ik word gek

03-12-2009 11:10 51 berichten
Alle reacties Link kopieren
***
anoniem_96957 wijzigde dit bericht op 30-07-2010 14:49
Reden: prive
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Quote: die ander is ook helemaal blij dat ik nu weg ben bij hem.en steunt me maar zit toch ook nog met een ding als hij verliefd op me is is het dan niet vreemd dat hij naar andere vrouwen kijkt?



Pardon, jij houdt er op dit moment twee mannen op na en kunt niet kiezen en hij mag niet naar andere vrouwen kijken.

Je meet echt met twee verschillende maten.

Maar goed ik begrijp wel waar het vandaan komt, die onzekerheid daarover. Jij hebt immers ook een ander leren kennen en bent daarop ingegaan. Two can play that game.

Ik zou eerst maar eens een tijdje alleen gaan wonen en alle contacten met beide heren verbreken. Want zo kom je er niet uit en het is naar beide niet fair. Tenzij je zit te wachten tot een van de twee de beslissing voor je neemt. Maar ik vertel je nu vast dat, dat geen goede basis voor een relatie is, immers wat als? komt dan telkens opnieuw om de hoe kijken.

Alle reacties Link kopieren
Dusssssssssssss,



Eigenlijk wil je advies over of je je huidige (eventuele ex - maar daar zijn we nog niet uit) vriend moet verlaten voor een andere gast waar je nog niet zeker van bent, want hij heeft zijn ogen bepaald niet in zijn broekzak zitten.



Tja, mijn mening? Verlaat je ex/vriend/voormalige samenwoonpartner alsjeblieft. Gewoon, voor hem. En verder, probeer het lekker met je nieuwe vlam. Altijd goed om de keerzijde van de medaille mee te maken.



En dan spreken we je hopelijk over een half jaar wel weer.



Succes!
Alle reacties Link kopieren
hoe oud ben je?
Alle reacties Link kopieren
21, Meds.
Alle reacties Link kopieren
Ik niet, maar TO, bedoel ik.
Alle reacties Link kopieren
o, ik zie het al.... 21. Tja voor de wet volwassen
Alle reacties Link kopieren
weet je wat? neem een liefdesbaby!
Alle reacties Link kopieren
van vriend of van nieuwe liefde?

of van beide? (na elkaar dan)
Alle reacties Link kopieren
Liefdesbaby? Waar zie jij enige liefde in dit verhaal dan?
Alle reacties Link kopieren
Daar gaan we weer.. ik ken iemand die haar (inmiddels) ex precies zo behandeld heeft. Aan het lijntje gehouden, verliefd op een ander, tijdje van twee walletjes snoepen.. ik wil wel met je verder, ik wil niet met je verder.. Ik vind het echt onacceptabel gedrag tegenover de persoon die van je houdt. Zet eerst eens alles voor jezelf op een rijtje voordat je mensen zoveel verdriet doet. Je komt nu aardig hysterisch over, zo kun je toch geen beslissingen over dit soort dingen nemen?

Maar waarschijnlijk is er nu toch al geen redden meer aan.



Als ik jouw (inmiddels ex?)vriend zou zijn, zou ik je niet meer willen zien totdat je die ander vaarwel hebt gezegd. En dan misschien zelf nog steeds niet, omdat je me diep gekwetst zou hebben.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind je erg egoïstisch Humpje.. Je denkt alleen maar aan je eigen gevoel en je eigen twijfels, maar je staat niet stil bij wat je één ( alletwee ) van deze mannen aanricht. Qua gevoel..

Ik ben het eens met DNM, je komt inderdaad een beetje labiel/wispelturig over, weet je wel wat je wilt? Over het algemeen bedoel ik dan, en niet alleen wat betreft deze relatie(s)?
Alle reacties Link kopieren
quote:meds schreef op 03 december 2009 @ 13:58:

weet je wat? neem een liefdesbaby!Meds komt langs met beschuit met muisjes en voorspeld daarna wie de vader is geheel vrijblijvend.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ring1981 schreef op 03 december 2009 @ 12:29:

(Hehe Twinkeling, deze post lukte me nog net met mijn ultrakorte spanningsboog... Maar het kostte wel wat moeite hoor! )
Alle reacties Link kopieren
Eensch met tijgervrouw. Bedenk eerst even wat je zelf wil en laat die mannen even met rust.



Weet uit eigen ervaring dat wispelturig gedrag geen lekkere uitwerking heeft op het vertrouwen binnen je relatie.
Alle reacties Link kopieren
dame die ik kende die hetzelfde kunstje flikte is trouwens geen vriendin meer.. haar gedrag met de mannen bleek erg typerend voor haar persoon an sich..
Alle reacties Link kopieren
Dubbel.

Komt TO nog de antwoorden lezen?
Alle reacties Link kopieren
Ok ben nogal mosterd maar ach laat het toch maar staan... wie weet helpt het als je het vaker leest? Dit heb ik getikt:



Denk dat het hoog tijd word dat je geen vriend hebt, en geen relatie. Je eigen plek maakt en jezelf een beetje groter laat groeien. Zelf leren hoe het is om emotioneel voor jou te zorgen ipv een jongen die deze rol tot zich neemt. Zoals je hier schrijft lijkt het wel of jouw leven afhankelijk is van de jongen die jou wil.



Gelijkertijd kom je zelfgecentreerd en een beetje verwend over terwijl ik denk dat je je in ieder geval niet verwend voelt. Als ik jouw verhaal lees denk ik : ga zelf leven en keuzes maken in een eigen gespreid bedje en stap niet over van het ene naar het andere bedje en vervolgens weer terug. Kan me best voorstellen dat je daar heel moe en verward van raakt. Succes





quote:meds schreef op 03 december 2009 @ 13:58:

weet je wat? neem een liefdesbaby!
Alle reacties Link kopieren
quote:Bertha schreef op 03 december 2009 @ 11:17:

Je bent 3x weggegaan bij je vriend? Wow wat heb je gespeeld met de gevoelens van je vriend zeg:(



Ik denk dat je eerst eens moet proberen om op jezelf te wonen. En daarna pas kijken of je een relatie kan opbouwen.



Eens, wat ga jij lomp om met de gevoelens van je exvriend (toen nog vriend). Vies.

Maar wat ik me afvraag. Hebben die downs misschien veel te maken met aandacht willen van jou kant? Gokje hoor.



En mannen die niet naar andere vrouwen kijken bestaan niet, wel vrouwen die dat met hun verliefde blik niet (willen) zien.



In ieder geval is mijn conclusie dat jij absoluut niet toe lijkt te zijn aan een relatie.
Hai Humpje,



Je huidige vriend zou ik gedag zeggen. Dat heb je verpest en dat ga je niet meer rechtbreien. Zeker niet nu je gevoelens hebt voor een ander.

Die ander zou ik ook nog even laten voor wie hij is, omdat je tijd nodig zult hebben om over je verbroken relatie heen te komen. Dat doet pijn en die pijn moet eerst even slijten een tijdje.



Mocht je na verloop van tijd nou nóg gek zijn op die andere jongen dan zou je het met hem kunnen proberen. Maar de man die je zo gekwetst hebt daar zou ik, als ik jou was, afscheid van nemen, die heeft nu genoeg geleden denk ik.



Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
quote:Bertha schreef op 03 december 2009 @ 14:00:

van vriend of van nieuwe liefde?

of van beide? (na elkaar dan)



Beiden, dan bedoel ik; Als zij niet weet wie de vader is blijkt dat later wel en gaat ze met hem verder. Of juist met de ander. Moeilijk hoor.



Soort strootje trekken?
Alle reacties Link kopieren
Wat een toestand. Heb wel een beetje medelijden met je (ex?)vriend, moet ik zeggen.
Alle reacties Link kopieren
quote:humpje schreef op 03 december 2009 @ 11:10:

die ander is ook helemaal blij dat ik nu weg ben bij hem.en steunt me maar zit toch ook nog met een ding als hij verliefd op me is is het dan niet vreemd dat hij naar andere vrouwen kijkt? ik bedoel dus meer van als je heel verliefd op een meissie bent heb je in het begin toch geen behoefte om naar andere vrouwen te kijken?? hmmm please help!!als hij blij is dat je weg bent dan heb je dus ook geen probleem. Hij hoeft je niet meer omdat je speelt met mensen hun gevoelens.



Mijn tip: grow up! Als je nog zo in je "relaties" staat op je 21e is het hoog tijd dat je volwassen wordt. Je zit niet meer op de middelbare school.



@meds:



oja, tip 2: gebruik op zijn minste hoofdletters en punten, je verhaal is onleesbaar. Na 2 zinnen vol onbegrijpelijke "slang" ben ik de draad volledig kwijt. Iets met vriendje beduveld, bij elkaar gekomen, opnieuw beduveld, 2e scharrel erbij en nu *heft handen ten hemel* oh wanhoop: wat te doen.
Alle reacties Link kopieren
Ik sluit me aan bij Meds. Het is tijd dat je stopt met de pil, en dan zie je wel van wie je zwanger wordt, toch.



Nee, lieverd serieus: je moet allebei die mannen even laten voor wat het is.

Ik krijg het gevoel dat je gewoon nog niet klaar bent voor samenwonen en dat soort gedoe. Anders word je niet zo halsoverkop verliefd op een andere man als hij zijn liefde aan jou verklaart en besluit je daarna terug te gaan naar je vriend... oh nee toch niet... die ander is toch ook wel heel leuk... maar ik ben jaloers dat hij naar andere vrouwen kijkt...



Je weet nog niet wat je wil, is niet erg, maar je moet niet twee of drie harten tegelijk breken.
De Wet van Wuiles: hoe langer de OP, hoe kleiner de kans op een duurzame relatie.
Alle reacties Link kopieren
een liefdesbaby.... dan vloeit er nog iets moois uit deze ellende. Maar ik denk dat ik mijn roze bril maar eens af moet zetten. De baby groeit waarschijnlijk op met een keur aan vaders en ooms die komen en gaan. Maar het klinkt gewoon zo gezellig: liefdesbaby
Over je (ex)vriend en die andere jongen maak ik me niet zo'n zorgen, die komen er wel overheen.



Maar jij weet duidelijk niet wat je wilt. Zoals EvyB zegt: da's niet erg. Maar in de tussentijd doe je dan maar wat je denkt dat anderen willen. Je vraagt het de ene vriend, dan de andere, en nu zelfs wildvreemde vrouwen op een forum.

En da's wél erg.



Je moet er zélf achter komen wat belangrijk is.

(Hm, deze post is een beetje in tegenspraak met zichzelf, want ik zou je willen inpeperen dat je niet zo op anderen moet afgaan. )

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven