Singles

05-08-2007 22:16 29911 berichten
Alle reacties Link kopieren
Aan mij dit keer de eer... :D



Het lijstje voor alle nieuwe Singles

- Leeftijd?

- Hoe lang al single?

- Langste relatie ?

- Kortste relatie?

- Regio?

- Aan het daten?

- Cijfer relatie wens (Janneke schaal: 0 = relatiefobie, 10 = constant op zoek)

- Sterrenbeeld ?

- Kinderen of kinderwens ?

- Hobby's (speciaal voor Q)
Alle reacties Link kopieren
Jaa Janneke dat verhaal heb ik mee gekregen over je Peut..

Ik denk ook zeker dat je gelijk hebt wat betreft mij en de mannen. Totale rust..



Helemaal na weeer een mailtje van Knorman.. Hij verwijt mij dingen die gewoon niet waar zijn.. Kan daar zooo boos over worden.. Hij makat er een heel drama van terwijl er niets aan de hand is.. Vlgens mij denkt hij dat iks tapelverliefd op hem ben en bijna zelfmoord pleeg ofzow.. Integendeel..ik vermaak mij uitstekend.. en vind t prima dat t niets word tussen ons..

Heb hem dat duidelijk gemaakt maar t lijkt wel alsof ie telkens iets vind of helemaal gaat proberen uit te leggen waarom hij mij nietziet zitten.. JOh dat wist ik toch allang.. moet ie daar dan zooo over door blijven hameren..

Gaat ie trouwens tegen mij zeggen dat ik veel sms , terwijl ik alleen maar op zijn smsjes heb gereageerd.. Naaah daar kan ik dus onwijs slecht tegen .. Niet mij dingen in de schoenen schuiven die niet waar zijn. Heb hem dus ook duidelijk gemaakt dat ik het jammer vind dat het zo moet gaan , dat ik graag had gezien dat we elkaar gedag konden zeggen via msn of hyves.. Maar dat ik daar na deze mailwisseling totaal niets meer voor voel.



weg er mee.. hoop eerlijk gezegd dat ie niet meer mailt
Alle reacties Link kopieren
Wennen hoor, het nieuwe forum. En ik ben vast niet de enige. Ben er nog niet enthousiast over. Vooral dat je de volgorde van de berichten niet in kan stellen en de onduidelijke navigatie bij meerdere pagina's op een topic. Pfffff.



Maargoed, geef ze even de tijd...
Alle reacties Link kopieren
over 2 weken zijn we helemaal gehospitaliseerd in dit nieuwe forum...



ooh straks werken
Alle reacties Link kopieren
Hoe moet ik jullie na mijn werk nou weer vinden op dit forum ?



waar is nu mijnsmiley icoontje gebleven ? gekforum
quote:Jannek76 schreef op 07 augustus 2007 @ 17:21:

Wennen hoor, het nieuwe forum. En ik ben vast niet de enige. Ben er nog niet enthousiast over. Vooral dat je de volgorde van de berichten niet in kan stellen en de onduidelijke navigatie bij meerdere pagina's op een topic. Pfffff.



Maargoed, geef ze even de tijd...Dames ik heb t gevonden je kunt de volgorde wel instellen. Bij Forum en dan voorkeuren daar kun je een hele hoop dingen aangeven waaronder dus ook sorteren op nieuw > oud.
quote:DesertRose schreef op 07 augustus 2007 @ 17:25:

over 2 weken zijn we helemaal gehospitaliseerd in dit nieuwe forum...



ooh straks werkenWerkse Des, iemand er al wel achter hoe je kleurtjes kunt invoegen? :confused:
Alle reacties Link kopieren
denk dat ik ze zelf moet inkleuren Summer
Alle reacties Link kopieren
Hoi, ff een heel kort berichtje van mij

nl druk,

t weekend begon KUT met mn hond, maar eindigde nog beroerder doordat mams viel en haar knieschijf daarbij brak

inmiddels ligt ze dus in het ziekenhuis en is al geopereerd

nu alleen nog minimaal 6 en wrs rond de 12 wk revalideren waarvan t grootste deel in een kliniek omdat ze alleen woont....

dus rennen vliegen op t moment



t goede nieuws is wel dat ze vandaag al met de rollator gelopen heeft en haar been al wat kan/mag buigen....
Alle reacties Link kopieren
Cardhu wat vervelend zeg..



veel sterkte !
Alle reacties Link kopieren
Hallo.....,



Jemig, vind het nie zo leuk hoor dit nieuwe forum.

Niet overzichtelijk en waarom kan men met 1 druk op de knop kijken waar en hoe ik allemaal heb gereageerd. En mij toevoegen in een contactenlijst. Wordt het een datingsite of zooo?
Alle reacties Link kopieren
Gelukt om de laatste berichten te lezen, maar hoe ik precies door de goede pagina's ben gekomen... weet ik niet meer.



Vandaag veel geslapen, hakt er kennelijk toch in, zo'n verdoving. Heel stuk rond het drukverband van mijn rug is rood, heb ik al gezien.



Heb Saaimans "aangemoedigd" Janneke, zoals jij zei, heb hem een smsje gestuurd dat hij me kon bellen vandaag, maar hij reageerde niet en heeft dat ook nog niet gedaan. Hij vroeg er nl. naar in offline berichten, of hij me vandaag mocht bellen... Saaimans is toch af en toe wat hard to get, en ik moet een andere naam voor hem bedenken.



V. komt opeens met wat vreemde opmerkingen. Het lijkt wel alsof hij me de laatste tijd corrigeren wil wat mijn omgang met mannen betreft. Hij zei vandaag bijv. dat hij de beeindiging van onze laatste chat, dat was zaterdagavond, heel onrustig vond. Tja, ik had 4 mannen aan de lijn en toen Cman ernog bij kwam met lastige vraag, heb ik V.wat abrupt beeindigd. Het lijkt wel alsof hij bewijzen wil dat ik me op allerlei mannen stort. Hmmm... ik laat me niet de les lezen door een kind, dat voor kort zelf zo chaotisch als ik weetnietwat was, en nu toevallig iemand gevonden heeft sinds een week of zo.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het nieuwe forum maar niks, zo onoverzichtelijk.
Cum non tum age
Alle reacties Link kopieren
Cardhu, sterkte met je moeder!
quote:noa schreef op 07 augustus 2007 @ 20:29:

Ik vind het nieuwe forum maar niks, zo onoverzichtelijk.Same here... Weet steeds niet waar de laatste berichten staan. Hij rangschikt ze heel onhandig.
Alle reacties Link kopieren
Kleurtje moet zo:



je klikt op het icoontje hierboven met de T en de kleurtjes nadat je hetgeen je wilt kleuren hebt geselecteerd.



ik wil alles paars, want ik ben Lelie, dus ik selecteer alles... druk op het icoontje en tik purple en hups. klaar
Alle reacties Link kopieren
yellow



red



green
Alle reacties Link kopieren
Even testen Lelie, dus zo...
Alle reacties Link kopieren
nee dus, mislukt[fgcolor=#][/fgcolor]
Alle reacties Link kopieren
Gebruiksvriendelijk is anders
quote:Lelie1 schreef op 07 augustus 2007 @ 20:37:

Kleurtje moet zo:



je klikt op het icoontje hierboven met de T en de kleurtjes nadat je hetgeen je wilt kleuren hebt geselecteerd.



ik wil alles paars, want ik ben Lelie, dus ik selecteer alles... druk op het icoontje en tik purple en hups. klaar test test test

Alle reacties Link kopieren
hmmm.. telt wel aan in het aantal berichten dat ik op mijn naam heb staan..
Alle reacties Link kopieren
Jeeeeeeee zeg, vind het forum zo helemaal niet zo leuk meer.... vind het echt onoverzichtelijk....
quote:shapeshifter schreef op 07 augustus 2007 @ 20:44:

hmmm.. telt wel aan in het aantal berichten dat ik op mijn naam heb staan.. Ja, alle berichten tellen door en bovendien kan iedereen ze terug lezen ...
Alle reacties Link kopieren
Iemand kan nu een studie van mij of anderen maken...
Alle reacties Link kopieren
In het overzicht staat dat Shape als laatste heeft gereageerd om 21.02, maar ik zie als laatste de reactie van Miranda van 20.14 u.



?????



Het vorige forum was ook niet ideaal, maar dit vind tot nu toe ook niks.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven