Bezem-Topic deel 7 !

15-03-2010 10:03 3000 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een kakelvers stralend nieuw topic om elkaar helpen, motiveren, steunen en lijstjes af te strepen.



En -oh ja - natuurlijk boordevol gezelligheid.







Bezemtopic deel 1

Bezemtopic deel 2

Bezemtopic deel 3

Bezemtopic deel 4

Bezemtopic deel 5

bezemtopic deel 6
Zo ! En dan kunnen we nu weer allemaal normaal doen....
Gelukkig wel Fus, en gisteren heeft hij me lekker lang laten uitslapen



Mamz, heb je het mobiele nummer van Coe?

Op een of andere manier heb ik er geen goed gevoel over dat ze zich nog niet gemeld heeft
Alle reacties Link kopieren
Fijn je te lezen Coe! Gelukkig dat er niets noemenswaardig te zien is maar het blijft vast spannend

Lief dat je het even laat weten!
Ha, gelukkig daar ben je!



Arme Ukkie! Fijn dat ze niks ernstigs hebben kunnen vinden, akelig zeg

De komende tijd het manneke nog maar even ontzien dus...
Alle reacties Link kopieren
Wat goed dat het is aangekomen bij James

* herinnert zich nl d'r eigen ex en dat het daar nooit aankwam... diepe zucht *
Alle reacties Link kopieren
Oke bijgelezen geloof ik..



Coe, dat was me schrikken!

Gelukkig loopt het wel met een sisser af?



En ik was niet alleen in Londen hoor, Goldman was mee , dus dan telde het huisarrest niet . De dochters pasten op het huis. En dat is deze keer goed gegaan .

MevrouwtjePoes was zelf weer in het ziekenhuis, dat was erg vervelend voor haar, maar wat moet, moet.

Er was weer een infectie bij de wond aan haar pancreas, maar alles lijkt nu weer de goede kant uit te gaan. (Als ze mee lees: Je kunt het zelf veel beter uitleggen denk ik, Poes )

Afijn, Goldman en ik hebben wat schoongemaakt in het huis, en ook nog wel toeristisch gedaan. Geshopt bij Teco, de stad in geweest, naar Camden (erg leuk), Covent Garden en zaterdagavond vlakbij Piccadilly naar Les Miserables geweest. Was echt waanzinnig, heel erg mooi en indrukwekkend. Ik was een heel klein beetje verliefd op de man die Jean Vanjean speelde .



Afijn, nu zijn we weer thuis en ik ben al druk aan de was bezig.

Vanmiddag naar een verjaardag van een neef en vanavond bij liefste tante op bezoek (Uitslagen van bot- en orgaanscans waren oke!!!) Ze beginnen nu heel snel met chemo en daarna een operatie.

Er zal hier vandaag buitenom dat ik alle was probeer weg te werken, weinig gebezemd worden.Het is namleijk nog steeds vakantie .



Deze doet het goed vandaag .



Dag lieverdjes!
Alle reacties Link kopieren
Hé Coetje gelukkig maar. Ik maakte me al zorgen. Nu maar hopen dat Ukkie straks naar huis mag. Maar beter een nachtje langer in het ziekenhuis dan weer terug moeten als ie eenmaal thuis is. En vlak een zware hersenschudding niet uit. Goed uitzieken anders houdt hij zijn hele leven last van hoofdpijn.

Hoewel..... hoe hou je nu zo'n Ukkie rustig?



Fus daarom is het ook je ex. Omdat er niets bij hem aankwam.

MissM fijn dat hij het heeft ingezien.



Zo Gold. Jaksjees, ook weer in het land.
Alle reacties Link kopieren
(Ik heb het mobiele nummer van Coe maar ik zou dus nooit zo snel al durven te bellen over hoe en wat)

Fijn dat je weer kunt posten, en hoop dat Ukkie wel bij de pinken blijft als 'ie weer thuis is. Wat is 'ie dan ontzettend ongelukkig terechtgekomen.



Goldie, en een fijne tijd, en zorgen om Mevrouwtjepoes, lastige combinatie, maar omdat je heel de tijd doet zal ik het maar op een fijne tijd houden..



Hulpverleenster is weg, ik ben denk ik fit zat om eens wat nuttigs te gaan doen.
En zit ik hier weer te janken,voel me zo schuldig!

Hij loopt sinds een week of 8 alleen de trap op.Hij word bijna 3 dus moet wel kunnen dacht ik.Toen hij was gevallen heb ik nog zeker 3 kwartier met hem op mijn schoot gezeten,hij huilde alleen maar heel hard.Ik mocht alles aanraken van hem,hij reageerde normaal.Totdat zijn ogen wegdraaide en hij over begon te geven.Toen heb ik de huisartsenpost gebeld en hem in de auto gezet.Daar aangekomen mocht ik gelijk doorlopen,eerste hulparts kwam ons daar halen en vanaf toen begon de paniek.Hij werd uit mijn handen geplukt,op een brancard gelegd,aan de zuurstof,zijn kleren werden weggeknipt,nekkraag aan,infuusje in zijn arm.Ik bleef tegen hem praten maar kreeg geen contact.Ik dacht echt even dat het voorbij was.Dan komt er een arts die je verteld dat we naar Tilburg gaan.Ik weet dat daar de ernstige gevallen met hersenletsel naartoe gebracht worden.Wat er dan allemaal door je heen gaat..

Ondertussen zaten Oudste en Middelste nog steeds in de wachtkamer,ook in paniek natuurlijk.Stom dat niemand van daar hen even opvangt.Vriend was zo slim om mijn ouders te bellen,die hebben de andere 2 opgevangen.

Ik weet niet eens hoelang het duurde maar toen de neuroloog heel streng zijn naam riep kwam hij weer een beetje bij.Naar aanleiding van de foto's en scan moesten we toen naar het andere ziekenhuis.

Vriend belde net,hij mag vanmiddag mee naar huis maar zal zich echt rustig moeten houden.
Alle reacties Link kopieren
Jezus Coe wat moet je zijn geschrokken. Echt heel akelig om mee te maken. Wat een geluk dat het achteraf dan meevalt.

Ik kan me je gevoel helemaal voorstellen. De paniek en dat alles uit je handen wordt genomen. De onmacht dat je alleen maar toe kan kijken. Sterkte meis. 't Is te hopen dat Ukkie zich inderdaad rustig gaat houden. Maar dat lijkt me wel moeilijk met een driejarige.
Alle reacties Link kopieren
Niet schuldig voelen ! Je hebt echt gedaan wat je gevoel je ingaf, je hebt zelfs nog gecheckt of alles okee was bij hem. Je bent direct gaan handelen toen je zag dat het niet genoeg was. Meer kun je niet.



Ben wel benieuwd wat ze dan op die eerste foto's en scan hebben gezien dat 'ie doormoest naar Tilburg. Ach, het kereltje.

Ik hoop dat 'ie niet teveel pijn heeft, het zou best kunnen dat 'ie griezelig veel hoofdpijn heeft nu. En vraag inderdaad even aan de huisarts wat je (later) moet doen als hij geen zin heeft om zich rustig te houden (zal wel iets worden tussen beetje actief en dan weer op de bank liggen).
Jeetje Coe, dat is schrikken. Gelukkig loopt het met een 'sisser', weliswaar behoorlijke sisser, af, maar je schrikt je te pletter. Probeer het schuldgevoel van je af te zetten... Een ongeluk zit in een klein hoekje. Hij loopt pas 8 weken alleen de trap op, maar zelfs als iemand 8 jaar alleen de trap op loopt kunnen dit soort dingen gebeuren. Dat neemt overigens niet weg dat ik je schuldgevoel niet snap hoor. Ik kan het me erg goed voorstellen... sterker nog; ook ik had een gigantisch schuldgevoel toen de oudste haar been brak, de middelste van de bank viel (ook wit weg trok en haar ogen weg draaide) en ik ons jongste meisje van de commode liet vallen.



Hij moet rustig aan doen, maar ik denk dat wel gaat lukken. Ik denk dat kinderen dat van nature wel goed aanvoelen wanneer het echt nodig is.



Ik hoop dat je Ukkie snel weer opknapt. Kus voor jou.
Alle reacties Link kopieren
Ach lieverd toch! Ik heb hier op dit moment ook zo'n frummel rondhobbelen, kan me zo goed voorstellen dat wat er allemaal gebeurd is je behoorlijk aangrijpt!

Sterkte en een hele dikke



Rainz, hoe is het weekend gegaan?



Its, had je nou de lensbaby al gekocht? Ik moet je eerlijk zeggen dat ik het een aparte lens vind.



Welkom terug in den lande Gold! Happy en ik gaan komend weekend naar Engeland! Niet naar Londen, maar oostelijker aan de kust. Naar de jongste dochter van Happy.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Coebergh,



Wat schrikken zeg......



Hier gaat alles zijn normale gangetje, slakkegangetje dat wel aangezien het nog steeds vakantie is.



Jongens zijn besneden en zijn dus homebound zeg maar.



Dus ff lekker niks, geen lijstje, niks, alleen maar zorgen voor de knullen.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Coe, ik schrik ervan! Even bijlezen en dan zo'n bericht.. wat zul je enorm geschrokken zijn zeg.

Ik hoop dat Ukkie zich snel wat beter gaat voelen, wel fijn dat ze hem zo goed in de gaten houden maar het zal niet meevallen denk ik om zo'n kleintje rustig aan te laten doen.

Meissie een hele dikke knuffel tegen de schrik



Nu snel verder, misschien later nog even terug.

Fijne dag iedereen
Alle reacties Link kopieren
lieve Coe, wat fijn dat het niet heel ernstig is. Maar wat moet je geschrokken zijn. Ik snap je schuldgevoel heel goed maar wat druifje ook al zegt. Een ongeluk kan gebeuren en dat kan zelfs gebeuren als je erbij bent. Lieverd een dikke knuffel voor jouw en ukkie



Fuss, mijn tafel is nooit lang leeg. Geen idee hoe dat komt



Goldie welkom terug



Buuf, ik heb hem nog niet gekocht. Waarschijnlijk naar de bruiloft pas. Op mijn Hyves bij de foto's van mijn vrijgezellenfeestje staat een foto die met deze lens genomen is. Je krijgt er redelijk aparte foto's van. Maar dat vind ik wel gaaf
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Ach Coe toch. En naar Tilburg, dan denk je, als je hier uit de buurt komt, echt het allerergste. Dan schrik je nog meer

Ze laten hem nu echt niet zomaar naar huis gaan, dus dat mag weer vertrouwen geven. Hoe is hij er zelf onder?



Zus, da's ook wel even afzien voor je knullen dan. Zoonlief zou ook nog moeten volgens zijn vader maar die heeft er steeds geen geld voor (over). Ik vind het prima dan, voor mij hoeft het niet.



Wij gaan de staatsloterij iig níet winnen. Het werkte nog steeds niet in de winkel en ik ga niet nu een half uur fietsen voor loten. Dan mag Lief zelf nog even een poging doen.

Ik ga nog even zitten, dan opruimen, eten en rusten. Straks komt er een vriendin een bakkie doen
Alle reacties Link kopieren
Hoe oud is je zoon nu Fuss, het valt hier igg erg tegen, zeg maar (10 en 6 jaar).....



Als ik van te voren had geweten dat het zo een drama zou zijn, dan had ik het onder narcose laten doen toen ze nog veel jonger waren, in de luiers zeg maar.



Maar ach....
Alle reacties Link kopieren
Zoon is intussen 8. En ik weet wel dat het meer tegenvalt, hoe ouder ze zijn, maar ik verdom het om er ook maar éne cent aan uit te geven. Dus zolang hij het niet belangrijk vindt, vind ik het al helemaal niet belangrijk.
Alle reacties Link kopieren
Hier kwam het er gewoon niet van iedere keer, geen geldkwestie ofzo.

Maar het iig erg heftig.

Anyway ik had een andere keuze gemaakt als ik dit had geweten.
Alle reacties Link kopieren
Phoe... Ben blij dat ik niet voor dat soort keuzes heb gestaan..



Mount Everwash krimpt gestaag. Nog een slinger of drie en alles is weer (even) weg.

Ook al gehangen en gevouwen.

Evt strijk komt wel na de vakantie denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind dat soort dingen altijd best heftig. Fus en Zus. Ben ook erg blij dat ik die keuze niet heb hoeven te maken.



Fus het was een landelijke storing bij de staatsloterij. Maar goed dat je er niet voor verder bent gegaan. Die hoofdprijs is MissM gegund. Want ik heb nu dus ook geen loten. Er kwam al de hele morgen geen lot uit die terminal. Wat een strop voor de staatsloterij en wat een geluk voor diegene die al loten hebben.
Dank jullie wel voor de lieve woorden.Ergens weet je ook wel dat het niet aan jezelf ligt maar toch,dat gevoel he!Ze zijn watervlug die ukken..



Net nog een gesprekje met de kinderarts gehad.Ik vroeg me nl af waarom er ineens gesproken werd over Tilburg en dat daarna (gelukkig) niet meer nodig was.Omdat het zo lang duurde voor hij bijkwam wilde ze het zekere voor het onzekere nemen en daar uitgebreidere onderzoeken doen.Omdat Ukkie toen toch bijkwam hoefde dit niet meer.Waarom hij gister weer leek te verslechteren is hun ook niet helemaal duidelijk.Alle onderzoeken zijn verder goed,geen vocht in zijn hersens. oid.Wel moet ik hem nog voor alle zekerheid vannacht om de 3 uur wekken.En mocht ik het niet vertrouwen mag ik gelijk terug.

Verder moet hij zich rustig houden,al geeft hij zelf wel aan dat ie even wil liggen omdat hij hoofdpijn heeft.Maar goed,we zijn weer thuis en hij maakt weer grapjes dus zal best goed komen!!



Zus,beterschap voor jouw jongens!

Mamz,je mag me altijd bellen hoor!
voor Coe en Ukkie



Zoeb en Fus, betekent dit dat ik meer kans maak om te winnen?

Als ik de jackpot win dan gaan we met de Bezemert High-Tea-en, dat is bij deze beloofd!



Ik heb vandaag zo'n dag dat alles mis gaat. Ik laat alles vallen, vergeet dingen, dingen gaan spontaan kapot. Volgens mij ben ik aan vakantie toe
Alle reacties Link kopieren
Ach Coe toch. Verwijt je eigen niets. Dat kan toch iedereen gebeuren.



Ja MissM want er zijn vandaag geen loten verkocht. Dus heb je meer kans. En scherven brengen geluk.
Alle reacties Link kopieren
Coebergh, wel fijn dat'ie weer grapjes kan maken. Maar ik geloof best dat je nog wel even flink in de piepzak zal zitten de komende dagen. *was van plan je te bellen voor de speeltuin bij mooi weer, maar dat is dus weer een plan voor later*



Mijn kinderen zijn besneden toen ze vier jaar of jonger waren, en Oudste sprak de onvergetelijke woorden 'ik wil mijn velletje terug'

Auch, wat voelde ik me toen een ongelofelijke lomperik dat ik dat hele gedoe had toegestaan. Het was gelukkig voor hem met een dag of hooguit twee wel bekeken met de ergste pijn. Middelste kreeg een ontsteking (dat zag ik, maar ex vond dat ik me niet met mannenzaken moest bemoeien en vond doktersbezoek niet nodig) en heeft er een weekje langer mee getobt. Muis ging er fluitend doorheen, kwam alleen als een wild dier uit de narcose.

Ik kan me zo voorstellen dat ik na de ervaring met Oudste toch wat minder genegen zou zijn tot een besnijdenis als ik ooit nog een jongenskind zou krijgen (maar dat gaat toch niet gebeuren).

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven