Singles unite, vierde editie 2021 deel 9
maandag 24 januari 2022 om 23:18
Maar dat afspreken is juist ook het probleem hè
En ik ga ook echt niet op een wandeldate. Ik date ook omdat ik een leuke avond wil hebben.
dinsdag 25 januari 2022 om 12:20
dinsdag 25 januari 2022 om 12:51
Maar toegegeven: als je niet zo gevoelsmatig bent als persoon zal het daten je misschien makkelijker afgaan, al is het maar omdat je je emoties en gevoelens minder diep verwerkt, je minder bezig bent met het analyseren van je gedrag en dat van anderen en daarmee op emotioneel vlak minder nodig hebt om een match te vinden.
Maar dat neemt niet weg dat ook die mensen teleurstellingen meemaken die toch wat met je doen. Laten we dat aub niet ondermijnen door te doen alsof alles weg te poetsen valt met een humorvolle of nuchtere instelling. Om het online vol te houden heb je überhaupt al veel relativeringsvermogen nodig.
Maar dat neemt niet weg dat ook die mensen teleurstellingen meemaken die toch wat met je doen. Laten we dat aub niet ondermijnen door te doen alsof alles weg te poetsen valt met een humorvolle of nuchtere instelling. Om het online vol te houden heb je überhaupt al veel relativeringsvermogen nodig.
wij slapen nooit.
dinsdag 25 januari 2022 om 21:52
Waarom ga je niet op wandeldate? Ik vind wandeldates juist wel prettig het is meer ontspannend, minder geforceerd dan tegenover elkaar aan een tafeltje zitten en als het gesprek even stil valt kun je altijd weer een opmerking maken over een verkleurde stoeptegel of over een hou oud die boom is.
dinsdag 25 januari 2022 om 22:18
Mooi gezegd! Ik hoor best vaak; ‘ach je moet er gewoon wat losser instaan joh, niet teveel verwachten en nuchter bekijken’. Maar ik denk, wat online daten betreft, het niemand echt in de koude kleren gaat zitten na de zoveelste teleurstelling. En die teleurstelling mag er ook gewoon zijn, uiteindelijk zit je niet alleen voor je lol op zo’n app.. Maar goed, het zijn dan ook vaak mijn vriendinnen/familie die al lang en breed in relatie zitten dat zeggenalongwiththesunshine schreef: ↑25-01-2022 12:51Maar toegegeven: als je niet zo gevoelsmatig bent als persoon zal het daten je misschien makkelijker afgaan, al is het maar omdat je je emoties en gevoelens minder diep verwerkt, je minder bezig bent met het analyseren van je gedrag en dat van anderen en daarmee op emotioneel vlak minder nodig hebt om een match te vinden.
Maar dat neemt niet weg dat ook die mensen teleurstellingen meemaken die toch wat met je doen. Laten we dat aub niet ondermijnen door te doen alsof alles weg te poetsen valt met een humorvolle of nuchtere instelling. Om het online vol te houden heb je überhaupt al veel relativeringsvermogen nodig.
dinsdag 25 januari 2022 om 22:20
Dolendedertiger schreef: ↑25-01-2022 21:52Waarom ga je niet op wandeldate? Ik vind wandeldates juist wel prettig het is meer ontspannend, minder geforceerd dan tegenover elkaar aan een tafeltje zitten en als het gesprek even stil valt kun je altijd weer een opmerking maken over een verkleurde stoeptegel of over een hou oud die boom is.
dinsdag 25 januari 2022 om 22:23
Ik vind het vreselijk, voel me net een bejaarde. Ik hou van een beetje flirten en dat doe ik nou eenmaal beter in een café, liefst bij kaarslicht zoals iemand hier eerder al schreef.Dolendedertiger schreef: ↑25-01-2022 21:52Waarom ga je niet op wandeldate? Ik vind wandeldates juist wel prettig het is meer ontspannend, minder geforceerd dan tegenover elkaar aan een tafeltje zitten en als het gesprek even stil valt kun je altijd weer een opmerking maken over een verkleurde stoeptegel of over een hou oud die boom is.
Lastig wandelen en tegelijk elkaar in de ogen kijken.
Wandelen doe ik met vrienden, familie
Of lekker alleen met een muziekje op.
dinsdag 25 januari 2022 om 22:44
Met deze https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ?
Die zou ik opzetten als ik zou gaan wandelen.
wij slapen nooit.
dinsdag 25 januari 2022 om 23:09
dinsdag 25 januari 2022 om 23:19
Djeez..
Dan wordt ik nog liever gerick-rolled hoor
woensdag 26 januari 2022 om 09:25
Ik sta er los in, weinig verwachtingen,...... maar dat was jaren geleden heel anders. Toen kon ik al bijna verliefd worden voor dat er zelfs een date geweest was. Maar door de ervaring weet ik hoe moeilijk het is en hoe klein de kans dat er iets langdurig uitkomt dus ben ik veel relaxter.Vivi3338 schreef: ↑25-01-2022 22:18Mooi gezegd! Ik hoor best vaak; ‘ach je moet er gewoon wat losser instaan joh, niet teveel verwachten en nuchter bekijken’. Maar ik denk, wat online daten betreft, het niemand echt in de koude kleren gaat zitten na de zoveelste teleurstelling. En die teleurstelling mag er ook gewoon zijn, uiteindelijk zit je niet alleen voor je lol op zo’n app.. Maar goed, het zijn dan ook vaak mijn vriendinnen/familie die al lang en breed in relatie zitten dat zeggen![]()
Wandeldates vind ik prima, voor mij hoeft er helemaal niet geflirt worden op een eerste date laat staan dat een afspraak met iemand die ik totaal niet ken romantisch moet zijn. En ik moet er ook niet op mijn paasbest uitzien met hoge hakken en rode lipstick. Gewoon zoals ik ben. Samen door de modder ploeteren kan minstens even leuk zijn als op een stoel tegenover elkaar zitten.
Jaren geleden deed ik dat wel hoor, die hakken en zo... nu is dat vaak pas voor een enkele dates later.
woensdag 26 januari 2022 om 11:28
Precies, zo sta ik er ook in. Dat flirten op een eerste date hoeft van mij ook niet. Ook omdat niet iedereen er op zit te wachten of nog niet goed weet welke kant het op gaat.Attraverso schreef: ↑26-01-2022 09:25Ik sta er los in, weinig verwachtingen,...... maar dat was jaren geleden heel anders. Toen kon ik al bijna verliefd worden voor dat er zelfs een date geweest was. Maar door de ervaring weet ik hoe moeilijk het is en hoe klein de kans dat er iets langdurig uitkomt dus ben ik veel relaxter.
Wandeldates vind ik prima, voor mij hoeft er helemaal niet geflirt worden op een eerste date laat staan dat een afspraak met iemand die ik totaal niet ken romantisch moet zijn. En ik moet er ook niet op mijn paasbest uitzien met hoge hakken en rode lipstick. Gewoon zoals ik ben. Samen door de modder ploeteren kan minstens even leuk zijn als op een stoel tegenover elkaar zitten.
Jaren geleden deed ik dat wel hoor, die hakken en zo... nu is dat vaak pas voor een enkele dates later.
woensdag 26 januari 2022 om 14:11
Ik vind het een afknapper als iemand me meteen wil versieren zonder me te kennen. Tenzij het een seks afspraak is.
woensdag 26 januari 2022 om 15:48
Ligt er voor mij beetje aan hoe het contact voor de daadwerkelijke date loopt. Soms is er maar kort contact geweest voordat er een date wordt gepland, dan is het inderdaad praktisch een vreemde waarmee je afspreekt en zal er nog niet veel geflirt worden. Anderzijds komt het ook wel eens voor dat je al wat langer met iemand contact hebt, wellicht keer gebeld etc en als de ontmoeting dan ook gelijk goed voelt dan is beetje flirten wel leuk uiteraard. Dat maakt dan ook wel het onderscheid tussen gewoon ‘gezellig’ en écht leuk plus aantrekking. Als ik iemand aantrekkelijk en interessant vind dat flirt ik wel hoor haha
woensdag 26 januari 2022 om 18:00
Attraverso schreef: ↑26-01-2022 14:11Ik vind het een afknapper als iemand me meteen wil versieren zonder me te kennen. Tenzij het een seks afspraak is.
Nee okay, niet versieren, maar je wil jezelf wel op je best/leukst/knapst/grappigst laten zien aan iemand, en als ik meer bezig ben om niet in de hondepoep te gaan staan of chagrijnig ben door de regen en kou kom ik ook niet echt in de stemming, en ben ik waarschijnlijk ook helemaal niet leuk. Ik wil zelf ook positieve associaties bij iemand hebben en als je half aangeschoten de hele avond/nacht samen ontzettend gelachen en gedanst hebt, dan doet dat meer dan een uur door de modder lopen. Tenminste bij mij.
woensdag 26 januari 2022 om 18:10
woensdag 26 januari 2022 om 18:11
Als je qua 'league' een beetje gewaagd bent aan je date, dan moet je (zeker als man) wel je best doen. Jezelf presenteren 'zoals je bent' klinkt misschien heel eerlijk maar meestal is je concurrentie je dan te snel af
Je moet sowieso, ook in een relatie, elkaar door een roze bril blijven zien, d.w.z. leuker dan je partner uiteindelijk is. Je vuile was hou je liever verborgen denk ik, en ik heb eigenlijk ook een hele trits aan slechte eigenschappen
.
Je moet sowieso, ook in een relatie, elkaar door een roze bril blijven zien, d.w.z. leuker dan je partner uiteindelijk is. Je vuile was hou je liever verborgen denk ik, en ik heb eigenlijk ook een hele trits aan slechte eigenschappen
woensdag 26 januari 2022 om 18:27
Die laatste 3 woorden zijn erg belangrijk, ik vind iemand die te veel drinkt/aangeschoten is trouwens erg onaantrekkelijk en word niet chagrijnig door regen en kou, vind samen wandelen in de regen en ploeteren door de modder, mits aangepaste kleding, zelfs iets hebben en ik kan je verzekeren dat daar heel wat afgelachen wordt.Antoon69 schreef: ↑26-01-2022 18:00Nee okay, niet versieren, maar je wil jezelf wel op je best/leukst/knapst/grappigst laten zien aan iemand, en als ik meer bezig ben om niet in de hondepoep te gaan staan of chagrijnig ben door de regen en kou kom ik ook niet echt in de stemming, en ben ik waarschijnlijk ook helemaal niet leuk. Ik wil zelf ook positieve associaties bij iemand hebben en als je half aangeschoten de hele avond/nacht samen ontzettend gelachen en gedanst hebt, dan doet dat meer dan een uur door de modder lopen. Tenminste bij mij.
Maar zo ben ik, helemaal anders dus.
Goed dat we allemaal zo verschillend zijn.
woensdag 26 januari 2022 om 18:51
Dat heb ik dus ook.Attraverso schreef: ↑26-01-2022 18:27Die laatste 3 woorden zijn erg belangrijk, ik vind iemand die te veel drinkt/aangeschoten is trouwens erg onaantrekkelijk en word niet chagrijnig door regen en kou, vind samen wandelen in de regen en ploeteren door de modder, mits aangepaste kleding, zelfs iets hebben en ik kan je verzekeren dat daar heel wat afgelachen wordt.
Maar zo ben ik, helemaal anders dus.
Goed dat we allemaal zo verschillend zijn.
Het ligt er ook maar aan wat in je ‘gewone’ leven je hobbies zijn. Ik ben van de actieve en wandel vakanties, maak hele tochten. Dat wil ik toch wel gemeen hebben met een mogelijke partner. Heb er ook een vriendschap aan overgehouden waar ik nog regelmatig mee wandel.
Iemand die nog veel de stad in duikt en veel drinkt zou voor mij ook geen match zijn. Daten in een druk café of kroeg vind ik echt niets.
vrijdag 28 januari 2022 om 14:07
Voor wat inspiratie tijdens een lange wandeling in de winter. Door echte muzikanten.
https://www.youtube.com/watch?v=V26w5TyRXmg
https://www.youtube.com/watch?v=3n03euRw7XU
En als je veel tijd hebt:
https://www.youtube.com/watch?v=8z2v_Mj-OZQ
https://www.youtube.com/watch?v=V26w5TyRXmg
https://www.youtube.com/watch?v=3n03euRw7XU
En als je veel tijd hebt:
https://www.youtube.com/watch?v=8z2v_Mj-OZQ
vrijdag 28 januari 2022 om 17:16
Ik vind die van The Weeknd/Swedish House Mafia een heel lekker nummer: like a moth to a flame.
wij slapen nooit.