bent niet eerlijk in je aanbod. Zeg dan direct 'ik heb brood voor je, kom je even onder mijn raam staan als je je auto hebt geparkeerd, dan gooi ik het naar beneden'. Dan had je die stomme reactie van hem ook niet gehad.
Ik meende in dit topic eerder aan te hebben gegeven dat dat niet zo tactisch was idd, maar had ff terug gelezen en dat had ik dus niet.
Had idd beter kunnen zeggen: haal het maar op. Of zoiets. Net wat je zegt.
Maar dan hoeft zo’n extreme reactie van hem alsnog niet vind ik.
En ook niet die complete radiostilte daarna.
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 15:09
Ik meende in dit topic eerder aan te hebben gegeven dat dat niet zo tactisch was idd, maar had ff terug gelezen en dat had ik dus niet.
Had idd beter kunnen zeggen: haal het maar op. Of zoiets. Net wat je zegt.
Maar dan hoeft zo’n extreme reactie van hem alsnog niet vind ik.
En ook niet die complete radiostilte daarna.


Wat wil je nou bereiken met dit topic dan? Dat we zeggen 'je hebt gelijk, het is een lul, maak het maar uit'? Of 'je hebt gelijk, zeg hem maar dat de forummers vinden dat jij gelijk hebt en dat hij fout zit'? Of wat ik net zeg 'ja het is een overdreven reactie van hem, maar als je zelf anders had gehandeld was het niet gebeurd, bied hem niet aan iets te doen als je dat toch niet wilt doen'.
Alle reacties Link kopieren
lilalinda schreef:
28-03-2020 15:01
Tja hij is een lul , nu weten we het

En waarom wil jij er verkering mee??
Ik denk dat je zelf ook wel kunt bedenken dat ik niet verliefd ben geworden op acties zoals deze. Niet iedereen is voor 100% een lul 😄
Alle reacties Link kopieren
Kokosnootaap schreef:
28-03-2020 14:57
Het gaat niet om de ‘moeite’ maar om de reactie 😅 je lijkt het niet helemaal te snappen denk ik.
Gaf alleen aan dat hij het beter kon halen, en kreeg zo’n idiote reactie.
Overigens had ik geen vrije middag ofzo, anders had ik het misschien wel gedaan. Maar dan nog. Graag of helemaal niet. 😄
Hoe gaat dit niet toch over die 'moeite'?

Maar oké, jij hebt alles voor hem over als hij maar niet zo vervelend reageert. Prima.
Ik denk dat je die 'graag of niet' maar eens moet gaan toepassen op je relatie.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven