Slaapplaats Berlijn

11-06-2020 15:45 18 berichten
Ik ben op zoek naar een (leuke) slaapplaats/hotel/motel/gasthuis in Berlijn. Het liefst een beetje in een dynamische omgeving en veilig voor een vrouw (ik) en puberkind (16).

Iemand leuke tips en ideeën? Budget is niet enorm, maar voor iets supergaafs wil ik best wat bijleggen.
Alle reacties Link kopieren
Niet bijzonder qua hotel, wel leuke wijk: Friedrichshain, goed te bereiken, en verder schone kamer, prima ontbijt

https://www.bestwestern.nl/booking-path ... rlin-95380
Neukölln!

https://traveler.marriott.com/berlin/be ... ghborhood/

Accomodatie geen idee verder, maar de buurt is erg leuk.
Ik heb een paar jaar geleden hier gelogeerd, fijn hotel. Ook vlakbij tentjes waar je kunt ontbijten, een grote supermarkt, tram voor de deur. Vlakbij het Centraal Station.

https://www.hotel-i31.de/de

Ik heb toen ook heeeeel lekker gegeten bij deze Italiaan. Wel prijzig, maar erg lekker.

http://www.amano-ristorante.de/
Alle reacties Link kopieren
Een paar jaar geleden hier geslapen. Vond het prima te doen, voelde me veilig in de buurt (Kreuzberg), alles was prima te doen op de fiets en betaalbare restaurants en eettentjes om de hoek.

https://www.diefabrik.com/
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
ik lees even mee
Leuk al die tips, bedankt!
Alle reacties Link kopieren
https://all.accor.com/hotel/7091/index.nl.shtml

Ibis Styles Berlin Mitte was een fijn, betaalbaar hotel in een leuke buurt die makkelijk bereikbaar was. Leuk ingericht ook, want hee, het is een Styles. Ik kan je aanraden geen ontbijt te boeken, maar gewoon ergens in de stad te ontbijten, veel leuker en ook absoluut niet duur.

Veel plezier in Berlijn!
't Is al met al een heel gedoe
https://www.thestudenthotel.com/berlin-mitte/
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben wel eens hier geslapen https://www.weekendjeweg.nl/hotels/de/h ... erlin.html.
Voordeel gratis parkeren en goed ontbijt. Nadeel in het westen en kamers zonder airco( tenminste die wij hadden en geen balkon). Verder prima. Vlakbij metro en genoeg restaurants ook in de buurt.

De tweede keer zaten wij in Eastside pension( via Booking.com) dat was een prima kamer met koelkast en koffie/theemaker. Geen keuken of balkon en geen parkeerplaats. Wel in een hele leuke buurt.

Mocht je er nog nooit geweest zijn is een fietstocht met Nederlandse gids echt aan te raden. Wij hebben tien geboekt bij Baja bikes. En ik zeg het tegen iedereen want ik vind het zo leuk om te doen.
Alle reacties Link kopieren
Oh en voor leuke en fijne tips kan ik je deze blog aanraden:
http://berlijn-blog.nl/
Alle reacties Link kopieren
Eens met Dolfje wat betreft de fietstocht! Ik heb dat ook gedaan, en ben de andere dagen zelf met de fiets op pad geweest. Ik vond dat goed te doen: vrijliggende fietspaden of je mocht op de brede stoepen fietsen.
En fietsen over de start- en landingsbaan van het oude vliegveld Tempelhof is gewoon erg grappig. :P
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Ga ook even naar de Gemäldegalerie. Daar beneden hangt een schilderij waar jij op staat :-D
Meinigerhotel Alexanderplatz (https://www.meininger-hotels.com/nl/boo ... 0/lang=!en). Je kunt hier ook privekamers boeken.

Hij heeft wel deze naam maar ligt in de wijk Prenzlauerberg. Veel leuke eettentjes etc en een goede uitvalsbasis om veel te doen.
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben met veel plezier meerdere keren in Berlijn geslapen in hotel Moxy humboldthain park (sorry had eerst verkeerde getypt, er is ook een moxy ostbahnhof maar daar ben ik nog nooit geweest).

Lekker jong en hip (voor puber wel leuk misschien) maar wij vonden het vooral leuk dat er beneden een lekkere grote ruimte is. Een voetbaltafelspel, grote tafels om aan te werken of met een biertje een spelletje te doen en banken en stoelen om lekker te lezen.
En de basis is goed: goede bedden, mooie kamers, moderne, schone badkamers, goed bereikbaar met ov, uitgebreid ontbijt en redelijk betaalbaar voor een hotel.
https://www.booking.com/hotel/de/moxy-b ... rk.nl.html
Alle reacties Link kopieren
Afbeelding

Hüttenpalast in superleuk wijkje. Eigen caravan, gedeelde badkamers.
You can never have too many hats, gloves and shoes
Alle reacties Link kopieren
patsy--stone schreef:
11-06-2020 21:27
Afbeelding

Hüttenpalast in superleuk wijkje. Eigen caravan, gedeelde badkamers.
Dat ziet er leuk uit!
patsy--stone schreef:
11-06-2020 21:27
Afbeelding

Hüttenpalast in superleuk wijkje. Eigen caravan, gedeelde badkamers.
Dan ga ik wel zelf met de tent :D

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven