Erotische massage
dinsdag 3 maart 2026 om 14:42
Dit wilde ik eens meemaken in mijn leven en ik ben blij dat ik de stap gezet heb. Voor sommigen misschien geen big deal, anderen kunnen er morele bezwaren bij hebben, maar voor mij is het een afgewerkte bucketlist. Het zat helemaal goed: de dame was lief en teder, en dat was ik ook. Op mijn aanwijzen wist ze me op de juiste manier aan te raken, iets wat bij mij niet evident is. Ik ben dan ook tot twee heel mooie hoogtepunten gekomen. Ik vond de onderwerping leuk: zij was aangekleed, ik naakt. Het gevoel van haar afhankelijk te zijn voor mijn genot, dat zij kon zien en - hoewel ik niet echt luidruchtig ben - ook horen. Er was ook wel een wisselwerking, want ik kon haar intussen op tedere manier aanraken. Nadien was er nog een warme knuffel en een zoen op de wang. Geen idee of ik het nog eens zal overdoen, maar zo ja dan wil ik graag bij dezelfde dame terecht. In elk geval zal dit altijd een mooie herinnering blijven, waarop ik vaak zal terugvallen.
vrijdag 6 maart 2026 om 11:10
Dat is een legitieme vraag. Ik praat het dan ook niet goed, maar wil alleen zeggen dat er dames zijn die er echt helemaal zelf voor kiezen die ook andere keuzes hadden kunnen maken, maar dat dus met hun volle verstand niet deden.
Mag ik dan vragen, werd hierboven ook al genoemd, hoe dit zich verhoudt tot het inhuren van een gigolo? Op welke manier is dat anders?
Mag ik dan vragen, werd hierboven ook al genoemd, hoe dit zich verhoudt tot het inhuren van een gigolo? Op welke manier is dat anders?
vrijdag 6 maart 2026 om 11:27
De vraag stellen is hem beantwoorden.Sukkel schreef: ↑06-03-2026 11:10Dat is een legitieme vraag. Ik praat het dan ook niet goed, maar wil alleen zeggen dat er dames zijn die er echt helemaal zelf voor kiezen die ook andere keuzes hadden kunnen maken, maar dat dus met hun volle verstand niet deden.
Mag ik dan vragen, werd hierboven ook al genoemd, hoe dit zich verhoudt tot het inhuren van een gigolo? Op welke manier is dat anders?
Feit is dat veel/de meeste vrouwelijke sekswerkers die mannen bedienen hun werk doen wegens een vorm van psychische of fysieke druk.
Heb jij aanwijzingen dat dat voor mannelijke sekswerkers die vrouwen bedienen hetzelfde is?
vrijdag 6 maart 2026 om 11:45
als het gaat om mannen die andere mannen inhuren, is er geen verschil. Bij vrouwen die een man inhuren, ergens wel en de reden is al eerder in dit topic gegeven.Sukkel schreef: ↑06-03-2026 11:10Dat is een legitieme vraag. Ik praat het dan ook niet goed, maar wil alleen zeggen dat er dames zijn die er echt helemaal zelf voor kiezen die ook andere keuzes hadden kunnen maken, maar dat dus met hun volle verstand niet deden.
Mag ik dan vragen, werd hierboven ook al genoemd, hoe dit zich verhoudt tot het inhuren van een gigolo? Op welke manier is dat anders?
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
vrijdag 6 maart 2026 om 12:17
Ik heb werkelijk geen idee...ik ken er, voor zo ver ik weet, geen enkele. Ik heb in elk geval nog nooit mannen achter de ramen zien staan oid,
Als ik het moet beantwoorden met de beperkte kennis die ik heb zou ik zeggen dat de meest gigolo's exclusief en duur zijn en er een dikke boterham mee verdienen.
Hier in west-Europa dan...zal in Thailand wellicht weer anders zijn.
Is er niet sowieso een verschil tussen reguliere prostitutie en escort? Escorts zijn toch meestal zelfstandig, duur en exclusief? Dit vul ik even in hoor...ben niet thuis in die wereld.
vrijdag 6 maart 2026 om 12:47
ik denk dat intimiteit een heel basaal menselijke behoefte, ook voor mensen die wat minder instaat zijn zelf iemand te vinden om dat mee te beleven. Als er in goede afstemming dus seks tegen betaling plaatsvindt, hoeft dat helemaal niet te maken hebben met gevoel van ergens recht op hebben. Behoefte aan seks wordt nu haast gelijkgesteld aan: ik wil het dus ik pak het. dat vind ik echt wat andersAnderlicht schreef: ↑06-03-2026 09:33Het gaat er voor mij niet alleen om of een sekswerker daadwerkelijk fysiek of mentaal gedwongen wordt. Ik vind het vooral zo aanmatig en bizar dat het voor een man normaal is om seks te kopen ( omdat je er recht op hebt?) en dat het ook niet uitmaakt dat een vrouw faked voor geld. Een gemiddelde man is niet afgestemd op een vrouw. Ze denken vooral vanuit eigen perspectief en behoeftes en dat is echt een groot ding wat voor veel onveiligheid en problemen in de wereld zorgt
vrijdag 6 maart 2026 om 13:41
Intimiteit hoeft helemaal niets met seks te maken te hebben. Je kan mij niet wijsmaken dat betaalde seks ook maar iets met intimiteit te maken heeft.noorderlicht76 schreef: ↑06-03-2026 12:47ik denk dat intimiteit een heel basaal menselijke behoefte, ook voor mensen die wat minder instaat zijn zelf iemand te vinden om dat mee te beleven. Als er in goede afstemming dus seks tegen betaling plaatsvindt, hoeft dat helemaal niet te maken hebben met gevoel van ergens recht op hebben. Behoefte aan seks wordt nu haast gelijkgesteld aan: ik wil het dus ik pak het. dat vind ik echt wat anders
Zo bijzonder ook dat het vooral voor mannen zo geldt. Sneu ook.
vrijdag 6 maart 2026 om 14:07
Seks is net als voeding, onderdak en kleding een van de primaire levensbehoeften, voor de meesten althans. Alleen menen sommige er recht op te hebben en het af te kunnen dwingen en dat is natuurlijk grote onzin.noorderlicht76 schreef: ↑06-03-2026 12:47ik denk dat intimiteit een heel basaal menselijke behoefte, ook voor mensen die wat minder instaat zijn zelf iemand te vinden om dat mee te beleven. Als er in goede afstemming dus seks tegen betaling plaatsvindt, hoeft dat helemaal niet te maken hebben met gevoel van ergens recht op hebben. Behoefte aan seks wordt nu haast gelijkgesteld aan: ik wil het dus ik pak het. dat vind ik echt wat anders
vrijdag 6 maart 2026 om 14:10
Seks is geen primaire levensbehoefte. Iemand die zich niet kan voeden, kleden en/of geen onderdak heeft, sterft. Wie geen seks heeft is (in het ergste geval) gefrustreerd.
vrijdag 6 maart 2026 om 14:17
vrijdag 6 maart 2026 om 14:19
vrijdag 6 maart 2026 om 14:21
vrijdag 6 maart 2026 om 14:26
vrijdag 6 maart 2026 om 14:30
Is dit gebaseerd op wetenschap of op je eigen ervaringen?Sukkel schreef: ↑06-03-2026 14:19Het is inderdaad veel minder essentieel om te overleven, maar voor een gezond lichaam en geest is het toch wel zeer aan te bevelen.
Maar dat was de vraag eigenlijk niet...dat was volgens mij hoe schadelijk het is om gebruik te maken van prostitués en volgens mij zijn we het daar wel over eens.
vrijdag 6 maart 2026 om 14:34
Hoofdzakelijk vrouwen die die behoefte hebben?noorderlicht76 schreef: ↑06-03-2026 14:26ik word echt naar van al die oordelen. ik werk in de zware psychiatrie en zie dat mensen echt behoefte hebben aan fysiek contact. dat is echt wat anders dan aan je eigen piemel trekken. seks/ fysiek contact is wel heel belangrijk voor mentaal welbevinden
vrijdag 6 maart 2026 om 14:38
En ik geloof daar dus niet zo in. Wel dat onvrijwillige seksloosheid tot frustratie leidt, maar niet dat het een soort "levensbehoefte" is.
In allerlei vormen kom je dat argument online weer tegen, de wereld ingeslingerd door gefrustreerde mannen die hun "recht op seks" een medisch tintje willen geven.
vrijdag 6 maart 2026 om 14:45
tja wetenschap is tegenwoordig ook maar een mening waar je in kan geloven of niet...Okernoot schreef: ↑06-03-2026 14:38En ik geloof daar dus niet zo in. Wel dat onvrijwillige seksloosheid tot frustratie leidt, maar niet dat het een soort "levensbehoefte" is.
In allerlei vormen kom je dat argument online weer tegen, de wereld ingeslingerd door gefrustreerde mannen die hun "recht op seks" een medisch tintje willen geven.
vrijdag 6 maart 2026 om 14:50
Voor zover mij bekend is er geen wetenschappelijk bewijs dat seks een dusdanig primaire behoefte is dat men zonder seks binnen afzienbare tijd doodgaat, maar ik neem graag kennis van het tegendeel.noorderlicht76 schreef: ↑06-03-2026 14:45tja wetenschap is tegenwoordig ook maar een mening waar je in kan geloven of niet...
vrijdag 6 maart 2026 om 18:23
Of het op jouw afdeling vooral vrouwen zijn die die behoefte hebben.
Mijn ervaring is dat vooral mannen denken dat ze dood gaan als ze geen seks hebben (het blauwe ballen syndroom) en dat vrouwen er prima mee kunnen leven een/of er zelf wat op verzinnen.
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in