kinderen? nee, bedankt!

21-09-2009 10:05 423 berichten
Alle reacties Link kopieren
Getver, ik wordt er soms zo moe van. Iedereen vraagt maar waarom ik geen kinderen heb en/of wil.

en als ik dan uitleg dat ik kinderen gewoon niet leuk vindt krijg ik standaard te horen: "dat komt nog wel" of "wacht maar".

Kan dan niemand gewoon accepteren dat sommige mensen gewoon niet willen?!

Ik wou dat ik onvruchtbaar was!
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 21 september 2009 @ 10:58:

[...]





Je hebt het over een baby. De meeste kinderen stoppen wel een keer met veel huilen, zijn zindelijk en kunnen praten.
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 21 september 2009 @ 10:59:

Je bent zelf ook ooit baby/kind geweest. Trouwens.En dus? Ik snap nooit wat mensen hiermee willen zeggen.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
quote:traincha2 schreef op 21 september 2009 @ 10:59:

[...]





Hoeft van mij niet hoor. Ze wil geen kinderen, nou klaar. En iedereen gewoon verdergaan met zijn eigen leven. Er zijn wel andere dingen om je druk over te maken dan de privekeuzes van een ander.Dat denk ik dus ook
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
quote:Liv schreef op 21 september 2009 @ 10:54:

[...]





Nee, dat hoeft niet, maar het is wel gek om een hekel te hebben aan de gehele mensheid. Dan zul je dus vast ook een hekel aan jezelf hebben.

En een hekel hebben aan kinderen (mensen dus) staat voor mij gelijk met een hekel hebben aan de mensheid. Dat je niks met kinderen hebt of er niet mee om kunt gaan, staat daar los van.Kinderen zijn infantiele wezens waar je nog geen gesprek mee kunt voeren, ze zijn vaak lastig, druk en irritant. Ik heb daar inderdaad niets mee. Volwassen exemplaren vind ik ook niet allemaal geweldig, maar daar kun je tenminste meestal nog mee communiceren.
Alle reacties Link kopieren
quote:HoiPippiLangkous schreef op 21 september 2009 @ 10:56:

[...]



Alzheimer en onvruchtbaarheid vallen toch niet met elkaar te vergelijken?



Prognose

Gedurende de ziekte van Alzheimer verergeren depressie en agitatie tot agressief gedrag. Snel hierna is de patiënt zich niet meer bewust van zijn/haar beperkingen. De eindfase van de ziekte wordt gekenmerkt door desoriëntatie, ernstige verwardheid en afhankelijkheid van anderen bij het uitvoeren van dagelijkse activiteiten als eten en aankleden.



Naarmate het activiteitenniveau daalt, verslechtert de algemene gezondheid van de patiënt vaak en kan hij/zij stram, incontinent en bedlegerig worden. Er kunnen gegeneraliseerde epileptische aanvallen optreden. Ondervoeding, infecties of een hartaandoening kunnen overlijden tot gevolg hebben.



Hoe naar en ellendig het ook is om ongewenst onvruchtbaar te zijn, j kunt er nog een gelukkig en gezond leven mee leiden.Dat kan ja, maar het kan ook je leven gaan beheersen, wat dus bij een vriendenstel van ons het geval was. Wij hebben jarenlang geen contact met ze gehad, omdat ze geen kinderen konden krijgen en zij het niet kon handelen steeds weer met onze zoon geconfronteerd te worden. Na 9 jaar zijn ze nu gezegend met een dochter en een jongenstweeling, maar ik denk dat er van onze vriendschap niet veel overgebleven zou zijn als de kinderen uitgebleven waren.
Alle reacties Link kopieren
Ja DNM, sterilisatie is dan de beste optie, maar als ik nu zwanger zou worden zou ik ook voor abortus gaan. Ik heb een afspraak met een sterilisatie-arts maar het is afwachten of ze het willen doen. Je moet maar net iemand treffen die begrijpt dat iemand van midden 20 heel zeker is van haar zaak.
quote:HoiPippiLangkous schreef op 21 september 2009 @ 11:00:

[...]



En dus? Ik snap nooit wat mensen hiermee willen zeggen.Dat is idd wel de meest belachelijke uitspraak die altijd in dit soort discussies aangevoerd wordt. Dus omdat je zelf 'n infantiel in de broek schijtend jengelend wezen bent geweest, moet je ze maar leuk vinden?
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
quote:traincha2 schreef op 21 september 2009 @ 10:58:

[...]





Wat verwacht je dan? Dat je met een kind de Dow Jones index kunt doorspreken? Kom op zeg. Een kind is per definitie kinderachtig, want daar is het een kind voor.en dat is dus precies waarom ik het niets vindt.
quote:Nijntje78 schreef op 21 september 2009 @ 10:52:

een kind is voor mij echt heel anders dan een "gewoon mens". Net als dat je wel van honden, maar niet van puppies kan houden. Nee dan kan niet

met een kind is het moelijk een gewoon gesprek voeren. Je kan er best een gesprek mee voeren, maar de wereldproblematiek, crisis en zo wordt een stukje moeilijker. Een goed gesprek op niveau van het kind kan prima.

Ze zijn niet zindelijk, huilen te veel en zijn kinderachtig!

Baby's en kleuters en peuters groeien normaal gesproken op tot leuke volwassenen.



Ik begrijp je verder wel hoor. Mijn broers vroegen om de haverklap wanneer zij nou eens oom werden. Werd ik ook wel eens ziek van. Soms stelde ik een vervelende tegenvraag. Of ik antwoorde "when hell freezes over". Nu doen ze het niet meer, maar nu heb ik 2 kant en klare kinderen en daar ben ik heel blij mee.
Alle reacties Link kopieren
Oh nee hoor, ik vind sommige kinderen ook etterbakken.
Alle reacties Link kopieren
EN



Ik vind kinderen wat leuker worden als je ermee op rationeel niveau kunt communiceren. Dus over Harry Potter praten ofzo, of over sterrenkunde, dino's (die periodes hebben we allemaal wel gehad denk ik zo). Maar wel intelligente kinderen. Eigenlijk gewoon net als met volwassenen. Met 99% van de mensen kan ik ook niet écht communiceren, dus nahja, dan heb ik ook vrij weinig met 99% van de kinderen
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 21 september 2009 @ 10:59:

Je bent zelf ook ooit baby/kind geweest. Trouwens.



Net als PL snap ik ook niet zo goed wat deze uitspraak nou teweeg zou moeten brengen.

Alsof dat reden zou moeten zijn om kinderen dan wel leuk te vinden of om dan wel een kind te willen.



Ik ben ook nog wel 's boefje geweest. Geur- en kleurpennen gejat (en gepakt ) toen ik 11 was. Ik vind boefjes nu ook niet leuk - al ben ik het zelf dus ook geweest
Alle reacties Link kopieren
quote:Nijntje78 schreef op 21 september 2009 @ 11:05:

[...]





en dat is dus precies waarom ik het niets vindt.Nou klaar toch?
Alle reacties Link kopieren
quote:keeprunning schreef op 21 september 2009 @ 10:51:

Hoe oud ben je TO? en ben je al helemaal gesetteld? dat je daarom die vragen krijgt?



Ik ben 30, sinds kort getrouwd, daarvoor 11 jaar samengewoond.

het schijnt dat iedereen maar aan een bepaald verwachtingspatroon moet voldoen....

Eerst jarenlang vragen wanneer we gingen trouwen, en nu natuurlijk: oh je bent getrouwd, ja, dan komen de kinderen natuurlijk ook snel!
Alle reacties Link kopieren
Ik snap niet zo goed, waarom jij je zo door je omgeving laat beinvloeden.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind dat er nogal verschil zit tussen het ene of het andere kind. Ik vind sommige kinderen echt leuk en sommige kan ik niet uitstaan. Dat heeft vaak toch wel te maken met hoe ze opgevoed zijn.
Cum non tum age
Alle reacties Link kopieren
Traincha, dat is natuurlijk onwijs kut. Tegelijk denk ik dat je met onvruchtbaarheid nog een keuze hebt met hoe je er mee om kunt gaan en met alzheimer niet.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Ik snap ook niet dat je je er zo druk om maakt.. Het houdt je duidelijk wel erg bezig. Probeer het gewoon naast je neer te leggen!

Ik moet zeggen dat ik baby's ook niet echt leuk vind eigenlijk. Het word m.i pas leuk als je echt kunt communiceren.

Maar ieder zijn keuze
Alle reacties Link kopieren
quote:traincha2 schreef op 21 september 2009 @ 11:09:

Ik snap niet zo goed, waarom jij je zo door je omgeving laat beinvloeden.



als ik me door mijn omgeving liet beinvloeden, had ik er al 4 gehad...



Ik stoor me wel eens aan mijn omgeving.
Alle reacties Link kopieren
quote:traincha2 schreef op 21 september 2009 @ 11:09:

Ik snap niet zo goed, waarom jij je zo door je omgeving laat beinvloeden.Je hoeft je niet meteen te laten beinvloeden om af en toe eens schijtziek te worden van al dat gedoe rondom kids
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
HPL. Tuurlijk zijn Alzheimer en onvruchtbaarheid 2 verschillende zaken, maar mijn punt was eigenlijk dat ik het raar vond dat je je zelf 'iets ergs' toewenst. Waarom zou je jezelf iets vreselijks toewensen. Vind ik gewoon gek. En ik ben het dan wel weer met je eens dat het voor een deel ook aan jezelf ligt, hoe je met onvruchtbaarheid omgaat.
Klopt digi, steriliseren doen ze niet op jonge leeftijd. Dat risico is te groot omdat de meeste vrouwen toch wel spijt krijgen. (die jong hebben besloten)



Maar het is wel lekker. Bij de eerste twee kon ik niet vol overtuiging zeggen dat ik nooit meer wilde. Wel dat het waarschijnlijk zo was. Toen kwam nummer 3 ongelukje en ben heel gelukkig met mijn kinderen. Maar dit is het maximum wat ik aankan en heb dus ook gezorgd dat ik nooit meer in de situatie kom.



Zaaaalig
Alle reacties Link kopieren
Ik zie onvruchtbaarheid niet als iets vreselijks.....komt misschien weer omdat ik geen kinderen wil?

ik heb echt wel begrip voor onvruchtbaren die graag kinderen zouden willen hoor.

alleen geen begrip voor mensen die niet kunnen begrijpen dat iemand geen kinderen wil.
Alle reacties Link kopieren
quote:traincha2 schreef op 21 september 2009 @ 11:14:

HPL. Tuurlijk zijn Alzheimer en onvruchtbaarheid 2 verschillende zaken, maar mijn punt was eigenlijk dat ik het raar vond dat je je zelf 'iets ergs' toewenst. Waarom zou je jezelf iets vreselijks toewensen. Vind ik gewoon gek. En ik ben het dan wel weer met je eens dat het voor een deel ook aan jezelf ligt, hoe je met onvruchtbaarheid omgaat.

Ik snap je. Ik snap ook waar de verontwaardiging vandaan komt. Voor mensen met een kinderwens is onvruchtbaarheid is vreselijks.

Voor mij is onvruchtbaarheid niet iets vreselijks. Sterker nog (dit klinkt mss hard ) het had het er voor mij een stuk makkelijker op gemaakt. Geen pil, geen spiraaltje, geen operatie.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven