Mutsen II

24-07-2009 20:27 3397 berichten
Als je toch niet weet wat je mist zul je het wel niet missen
Alle reacties Link kopieren
Plak ontbijtkoek in huis Citro? Dat kan er ook prima in. Heb ook een recept met bastognekoeken, maar dat vond ik zelf minder lekker. Ik heb eigenlijk altijd runderriblappen ipv sucade. Maar dat maakt vast niet uit.



Kin van Mannie klinkt pijnlijk.



Wij hadden het ook erg gezellig met vrienden, kindjes ook blij om ze weer te zien.



Ben heel benieuwd hoe Slof alle aandacht en cadeaus vond. Is het moeilijk voor je de eerste verjaardag zonder je moeder Sok?



Maar eens bij de buren gaan kijken nu dan. Ondertussen kijken naar de verliefde boeren.
Ik doe er ook ontbijtkoek in.



Mijn eten is klaar.
Heb er ontbijtkoek en een appeltje bij gedaan, zag een lekker recept, jachtschotel, met puree en appels in de oven, maar dat red ik niet meer vanavond, ben al blij als het vlees vanavond nog gaar wordt.

Ik heb echt geen idee wat het verschil is tussen sucade of runderriblappen, maar het is allemaal draadjes toch?



Ik ga ook even naar de buren.
Alle reacties Link kopieren
was idd wel raar, maar we hadden het te druk met alles in het gareel te houden om ons er erg mee bezig te houden. Gelukkig.

Kleine man is goed verwend. Thomas rules! een extra set rails gekregen en een set met 4 nieuwe treintjes, een aantal huisjes en nog meer rails. Mannetje was de koning te rijk. erg leuk om te zien dat hij zo enthousiast is, tis zeker geen verwend mannetje. mijn familie had gezaemnlijk een cadeua gekocht en zuslief en vader wilde wachten met geven tot zusnietlief met haar gezin er was. de tas met Bart-Smit cadeuaverpakking stond midden in de kamer, maar hij keek er absoluut niet naar.

wij geven zijn cadeaus a.s. dinsdag; vinnik toch wel leuker.
Leuk Sok, nieuwe thomasspullen en tevreden mannetje. En dinsdag nog een klein beetje verjaardag dus.



Moest vandaag trouwens lachen, we zaten de memorykaartjes te bekijken, vroeg ik aan Mandarijn, waar is de slak, wijst ie een worm aan. Dus ik zeg; nee, dat is de worm, de slak heeft een huisje op zijn rug. Zegt ie ; auw, pijn?!
Alle reacties Link kopieren
quote:Pammie schreef op 08 november 2009 @ 20:41:

Vers babynieuws bij de buren van nummer 629 eeee.... welke buren?
de reallifeburen gok ik kon hier niets vinden
babynieuws!



Peb is bevallen, stelletje mutsen!



Wat leuk dat Slofje zo verwend is! En leuk hé, als ze zo blij zijn met cadeautjes. Mannie heeft dat ook, Mini een stúk minder



Ik ga naar bed. Morgenochtend wel wat meer tijd want ik moet naar de kinderarts met Mannie. Eerst Mini naar school brengen, dan naar het ziekenhuis, dan Mannie weer naar school brengen en dan kan ik eindelijk gaan werken.
Goedemorgen Anky !



Ik ga even de buurvrouw feliciteren.
Goedemorgen!



A-man was weer redelijk hersteld gisteren, dus inderdaad geen mexicaanse griep en we hebben gewoon ons dagprogramma gedaan. Zelf ben ik wel (nog steeds eigenlijk) megaverkouden. En vandaag weer van 8 tot 21.30 uur, dus dat schiet niet op .

Voordeel is in ieder geval dat ik dan vind dat ik woensdag ook wel wat eerder van het werk weg kan om met de kinderen St Maarten te lopen (gezamenlijke optocht begint al om 17 uur).



Verder iedereen goed weekeinde gehad lees ik en Slof lekker verwend. Schattig hoor, zo'n tweede verjaardag en dan dinsdag voor het echie. Wij geven ook altijd kado's op werkelijke verjaardag, vind ik het leukst inderdaad.



Verder niet zo veel te melden: moe en duf, dus ik ga mezelf nog even op koffie trakteren, dan wordt het misschien nog wat vandaag.
Ha, die Mif .
Pffff, wat waren jullie vroeg zeg.



Ik moet autostoelen omruilen, tasjes in de auto gooien en een briefje schrijven voor de werkster.



Later.
Alle reacties Link kopieren
bloody hell, wat een tijden. toen lag ik nog op één oor. sterkte Anky en doe je rustig aan. eerder weggaan om St maarten te lopen lijkt me niet bevorderdelijk voor een herstel van een verkoudheid.



hjier vanmorgen relatief weinig stress voor school (Poek heeft boterham in bed gegeten op advies van Sokman en dat scheelde zeeen van tijd) heb een badkamerkastje schoongemaakt en opgeruimd, er zit een was, heb gestofzuigd en al ruzie genmaakt met een vermoeid jongetje. Ga zo maar eens koffie zetten en 'pappa' lezen (barbapappa) daar zwaait-ie nl al even mee.
hier ook weinig stress, man had besloten nu eens om 6,15 uur op te staan, en we hoefden niet te haasten, da's erg goed voor mijn humeur, 6.15 dan weer niet, maar het niet haasten beviel wel goed..



had dat hele topic niet gezien Pammie, zijn de buren afgesplits ofzo?



Anky,succes met je lange dag
Mannie is weer goedgekeurd. Of eigenlijk niet maar ze kan er weinig aan veranderen. Inhaleren met de hogere dosering Flixotide dus eventueel in combi met Ventolin. Ze maakte zich wat zorgen om zijn oren omdat hij zo vaak looporen heeft maar daar zitten nog buisjes in dus daar kon ze weinig mee. En ook zijn amandelen vond ze groot maar net weer niet groot genoeg om door te sturen naar de kno. Ook een gesprek met de longverpleegkundige gehad over een nieuwe inhalator. Hij krijgt er nu eentje met een mondstuk i.p.v. een kapje (die gele in het blauw Sok, hoe heettie ook alweer?). Al met al waren we een uur verder.



Ga nu wat doen!
De buren zijn al een tijdje gescheiden inderdaad.
Alle reacties Link kopieren
quote:Pammie schreef op 09 november 2009 @ 11:41:

Hij krijgt er nu eentje met een mondstuk i.p.v. een kapje (die gele in het blauw Sok, hoe heettie ook alweer?). Al met al waren we een uur verder.



Ga nu wat doen!



aerochamber bedoel je. dan inhaleren ze beter, als het goed is. zou wat voor Poek zijn idd, maar die hoeft alleen zo nu en dan.



Slof heeft echt zijn dag (not) heeft al meerdere malen in de hoek gestaan en ik ontplofte net toen meneertje, die al dreigde met melk omgooien, het uiteindelijk toch deed (en ik zat onder) ik had het ook niet moeten roepen heb, dattikumzoliefvond. vrágen om problemen. daarentegen liep hij wel drie keer zelf naar school en weer terug. alleen de laatste keer ging-ie weer op z'n knietjes liggen (hij liever dan ik, zulk lekker weer was het niet), maar toen waren we al bijna thuis.



buren gescheiden? wissiknie
Alle reacties Link kopieren
ik zie dat we mogen prikken tegen de MG; ik laat ze allebei prikken en jullie?
Ik weet het niet, Limoen is echt panisch voor prikken inmiddels, aan de andere kant loopt ze s winters het ene na het andere virus op, dus wat is wijsheid.
tis voor mij ook nieuw, buren gescheiden, ben niet zo'n trouwe meelezer..



wat doet zo'n inhaler eigenlijk, helpt het ook tegen hoestbuien? Limoen is weer bezig, die blijft er af en toe echt in..en ze is voor zover ik weet niet verkouden nu.
Mannie krijgt ontstekingsremmers. Het helpt niet tegen hoestbuien (hoewel, de Ventolin misschien wel) maar het helpt wel om hem niet ieder virus te laten oppikken. Dus indirecht werkt het wel tegen hoestbuien



Mannie wordt geprikt en Mini is 6 en valt dus niet in het advies.



Er komt helemaal niets uit mijn handen vandaag, vreselijk.
Aerochamber ja, zo heettie. Wel fijn dat een keer een longverpleegkundige heeft gekeken naar hoe hij inhaleert want buiten de uitleg bij de apotheek toen hij 7 maanden was, heeft er nooit iemand naar gekeken. Maar hij doet het prima en het was ook goed dat we hem veel zelf lieten doen (schudden, erin doen, drukken, tellen).
Gaat er geprikt worden? Dan zal ik man eens vragen op pad te gaan met Pluis.



Lief zijn is dus net als goed slapen, Sok? Zodra je het erover hebt, is het over. Zal ik goed onthouden, met ook een bijna tweejarige in huis.



Succes met inhaleren, Pammie.
Sok, die aerochamber die Mannie nu krijgt daar beginnen ze met 3 - 3,5 jaar al mee. Die dingen krijg je toch één keer per jaar vergoed? Als ze inhaleert kan ze het maar beter goed doen toch?



Mif, inhaleren is niet echt nieuw voor ons

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven