Het kasteel

13-10-2009 07:25 3004 berichten
Alle reacties Link kopieren
anoniem_37378 wijzigde dit bericht op 17-03-2010 08:44
Reden: Tijd voor een kasteel in lentejasje
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Niet meer of minder dan normaal.

Maar of dat iets zegt over mijn status van "normaal" laat ik in het midden...



Echt, ruiken jullie dat niet?

Ook niet in een hotelbed?
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Eigenlijk vind ik het nog zieliger voor de tienerdochter, Marie

Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
In een hotelbed????? Als in een totaal schoon, opgemaakt, krakendschoon bed? Neuh, dat ruik ik echt niet. GATVERDAMME!
.
Alle reacties Link kopieren
quote:mimsey schreef op 28 december 2009 @ 23:56:

Eigenlijk vind ik het nog zieliger voor de tienerdochter, Marie







Vond ze zelf niet. Ze vroeg heel onverstoorbaar: "sorry dat ik stoor hoor, maar weet 1 van jullie misschien waar het maandverband ligt?".



I kid you not.
.
Alle reacties Link kopieren
Nee Mims dat ruik ik ook niet.



Marie het ging over dromen, vandaar.

Ik heb op die bank trouwens wel eens seks gehad, maar toen was mijn papa er niet.
Alle reacties Link kopieren
Whoehaha, Marie dat meen je niet. Geweldig
Alle reacties Link kopieren
Ze is stoer!

Ik denk dat ik gegild had.

Sterker nog; ik heb gegild toen ik mijn ouders betrapte.

Waar ze is godsjezusnaam mee bezig dachten te zijn, dat ik er eeuwigdurende mentale schade aan over zou houden, en dat ze een stelletje egoïsten waren dat ze zoiets verwerpelijks deden terwijl er kinderen in de buurt waren.



Mijn ouders hebben erg onder mij geleden,
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Nou Darly wat een vraag over dromen allemaal los kan maken
Alle reacties Link kopieren
Lol Mims.

Zou bijna medelijden met ze krijgen....
Alle reacties Link kopieren
Zeer boelkloedig, die dochter van mij, hahahahahaha.



Ik ga te bedde, ben KOTSmisselijk en zat te wachten tot dat een beetje over ging, maar de verhalen over geurende hotelkamers hielpen niet echt, grijns.



Trusten!
.
Alle reacties Link kopieren
Agossie, arme Marie.

Hopelijk heb je een goede nachtrust en is jouw misselijkheid morgen over...

Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Truste Marie.
Sterkte M'anas!



Ik onthou nauwelijks dromen. In Mijn laatste week wel, trouwens, hele hefitge, lucide dromen. Hadden volgens mijn dromenboek allemaal te maken met het loslaten van stress, het losmaken van een omgeving en het hervinden van Zelf.



Da's gelukt. Meditatief koken doet wonderen



Echt. Waarlijk. Du moment dat ik in de stress schiet, pak ik een pannetje en verzin ik wat er in moet. Dat scheelt zoveel!
Ik blijf zeven uur s ochtends te vroeg vinden!



**gaapt**



Iemand koffie?



Ik wil noooooit betrapt worden door mijn kroost. Ik kan sex ook ruiken, maar hou mezelf voor dat ik dan gewoon een kruidige man zonder deo op een zomerse dag ruik. Want zo ruikt sex, vind ik.



djiez, ik heb nog niet eens ontbeten!
Alle reacties Link kopieren
Het is ook vroeg.

Dus ja koffie .



Grappig Tila dat koken zo stressverlagend werk.

Een kruidige man zonder deo op een zomerse dag, dat klinkt poetisch zo op de vroege morgen. Laatste dagje werken van het jaar op suupstad werkplek. Morgen op andere werkplek via de luchthaven zodat ik mijn koffer op de heenweg al kan droppen.



Marie minder misselijk wakker geworden?
**geeft koffie aan Suup**



Die kruidige man mag dan poetisch klinken, zo ruikt ie niet



Je mooie nieuwe koffer?



Echt, ik hoef geen mantra, ik hoef niet lotushouding, ik hoef geen yoga, of ademhalingstherapie, geef me wat te snijden, een pannetje, wat kruiden en ik ontspan. Heerlijk

Ik was het vergeten, dat ik daar zo blij en kalm van word.
Alle reacties Link kopieren
Ja uiteraard mijn mooie nieuwe koffer. Volgestouwd met drie pakken oliebollenmix en pindakaas en sandwichspread. En warme voor mij natuurlijk. Het is daar koud.



Een man die naar seks ruikt, zeker als die seks met mij heeft plaatsgevonden kan best heel opwindend zijn.

Ben een beetje obsitinaat zo vroeg op de morgen geloof ik .

Tijd om in de tram te stappen.
quote:supra schreef op 29 december 2009 @ 08:47:

Een man die naar seks ruikt, zeker als die seks met mij heeft plaatsgevonden kan best heel opwindend zijn.

.



In het kader van een beetje vies, maar wel lekker?



Tramze!
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik vraag dus nooit meer wat



Ik kan sowieso slecht ruiken, als IK het ruik dan meurt het echt zeg maar....maar ik ben zo ontstellend blij dat ik niet kan ruiken of er mensen in mijn hotelbed recentelijk sex hebben gehad! Gatverdamme! Ieuwww!
Alle reacties Link kopieren
~kruipt onder de kerstballen en tissues vandaan~



Ik ruik op dit moment helemaal niks, en zo te lezen vind ik dat niet zo erg .



Ben beetje navelstaarderig van gekwakkel, gehoest en gesnotter, in combinatia met estafette-verkouden kindjes en daardoor veel Maahaahaahaammaaaaaa midden in de nacht en nu ook GG ziek met iets onduidelijks. Word nu wel heel erg wintersuf, maar fysiek voelt veel ondernemen nou niet echt als een optie, dus ik laat het maar even zo. Eerste weekend van het nieuwe jaar naar Brussel met GG (als beter genoeg) in het wonderschone appartement van de Politieke Vriendin, en dat gaat dan het begin van een Enorm Stijgende Lijn zijn, zo niet; dan toch. Zo.



Kasteeldate Chez Marie: ik ben helemaal voor! En 23/1 heb ik ook al in mijn agenda gezet, het is zowaar een Zoonloos weekend, dat maakt het allemaal wat makkelijker ook nog



Tila, wat fijn al die rust en dat geluk bij koken .
Alle reacties Link kopieren
Voor de Kasteeldate moeten we dan dus wél een datum prikken.



Lil: naar van gekwakkel, bah.
.
Suup is er danniet. Bloes geloof ik ook niet?
**geeft Lil een doos tissues en een fruitmand**
Alle reacties Link kopieren
Hahahahaha, ik haalde het al weg, realiseerde me dat zij er dan niet zijn en Lil in Brussel!
.
Alle reacties Link kopieren
En ik zat maar te zoeken naar die datum die ik nergens zag staan .



Wat zijn de plannen? Avond'lijke gezelligheid of een meer overdagdate (en dan wellicht met het minderjarige grut dat zo her & der aan ons kleeft)? Overdag kan overigens zomaar uitmonden in avond, bij mij tenminste wel



Kijk, alleen al dénken over daten geeft alweer energie



~niest nog eens discreet in de fruitmand en schilt een tissue~

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven