VRLK

28-04-2009 21:58 3028 berichten
Alle reacties Link kopieren
Daar zijn we weer. Foutloos en wel .
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij is het toch ook heel normaal dat jongens zo doen. Ik zie niet anders, ook niet als ik Schorrie op school zie. Zodra hij binnenkomt rent hij naar zijn twee beste vrienden en dan gaan ze 'aan elkaar zitten'. Daar genieten ze echt van .

En het zijn meestal de moeders cq vrouwen die zich er aan storen. Daarom wordt er ook gepleit voor meer mannen 'in het leven' van een jongen.
Alle reacties Link kopieren
Ja, ik denk ook dat het op zich wel normaal is dat jongens veel stoeien enzo, maar geloof me, die van mij overdrijven . Sjaak stoort zich er ook aan, soms nog meer dan ik. Daarom gaan we ook minimaal een keer per dag naar buiten met ze, zodat ze even flink kunnen 'rauzen'. Maar het is ook gewoon onze eigen schuld, ik denk dat het kleine leeftijdsverschil het versterkt. Als er een weg is is het gelijk een stuk minder. En met Poppetje zijn ze allebei heel lief en voorzichtig, dus ze kúnnen het wel.



Ik ga vandaag wassen wassen wassen wassen en strijken. Wat een belachelijke hoeveelheid was creeëren we hier met z'n vijven, er komt echt nooit een eind aan.
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, ik ben gelijk enorm benieuwd naar jouw jongens! Volgens mij zijn het hele energieke kereltjes .



De werkster meldt dat ze vanavond niet kan want ze heeft cursus, ze komt morgen. Weer een die de afspraak verzet, al heb ik in deze wel iets meer vertrouwen. Maar toch...
Alle reacties Link kopieren
Die film is gewoon ook erg leuk dus kan het me best voorstellen dat the Moto Moto song blijft hangen. Tja, en dat is dan soms weer erg genant.



Hier worden de jongens ook steeds fysieker samen. Stoeien en dollen. Typisch jongens hoor ik van meisjesmoeders in mijn omgeving.



BRS en KW zijn allebei thuis. BRS is net een dood vogeltje en heel apatisch. Gelukkig soms wel contact, maar wel griezelig. Verder geen koorts ofzo. Balletjes waren wel helemaal ingedroogd (twee dagen diaree halt er in) dus vanmorgen flink (slappe) thee laten drinken. Hij ligt nu op bed. Nasleep van de diaree denk ik. En KW heeft nog steeds diaree maar alleen 's ochtends of 's nachts. Heeft verder nergens last van en is fit dus gewoon naar school vanmorgen. Wel even de juf ingelicht en gevraagd of ze hem in de gaten wil houden. Juf (invaller) werd bijna hysterisch dat ik een kind wat vannacht nog dunne poep had haar lokaal heb ingebracht. En hij werd naar huis gestuurd. In verband met het besmettingsgevaar. Oké... had ik nou maar niets gezegd. Ze zei er ook nog achteraan dat ik hem maar een weekje thuis moest houden. Natuurlijk juf. Ben ik nou zo ontaard? Vind het lichtelijk overdreven. Maar op school gelden ook wasinstructies (ivm M-griep) en nog meert extra dingen als dozen tissues per kind meenemen als het verkouden is etc.
Alle reacties Link kopieren
quote:Morrie schreef op 14 september 2009 @ 09:41:

Hahaha, ik ben gelijk enorm benieuwd naar jouw jongens! Volgens mij zijn het hele energieke kereltjes .



Dat zijn het zeker ja!



Ik vind het echt ongelofelijk, die werksters van jou. Maar goed, misschien is dit eenmalig...



Madagscar is idd geweldig, ik vind het ook een superleuke film. Wat ze ook de hele tijd doen is de kleine alex naspelen (die heet alakay in het engels), en dan roepen ze de hele tijd: alecake! nee niet doen alecake! Zo grappig.



Wat zielig die uitgedroogde BRS. Wat ik doe als ze diarree hebben is ze laten soppen in de thee met van die theebiscuitjes met kaneel. Vinden ze heerlijk en krijgen ze toch vocht en beetje suiker en koolhydraten binnen. En vind de reactie van de juf ook behoorlijk overdreven...
Alle reacties Link kopieren
Jouw kinderen zeggen; "hé, Alakay!" en die van mij "hé, Moto Moto!"

Hmmmm... Cars (en dan vooral Takel) vind ik ook zo'n leuke film!
Alle reacties Link kopieren
Wind of Pebbles, heeft een van jullie toevallig interesse in een wallaboo voetenzak voor de maxicosi?







Ik wilde 'm net op marktplaats gaan zetten maar misschien vinden jullie 'm wel leuk. Ik wil er wel nog graag wat voor hebben, 20 euro ofzo. Hij zier er nog mooi uit en is echt heeeeerlijk warm en snuggly voor een klein babietje.
Alle reacties Link kopieren
Wat een lekker zacht zakje!

Maar ik neem hem niet van je over, omdat we waarschijnlijk de Bugaboo maxi cosi (eigen merk) gaan kopen en deze daar niet bij hoort. Misschien Pebbles?
Alle reacties Link kopieren
Lekker zakje voor de winter!
Alle reacties Link kopieren
Vanmorgen school gebeld omdat het me toch niet lekker zat.

Kreeg de directeur aan de lijn en heb hem gevraagd wat het beleid is omtrent diareegevalletjes. Is deze actie van vanmorgen beleid van de school of de reactie van een overgevoelige juf (m-griep)? Uitgelegd dat KW geen buikloop heeft en 10 keer op een dag naar de wc rent, maar gewoon op de tijden dat hij normaal poept nu ook gaat (en dat is vroeg in de ochtend) maar dat het nu dun is in plaats van dik (lekker plastisch). En verder geen klachten heeft. Hij gaf me gelijk en zou het opnemen met de juf en KW mocht vanmiddag weer komen.



Net weggebracht en juf heeft excuses aangeboden dat ze verder door had moeten vragen.
Alle reacties Link kopieren
Oh wat grappig, hebben ze tegenwoordig eigen autostoelen van bugaboo. Handig, ik word gek van dat geklooi met die adapters, want die moeten eraf voor op de bakfies, en dan vergeet ik ze er weer op te doen en sta ik in de stad met een onderstel waar geen cosi op past. Heul onhandig.



Hmm, even gegoogled, en zie dat ze tijdelijk niet geleverd worden omdat ie 'op twee punten wordt onderzocht'. Dus als je je nog bedenkt dan hoor ik het wel .
Alle reacties Link kopieren
Oh goed zeg, was KW ook blij dat hij toch mocht?



Sjaak vindt me heeeeeel irritant omdat ik steeds iets anders ga doen tijdens het strijken . Ik heb ook zo'n bloedjehekel aan strijken. Bah.
Alle reacties Link kopieren
O, wat goed.

Als hij nou maar niet flink aan de rees gaat vanmiddag .
Alle reacties Link kopieren
Ja, toen ik gebeld had had ik meteen spijt. Fijn zo´n assertieve moeder, maar zoiets kan ook de relatie met de juf op de spits drijven.

Dus net met wegbrengen haar even aangesproken dat we elkaar verkeerd begrepen hebben. Zij haar excuses en ik niet mijn gelijk willen hebben. Zoiets.



Ik kan weleens onzeker zijn met beslissingen in de opvoeding, maar dit voelde gewoon echt niet goed en was ook gewoon zeker van mijn zaak. Gekke gewaarwording. Soms kan ik nog wel twijfelen en de mening willen van anderen maar nu dus minder. Fijn gevoel



Ja, Bugaboo dus eigen autostoeltjes. Wel fijn hoor!

Dat geklooi met die adapters. Nu even afwachten hoe lang het duurt voordat ze weer leverbaar zijn. Zal zoiets ook binnenkort moeten bestellen.



Het wordt aan het eind van de week weer mooi weer, LLL, dus alleen de korte mouwen strijken
Alle reacties Link kopieren
Zit er dan ook zo'n onderkant bij waar je 'm in kan klikken? Dat hebben al die amerikaanse maxicosi's, zó handig. Die zet je gewoon met de riem vast, en dan klik je die stoel er iedere keer met een hand in en uit. Ideaal.
Alle reacties Link kopieren
Uhm... geen idee!



Ze hebben alleen onze kleur niet. We hebben een zwarte wagen met oranje bekleding. EN die kleur hebben ze niet in die autostoeltjes, maar om nu helemaal zwart te nemen is ook zo zwart. Daarnaast is het geslacht niet bekend dus dan is misschien zwart wel weer handig. Dit is dus zo'n moment dat ik het niet weet
Alle reacties Link kopieren
Isofix bedoel je? Dat heeft MC en Romer ook.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou zwart nemen. Wij hebben ook zwart namelijk .

Kun je ook makkelijker weer verkopen.



Ik zou wel echt even kijken of het echt veilig is trouwens.
Alle reacties Link kopieren
Maar als de wagen zwart is maakt het toch niet uit en kun je toch juist elke kleur erbij nemen? Want als je de autoestoel erop hebt gebruik je de bak niet en andersom. En de boodschappenzak is ook zwart.



Nee, het is geen isofix volgens mij, het is gewoon een losse basis, die je met een gewone autogordel kunt vastzetten. Voor isofix moet er iets in je auto zitten toch?
Alle reacties Link kopieren
Ik zou rood nemen. Leuk voor jongetje en meisje en vrolijker dan zwart. Ik heb ook een rode .
Alle reacties Link kopieren
En volgens mij had Morrie bij Schorrie ook een rode
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een zwarte maxi cosi, maar een zwart met rode Bugaboo.

Ik ben heel erg van het rood. Is mijn lievelingskleur.



Met Isofix zit er inderdaad iets in je auto. Een stang ofzoiets geloof ik.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een rood met oranje bugaboo . Ben dol op felle kleurtjes. En ben echt enorm strijkontwijkend gedrag aan het vertonen, en dat terwijl Sjaak met Sum op stap is zodat ik ongestoord kan strijken.



Dus nu ben ik echt weg hier.
Alle reacties Link kopieren
Ja, en de veiligheid. Natuurlijk gaan we daar op letten, maar als ze weer in de verkoop gaan dat ga ik gemakshalve van uit dat het in orde is. Weet verder niet hoe dat te checken is door ons leken.



Ze staan ook op Marktplaats aangeboden (niet dat GW tweedehands wil) maar dat zou ik dan niet zo snel doen nu je weet dat ze worden gecheckt.



En het wordt inderdaad zwart of rood. Blauw vind ik veel te geslachtsgebonden, geel een vies kleurtje en zand te saai.

En voor de rest ben ik he-le-maal niet moeilijk
Alle reacties Link kopieren
Ik ben thuis aan het werk, maar dus ook met jullie aan het kletsen.

Maar als ik werk, werk ik héél hard Heb al veel werk verzet vandaag dus geen schuldgevoel ofzo. Daarnaast ook vrijdagavond en zaterdag nog wat gedaan dus vind het wel mooi in verhouding zo

En waarom verantwoord ik me dan?



Hup, LLL... strijken!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven