Mode & Beauty alle pijlers

Behandeling couperose - ervaringen!

10-10-2007 13:49 49 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb over 2 weken een afspraak gemaakt in een kliniek voor behandeling van couperose in mijn gezicht (wangen en neus). Dit zal gebeuren met een zgn. Fotofacial-RF behandeling; een combinatie van flitslicht en hoogfrequente stroom. Ik heb het idee dat dit een redelijk veilige en succesvolle methode is (na dagen speuren op internet over div. behandelingen). Wie heeft hier ervaringen mee? Of met andere behandelmethoden (ipl of elos) en wat was het resultaat en ben je tevreden?????
Alle reacties Link kopieren
Hallo Blue8,



Hopelijk ben je nog actief op dit forum. Zou graag willen weten bij welke SHS je bent geweest voor een behandeling met de T-away.



Ik heb vanmiddag een informatief gesprek met een SHS betreffende een Fotofacial RF maar wil me graag over alle opties laten informeren.



Ik ben lid geworden om te reageren op dit bericht. Kon geen manier vinden om je een privébericht te sturen dus daarom op deze manier....



Mvg,



Tja2008
Alle reacties Link kopieren
Wie kan mij advies geven



Ik heb niet last van couperose..maar van een paar bloedstipjes..kleine spider naevus..of gesprongen adertje op mijn gezicht,..eentje aan de zijkant bovenaan mijn neusbot(valt gelukkig niet zo heel erg op en is makkelijk te camoufleren) en een lichtrood stipje op mijn neus en op mijn wang een heel licht plekje maar die is bijna niet te zien gelukkig



Ook heb ik nog last van lichte acne(ben 28) en nee ik heb geen acne rosacea, want die symptonen heb ik totaal niet



Maar voor de behandeling van mn onzuivere huid gebruik ik bv 1 keer per week de 15 minute facial van clinique(is een soort van peeling/microdermabrasie) en gebruik af en toe de differin gel, en ik was me met een milde facewash..en gebruik even better skin tone corrector serum voor de overgebleven acne littekentjes 2 keer per dag......nou vroeg ik me af of dit niet schadelijk kan zijn voor die bloedvaatjes vooral die peeling van clinique



Ik heb die gesprongen bloedvaatjes ook pas sinds een half jaar tot een jaar,

ik lette er eerst niet goed op, kan het zijn dat ze weer vanzelf verdwijnen, dat heb bv komt door de peeling en dat het vanzelf terugtrekt

En zo niet wat kan ik er in mijn geval het best aan laten doen

Ik wil het namelijk wel weg laten halen, maar het zijn maar 3 kleine plekjes..wat raden jullie mij aan, is gewoon simpel dicht laten branden door een schoonheidsspecialiste misschien een oplossing, of kun je daar putjes van krijgen

Wil er ook niet al te veel geld aan uitgeven
Ik heb mijn couperose weg laten laseren met de vaatlaser. Dit werkt beter dan flitslicht, want het reageert specifiek op de rode kleur in de bloedvaatjes. Alleen de bloedvaatjes worden daarom verhit, en knappen als elastiekjes. Ik herken daarom het pijnlijke gevoel. Maar al mijn couperose was daarna verdwenen!



Helaas is het nu (na 3 jaar) weer terug (wel in mindere mate) dus in het najaar ga ik weer.



Het is wel duur helaas.
Alle reacties Link kopieren
quote:sheherazade schreef op 14 maart 2010 @ 19:19:

Ik heb mijn couperose weg laten laseren met de vaatlaser. Dit werkt beter dan flitslicht, want het reageert specifiek op de rode kleur in de bloedvaatjes. Alleen de bloedvaatjes worden daarom verhit, en knappen als elastiekjes. Ik herken daarom het pijnlijke gevoel. Maar al mijn couperose was daarna verdwenen!



Helaas is het nu (na 3 jaar) weer terug (wel in mindere mate) dus in het najaar ga ik weer.



Het is wel duur helaas.



is dit ook aan te raden voor die 3 plekjes op mijn gezicht(zie mijn vorige reactie) bij mij zijn het alleen hele kleine spider naevus plekjes/stipjes..dus niet couperose met vuurrode huid eromheen

Er is dus niet echt een heftige behandeling nodig



Ik zag op de site van lasercentrum biltstraat(utrecht) dat een spider naveus of couperose behandeling met vaatlaser voor maximaal 5 plekjes, maar 75 euro kostte...dat vind ik niet bepaald duur
Het is juist minder heftig, lijkt mij, omdat niet de hele huid gelaserd wordt, maar alleen de adertjes. Dus voor spiders ook heel geschikt.



Ik heb het bij de Velthuis kliniek laten doen. Duur, maar met mijn huid neem ik liever geen risico,zeker niet in mijn gezicht.



(overigens had ik lichte couperose, maar desalniettemin storend genoeg)
Alle reacties Link kopieren
Dus als ik het goed begrijp heb je de volgende behandelingen tegen couperose en spider naevus



Dat is dichtbranden/coaguleren, en ipl flits ofzoiets..en de vaatlaser

maar ipl flitslicht behandeling is dus geen laser? dat dacht ik namelijk eerst



Ik heb dus alleen last van een hele lichte couperose bij mijn neus wat je soms een beetje ziet met een vergrote spiegel..maar soms is het ook niet te zien, (ik heb geen dunne huid misschien daarom dat je het niet zo ziet) en ik heb 1 kleine zichtbare spiderneuvi aan de zijkant van mijn neusbot

Dus wat ik wou overwegen is coaguleren dichtbranden..dit is de simpelste en goedkoopste behandeling, dit hoeft dan maar op 2 plekjes,ik lees daar goede ervaringen over op internet, maar hier in deze discussie verteld iemand dat ze er putjes van heeft geklegen, en dat wil ik niet..dus daar twijfel ik nog over

En anders lijkt ipl flitslicht mij ook wel wat misschien

De vaatlaser vind ik persoonlijk te heftig voor mijn geval denk ik, en het is ook duurder
Nee, het zijn allebei lasers, alleen ze werken anders. De vaatlaser is preciezer (pakt alleen de adertjes), en is daardoor minder heftig. De huid om de adertjes heen wordt nl. niet gelaserd, wat bij IPL wel het geval is. Omdat IPL niet "weet" waar het adertje begint en eindigt. Ook andere huidverkleuringen worden meegelaserd. Daardoor meer risico op pigmentverlies, etc.



De vaatlaser is duurder, maar ook beter.
Alle reacties Link kopieren
Voor spinnea rond de neus ben ik jaren geleden behandeld door een dermatoloog, kostte toen 120 euro, en zeer dat het deed. Niks kleine elastiekjes maar complete niet te benoemen PIJN dus moest de behandeling halverwege worden gestaakt. Kon ik terugkomen en weer 120 euro neertellen, dit deed ik dus niet ben niet meer teruggegaan.

Nu heb ik helaas ook een vermoedelijke (want de huisarts vroeg eerst of ik elke dag een fles wijn lustte , daar had het niks mee te maken las ik later, en tegen veel wijn kan ik niet eens!) couperose/zonschade in de hals en moet naar de dermatoloog. Een andere dit keer. Ik gebruik altijd een zonnebrandcreme factor 20 en dan nog krijg ik dit.

Denk haast wel dat het couperose is.

En op mijn wangen, neus zit het ook al, maar dat wat er op de hals zit is net een soort kring/halve maan waarvan de uiteinden van de ene naar de andere loopt. Geen gezicht.

Toen wist ik er nog niet zoveel vanaf maar nu bedenk ik me wel tien keer, en ga goed alles uitzoeken, voordat ze iets gaan doen!
Alle reacties Link kopieren
maar na behandeling mag je je dus niet wassen..maar je moet je gezicht toch wassen lijkt me

je kan moeilijk een paar dagen je gezicht niet reinigen
Alle reacties Link kopieren
Ik vind IPL veel minder pijnlijk dan laser. Ik heb ook ooit een laserbehandeling gehad en die behandeling moest gestaakt worden, want ik hield het echt niet uit.

Na een IPL behandeling was ik mijn gezichts 's avonds heel voorzichtig (gewoon met wat zeep en water afspoelen) en doe er voorzichtig een zachte creme op.

Na vele behandelingen laat ik het nu ca. eens per twee maanden doen om eea "bij te houden" en ik heb verder ook geen last van pigmentveranderingen (ik heb een heel lichte huid). Gelukkig ben ik nu 10 a 15 euro per keer kwijt (vroeger betaalde ik bij sommige instituten 80 a 100 euro per keer), dus ook financieel is het goed te doen.
Alle reacties Link kopieren
ik heb bij een plaatselijke schoonheidssalon info opgevraagd voor mijn spiderneavues plekje(is er maar 1) en 2 hele kleine bloedblaartjes, en verder heb ik ook nog een beetje onzuivere huid met wat rode plekjes

En zijn raadde me deze behandeling aan, en het moet ook tegelijk tegen de spiders werken???

Iemand ervaring met deze behandeling





Voor uw klachten adviseer ik u een combinatie van Biopeeling/Apaline treatment van Neoderma. Niet alleen uw couperose/littekens/ spidernaevus en acné worden verwijderd maar uw huid word er ook meteen beter van. U doet in feite meerdere behandelingen in 2 verschillende behandel combinaties wat perfect met elkaar samen gaat. U kunt als kuur een combinatie nemen van Biopeeling en Apaline Treatment. De kosten van Biopeeling per behandeling is ¤72,50 en van Apaline Treatment is ¤64,00 (prijs staat niet in de prijslijst word zo snel mogelijk aangepast).

Wij doen niet aan coaguleren/dichtbranden en gebruiken de IPL alleen voor definitief ontharen. U word op een natuurlijke manier van uw klachten verlost met Neoderma
Alle reacties Link kopieren
Raadt ze nu een peeling aan om van je spiders af te komen? Lijkt me sterk dat dat gaat werken.
Alle reacties Link kopieren
quote:LittleSister schreef op 26 maart 2010 @ 14:08:

Raadt ze nu een peeling aan om van je spiders af te komen? Lijkt me sterk dat dat gaat werken.



Ja dat lijkt mij inderdaad ook sterk, ik heb al gegoogeld maar vond er niet zo veel ervaringsverhalen over

Hoe kan zo'n gezichtstreatment nou een spidertje verwijderen??(hoogstens verlichten misschien)

En het is ook behoorlijk duur, en wellicht meerdere behandelingen nodig



Ik denk dat ik toch maar de IPL behandeling laat doen bij een andere schoonheidssalon, en is veel goedkoper

Tussen de 5 -50 euro..en plaatselijk alleen maar 5 - 20 euro(ligt eraan waar het plekje zit)

En dan kan ik gelijk enkele littekentje ook behandelen met de IPL
Alle reacties Link kopieren
Ik heb van de week wat kleine adertjes weg laten branden/ coaguleren met de ELOS, vond het heel goed te doen, had het erg verwacht en dit was echt peanuts. Er komen nu korstjes op en dat moet ik laten zitten tot het eraf valt. Daarna oppassen met de zon omdat het nieuwe huid is. Ik zou dus zeggen gewoon doen!
Alle reacties Link kopieren
na een ipl behandeling, hoe lang duurt het dan voordat de huid herstelt is van de korstjes?
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij niet lang want bij mij is het nu al bijna weg. Maar misschien als je grotere plekken behandeld dat het langer duurt. Als de korstjes eraf zijn moet je je huid wel goed beschermen tegen de zon, ik gebruik nu een spf40 van Clarins over mijn dagcreme.
Alle reacties Link kopieren
Wat erg voor je! Ik hoop dat de putjes niet te diep zijn.

Het enige wat je kan doen voor je putjes is:

laten opvullen of dermaroller, maar dat laatste is ook weer met naaldjes en ook wel een beetje pijnlijk. Er worden hierbij allemaal kleine prikjes gemaakt in de huid, de onderhuid gaat als reactie de huid willen herstellen en zal die zo zelf een beetje terug opvullen door de verhoogde aanmaak van collageen.



Om te camoufleren is lycogel heel goed, gebruik ik zelf ook voor m'n pukkeltjes te camoufleren. Camoufleert echt goed.

Maar een wondercrème bestaat er helaas nog niet.



Ik wil zelf m'n adertjes ook laten behandelen, ik twijfel tussen ipl bij de schoonheidsspecialiste (minder drastisch) of ktp laser bij een dermatoloog (is dan misschien professionneler). Ik weet het niet goed, ik heb ook heel erg schrik dat er iets misloopt. Omdat ik zelf ook al vervelende dingen heb gemaakt bij andere behandelingen (littekentjes, brandwondes, ...).



Maarja, ik zal nog maar wat opzoekwerk doen alvorens ik eraan begin zeker :-) Veel succes nog alleszins!



quote:girlxxx schreef op 15 maart 2008 @ 21:46:

[...]





hoi,



ik heb het laten wegprikken big mistake !!



nog altijd heeft die vrouw mij niet terug gebeld nadat ik haar heb in gesproken op het antwoordmachine, jammer maar ik kan je iig wel aanraden om het niet bij haar te doen !!!! Mischien dat andere SHS het wle kunnen en je nadien behoorlijk begeleiden, maar zekers niet naar deze dame gaan !!



Als ik jou was zou ik er echt even goed over nadenken en anders de behandeling van fleurtje mischien doen ???



nog altijd zijn de putjes niet weg en het adertje zit er ook nog steeds, ik hoop nog steeds op een wondercreme die het minder zichtbaar zou kunnen maken.
Alle reacties Link kopieren
Ik wil mijn ervaring ook wel delen; heb een behandeling met de T-away gedaan, een paar maanden geleden. Helaas; ik raad het iedereen af. Ik ben er niets mee opgeschoten, sterker nog er zitten putjes in mijn huid van waar er geprikt is met het apparaat! Het ging om 4 plekjes in mijn gezicht. Alle rode adertjes/puntjes zijn nog zichtbaar en vallen nu alleen maar meer op door de putjes die ernaast zitten!



:( T-away? T-a don't
Alle reacties Link kopieren
Oja een behandeling met T-away valt onder coaguleren.
Alle reacties Link kopieren
Inmiddels ben ik een paar weken verder en nu de korstjes weg zijn moet ik helaas zeggen dat alle adertjes nog net zo zichtbaar zijn als voor de behandeling, misschien zelfs wel erger (met name die onder mijn neusgaten)! Het heeft dus totaal niks gedaan :(. Woensdag heb ik weer een afspraak voor een behandeling en is dus de eerste keer na de behandeling dat ik daar weer terug kom, ga zeggen dat ik niet tevreden ben en wat er aan gedaan gaat worden. Ik betaal wel 25 euro voor een kwartier behandelen en als het dan 0,0 % iets doet of het zelfs erger maakt wil ik op zijn minst mijn geld terug. Dan heb ik nog maar een paar ieniemienie adertjes! Als dat zelfs al niet lukt weg te krijgen vraag ik het me af hoe het in godsnaam moet lukken hele couperoseplekken weg te coaguleren!
Alle reacties Link kopieren
ik geloof er ook niet (meer) in Curlygurly. Durf je het wel nog een keer te laten coaguleren? Ik heb er zelf putjes aan over gehouden en doe het nooooooiiiittt meer. Dan misschien maar eens met de laser.
Alle reacties Link kopieren
quote:minoess schreef op 13 november 2007 @ 19:10:

Na de berichten van girl ga ik in ieder geval niet zomaar een behandeling doen, toch best riskant.Vraag aan Fleur of aan iemand anders: Wat is het verschil tussen elos en ipl? Ik heb een folder aangevraagd van het ziekenhuis en daar kost een ipl behandeling 200 nog wat (270 ofzo) hoe kan het dan maar 20 euro kosten waar jij het hebt gedaan? Ik vertrouw liever op de ervaringen van anderen, want die klinieken doen allemaal alsof het allemaal geweldig is natuurlijk. Ik ken niemand in mijn omgeving met adertjes dus ik lees hier alles wat ik lezen kan! Nog een paar vraagjes:

Krijg je na IPL ook korstjes ofzo?

Hoe vaak moet je onder de IPL voor een goed/redelijk resultaat?

Wil blue8 vertellen hoe haar behandeling is gegaan?

Heel erg bedankt alvast voor het beantwoorden!! xxx Minoes



Ik heb nu ook een IPL behandeling aangeraden gekregen in een speciale kliniek vh. ziekenhuis voor de hals, decollete en gezicht en ben heel erg benieuwd naar ervaringen!



Men vertelde dat dit minder pijnelijk is dan laserbehandeling.

Ik dacht dat IPL hetzelfde was als laser maar dit was dus niet zo werd mij verteld, het is een flitslamp. Ik kreeg netjes info mee en wat je nadien kunt verwachten en wel of niet moet doen.
Alle reacties Link kopieren
ik heb anderhalf jaar geleden ook een IPL behandeling gehad. Helaas veranderde er helemaal niets aan mijn couperose. En nu heb ik last van hyperpigmentatie op de behandelde plekken. De plekjes worden heel donkerbruin in de zon dus ik moet er altijd sunblock op smeren. Ik heb gehoord dat dat steeds minder wordt, maar dat kan wel een paar jaar duren! Bij de kliniek hadden ze me daar niets over verteld, dus het is wel handig daar vragen over te stellen voordat je aan behandeling begint.
Alle reacties Link kopieren
Das vreemd Birdi. Want IPL wordt juist ook gebruikt tegen pigmentvlekken. Misschien hebben ze niet de goede sterkte gebruikt?

Ik heb 1 IPL behandeling tegen pigment gehad en het is ietsje verbeterd, maar haast niet zichtbaar. Ik heb over een week de 2e behandeling.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven