Juni 2009!

05-10-2008 02:30 2986 berichten
Alle reacties Link kopieren
Joehoe!!! Een positieve test en uitgerekend in Juni!



Nick Lftd. Kindje Uitger. Geboren Naam angela 29 2e 6 juni 19 mei Willa (3700 gr) Zonnetje 28 2e 1 juni 28 mei Zoon (3490 gr) Ka_30 30 1e 4 juni 28 mei Noah (3660 gr) indian 30 2e 20 juni 4 juni Zoon (2505 gr) dagje28 31 2e 1 juni 6 juni Zoon (4150 gr) til1980 28 2e 11 juni 8 juni Linn (3080 gr) ilja74 34 1e 7 juni 10 juni Zoon Nijntje 30 2e 12 juni 11 juni Jente (3330) girafje2 28 2e 25 juni 12 juni Zoon (4080) Weatherwax 2e 4 juni 13 juni Willem anoniem27 27 1e 19 juni 14 juni Yalissa (3310) Bosbes 33 1e 22 juni 15 juni Dochter (3100) Herfst_2007 32 1e 26 jun 18 juni Zoon Ravenna 26 1e 1 juni FleurtjeFee 30 3e 13 juni roro 29 1e 14 juni ikol 25 1e 15 juni Berntje2 3e 15 juni Peetje74 34 2e 20 juni Vibeke 31 1e 28 juni
Alle reacties Link kopieren
Gezellig al die BBQ acties, hier de BBQ binnenkort ook maar weer eens te voorschijn halen,



Angela kan me voorstellen dat je een beetje jaloers bent, ik kijk ook helemaal uit naar mijn verlof en even niks anders moeten dan bezig zijn met m´n gezinnetje.



Bosbes, grappig dat babygirafje, had ik nog niet gehoord, ik vind het idd grappige dieren, we hebben voor de nieuwe uk ook een hele schattige giraffe kroeldoek



Nijntje, ook hier begint de moeheid toe te slaan, vind het soms best moeilijk waarneer je er aan toe geeft en wanneer je toch je huishouden probeert of te maken. Gelukkig gunt dochterlief me dit weekend wat rustuurtjes door extra te slapen.



Hier ook 49 uur kraamzorg en gelukkig geen betaald parkeren, is echt bizar trouwens 3,50 per uur, hopelijk is die pas snel geregeld.



Indian, lekker schoonheidspecialiste!!! Goed sint kado, ga ik volgend jaar ook op mijn lijstje zetten.
Alle reacties Link kopieren


Girafje, Ja was echt heerlijk. Man had mij verrast, wist niet dat ik dat kreeg. Erg leuk dus!!! Ofja de sint had mij natuurlijk verrast, haha

Vanavond BBQ-en, heerlijk, hopelijk blijft het nog effe droog.

Yuma vandaag ook lang geslapen, zo'n 2,5u.

Alle reacties Link kopieren
GM allemaal,



Nou wij hebben gister niet meer gebbq-t, wberd erg waaierig, dus maar besloten om het vlees binnen te bakken.



Ik heb sinds eergister overdag echt van die olifanten voeten en vooral enkels!! Worden echt dik van het vocht!! Iemand nog tips daarvoor?? (ja omhoog leggen, dat weet ik, maar is er verder ngo iets aant e doen??)



Morgen weer 2u werken en dan volgende week maandag nog, en dan verlof!! Heerlijk!

Dinsdag weer naar de gyn!



Fijne zondag allemaal!

Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen allemaal!



Indian, er word gezegd dat het eten van ananas-schijfjes helpt het vocht af te drijven. Maar dit is wel een huis-tuin-keuken-middeltje.

Je hebt bijna verlof! Heerlijk hé.



Wat actief ben je nog Angela!! Knap! Voel je je goed? Ik kan zo weinig meer. Lopen is al een hele klus! En ik ben maar paar uur per dag 'actief'. 'Savonds om 2100 ben ik echt kapot.

Terwijl ik voor de zws makkelijk genoeg had aan 5 uurtje per nacht!



Bosbes, ''Duik in je Weeen'' heb ik ook! En is een súper boek! Bij alle kids gelezen. Dus bij deze derde ook.

Ik vind Veilig Bevallen nóg beter moet ik trouwens zeggen. Beatrijs legt zo duidelijk alles uit. Heb wel het gevoel dat ik er wat aan ga hebben.



Nijntje wat heb jij een lieve man! Ben je trouwens vandaag jarig? Of houd je je verjaardag op zondag. Nou ja; toch van harte gefeliciteerd! Ben jij ook van 1979?? 30 geworden?

Goed jaar hoor.



Indian, helaas slaat de pentasa niet aan. Ik blijf het wel gebruiken maar merk heel weinig verbetering. Is dat normaal?

Ik ben best bang. Na de scopie in februari is het allemaal zo erg geworden.

Ik zit nu op 2x pentasa per dag.

Vind jij dat ik onder behandeling kan blijven bij de VK? Gewoon jou persoonlijke mening hierover.



Fijne dag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
jammer van de BBQ indian, helaas hier geen middeltjes tegen vocht, behalve dat ze zeggen dat je juist wel veel moet blijven drinken (maar hoe dat precies zat weet ik ook niet meer)



Fleurtje fee, geen ervaring met darmproblemen, maar als je je zorgen maakt zou ik overleggen en naar een doorverwijzing vragen. Vooral omdat je dan achteraf niet zo iets zou hebben gehad, ja maar wat als.... trouwens veel zorgen is ook nooit goed en als de gyn je alleen maar gerust kan stellen is dat ook al heel wat.
Alle reacties Link kopieren
Jippie lekker met verlof...heerlijk, heb wel veel klusjes in huis die ik wil doen (foto's inplakken, cd kast opruimen, enz) maar ga vooral lekker relaxen en hopen op mooi weer.



Gisteren ook de Blije doos opgehaald, handig met een pak pampers erin, doosjes billendoekjes, kortingsbonnen, enz, leuke doos vind ik)



Vorige week heb ik via marktplaats de Geboorte TENS Femina gekocht, dat zijn plakkers die je op de rug doet als je weeen hebt en dan heb je een draadje vanaf die plakkers naar een apparaatje wat je in je hand houdt en als je dan op de knop drukt dan wordt de scherpte van de pijnprikkel niet naar je hersenen gestuurd waardoor je de weeen minder als pijnlijk ervaart, ben erg benieuwd hoe het werkt, er zijn verschillende meningen over namelijk, ik heb er 45 euro voor betaald dus als het werkt dan ben ik blij en anders heb ik er ook niet veel geld aan verloren.



Voordeel vind ik dat er geen bijwerkingen zijn voor jezelf en je kindje zoals wel het geval is bij medicinale verdovingen.



Indian: Tip voor vocht in je benen, enkels: leg een handdoek opgerold onder voeteneind van je matras als je gaat slapen, spoel je benen na het douchen af met koud water van beneden naar boven toe, geen zout meer eten en uiteraard zoveel mogelijk je beentjes van de vloer!
Alle reacties Link kopieren
Ja FleurtjeFee, heb bijna verlof, morgenvroeg de 1 na laatste keer!!

Ja ken dat van ananas, bleekselderij etc etc. Maar of het helpt?? (toevallig gister en vandaag wel ananas op, deze keer uit blik. Vers is zooooo lekker)



Veel mama's hier dan die 30 worden. (aaahhh ik ook!!!!)



FleurtjeFee, tja ik zou zo ie zo vragen naar andere medicijnen, medicijnen die niet helpen, hebben ook geen nut. Als het idd een ontsteking is, is het het beste dat die zo snel mogelijk onder controle is, en dat lijtk dus met deze medicijnen niet het geval (als ik dat zo lees) De gyn doet verder weinig aan mijn CU. Hij wil alleen op de hoogte gehouden worden hoe het gaat, welke medicijnen en hoeveel medicatie. De MDL-arts die houd mij qua CU echt in de gaten. Dus of een gyn echt meerwaarde heeft, nee eigenlijk niet. Alhoewel het wel een medische indicatie is bij mij (omdat ik dus CU heb) En ik daardoor geacht wordt bij een VK/GYN in het ZH te lopen. (mag ook bij een vk in het ZH, ik heb toevallig een gyn)

Wat zegt jouw VK erover? Staat zij/hij erachter? Ik bedoel durft zij het aan met jou? Kans op complicaties zijn er vooral als je bijv. fistels hebt. Verder als de CU/Crohn heeeellll actief /agressief is, als je om en om gaat bevallen, dan heb je idd kans op vroeggeboorte. Maar zoals ik van de MDL arts en VK (die ik de laatste keer had) begrepen heb, is die kans maar erg klein, en ook niet zo dat het kindje dan zo vroeg komt dat het gevaarlijk is voor het kindje. (de vk had het dan over 35 weken op zijn vroegst, en tuurlijk is dat (veel) te vroeg)



Girafje, ja drinken doe ik (altijd) veel (water).



Ka, heerlijk joh, verlof!! Ga idd ook lekker relaxen! Ook heel belangrijk.

Ja idd er zat een pak pampers in, rompertje, slabbertje, raar doekje (weet nog neit waarvoor die is, is van nutricia) tuurlijk ook wat proefverpakkingen voeding.

Fijn dat je een tens apparaat hebt gevonden.

Dankje voor de tips, dat afspoelen doe ik ook altijd! Wisselend warm/koud/warm/koud. (doe ik altijd, vind dat wel lekker) En matras ligt ook altijd iets omhoog aan het voeteneind, omdat ik anders pijn in mijn voeten krijg / vermoeide voeten. (ja zit raar in elkaar) Geen zout doen wij ook, kook nooit met zout. Wij eten alleen zout op frietjes (en ook niet altijd) En idd voetjes zoveel als mogelijk vand e vloer, werkt erg goed!! En neit in de zon zitten/lopen scheelt ook. Als ik in de zon zit, voel ik mijzelf gewoon opblazen! (erg apart)



Iemand trouwens interesse in proefverpakkingen voeding van nutricia en/of friso? Is beide vanaf 6mnd dacht ik. Dus niet voor direct na de geboorte.

Mocht ik geen BV kunnen geven, om wat voor reden dan ook, dan moet ik zo ie zo hypoallergene voeding aanschaffen, ivm vergrootte kans op allergies, astma etc etc.



Weervoorspellers kunnen er ook niks van! Gister voor de BBQ nog op teletekst gekeken, mmm vandaag 60% kans op regen, dus er toch maar voor gekozen om gister al het vlees op te bakken. Maar vandaag was het super mooi BBQ weer. Achja komt nog tijd genoeg.



FleurtjeFee, ze zeggen altijd dat een 2de (en volgende) bevalling sneller verloopt als de eerste (tenminste grote kans) is dat zo?? Kan man er rekening mee houden als ik bel dat hij NU naar huis moet komen!



au,au,au heb zo'n pijn en jeuk aan mijn ogen. Waarschijnlijk hooikoorts.



Nou fijne avond allemaal, morgen en volgende week maandag nog werken en dan ook lekker verlof!



32weken en 1 dag!!





Alle reacties Link kopieren
Indian, moest het ook even bij een vriendin navragen maar dat doekje wat in de blije doos zat van nutricia is een spuugdoekje die je over je schouder kan leggen als je kindje een boertje moet laten en hij daarbij spuugt dan komt dat op dat doekje, vandaar de vreemde vorm, zullen wel merken of het handig is of niet, haha!
Alle reacties Link kopieren
Indian, de vorige keer dat ik bij die ene MDL-arts was doorverwezen kon hij NIETS voor me doen behalve pentasa voorschrijven en thats it! (En zoals je weet pentasa is een merknaam je hebt nog tig soorten, komt allemaal op zelfde neer.) Dus daadwerkelijk een ander medicijn nemen schijnt niet(?) te kunnen? Dus dat is het. Meer kan er niet gedaan worden.



Ik vind het zo'n schande. Ik kan ook zogenaamd geen extra onderzoek krijgen. Beweert mijn huisarts. Wat helemaal niet waar is, want ik ken mensen die ook zwanger een scopie hebben gehad onder een roesje!

Want hóe ernstig is het nu dan? En hoe erg is dit lakse gedrag van medici?

Bij de vk moet ik het ook elke keer opnieuw vertellen. En dan kijken ze me verbaasd aan en weten ook niets.

Niemand durft gewoon íets te doen. En ondertussen bloed ik áltijd. Dag in dag uit. Met pentasa is dit re-de-lijk onder controle. Maar niet normaal. Stoelgang verloopt absoluut níet normaal. En als ik een etmaal geen pentasa neem is het bloeden net zo hevig als de eerste dag van een menstruatie!

Dit heb ik allemaal al bij iedereen neergelegd. Vk- huisarts- MDL-arts. En iedereen kijkt me heel dom aan van; sja-och-oh.

Indian, is dat normaal? Want zo ja, dan vind ik het ook niet erg.

Dán hoort dit kennelijk bij de ziekte en ach, daar deal ik ook wel mee.

Maar ik ben juist bang dat dit lakse gedrag alles erger maakt.

Indian, hoe is dit bij jou? Reageerden medici ook zo bij jou? En wanneer is het CU of mss wel Crohn? Wanneer komt die diagnose? En hoe verliep dit bij jou?



Sorry, vandaag slechte dag.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Allemaal!



Hier een druk weekend gehad, 2 feestjes (waarvan 1 gelukkig ook een bbq!)

En overdag nog klussen aan de babykamer en andere dingetjes in huis die ook nog gedaan moesten worden. Vorige week ook met schoonmoeder nieuwe bekleding uitgezocht voor het Wiegje Met Geschiedenis. Ze wil namelijk zelf de bekleding opnieuw gaan maken. Ik dacht al dat ze geen held was op de naaimachine, dus ik had al mijn twijfels bij haar plan. Zegt vriend later tegen me, dat toen hij vroeger iets wilde naaien ze hem niet eens kon helpen bij het aanzetten van de naaimachine! Dus het wordt een bijzonder project....



Girafje, jammer dat je echo niet zo duidelijk was als gehoopt. Maar alles was in ieder geval goed met de baby! Stomme techniek ook. Enne vriend trapt hier ook niet in het ‘bevredigende huishouden’ stukje van Smulders boek!



Sjonge zeg, Angela. Dat lijkt me behoorlijk pittig! Geen verlof, geen kraamzorg. Moeten jullie dat allemaal zelf doen? Dan hebben wij het hier wel heel luxe, als ik het zo hoor. Dus toch maar blij zijn met het feit dat ik in NL woon.



Bosbes: 2004 is eigenlijk nog niet zo gek lang geleden! Ik had voor het hele zwangerschap verhaal trouwens al wel besloten dat ik niet heel mijn zomer kwijt wilde zijn aan afstuderen. Dus mijn ‘plan’ had ik al gemaakt! Ik heb veel vrienden heel de zomer zien zwoegen op die laatste loodjes. Lijkt me niet fijn!

Lekker trouwens van die parkeerkosten! Ik ben benieuwd of dat hier ook zo is. Fijn ook dat je het nu pas hoort...

Ik ben trouwens de afgelopen maand ook niet aangekomen, maar ik kan niet zeggen dat ik het erg vind!

Ik denk dan: het gaat van mij af, die baby groeit wel. Wordt ik toch nog een soort ‘dunner’ terwijl ik zwanger ben.



Lieve vriend heb jij hoor Nijntje! En ik hoop dat je een leuke verjaardag hebt gehad!



Indian, ik had laatst ook voor het eerst echte olifantenpootjes, had misschien ook wel iets te maken met het feit dat ik een hakschoen met bandje over de wreef droeg...

Maar het ziet er idd niet uit! Helaas geen tips, die ging ik ook juist hier zoeken.



Fleurtje, wat ontzettend rot dat het allemaal niet werkt met die medicijnen en dat je ook nog eens nergens heen kan met je verhaal. Klinkt heel vervelend allemaal. Ik hoop dat je er wel nog uit gaat komen. Maar ik kan me voorstellen hoe gefrustreerd je bent.



Mijn zus heeft me trouwens opgegeven voor de blije doos, en ik heb ook al de eerste wij jonge ouders in de bus gekregen. Maar geen brief dat ik de doos kan ophalen! Dat zou toch onderhand wel moeten.... Moet ik misschien dan toch maar eens achteraan gaan.
Alle reacties Link kopieren
Haha oke KA, dankje.

Wij gebruikte altijd de gewone spuugdoekjes end at ging ook, maar iets groter is misschien wel handig.



FleurtjeFee, raar hoor, tuurlijk zijn er wel andere medicijnen. Nou weet ik niet of dat in jouw geval mogelijk is, omdat het geen echte CU/Crohn is (schreef je toen een keer) Maar zou gewoon nogmaals een afspraak maken bij een MDL arts en het nog een keer aankaarten.

Medicatie moet ook gebruikt worden tot het helemaal over is, en dan nog even en daarna pas stoppen/afbouwen. Stop je eerder dan komt het idd terg zoals het was.

Kijk anders ook een op: http://www.crohn-colitis.nl/public

Er is wel duidelijk een veschil of je croh/cu hebt of iets anders, maar ik kan dat niet beoordelen. Dat is echt alleen te zien met een scopie. Bij CU is het stuk wat ontstoken is, compleet ontstoken, zonder gezonde stukjes darm ertussen. Bij Crohn, heb je op verschillende plekken ontstekingen, kan ook in de darmen zijn, en daar zitten dan gezonde stukjes darm tussen.

De internist die ik eerst had, die luisterde wel goed, maar neit goed genoeg waardoor ik een jaar medicatie heb geslikt waar ik niet tegen kon. De MDL arts die ik nu heb, een vrouw, is erg fijn! Erg meedenkend.

Ik heb wel al jaren terug ook diverse darmonderzoeken gehad (van boven en van onder gechekt) toen kwam daar niks uit, en zeiden ze je hebt prikkelbaardarmsyndrom, maar wel in een ernstige vorm. En waarschijnlijk ook voedselallergie. Sinds ik erg oplet met wat ik eet, er zijn voedingsmiddelen die het verergere bij mij, gaat het stukken beter. Ook lijtk de CU daarop te reageren, als ik veel eet wat ik niet "mag" dan reageert de CU daar op. Maar medisch gezien zou dit niet moeten zijn! In jan 2007 dus weer diverse darmonderzoeken en toen is in febr 2007 CU vastgesteld. Dit was ook erg duidelijk te zien op de scopie. (kon ik zelfs zien, dat het niet goed was!)

Google anders eens op CU/Crohn. IS ook veel info over te vinden. Maar probeer er neit te veel mee bezig te zijn, want ook dat is niet goed voor je!

Mijn symptomen zijn o.a. (maar dit verschilt heel erg per persoon): diarree, krampen, ontlasting niet voelen aankomen en daardoor vaak te laat (dit komt omdat bij mij het laatste stuk zo'n 15 a 20cm elke keer ontstoken is), afvalen, niks meer binnen houden, alles wat ik eet, komt er direct weer uit (niet braken) moe,moe,moe, bloed en slijm verlies, op den duur wordt de ontlasting minder en komt er steeds meer bloed en slijm. En dan lijtk de ontlasting op te houden (ook doordat ik minder eet, en minder binnenhoudt) en heb ik alleen nog bloed en slijm.

Vriendin van mijn neef heeft Crohn, en zij valt dus nooit af, is wel erg ziek als ze een opvlamming heeft, heeft geen diarree, kan alles altijd eten.



Ravenna, haha ben benieuwd wat eruit gaat komen dan!! Succes in ieder geval voor je schoonmoeder!

JA schoenen met een hakje en bandje zullen dan niet helpen nee. Is het nu wel minder/over bij jou?

Ik heb gemaild, dat ik de brief nog niet ontvangen had! Dacht babyinfo.nl, dat dat hun site is en dan bij contact.

Lief dat je zus je heeft opgegeven.

Zag dat jij zo'n 40 a 50km hier vandaag woont. Zal de plaats niet noemen hier! Heb daar op school gezeten, mbo en hbo.



Nou ga weer, heb de HA gebeld en heb oogdruppels gekregen voor mijn hooikoorts ogen. (brengt ons mam morgen) Pillen mochten neit ivm zwangerschap. Hopelijk helpt het snel.





Alle reacties Link kopieren
Zo, ik kom ook weer eens langs... Wat is er veel geschreven de laatste tijd! Zie in de tabel dat er al een aantal met verlof zijn, daar zal het ook wel mee te maken hebben .



Bosbes, vervelend hè, die opmerkingen. Ik krijg ze ook steeds te horen en zeg dan maar gewoon: tja, dat is een van de voordelen van lang zijn .



FleurtjeFee, wat rot dat je nog steeds zo veel darmklachten hebt. Hopelijk wordt je snel serieus genomen en heeft er wél iemand een oplossing die je helpt.



Ravenna, ben benieuwd naar het het uiteindelijke resultaat van het wiegje dan...



Ka, gefeliciteerd met het begin van je verlof. Lekker van genieten!



Angela, hier ook geen kraamzorg, helaas. Dan merk je pas hoe goed eigenlijk alles in Nederland geregeld is.



Verder gaat het hier goed. Soms iets te goed, want dan vergeet ik bijna dat ik zwanger ben en doe ik dus veel te veel. Daarom heb ik nu de 'opdracht' gekregen om meer te rusten overdag - en daar probeer ik me aan te houden (moeilijk hoor). Hoe minder ik online ben, hoe beter ik me dus gedraag .



Prettige dag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
even kort, pillen voor hooikoorts mag je wel hebben hoor, is questie dat je arts het even navraagt (bij geloof ik RIVM) alleen de eerst 13 weken raden ze het af. Ik slik zelf loratidine. Doe ik dat niet dan wordt ik echt helemaal gek.



fleurtje fee, jeetje eng hoor als je zoveel bloed en iedereen het maar een beetje laat gaan. Dikke knuf
Alle reacties Link kopieren
Haha Vibeke, is online zijn dan niet ontspannen?? (oke afhankelijk wat je dan allemaal doet. Maar effe bij buurten kan best ontspannend zijn!

Fijn dat verder alles goed gaat.



Girafje, oh wist ik niet, de HA had gezegd dat het niet mocht. Heb ook gezegd dat ik CU heb, die nu rustig is, dat weet hij wel, maar denk even opfrissen voor hem. Dus misschien heeft het daar wel mee te maken, en anders is hij niet helemaal op de hoogte. Hoop wel dat ze snel werken, want dit is niet prettig!



FleurtjeFee, vind het echt enorm vervelend voor je, dat het allemaal zo moet lopen!!

Alle reacties Link kopieren
Ha allemaal,



Pffff de maandag zit er weer op. De laatste drie weken denk ik in het weekend steeds "ohh, ik hoef nog maar zoveel weken, valt heel erg mee", maar elke maandagochtend als ik om 8 uur op mijn werk moet zijn kan ik wel door de grond zakken. Dan vind ik het zo zwaar!! Ik fiets ongeveer 20 minuten naar mijn werk, maar ook dat gaat steeds zwaarder. Mijn buik zit in de weg en ik heb het gevoel dat ik echt als een slakje vooruit kom. Maar goed, genoeg geklaagd, er zit weer een dag op! Deze week nog 2 daagjes werken en dan is er weer een week voorbij



Hahaha Ravenna, wat grappig, dat je schoonmoeder ineens heel creatief aan de slag gaat met de wiegbekleding terwijl ze nog nooit een naaimachine van dichtbij gezien heeft. Hihi erg grappig. Wat de komst van zo'n nieuw mensje op de wereld allemaal niet kan losmaken bij mensen he? Straks ontdekt je schoonmoeder nog talenten waarvan ze nooit wist dat ze ze had.



Fleurtje, wat shit dat het zo gaat zeg, en dat je je niet goed geholpen/ gehoord voelt. Echt balen. "Gelukkig" heb je in elk geval hier op het forum een ervaringsdeskundige aan Indian, die je met wat tips misschien nog wat kan helpen en ondersteunen.



Hee Vibeke, ja dat is inderdaad het voordeel van lang zijn. Dat heb jij dus ook? Ik moet me trouwens ook af en toe echt inhouden hoor, wat energie en dingen doen betreft. Heb maar zeer beperkte hoeveelheid energie, maar 's ochtends voel ik dara niets van als ik vrij ben! Denk dna dat ik de hele wereld aan kan. Soms kan ik ineens in een weekend als een gek van alles gaan doen, zodat dan ineens om 14 uur 's middags volledig het lampje uit gaat en ik de hele dag niets meer waard ben...



Indian, succes met je hooikoorts, hoop dat de pillen helpen. Lijkt me erg vervelend die jeuk en dat gesnotter. Wat heerlijk dat je bijna verlof hebt zeg, echt aftellen!!!



Ka_30, ik ben echt super benieuwd hoe de Tens bevalt bij het bevallen Inderdaad, voor dat bedrag kun je ook geen buil vallen.



Girafje, ik vind het ook grappige dieren. Ik kan trouwens in bijna elk dier wel iets liefs of grappigs ontdekken, maar giraffes hebben zoiets leuks!



Morgen hele dag werken en dan direct uit eten met wat vriendinnen. Erg gezellig, maar zal best vermoeiend worden. Want moet woensdag gewoon weer hele dag werken.



Hebben jullie nog koninginnedag/nacht plannetjes??





Nijntje, wat fijn dat alles goed was bij de VK, en je bloeddruk ook mooi. Wat heerlijk he? Zo'n lieve zorgzame vriend. Die van mij is ook mijn favoriete verpleger! Hij is zo heerlijk aan het koken voor me, boodschappen doen, en gewoon erg lief. Ik moet zeggen dat ik daar ook echt intens van geniet.
Alle reacties Link kopieren
Houvol Bosbes, hier gaat het lopen en fietsen ook beduidend langzamer!!

Uh ervaringsdeskundige, haha dat zal ook wel meevallen. Kan alleen maar vertellen wat ik weet/meegemaakt heb!

Hoop ook dat de druppels snel werken, jeukt nog steeds!



Hier weinig plannen met koninginnenacht/dag. Nacht zo ie zo niet, haha.

Koninginnedag ga ik met Yuma naar een dorpje waar de opa's en oma's wonen. Is altijd wel wat leuks te doen. Heb er zelf ook regelmatig gestaan met de scouting, toen ik daar nog leiding was. Hier in het dorp is een fietstocht, maar die ga ik denk ik niet redden, dus proberen we hem ook maar niet. Volgend jaar wel weer!



Nou fijne dag allemaal en tot straks.

Moet trouwens vanmiddag naar de gyn. (16:15u)

Alle reacties Link kopieren
quote:Indian schreef op 27 april 2009 @ 18:57:

Haha Vibeke, is online zijn dan niet ontspannen?? (oke afhankelijk wat je dan allemaal doet. Maar effe bij buurten kan best ontspannend zijn!





Klopt, maar sinds mijn baan hier is afgelopen, werk ik weer freelance. Vanuit huis en via internet dus. En tja, als ik dan eenmaal voor mijn plezier achter de computer zit, ga ik ook al snel éven dit nog doen of éven dat nog afmaken - en dan is het al gauw weer acht uur, zoals gisteren .



Heb trouwens besloten dat dit mijn laatste grotere opdracht is, dus 15 mei begint mijn verlof.



Bosbes, je hoeft nog maar een paar daagjes te werken, dus kunt nu echt gaan aftellen! Dan gaat het vast ook beter met je energieniveau.



Indian, succes bij de gynaecoloog.



De rest: prettige dag verder!
Alle reacties Link kopieren
Nee klopt Vibeke, als je voor je werk ook (veel) online bent, dan ben je idd snel geneigd om nog even.......

Fijn dat je 15mei ook met verlof gaat, is het niet moeilijk om opdrachten te weigeren?



Alle reacties Link kopieren
Heey! Daar ben ik ook weer eens!

Zo snel langs alle berichten scannend, gaat het bij iedereen wel goed geloof ik! Fijn! Echt spannend hoor, die laatste fase.



Ik heb eindelijk lekker verlof. Gisteren heb ik lekker veel klusjes in huis gedaan, maar vandaag heb ik de hele stad door gefietst, aangezien ik naar de verloskundige moest en nog even langs mijn werk om iets af te geven en vriendlief was zo handig om de auto mee naar zijn werk te nemen. Nu kun je me dus opvegen van vermoeidheid. Gelukkig was het nog droog, want nu hoost het hier van de regen.

Anyway, hier gaat het nog steeds goed. Heb wel pijn in mijn schaambeen en liezen, maar dat schijnt te komen doordat het hele zaakje al wat verweekt is en ik toch teveel hooi op mijn vork heb genomen rond de verhuizing.

Verder ben ik in afwachting van een telefoontje van de verloskundige, die voor mij een afspraak wilde maken in het ziekenhuis bij de gyneacoloog. Mijn dochter was namelijk bij de geboorte erg klein en licht. Op mijn toevallige vraag vanochtend aan de verloskundige 'of ze kon inschatten hoe groot de kleine is?', antwoordde ze 'Precies op schema. Ik schat 2500gram en bij de geboorte (40w) 3500gr.' Toen reageerde ik van 'o, want dat was bij mijn dochter ook de schatting en die bleek ook niet helemaal goed.' De verloskundige pakte vervolgens mijn oude dossier er eens bij en zag inderdaad dat mijn dochter erg klein/licht was (2700gr en 46cm bij 40w). Ze vroeg vervolgens 'heb je dan geen groei-echo's gehad?' Ik 'eh nee, ik wist niet dat dat gedaan werd en dat ik daarvoor in aanmerking zou komen'. Nou, wel dus! Nu maar afwachten wanneer ik in het ziekenhuis terecht kan. Maar op 'gevoel' van de verloskundige hoef ik me verder nergens zorgen over te maken. Dat doe ik dan ook maar niet. (Mijn dochter was toendertijd ook kerngezond, dus heb ook geen reden tot paniek).



Hier ook sinds vanochtend de Blije Doos in huis. Toch altijd weer leuk zo'n verrassingspakket!



Ik las trouwens dat iemand schreef over hooikoorts. Nou, hier nog één. Ik heb wel medicijnen (zo'n pufje) omdat het bij mij vooral in mijn longen zit. Gelukkig mag ik dit wel gebruiken tijdens de zwangerschap. Ik zou anders helemaal gek worden met dit weer.



Ik ben erg benieuwd of er bij de 'groene' kindjes veel meisjes zitten, want als ik zo naar het schema kijk wordt het een echte jongensmaand!



Voor het schema:

VK 11 mei



Groetjes!

Dagje!
Alle reacties Link kopieren
Ohhh, m'n vriendinnetje is gister bevallen van een meisje, zo lief...

Dan komt het voor ons ook steeds dichterbij. Ben nu ook zo benieuwd naar ons kleintje, maar het moet nog wel ff blijven zitten.



Wat een pokke weer vandaag, het is een echte thuisblijfdag, helaas. Gelukkig vermaakt Björn zich prima met z'n duplo trein, is er al bijna de hele dag zoet mee. En ik... ik heb de laatste dagen weinig energie, zo moe en er moet nog zoveel gebeuren voor de kleine mag komen. Het slapen wordt ook steeds moeizamer, hoe is dat bij jullie? En heb vanmorgen m'n 1e straie streepje ontdekt op m'n buikkie, en ben elke dag fanatiek aan het smeren. Bij Björn had ik geen 1 streep en een dikkere buik dan nu. Voor mij een raadsel... Nou ja helaas, er zijn ergere dingen.



Alvast fijne avond allemaal...
Alle reacties Link kopieren
Til, gefeliciteerd met je vriendin. Leuk!!

Vervelend dat je een straiie streep hebt, niet fijn!

Slapen gaat hier sinds een week weer beter, daarvoor veel wakker liggen, ook 's nachts.



Dagje, fijn dat toch alles goed is bij de VK, ben benieuwd wat er uit de groei-echo komt!



Bij de gyn alles goed. Kleintje doet het ook goed. Bloeddruk was netjes zei hij (120/85) zo was hij in het begin vand e zwangerschap ook, daarna was hij lager rond de 70. Moet over 2 weken terug en heb een afspraak staan voor over 5 weken. Hij is tussendoor op vakantie, maar heeft zich verrekend, want over 5 weken is hij nog niet terug.



GYN afspraak: 12mei en 2juni





Alle reacties Link kopieren
GM, kom straks terug!



Voor diegene die vanavond nog plannen hebben, heel veel plezier!!
Alle reacties Link kopieren
JOEHOE verlof!!!!

Heerlijk!

Ben nu wel moe en misselijk, want toch nog even te druk geweest vandaag...maargoed kan nu wel lekker gaan genieten van mijn rust!



MOet zo Yara van KDV halen, dus ik ga nu alweer, maar wilde toch even het heuglijke nieuws delen..hahaha\



Oh enne bedankt voor de felicitaties! Was maandag jarig!
Alle reacties Link kopieren
Hehoi,



Het schema is weer bij hoor,



Dagje: hoe is het afgelopen met de gyn? Heb je al een afspraak? Raar hoor, dat ze daar nu pas achter komen.

Maar wel fijn dat ze nog even gaan kijken :-)



Indian, hoe is het nu met je? Nog steeds van de predn af? En je voeten? Wordt het al iets beter?



Nijntje, ik heb je maar een jaartje meer gegeven in het schema. Nog gefeliciteerd!

Ik bedenk me opeens dat er vast wel anderen jarig geweest zijn sinds oktober... Nou ja, iedereen moet het maar laten weten :-)



Til, lief he, zo'n kleintje! Ik kan ook echt niet wachten. Begin nu al te tellen van: "nou met 37 weken kan het, dus dat is nog maar 2 1/2 week".

En dan begin ik weer te stressen, want moet nog veel te veel regelen!

Zijn jullie al een beetje klaar?

Wij moeten nog steeds een geboortekaartje vinden, en man en ik verschillen nogal van smaak...



Wij hebben gisternacht lekkage gehad. Heb waarschijnlijk iets teveel opgeschept over het superweer (27-30 graden) de laatste tijd... En dan krijg je dit: 25 cm regen in 7 uur tijd!

Dat kon het huis dus niet aan, dus we mochten dweilen.

Alles is gelukkig nu wel weer droog, maar weet niet hoeveel er nu nog in de muren zit...

Verder niet veel nieuws, geen tripjes naar het ziekenhuis meer.



Jullie allemaal veel plezier morgen met Koninginnedag!
Alle reacties Link kopieren
Hoihoi,

Nijn fijn hoor verlof!!!!!



Angela, ja nog steeds van de prednison af, maar vandaag weer wat bloed erbij, is al de 3de keer sinds ik gestopt ben, dus misschien toch maar even bellen vrijdag of maandag.

Vocht in voeten/enkels lijtk weer weg. Ons mam zei dat dit kwam doordat ik asperges gegeten had, vochtafdrijvend zei ze??

Ik tel ook hoor Angela, zou het erg fijn vinden als ons kleintje besluit om met 37wkn te komen!! Dat is met pinksteren, kleine is welkom!!!!!

Lekkage, da's balen!! Heb je de lekkage plek gevonden? Is er iets aan te doen? Wel enorm balen hoor!!

En nog geen geboortekaartje, oh als de kleine besluit om over 2,5week te komen, is wel handig als je iets hebt. Maar is idd zo moeilijk!! Zoveel keus, en dan meot je het ook nog samen mooi vinden. (idem met de naam natuurlijk)



Dankje, ga morgen niet veel doen aan koninginnedag, maar wel even ergens wat rond kijken.



Zo ga nu bank hangen, ben enorm moe!!





Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven