Tetterettes, tetter hier lekker door.

27-04-2010 11:12 3012 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 5 alweer



Waar we lekker verder kunnen tetteren over onze liefde voor onze dieren.

Het gaat inmiddels allang niet meer alleen over de dieren en off-topic kennen we niet



Op de foto een aantal van onze mooierds







Wie zin heeft...klets tetter lekker mee!!



Vorige kletsdeel van de Tetterettes
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
naaa, voelt als te snel gaan denk ik.



zit midden in een break up en denk niet dat deze zoenerd van vanavond de (nieuwe) liefde van mn leven is.

Maar ik voelde me wel even weer helemaal vrouw en dat was super!
Alle reacties Link kopieren
Goed idee, Bieb. Ik drink nog een glas (water).

voor jullie allebei. Slaap lekker.
leuk hoe een beetje flirten of zoenen je weer een helemaal top gevoel kan geven.. grappig hoe 'n sterke invloed mannen en vrouwen op elkaars zelfvertrouwen en positieve gevoel kunnen hebben..
Alle reacties Link kopieren
Yep

en mijn zelfvertouwen was aardig de grond in geboord het laatste jaar..

Nu zit ik echt met zo'n enorme grijns
nou meissie.. grijns nog maar even door en slaap lekker voor zometeen..



neem jij ook nog maar effe een paar glaasjes water voor het slapen gaan..



truste..
Alle reacties Link kopieren
Maarre Boog,zo'n leuke jonge man als jij...helemaal geen Kdag gevierd????
Alle reacties Link kopieren
Oja water....



en mijn zwart monster moet nog wondspray op zn oorlogswond... even koppie durbij houden!
Alle reacties Link kopieren
quote:Babsjuh schreef op 30 april 2010 @ 22:53:

Als er kookboeken tussen zitten, zijn ze voor jou MV! Maarre... je moet je er niet tè veel van voorstellen hoor



'k Heb trouwens een kook-vraagje voor je MV, mag dat hier of kan ik beter uitwijken naar een of ander kook-topic? Heb 'n recept uit de overlevering uit m'n ouwe durrep, vroeger schenen mensen van heinde en verre te komen voor dat gerecht. Maar of ik doe iets fout, of het recept klopt niet, of ik heb geen smaak: ik vind de Boeuf Bourgignon à la 't Ouwe Durrep naar ouwe schoenzolen smaken...

Is aan de hand van het recept te zeggen waar de fout ergens kan zitten?



Ik wil wel voor je kijken naar het recept of ik kan zien wat er niet klopt. Vele recepten kloppen niet als je ze maakt, vaak is het gelukkig wel al van te voren te zien. Van mij mag je het hier neerzetten of je kan het mij mailen. Is wel lekker boeuf bourgignon.



Moge trouwens, iedereen weer helder? Las dat je het leuk hebt gehad Bieb hahahahahah.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
goedemorgen dames



ik ben wakker, geloof ik



Zo eerst maar eens een kopje thee om wakker te worden



Olijf, itsman heeft dat ook eens gehad. Hij heeft een halve dag nodig gehad om te begrijpen wat zich precies heeft afgespeeld



Biebs, zoenen is leuk. Zo zie je maar wat jij voor een lekker ding bent
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Goedenmorgen feestvierders, het was weer gezellig gisteravond, zo te lezen.



Het verhaal van Olief, hilarisch! Ik zie het zo voor me...



En Biebs, you go girl! Helemaal goed van je, zoenen met een lekker ding. Of ie nou dom is of niet.



Hi Boogje, leuk dat je even langskomt hier!



Ik ben gisteren alleen even buiten geweest om de hond uit te laten. Zag ik opeens allemaal koetsen en wagens met Friezen er voor. Daar ben ik maar even heen gelopen. Kreeg ik nog complimenten van een paar mensen over Tara. Oh, daar heb je die mooie hond! Even een babbeltje mee gemaakt.

De stad in gaan was me een beetje te veel dus zijn we een stukje gaan rijden. Zie ik dat de Formido open is. En tegelijkertijd zie ik dat het tuincentrum ook open is. Daar ga ik dan liever heen omdat ik dat rozenspul nog wilde hebben. We rijden toch de parkeerplaats op en zien daar een gezin een busje wegduwen. Zijn dat de ouders van een vriendinnetje van stiefdochter. Die hebben we maar even geholpen en hebben ze alle 4 maar even thuisgebracht. Was gezellig. Leuke mensen.

Daarna toch nog snel naar het tuincentrum geweest. Kon nog net voordat ie dicht ging.



De rest van de dag was niet om over naar huis te schrijven....



Ik heb een mega aanval gekregen met gigantische hartkloppingen. K. heeft de huisartsenpost gebeld en om 9 uur zat ik het ziekenhuis.... ik moest daar nog twee uur op wachten en ik moest een pammetje innemen van de dame van de huisartsenpostlijn. Heb ik gedaan, daar werd ik wel weer rustig van maar de hartkloppingen bleven.

Mijn hartslag was over de 100, bloeddruk was prima. Ik moet nu afbouwen met de Bromazepam omdat het zo verslavend is. Ik moet naar de dokter om het daar over te hebben, moet afgebouwd worden en ik moet wat anders krijgen om rustig te worden/blijven.



Het was dus half half een leuke dag met een akelig einde. Ik wil me niet zo voelen
En wat een schijtweer is het zeg! Het regent hier pijpestelen!
Alle reacties Link kopieren
He Ratteke wat vervelend zo'n einde maar ook heel goed dat je toch buiten bent geweest en wat onverwachte dingen hebt gedaan.

Ik zit nu te bedenken wat ik met dochter moet gaan doen. Was toch wel lekker tustig toen ze bij oma ging logeren. Ze had zich net alweer opgesloten in de wc.



Biebelie, leuk dat je gezoend hebt met een lekkere vent, maarrrrr wel achteraan aansluiten he in relatiemateriaal. Delphi en ik zijn eerst ;) Nou ja, een biebelief zou natuurlijk ook leuk zijn voor jou
Alle reacties Link kopieren
quote:biebelie schreef op 01 mei 2010 @ 02:54:

[...]





Haha..ik dacht dat ik inmiddels alleen zou zijn hier



Ik boel me net een puber ipv een meisje van net in de 30 ( )

haha,maar hij is echniezoslim,maarwellekker





Jij sloerie!

Gauw verder lezen, ben benieuwd hoe dit verder is gegaan!
Alle reacties Link kopieren
quote:boogje schreef op 01 mei 2010 @ 03:03:

Delphi:.. is goed hoor.. ik kom wel langs... maar moet ik wel eerst je telefoonnummer hebben natuurlijk.. anders weet ik niet waar ik moet zijn enzo.. ..



slaap lekker!.:hug:Hee hee, het is dan wel een dierentettertopic, maar vissen is weer van een hele andere dierlijke orde hoor!
Alle reacties Link kopieren
Ratteke, wat een K**-einde van een goede dag!

Gek is dat toch, dat het elkaar zo makkelijk afwisselt en niet gewoon lekker stabiel blijft. Dat is toch niet elke keer zo, dat je een heftige aanval krijgt na een ´goeie actie´?

Inderdaad slim om terug te gaan naar de dokter, misschien ligt het gewoon aan de bijwerkingen van het middel en ga jij nu weer helemaal onterecht aan jezelf twijfelen.

Wordt een heftig weekje dan, volgende week! Maargoed, laat je maar flink onder handen nemen door alle types die er verstand van hebben. Het zijn allemaal stapjes richting je ouwe zelf!
Alle reacties Link kopieren
Mogge



sloerie meldt zich (met nog steeds domme grijns)



Ratteke,wat akelig zeg!!

wat een roteind van de dag..kun je herleiden waardoor het kwam?

(was je aan het piekeren geslagen of toch te druk geweest smorgens?)

Alle reacties Link kopieren
Zo dan, er is goed koninginnedag gevierd geloof ik



Ratteke, wat naar joh, ik hoop echt dat het gauw onder controle is allemaal, zo val je natuurlijk van 't een in 't ander



MV, als alle dozen weer uitgepakt zijn zal ik dat recept opduikelen, lief dat je er naar wil kijken!!!



Hier stond vanmorgen de keuken op z'n kop... Meneer is op jacht geweest naar brokjes en vond die achter het ladekastje waar ik het voer in bewaar... Dat ladekastjes stond midden in de keuken, de zak met dieetvoer is aangevreten maar niet kapot gelukkig en tja... alle gemorste brokjes achter het ladekastje zijn weg nu, dat heeft Meneer allemaal opgeruimd... Had ik natuurlijk moeten doen, nu rook hij vanalles en moest en zou het hebben. Dus ligt hij nu volgevreten en wel z'n roes uit te slapen zeg maar...
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Haha, in elk geval een goede ego-boost gehad Bieb, als die grijns er nu nog zit. Heerlijk toch?

Geen kater?



Hier een (grijnzend) bakkie pleur.

Alle reacties Link kopieren
Geen kater....werd net wel wakker met heeeel erge dorst.

daar heeft een halve liter sap verdund met water me van afgeholpen



Koffie wacht ik voor de zekerheid een uurtje mee..
Alle reacties Link kopieren
Haha,lees nou het verhaal van Olief lekker wazig zeg!

Die zal vandaag ook wel een ibuprofennetje nodig hebben.

Oh en die foto van Fido met dat kroontje,hi-la-risch!!



*vind ie fijn...* (dat hoor ik er in gedachten bij...is iets wat zus en ik vaak zeggen als we iets rottigs uithalen)
Alle reacties Link kopieren
quote:Kletsmajoor schreef op 01 mei 2010 @ 09:48:

He Ratteke wat vervelend zo'n einde maar ook heel goed dat je toch buiten bent geweest en wat onverwachte dingen hebt gedaan.

Ik zit nu te bedenken wat ik met dochter moet gaan doen. Was toch wel lekker tustig toen ze bij oma ging logeren. Ze had zich net alweer opgesloten in de wc.



Biebelie, leuk dat je gezoend hebt met een lekkere vent, maarrrrr wel achteraan aansluiten he in relatiemateriaal. Delphi en ik zijn eerst ;) Nou ja, een biebelief zou natuurlijk ook leuk zijn voor jou

Hé Tetter, waar blijf ik in dit verhaal? Ik ben ook nog vrijgezel. Maar voor deze pas ik. Zoveel tijd heb ik niet meer om iemand te vinden dus ik ga maar niet voor de looks.



Balen, ik had een icoontje om bij elke posting de taal van het toetsenbord te veranderen, die doet het niet meer. Zo maar opnieuw opstarten. Nu werken alleen de letters.



Ratt, wat een drama gister op het eind. Heb je een idee waar het vandaan komt? Heb je misschien teveel gedaan? Maandag moet je naar de haptonoom he, misschien toch adviezen inwinnen hoe dit voorkomen kan worden.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
quote:Kletsmajoor schreef op 01 mei 2010 @ 09:48:



Biebelie, leuk dat je gezoend hebt met een lekkere vent, maarrrrr wel achteraan aansluiten he in relatiemateriaal. Delphi en ik zijn eerst ;) Nou ja, een biebelief zou natuurlijk ook leuk zijn voor jou



Ik ben niet op zoek naar een biebelief hoor,echnie

en is ook geen relatiemateriaal btw..

Blijf lekker vrijgezel voorlopig/het eerste jaar/ misschien wel voor altijd.

Deze was voor mijn ego en misschien doe ik dat nog wel een keer met deze
Het komt gewoon opzetten. Ik ben dr ondertussen goed zat van. Ik maak me te druk denk ik voor dingen die nog moeten gebeuren.

Het lijkt er idd op dat na een goede dag altijd een slechte komt.



Dat van gisteravond vond ik wel het toppunt. Naar het ziekenhuis met gierende hartkleppen.... Maandag hoop ik echt dat de psycholoog nog wat zinnigs kan zeggen en me misschien kan geruststellen. En ik heb toch wel erg veel hoop gezet op die haptonoom. Dat ik veel tips krijg om te ontspannen.



Het enige wat ik nu kan doen is afwachten. En hopen op betere tijden.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben heel benieuwd wat jij gaat doen en hoe je het ervaart bij de haptonoom.

(ik heb dinsdag de afspraak staan)



Enne,ik neem aan dat je ook even niet gaat werken??

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven