Zonnen en kleding
zondag 9 augustus 2020 om 16:14
Nu de zon weer volop schijnt ervaren sommigen het geluk bruin te worden. Nou ben ik daar één van, maar wat ik mij blijf afvragen is het volgende: soms loop je in een t-shirt buiten en de zon schijnt op je armen, je bruint dan ongelijk; je armen worden bruin maar je buik bijvoorbeeld niet. Als je dan in bikini of naakt ligt te zonnen, haalt je lichaam dan de kleur van je armen in of niet? Blijft je buik die lichtere kleur hebben?
zondag 9 augustus 2020 om 18:40
Ik verbaas mij altijd over die jonge meisjes in topjes met spaghettibandjes die dan egaal bruin zijn.
Gebruiken die nou zelfbruiner of gaan ze eerst onder de zonnebank. Of bruint het kleurverschil echt wel snel bij.
Mijn onderarmen zijn bruin maar mijn bovenarmen en schouders spierwit en dan wel weer een bruine kop en hals en nek. Geen gezicht. . Ik henb behalve op het strand altijd kleding met een mouwtje aan.
Gebruiken die nou zelfbruiner of gaan ze eerst onder de zonnebank. Of bruint het kleurverschil echt wel snel bij.
Mijn onderarmen zijn bruin maar mijn bovenarmen en schouders spierwit en dan wel weer een bruine kop en hals en nek. Geen gezicht. . Ik henb behalve op het strand altijd kleding met een mouwtje aan.
zondag 9 augustus 2020 om 18:46
Heel veel (ik ook) gebruiken daar zelfbruiner voor ja. Je hebt tegenwoordig zulke goede.
zondag 9 augustus 2020 om 19:01
zondag 9 augustus 2020 om 22:58
Gelukkig maak ik mij er niet druk om, zoals ik duidelijk aangeef vroeg ik het mij af. Zijn genoeg andere dingen waar je je wel druk om kan maken inderdaadLuci_Morgenster schreef: ↑09-08-2020 16:55Of je maakt je niet zo druk over dit soort dingen. En dan bedoel ik dingen zoals je vraag in je OP.
De dingen zoals wat zonlicht voor je schade aan kan richten lijkt me dan wel weer nuttig.
anoniem_383354 wijzigde dit bericht op 09-08-2020 22:59
Reden: Toevoeging
Reden: Toevoeging
8.91% gewijzigd
zondag 9 augustus 2020 om 23:04
ach je hebt ook gelijk, dan maar kanker, hup onder de zonnebank, wat kan het jou schelen!
zondag 9 augustus 2020 om 23:23
Er is een speciaal bash avatar topic. Misschien kun je daar losgaanFlavoredia schreef: ↑09-08-2020 23:10Ik sla over, het ziet er niet bepaald aantrekkelijk uit op je avatar
maandag 10 augustus 2020 om 10:01
Ik dacht dat zitten het nieuwe roken was?
Ik ben verre van egaal bruin. Ik zwem momenteel in een buitenbad, waardoor mijn achterkant bruiner is dan de voorkant. En alleen daar waar geen badpak zit, erg duo penotti. Een bikini zou momenteel niet heel charmant zijn.
Maar voor dagelijkse kleren is het prima, vriend moet het er maar mee doen.
En die jonge meiden dragen misschien bandeau bikini's of bikini's met spagettibandjes. Zelfs van de banden van mijn zwempak, zie je weinig. Ja iets lichten, maar niet veel.
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.