We tetteren verder over onze dieren

15-03-2010 18:55 3001 berichten
Al weer het 3e topic! Dames, we doen het goed. Dit wordt het topic van de kittens!



En om hem als eregast er bij te houden, Kootje. De reden voor ons leuke topic.





Vorige topic
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Overigens ben ik wel benieuwd naar de film, hij klonk uit de recensies interessant.
Alle reacties Link kopieren
Ik vond het echt een fijne film. Aanrader.
Alle reacties Link kopieren
Een plaatje dus



Alle reacties Link kopieren
En de film ga ik noteren, ben geen Beatlesfan (zou in die tijd van de Stones zijn geweest) maar de muziek zit er niet in geloof ik
Alle reacties Link kopieren
quote:Babsjuh schreef op 01 april 2010 @ 23:48:

[...]



Dan kun je de overtollige man(nen) toch lekker de keuken in sturen voor de after-snacks, lekker drankje d'r bij, gewoon aan 't werk zetten die kerels

Hehehé, er zijn nog vrijgezellen hoor, als het een leuke aantrekkelijke man is dan hou ik mij aanbevolen.



Hier speeluurtje van de katten, over me heen, achter elkaar aan, waarom moet dat allemaal in bed? Vrouwtje wil rustig forummen en wakker worden.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
quote:mylenevalerie schreef op 02 april 2010 @ 07:20:

[...]



Hehehé, er zijn nog vrijgezellen hoor, als het een leuke aantrekkelijke man is dan hou ik mij aanbevolen.



Hier speeluurtje van de katten, over me heen, achter elkaar aan, waarom moet dat allemaal in bed? Vrouwtje wil rustig forummen en wakker worden.





En anders ik wel



De enige echte man die hier in huis woont krijgt vandaag z'n implantaatje ( heerlijk...eindelijk rust hopen we allemaal )

Lekker lang weekend voor de boeg, mag ook wel, het zijn een paar gekke maar vooral drukke weken geweest.



Ik heb geprobeerd bij te lezen maar ik ben simpelweg te lang afwezig geweest, vanaf nu weer bijhouden dus
Alle reacties Link kopieren
Hebben jullie nog leuke paasplannen?



Ik zou eigenlijk een meeting hebben van het forum maar dat gaat helaas niet door. Nu een vriendin gemaild of ik voor haar zou koken, even op antwoord wachten. En anders lekker forummen hier met de Pasen.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Goedemorgen dames, lekker geslapen? Zijn er nog veel mensen vrij vandaag? Ik moet gewoon werken. Wij hebben vrij op Goede Vrijdag ingeruild voor altijd vrij op 5 mei.



Het was hartstikke rustig op het station. Ik kon gewoon kiezen waar ik wilde gaan zitten.



Kom ik op mijn werk, doe computer aan, eet mijn broodje van de Panos op, en ga mijn mail lezen. Heb ik toch een dikke veer in de reet mailtje gekregen! Ik ben achter een fout gekomen wat mijn werkgever veel werk en geld had kunnen kosten. En omdat ik op eigen initiatief de gemeente heb gebeld heb ik de fout rechtgezet. En ik zit niet eens op de afdeling die de fout heeft gemaakt. Maar mijn dag kan niet meer stuk.

Wachtend op mijn broodje hoorde ik the baseballs bij de Panos, lekker broodje met een grote kop Orange Japur thee en dan zo'n mailtje krijgen. Helemaal goed!!!



Babs, als jullie willen stoppen met roken mag ik dan Champix aanraden? Het werkt echt heel goed. Ik heb het vorig jaar gebruikt en de zin in een sigaret gaat eigenlijk gelijk na inname van pil 1 weg. Startpakket kost 25 euro, wordt niet vergoed en de pakjes daarna kosten rond de 50 euro. De bijwerkingen kan je zelf goed opvangen, eten, pil innemen, nog wat eten en dan valt de misselijkheid mee. Maar zo werkte het bij mij, wil niet zeggen dat het bij jullie ook zo is. Zodra ik van de pammetjes af ben begin ik ook weer met mn stoppenmetrokenkuur. Verder natuurlijk gewoon ook nooit meer roken. Roken is geen optie. Geen trekje, geen peukje van vriendin oproken. Nooit meer doen. Doe je het wel dan is de kans dat je toch weer gaat roken vele malen groter. En je moet het echt willen. Dat maakt het makkelijker. En de bevrijding van ik hoef niet meer is heerlijk! Ik vind het heel jammer dat ik toch weer begonnen ben.



Zo, broodje is op, thee ook. Ga nu peukie roken en kijken hoeveel mensen er op de afdeling zijn. Ik ga wel eerder weg vandaag. Half 12 denk ik. Lekker hoor. Oh en morgen uitstlapen!!!!! Verheug verheug!
quote:Babsjuh schreef op 01 april 2010 @ 21:26:

Ratteke: goed om te lezen dat het vandaag wéér beter ging! Hoe sta je er zelf in nu? Vertrouwen dat het uiteindelijk allemaal weer goed komt? Ik denk van wel, dat het allemaal weer goed komt, gewoon, daarom.

Gisteren ging het echt heel goed. Vanochtend heb ik wel een pil van te voren ingenomen. Maar ja, ik begin er nu een beetje vertrouwen in te krijgen. Ik moet natuurlijk de akelige weg van therapie nog wel volgen, eens kijken wat er uit komt. De oorzaak moet natuurlijk wel aangepakt worden. Daar zie ik wel een beetje tegen op. Maar K. is heeeeeeel erg lief, vraagt iedere dag hoe het gaat, snapt nu een beetje waardoor het komt en waar ik allemaal last van heb. Hij is ook weer aanhaliger geworden. Dat doet ie niet zo heel vaak, meestal begin ik. Maar dat doet me zó goed. T is eens schat maar af en toe vergeet hij het zelf.



Maar ik vind mezelf nu zo af en toe best stoer ja. Gewoon zonder pillen de trein in en naar huis lopen. Ik ben op de goede weg!
Ff mijn aantal postings omhoog krikken Maar House was erg leuk gisteren! Het einde was een beetje schokkend, ik ben heel benieuwd hoe dit verder gaat. Wie volgt House ook? En the Mentalist vind ik ook zo leuk. Die heb ik dan niet gekeken, ben om half 11 naar bed gegaan. (we hadden het opgenomen) Vanmiddag ff afkijken.



Zo, nu echt aan het werk!
Alle reacties Link kopieren
goedemorgen



ben blij te lezen dat het alweer wat beter met je gaat ratteke
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen allemaal



Ik ben ook aan het werk....gelukkig niet zo druk vandaag.

na het werk rijd ik gelijk door naar "indebuurtvanOlijftown"om bij vrienden te eten,drinken en slapen



Fijn datje je zo goed voelt Ratteke!!!
Ik ga zo maar weer naar huis. Ik moet nog één briefje maken en dan is het werk op. Het archief is leeg. Aan de ene kant baal ik daar ontzettend van, aan de andere kant is het ook wel lekker. Ben heeeeeel vroeg thuis, zal Tara leuk vinden, het vrouwtje weer in huis. Met een beetje mazzel kan ik nog even buiten zitten als de wind goed staat. Beetje gamen, spelen en lopen met de hond, tv kijken. Hmmm wat een vervelende dag gaat dit worden
Alle reacties Link kopieren
Ooh,ben een beetje jaloers Ratje.

ik "mag"nog tot 17.30u
Meiden, we moeten bijna een derde topic openen! Als het zo doorgaat dan is dat nog nodig voordat Pasen voorbij is.



Wat mij betreft hoeft niet de foto van Kootje weer in de OP. Dit topic is meer dan het Kootje de Beer is weg topic, het is helemaal van zichzelf en van ons allemaal inmiddels.



Ik stel voor om een foto van een huisdier van de nieuwe TO in de OP te zetten.

Gewoon 'Tetter hier over je dier III' en dan met de foto van degene die opent.



Wat vinden jullie?
Werk ze Ratteke en Biebelie!
Alle reacties Link kopieren
Prima Lé, open jij het derde deel?



Hoe gaat het met je? Ga je met Pasen nog naar opa Veldmuis?
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, ik dacht ik google even een leuk plaatje voor een evt. nieuw deel, google op tetteren, en ja hoor, staat Kootje er.



Oja als het mag de eerste posting ons lijstje met dierennamen, vind ik zo handig.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
wat dachten jullie van een leuke collage van al onze dieren samen?

Ik wil die wel maken....

als ik leuek foto's van ieders dier krijg.
Alle reacties Link kopieren
DAT VIND IK EEN LEUK IDEE BIEB.



Ja dat mag hem van mij gaan worden. En wat lief dat je dat zou willen maken.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Leuk Bieb! Volgens mij kan jij wel foto's halen van mijn hyves, anders moet je ff gillen.



Môgge allemaal trouwens , ff wakker worden met een koppie koffie!
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
leuk idee biebs. Dan is het echt iets van ons
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Helemaal met het idee van Biebs eens. Je bent mn hyvesvriendje, er staan er genoeg op. Wil je zelf kiezen of zal ik wat adviseren?

Veel plezier nog, dit weekend!



Ik ben ondertussen thuis, om half 11 weggegaan. Met de hond gelopen en nu, nu weet ik het ff niet. Wat zal ik eens gaan doen? Het enige wat nog moet is een paar boodschappen. Eerst maar eens eten, heb wel een beetje honger nu.
Alle reacties Link kopieren
Ratteke, wat een leuk begin van de dag zo'n veer-in-de-reet mailtje . En goed om te horen dat je je steeds iets beter voelt.



Bieb, ik vind jouw collage idee uitstekend en zal wat leuke foto's uitzoeken en op hyves zetten.



Kat, welkom terug!



En House is hier ook favoriet, ik ben erg blij dat er eindelijk weer nieuwe afleveringen te zien zijn.



De boodschappen zijn grotendeels al gedaan dus ik ga ook eens bedenken wat ik vanmiddag zal doen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven