Het (r)emigrantentopic - still going strong!

20-09-2009 23:16 3149 berichten
Woon je in het buitenland, wil je naar het buitenland of kom je juist terug naar NL?

Nieuwe schrijvers altijd welkom!



Waar zitten we allemaal?



NaamLandTijdzoneAinneIerlandGMTAlejandraBoliviaGMT-4AnaisTurkijeGMT+2BiebeltjeNL (eerst Londen)GMT+1BlijftblozenNL, gaat naar Kuala LumpurGMT+1CaramellaNL (eerst Londen)GMT+1ChichaTenerifeGMTChocFrankrijkGMT+1DiscoveryNLGMT+1DunaArubaGMT-4DutchieUS, OhioGMT-5FladderUK, LondenGMTFretraArubaGMT-4GuiriSpanjeGMT+1HeidiNL, gaat naar AustraliëGMT+1Ine

FvdM september!Oostenrijk, TirolGMT+1JJ80NL, Zuid-Amerika-plannenGMT+1KeranetColombiaGMT-5KodakUS?LapinZwitserlandGMT+1LiubiDuitslandGMT+1MarloussieNoorwegen GMT+1MikkemakSchotlandGMTMmmariposaSpanjeGMT+1NanienItaliëGMT+1NymeriaUK, volgend jaar naar FrankrijkGMTOrbitAustraliëGMT+9RaccoonUSGMT-8RazzmatazzFrankrijk GMT+1RubisFrankrijk (even forumpauze)GMT+1SanneAustraliëGMT+9Sarah2ndLifeAustraliëGMT+9SFOUSGMT-8SnjokornIJslandGMTSpeculaasjeIsraelGMT+2SpinnetjeZuid-AfrikaGMT+1Surf-chickNL (eerst FR en PT)GMT+1UndertakerNL, gaat naar Oz GMT+1VibekeDubaiGMT+4



Ik zal proberen de namen bij te houden, als er iemand mist, laat maar weten.



Link naar het oude topic.
Alle reacties Link kopieren
Ja en die link werkt hier dus weer niet. Moet echt een keer van die pop-up blokkeerder af...
ze hebben nog meer leuke testjes, ook een persoonlijkheidstest die wel redelijk overeenkomt (denk ik).

Nu moeten we eigenlijk de uitslag van de test naast de vingerlengte leggen, haha, meer info voor in de tabel



Mikkemak:



http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/ ... user.shtml



copy paste in je browser
Alle reacties Link kopieren
Keranet: M'n playlist so far (of eigenlijk, de nummers die van manlief wel op de CD mochten)



- 2 unlimited - Get ready for this

- 2 unlimited - Twilight zone

- DJ Jean - The Launch relaunched

- Fluitsma en van Tijn - 15 miljoen mensen

- Diggy Dex ft. Eva de Roovere - Slaap lekker

- Anouk - Nobody's wife

- Blof - Alles is liefde

- Blof - Dichterbij dan ooit

- Jeroen van der Boom - Jij bent zo (ook wel The Nespresso Song volgens manlief)

- Van Velzen - Baby get higher

- Andre Rieu - The 2nd Waltz- Dio ft Sef - Tijdmachine

- DJ Tiesto - Dance for Life

- DJ Tiesto - Elements of Life

- Fouradi - 1 Ding

- Guus Meeuwis - Per Spoor (Kedeng Kedeng)

- Intwine - Happy

- Leaf - Wonderwoman

- Marco Borsato - Ik leef niet meer voor jou

- Marco Borsato - Rood

- Michel de Hey - Sensation White Theme

- Alice Deejay - Better off alone

- Raccoon - Feel like flying

- Total Touch - Somebody else's lover

- Yes-R - Een beetje verliefd
Dank Biebel, degene die ik nog niet ken zijn:



- DJ Jean - The Launch relaunched

- Diggy Dex ft. Eva de Roovere - Slaap lekker





- Andre Rieu - The 2nd Waltz- Dio ft Sef - Tijdmachine



- Michel de Hey - Sensation White Theme



Dus die ga ik even luisteren.



Ben je er al uit wat betreft het geschenk?



En heb jij die persoonlijkheidstest van de BBC ook gedaan? Ik vond hem echt goed, ook al ben ik niet zo van de persoonlijkheidstests.
Leuke lijst, Biebel! Rood van Marco B. wordt hier in de apres ski tent vaak gedraaid. Een van de Tiroler kelners heeft in NL gewerkt, vorige zomer, en die gaat standaard strippen als hij dit nummer hoort. Mits hij genoeg gedronken heeft..



Ik heb zojuist mail gehad, dat ik een interview in moet vullen, voordat ik een prijs krijg. Ik kan kiezen uit het Lama spel, een zilveren armband en een halfjaar abonnement, maar dat kan niet als je in het buitenland woont.

Lama spel hoeft niet, daar heb ik niet zoveel mee, abonnement is niet handig, want dan zou alles verzamelen bij mijn ouders en eigenlijk heb ik ook niet zo veel met het blad zelf..



Maar de armband vind ik wel heel leuk, juist omdat het iets tastbaars is, wat blijft en wat me altijd aan jullie en LDR zal herinneren.



Oja, ik was 50 female, maar meeeeeen, wat is mijn engels slecht geworden zeg! Ik heb soms echt heel lang moeten lezen voordat ik het snapte . Nu ik alleen duits praat, is mijn engels - wat eigenlijk wel prima was - helemaal naar de achtergrond geschoven en op die 'engels'plek zit nu duits. Dat gaat vloeiend. Soms vergis ik me als ik NL praat, met een duits woord. Of moet ik nadenken hoe ik het ook al weer zeg. Of gebruik ik duitse zinsbouw. Maar mijn engels.. wow. Ik voelde me eigenlijk best wel dom!



Anais, oh, afschuwelijk !!!!! Gatver. En wat veel.. Jeeeee, wat naar. En dan ook nog op zo'n kinderfeest drie kinderen 'kwijt'raken. Dat lijkt me echt de allergrootste nachtmerrie als ouder zijnde.. Natuurlijk is het logisch dat familie van een ziek kind er veel voor over heeft om dat kind een nieuw orgaan te bezorgen, maar daarvoor duur betalen voor een gestolen orgaan van een gezond kind. Nee.. brrrr.

Wordt er ook iets aan gedaan vanuit de overheid?

Daar krijg ik echt kippevel van.



Ik had een collega die gewerkt had op een kinderafdeling van een groot ziekenhuis. Ze was er mee gestopt toen ze zelf moeder werd, trok het niet meer om met die zieke kinderen te werken. Toen kon ik me dat niet voorstellen, maar nu ik zelf moeder ben wel.



Raccoon, hoe is het met jou? Hoe voel je je?
Ik heb trouwens mijn vroegere oppasmeisje gevraagd of zij niet au pair wilde worden. Ze wacht op haar visum, maar verblijft tot die tijd een soort van illegaal hier. Ze werkte in een cafe als schoonmaakster, maar dat cafe is nu dicht, dus ze heeft niets te doen. In ieder geval wil ze oppassen, dat is geen punt, ze weet alleen niet of ze dan nog tijd heeft om echt veel op te passen, want dan moet ze ook een normale baan gaan zoeken.



Nou ja, in ieder geval heb ik mijn voor-af-en-toe-oppas terug. Dat is al heel fijn!
Ine, Ik zou ook voor de armband gaan.



Hoe lang is je ringvinger dan ten opzichte van je wijsvinger?



Wat die talen betreft, ik heb dat met frans en spaans. Ik sprak vrij redelijk frans, maar elke keer als ik het nu probeer komt er spaans uit. Als mensen niet te snel praten versta ik ze meestal nog wel.

En mijn NL spelling is heel erg achteruit gegaan. Was al niet best, maar het is nu helemaal huilen met de pet op, vooral de d´s en de t´s enzo.

Lijkt mij dat het met duits en NL nog ingewikkelder is, die talen liggen zo dicht bijelkaar, dat je ze haast wel doorelkaar moet halen als je beide spreekt.
Alle reacties Link kopieren
Hallo, ik ben ook weer eventjes thuis. Het gaat wel goed hoor, voel me wel moe en misselijk maar dat hoort er een beetje bij denk ik. Ik zit met smart op zondagmorgen te wachten dan kom ik naar huis..Ik ben blij dat ik de slok meteen gekregen heb en niet een paar dagen later wat ook vaak gebeurd, dus daar hou ik me maar aan vast als ik eventjes baal..



Ine, is ook logisch dat je Engels op de achtergrond zakt, ik had dat ook. Ik ben eerst naar Frankrijk vertrokken en ik merkte echt dat het weg was gezakt. Gelukkig komt het wel snel weer terug..

Ik zou het ook moeilijk vinden denk ik om met doodzieke kinderen te werken. Inderdaad als je een kinderen heb, ga je anders denken.



Anais, vreselijk..dat zou iets kan gebeuren. Wat zijn er veel walgelijke mensen op deze aardbol. Ik zag gisteren nog een docu op tv over een meisje dat s'nacht uit haar bed was gestolen, ik heb het er vanaf gezet. Je moet er toch niet aandenken dat zoiets gebeurd.



Ik heb de test nog niet gedaan..dadelijk misschien.



Ainne, nee ik straal nog niet denk ik...het zou me wat wezen..hhahaha..



SFO, ik heb geen laptop mee, het wilde niet lukken. En om meteen een nieuwe voor die vier nachten te kopen ben ik toch een beetje Nederlands denk ik.



Wij gaan een keer per jaar naar Nederland, ik vind het niet echt vakantie. Je hebt het druk met van allerlei dingen behalve relaxen. Maar ik vind het toch altijd fijn om familie en vrienden weer terug te zien. Hier komen ook niet veel bezoekers, ik vind het niet zo heel hoor. Om elk jaar volgeboekt te zitten met vrienden lijkt me ook niet echt een pretje.



Ik ben de helft van jullie tekst alweer kwijt.



Ik vraag me af wat ik morgen als eerst ga eten als ik weer normaal mag eten..
Alle reacties Link kopieren
Ine, top dat je "af en toe" - oppas nu weer beschikbaar is.

Dat kan nog wel eens goed van pas komen:-)



Ontvoerde kinderen wiens orgaan/organen worden weggenomen, worden daarna vermoord. Ik zou op die manier mijn eigen kind niet willen redden. "Jouw kind" in leven houden door een ander kind te doden? Ik begrijp wel dat ouders van zieke kinderen er veel voor over hebben om hun eigen kind te redden, maar er zijn grenzen.

De overheid zegt er alles aan te doen om de kinderen terug te vinden maar ze zijn inmiddels al 13 dagen spoorloos verdwenen.
Alle reacties Link kopieren
Raccoon, nog even volhouden in het hotel. Wat zul je blij zijn als het zondagochtend is! Ik ben trouwens heel benieuwd wat je wilt eten morgen:-)



Ik heb trouwens precies hetzelfde: naar Nederland gaan, zie ik nooit als vakantie maar meer als "even terug in de tijd" en daar word ik niet vrolijk van. Alles voelt daar als een verplichting, op het zien van dochter na. Zodra ik vanuit Amsterdam weer terug naar Tk vlieg, heb ik direct een vakantiegevoel terwijl ik eveneens sterk voel dat ik naar huis ga, hier is mijn thuis tenslotte.
Alle reacties Link kopieren
bbrbrbr enge verhalen hoor... denken jullie dat die ouders van zieke kinderen weten dat ze 'gestolen' organen krijgen voor hun kinderen of....?



@ raccoon owh morgen weer lekker eten!! jammie jammiee misschien lekker een gebakken eitje ofzo of een lekker broodje... nog heel even, het is zo zondagochtend. even een paar BBC testjes doen en de tijd vliegt voorbij!



hier lekker weekend... snak! ik ga morgen naar de kapper en tis tijd voor een hele nieuwe kleur. heb al wel een idee maar kan morgen zomaar veranderen dus ik ga morgen maar gewoon en dan zie ik wel hoe ik weer terug thuis kom....
Alle reacties Link kopieren
Afschuwelijk Anais, die orgaanhandel. Laatst toen ik de Verbouwing las, kon ik het me weer niet voorstellen dat het gebeurt, maar het is wel zo..... Heb je verhaal v babietje nog gelezen op zn site? ontroerend he....blijft spannend.
Alle reacties Link kopieren
Raccoon, hoop dat het snel zondag is voor je en je een beetje afleiding hebt deze dagen....vergeef me dat ik het vraag maar is de slok een soort chemo-cocktail?



biebeltje je hebt een leuke lijst muziek, en ik heb je jurkfoto ook gezien op FB: heel mooi (die paarsachtige toch?). Qua muziek zag ik veel NL-talig. Spreekt Biebelman dat ook? En Slaap lekker is zo'n fijn liedje! Kera, al beluisterd?
Alle reacties Link kopieren
Hier ook Ben er wel aan toe..... nog niet helemaal gewend aan het bijna full-time werken....



Raccoon sterkte met de laatste loodjes in het hotel. En geniet strax weer lekker van het 'gewone' eten!! En natuurlijk van je kinderen!!



SFO 5 vakantiedagen is niet veel. Je hebt toch regelmatig wel een moment nodig om bij te komen van alle dagelijkse beslommeringen.... Maar jij benut je vrije tijd volgens mij volop dus dat zit vast wel goed



Wat een vreselijke verhalen over die ontvoerde kinderen. Wat lopen er ook een engerds rond op deze wereld.......



xXx
Alle reacties Link kopieren
Zo, ik ben weer gezellig online. . . ben op visite bij m'n vriendin, vlucht had 20 min. vertraging en er was een beetje turbulentie maar gewoon lekker een beetje schudden....



Keranet: iceland airwaves is een popfestival hier (net afgelopen dit jaar).
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Lekker Disco, morgen wel vertellen welke kleur het is geworden he?



*gaat weer verder met puin ruimen voor bezoek morgen*
Alle reacties Link kopieren
Snjo, vriendin ook in IJsland weer je heenvliegt of buitenland?
Alle reacties Link kopieren
quote:Duna schreef op 02 oktober 2009 @ 23:02:

Snjo, vriendin ook in IJsland weer je heenvliegt of buitenland?Ja, NL vriendin die hier al langer zit dan ik. Woont in het oosten van het land (= 700 km verder op). Dat is dus eerst naar Reykjavík rijden en dan een uurtje vliegen (net Amsterdam-Londen). Ik ga zondag weer terug (behalve als het zo slecht weer is dat er niet gevlogen wordt, dan wordt het maandag. Zou ik niet erg vinden hoor).
Snjókorn falla, á allt og alla
snjo, gezellig. Ik hoop dat het hard gaat stormen!



Duna ik moet nog luisteren, schrob ze voordat de familie komt.



fijn weekeinde Choc, kan me voorstellen dat je het druk hebt zo met gezin, huishouden en werk. pfoe, ik word al moe bij de gedachte.



Wat is het trouwens rustig hier, ik mis ook mensen



Spin: hoe is het met je vriendin? En hoe gaan alle voorbereidingen?



Saby, druk aan het WIIEn?
Alle reacties Link kopieren
Kera; We zitten nu medical detectives te kijken op NLse TV. Gezellig. Het zou wel humor zijn als ik zondag niet terug zou kunnen vliegen (het is me wel eens overkomen dat ik niet door kon vliegen naar huis en ik dus een extra nacht in Reykjavík moest blijven).
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
Yeah, ik ben er weer!! De compu was tijdelijk uitgeschakeld, omdat A. met de bedrading etc. bezig was... Juist nu ik thuis was! Anyway, ik geloof dat ik 16 pagina's moet bijlezen... Maar ik heb gezien dat Ine gewonnen heeft!!! GEFELICITEERD!!

Alle reacties Link kopieren
quote:Ine schreef op 01 oktober 2009 @ 16:21:

Disco, ik denk dat ik het vooral leuk vind, omdat mensen dan ook zien wie ik ben, zeg maar. Ze kennen nu maar de laatste drie jaar van mijn leven en verder niets. Ik kan wel zeggen dat ik vpk ben en gestudeerd heb en daar en daar gewerkt heb, maar dat kan ook niet waar zijn. Snap je? Ik snap je helemaal, Ine. Ik heb soms ook 't gevoel dat ik van Mars getransporteerd ben en 't net lijkt of ik nu een 2e leven leid. Het was dus ook erg leuk om met mijn schoonouders op vakantie naar NL te gaan (2005) en ze mijn familie, stad e.d. te laten zien.
Alle reacties Link kopieren
quote:chicha schreef op 01 oktober 2009 @ 18:41:

Fladder, vreemd genoeg houdt mijn familie niet van reizen. Het liefst is iedereen gewoon thuis.

Ik heb 2 broers die nog nooit bij mij in Spanje op bezoek zijn geweest.

En ik woon hier intussen alweer 24 jaar.

Hé, Chicha, dat heb ik ook, rottig, hè. Net alsof ze 't niet belangrijk genoeg vinden, jouw leven. Alles bij elkaar woon ik alweer een jaar of 10 in 't buitenland, maar ik heb m'n zus nog nooit gezien hier... Eerst was 't te duur... en toen was 't haar kind... en nu heeft ze er twee, dus ik verwacht niet dat ik haar ooit nog zie hier... Maar als ik in NL ben en niet bij haar langskom, is ze wel beledigd...

Gelukkkig komt de rest van de familie wel!
Alle reacties Link kopieren
Same here Saby, broer is ook nog nooit langs geweest met gezin. Zal ook zeker niet gebeuren denk ik. Maar in NL wel helemaal daarheen rijden...... Ben nu ook al een jaar niet meer naar NL geweest omdat de andere familie en vrienden allemaal wel eens per jaar of anderhalf jaar onze kant op komen.



Wat ben je aan t WII-en?
Alle reacties Link kopieren
quote:Keranet schreef op 01 oktober 2009 @ 20:06:

Een moeder sterft altijd te vroeg,

al wordt ze nog zo oud.

Je bidt dat God haar sparen zal,

omdat je van haar houdt.

Maar als de jaren knellen gaan,

zij ziek wordt, moe en oud,

bidt je dat God haar halen zal,

omdat je van haar houdt.Wat mooi, Kera...

Snjo, wat erg van je vader. Ik kan me voorstellen dat Kerst altijd een bijsmaak zal hebben...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven