Het (r)emigrantentopic - still going strong!

20-09-2009 23:16 3149 berichten
Woon je in het buitenland, wil je naar het buitenland of kom je juist terug naar NL?

Nieuwe schrijvers altijd welkom!



Waar zitten we allemaal?



NaamLandTijdzoneAinneIerlandGMTAlejandraBoliviaGMT-4AnaisTurkijeGMT+2BiebeltjeNL (eerst Londen)GMT+1BlijftblozenNL, gaat naar Kuala LumpurGMT+1CaramellaNL (eerst Londen)GMT+1ChichaTenerifeGMTChocFrankrijkGMT+1DiscoveryNLGMT+1DunaArubaGMT-4DutchieUS, OhioGMT-5FladderUK, LondenGMTFretraArubaGMT-4GuiriSpanjeGMT+1HeidiNL, gaat naar AustraliëGMT+1Ine

FvdM september!Oostenrijk, TirolGMT+1JJ80NL, Zuid-Amerika-plannenGMT+1KeranetColombiaGMT-5KodakUS?LapinZwitserlandGMT+1LiubiDuitslandGMT+1MarloussieNoorwegen GMT+1MikkemakSchotlandGMTMmmariposaSpanjeGMT+1NanienItaliëGMT+1NymeriaUK, volgend jaar naar FrankrijkGMTOrbitAustraliëGMT+9RaccoonUSGMT-8RazzmatazzFrankrijk GMT+1RubisFrankrijk (even forumpauze)GMT+1SanneAustraliëGMT+9Sarah2ndLifeAustraliëGMT+9SFOUSGMT-8SnjokornIJslandGMTSpeculaasjeIsraelGMT+2SpinnetjeZuid-AfrikaGMT+1Surf-chickNL (eerst FR en PT)GMT+1UndertakerNL, gaat naar Oz GMT+1VibekeDubaiGMT+4



Ik zal proberen de namen bij te houden, als er iemand mist, laat maar weten.



Link naar het oude topic.
Alle reacties Link kopieren
Gatver Ine, wat een grote griezel.



Anais: ik heb gestemd.



Hier op m'n werk kan ik facebook niet meer openen maar heb wel 2 berichtjes van jullie gekregen en ik heb eigenlijk even geen idee waar nu op gereageerd is (hoe bedoel je alzheimer). Dat wordt leuk als ik zometeen thuis kom.
Snjókorn falla, á allt og alla
Ja, misschien zijn ze wel uit aan het vliegen nu. Ik heb ze ook wel eens in het echt gezien gewoon in NL, ik werkte toen als vrijwilliger bij Natuurmonumenten, gaf rondleidingen in een monumentale tuin in het bos en daar hadden ze ook fijn een nest gebouwd. Die hebben we weg laten halen, want sommige mensen kunnen heel erg ziek worden van een prik van die beesten,. En ik heb er ook wel eens eentje in een vakantiehuisje in Belgie gehad.

Ik zou even een paar rondjes lopen langs het huis, kijken of je geen nest ziet.
Alle reacties Link kopieren
brbrbr wat een griezel! zo een ben ik ook eens tegengekomen op vakantie in frankrijk.

we hadden hem gevangen in een blik en dat net zo lang en hard heen en weer geschud tot we echt nix meer hoorden..... brbrbrbr geen foto's van geloof ik...



@ fladder :hug he bah, al die stress! gooi het er maar gewoon uit hoor!



@ anais, wel fijn om te horen maar ja, je kunt er nix mee he? tenzij je zou willen gaan adopteren ofzo, maar het is zeker wel fijn om te horen...
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor het stemmen, Snjo, ik ga je stem direct in mijn lijstje zetten.



Ine, wat afschuwelijk dat nest. Wat nu? Kun je iemand bellen die het hele nest plat spuit of weghaalt?



Disco, precies zoals jij het omschrijft: ik vind het fijn om te horen, heb zelf dit gevoel zelfs nooit met een man gehad en nu is het er en kan ik er niet zoveel mee. Adoptie hebben we wel heel serieus overwogen, vooral in Rusland worden er onvoorstelbaar veel kinderen ter adoptie afgestaan. Maar we doen het niet, het ging ons echt om een kind samen te krijgen. Misschien moet ik maar naar die Italiaanse dokter, ben even zijn naam kwijt... maar die krijgt nog oma´s in de 60+ leeftijd vruchtbaar!
Alle reacties Link kopieren
Yes-yes-yes, er wordt weer gestemd!
Alle reacties Link kopieren
Anais, toevallig dat jij er vandaag over begint. Ik zat gisteren te denken aan jullie en over kinder krijgen. Ja fijn om te horen van tb maar lijkt me aan de andere kant ook wel moeilijk. Ik zou ook niet van iedereen een kind willen hebben gehad. Daarom was het bij mij ook later gepland. Geniet lekker van het mooie weer.



Ine, inderdaad een griezel..ik ben ooit eens een keer geprikt toen ik negen jaar was. Ben er drie dagen ziek van geweest dacht ik, mijn hele hoofd was opgezwollen. Oppassen dus!!



Fladder, ik vind het ook moeilijk om afscheid te nemen, maakt niet uit wat het is. Ook al is het een oude fiets die naar de sloop moet. Sterkte ermee.



Nou, ik ga hier eventjes aan de slag..heb vanmiddag een lunch afspraakje met mijn man..lekker handig als beide kids naar school zijn.
Alle reacties Link kopieren
Dat is echt toevallig, Raccoon, dat jij er ook al even bij stilstond.

Wat leuk trouwens, een lunch-date met je man, heerlijk dat dit nu weer mogelijk is. Af en toe even samen zijn zonder kinderen is ook belangrijk. Geniet ervan en van het lekkere eten nu het weer kan:-)
Alle reacties Link kopieren
Anais, ik vond het ook echt toevallig..daar vermelde ik het ook eventjes:)) Ik zag toevallig een docu de vorige week over dit onderwerp op tv misschien komt het daar ook door. Mijn man zijn grootmoeder kreeg haar laatste kind toen ze 49 was. Soms weet je het niet, veel mensen kunnen soms zo hard oordelen, soms heb je niet de keus..

Ik ken me al met dadelijk verheugen, heerlijk!!
Alle reacties Link kopieren
Je hebt gelijk, Raccoon, je weet maar nooit en wat anderen er van zouden vinden, is niet mijn probleem want het is ons leven tenslotte. Ik ben ook wel een keer zwanger geweest van Tb maar dat ging mis.

Fijn dat je zo van de dingen geniet trouwens, en als je niet weet wat je moet bestellen, moet je gewoon de hele menukaart bestellen! Zo van, doet u mij maar pagina 1 als voorgerecht, nummer 2 voor de hoofdgerechten en pagina 3 voor al de desserts.
Alle reacties Link kopieren
Anais, wat jammer dat het mis ging, gelukkig trek jij je niks van anderen aan sommigen kunnen zich daar echt door laten leiden.

Ik denk dat ik de rest van mijn leven blijf genieten, deed ik altijd al hoor maar nu nog extra meer.
Alle reacties Link kopieren
Dat vind ik ook zo bijzonder aan jou, ondanks alles wat je meemaakt blijf je positief in het leven staan en ben je een levensgenieter.



Vond het ook erg toen het misging, het voelde toen als de laatste kans ofzo. Tb was toen op zakenreis. Ik ben alleen naar het ziekenhuis gegaan en ik heb het hem door de telefoon moeten vertellen. Wilde niet wachten tot hij thuiskwam, ik was bang dat hij met babykadootjes aan kwam zetten bij thuiskomst.



Hij kwam terug met een mini-knuffelbeertje voor mij met een hartje waarop stond: "I love you". Dat was wel heel lief, die doe ik nooit meer weg.
Anais:
Alle reacties Link kopieren
quote:Anais01 schreef op 07 oktober 2009 @ 18:54:

Dat vind ik ook zo bijzonder aan jou, ondanks alles wat je meemaakt blijf je positief in het leven staan en ben je een levensgenieter.



Vond het ook erg toen het misging, het voelde toen als de laatste kans ofzo. Tb was toen op zakenreis. Ik ben alleen naar het ziekenhuis gegaan en ik heb het hem door de telefoon moeten vertellen. Wilde niet wachten tot hij thuiskwam, ik was bang dat hij met babykadootjes aan kwam zetten bij thuiskomst.



Hij kwam terug met een mini-knuffelbeertje voor mij met een hartje waarop stond: "I love you". Dat was wel heel lief, die doe ik nooit meer weg. Ik krijg er een beetje kippenvel van meisxxx
Nee, volgens mij is het geen nest. We hebben afgelopen augustus heel veel normale wespen gehad (echt heeeel veel, dat is normaal hier). Toen heb ik een paar keer gecontroleerd op nesten, maar toen kon ik steeds niets vinden. Boven op zolder zit ook niets, dus het is dit jaar wel goed gegaan. 2 jaar geleden had ik er 3..



Heb even gegoogled en gelukkig vallen ze wel mee. Ze lijken enger dan ze zijn. Ze hebben hetzelfde soort gif als wespen, dus zijn alleen gevaarlijk als je allergisch bent. Het doen alleen wel meer pijn als ze prikken.

En ze zijn minder snel kwaad en houden niet van zoet.



Maar goed, het seizoen is nu ten einde, het is toch veel te koud al. Voor zover ik weet heb ik geen nesten, dus het zit wel goed. Het zal wel een verdwaalde zijn geweest.



Anais, kan me voorstellen dat het lastig is. Op zo'n moment telt het leeftijdsverschil weer wel. Maar zo oud ben je toch nog helemaal niet?
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig geen wespennest, Ine, brrrr...

Ehm, ik ben inderdaad nog hartstikke jong, hihihi...



Raccoon, mijn beertje staat nu in de werkkamer voor het raam. Het is staat symbool voor het kindje dat toen niet is gekomen en het gebaar van Tb die zonder woorden vertelde wat hij voelde. Dat we bij elkaar zijn, is het belangrijkste.





Keranet, lief van je!



En nu ga ik dit onderwerp weer vergeten, er zijn zoveel leuke dingen in het leven!
Alle reacties Link kopieren
He wat fijn, wat lieve woorden van jullie!

Ja moet het ook niet onderschatten maar iedereen in NL is alleen maar blij en man ook dus die snappen het niet zo.

Was net heel gezellig, ken haar nog niet lang maar zij vond het niet leuk dat ik wegga. Geen opbeurende woorden van die kant dus!

En toen ging ik ook nog naar mijn lievelings-supermarkt. Jeetje wat zal ik Waitrose missen. Daarbij vergeleken zijn NLse supermarkten maar armoedig.



Morgen zie ik andere vriendin en zij vindt het ook heel erg. Ergens heel vleiend natuurlijk allemaal. En het komt allemaal ook goed. Er zijn ergere dingen!
Alle reacties Link kopieren
Jee Anais, en Raccoon. En dan zit ik te klagen!
Alle reacties Link kopieren
En over afscheid nemen, Raccoon, ik heb dat dus heel erg. Ik hecht me kennelijk snel aan iets. Maar ik weet ook dat ik me weer snel aan een nieuwe situatie aanpas. Niets aan de hand dus. En soms fijn te weten dat je dus "mens" bent.

(al bedenk ik me wel dat ik me minder snel hecht aan mensen, hm)
Alle reacties Link kopieren
Ine, wij hadden deze zomer ook superwespen in de buurt, 2 of 3cm, jekkie! Volgens mij zat er een nest ergens op 't dak van ons gebouw of zo, brrrr.... Misschien omdat de wnter niet zo koud is geweest en ze dus groter konden groeien?



Fladder heel normaal dat je je zo voelt en bij jou gaat ook nog alles supersnel! Ik duim voor je dat je kat gewoon meemag! Schrijf alles maar van je hier!
Raccoon, dat is leuk om met je man te daten lunchen! Lekker veel leuke dingen doen, je hebt het absoluut verdiend!!



Fladder, heb je inmiddels wat meer rust gevonden? Zijn de dozen weg?



Nog een keer kort dan, Anais, wat ontzettend lief van TB om toch een heel kleine tastbare herinnering mee te nemen aan de zwangerschap.

En weet je, het mag dan wel eens knetteren tussen jullie, dat houdt er ook wel een soort spanning in. Er zijn wel soorten spetteren, dat snap ik ook, maar het vlijft wel vaak spannend.
Alle reacties Link kopieren
Anais, ik heb net effe bijgelezen... Dikke ook voor jou! Wat een lief gebaar van Tb, vaak zegt zoiets meer dan 1000 woorden...

Btw, hij heet Severino Antinori, mocht je 'm willen googlen!
Alle reacties Link kopieren
@Fladder ik wens jouw heel veel sterkte met verhuizen, moet zeggen dat dit ook niet mijn favoriete ding is en vooral als je het daar zo naar de zin hebt.



@Ine je snapt het.



@Anais over een speciale attente kerel gesproken, jij hebt hem.
Alle reacties Link kopieren
Saby, die is het inderdaad, de Italiaanse baby-dokter, bedankt. Ik ga zo even googelen. En inderdaad is Tb iemand van gebaren, zegt ook altijd dat wat hij voelt te lezen is vanuit zijn gedrag.

Sfo, helemaal mee eens. ik heb me ook nog nooit zo goed gevoeld in een relatie.
Alle reacties Link kopieren
Disco, hoe bevalt je nieuwe haarkleur, ben je er al aan gewend? Ik las op Fb dat je hele leuke reacties krijgt!
Alle reacties Link kopieren
@ Fladder: ik heb een bloedhekel aan verhuizen, dus ik kan straks mijn lol nog op - en dan hoef ik het niet eens in mijn eentje te doen. Kortom: petje af en ik leef met je mee.

Ook wat de kat betreft, trouwens. Wij hebben er twee, 12 en 10 jaar oud en ik ben bang dat we hier een nieuw huis met lieve mensen voor ze moeten vinden. Het is daar zo warm en ze zijn toch niet echt de jongste meer... en het zijn echte buitenkatten, dus als we in een condo terechtkomen kunnen ze geen kant meer op. En als ze wel naar buiten kunnen en ze verdwalen... Maar dat vind ik wel één van de akeligste dingen van onze verhuizing. We hebben de katten al langer dan onze kinderen!!! Voelt dus helemaal niet goed.

@ Anais - het klinkt alsof het weliswaar knettert, maar wel errug goed zit. Heel gepassioneerd enzo. Klinkt goed, dus!



Wij hebben vanmiddag een afspraak met PWC voor de fiscale dingen rondom de verhuizing. Helemaal mijn ding (not). Heb wel speciaal mijn zakelijke outfit (grijze broek, zwarte top) aangetrokken, zodat ik in ieder geval zelf het gevoel heb dat ik heus wel groot ben en dit soort dingen heus wel snap. En ik ben blij dat MeneerBloos er bij is.

Cannes was overigens heerlijk. Het is daar gewoon nog zomer! Interview op een jacht... dat ga ik dus allemaal missen. Want op zich kan ik natuurlijk best daar vandaan schrijven, maar mijn opdrachtgevers zijn nu vrijwel allemaal vrouwenbladen. Die schrijven maar zelden van over de grens. En ik ben niet briljant in het verkopen van mijn stukken aan anderen. Heb het ooit geprobeerd met een prachtig verhaal over vijf vrouwen die in Oeganda de tijd bij Het Verzetsleger van de Heer hadden overleefd, waren ontsnapt en nu probeerden het leven weer zo goed en zo kwaad als het ging op te pakken, is uiteindelijk ook wel gelukt, maar dat was giga-moeilijk. En ik wil mijn energie zeker de eerste tijd gewoon steken in de jongens en niet aan het wanhopig in stand houden van mijn werk. Dus daarom ga ik studeren. Doe ik toch iets zinnigs, maar dat kan ik dan wel wanneer het uitkomt (als de jongens op school zijn, dus).

Dat regelen wat het bedrijf doet, schiet trouwens ook niet op. Tickets voor volgende week zijn nog niet geboekt, moet weer worden goedgekeurd door een een of ander bureau. Irritant.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven