Gezondheid alle pijlers

(beginnend) verstopt kliertje van Bartholin

21-06-2010 14:42 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
weg
Alle reacties Link kopieren
Nog even een vraagje!



Weet iemand of je in de blauwe of de groene biotex kan gaan zitten om te weken/ontsmetten. Ik kan het op google niet duidelijk vinden.
Alle reacties Link kopieren
Dat lijkt me voor de zuurgraad van je vagina niet echt gezond.
Nope
Alle reacties Link kopieren
quote:Machutookunbietjemeerzijn schreef op 22 juni 2010 @ 11:47:

Dat lijkt me voor de zuurgraad van je vagina niet echt gezond.Ja dat denk ik ook in eerste instantie, maar denk dan aan zwembaden met chloor, zwemmen in plassen. In een bad met bruisballen en zeepjes enzenz. Daar krijg je ook geen last van!
Alle reacties Link kopieren
Helaas zelf ook last gehad van een bartholin cyste. Bij mij ging het wel heel snel groeien (dacht eerst dat ik een spier verrekt had) Huisarts heeft deze open gesneden en daarna moest ik idd weken in een biotex badje. Dit kan gerust en gaf mij een fijn gevoel, moest er niet aan denken dat het daar ging ontsteken. Heb daarna nooit een schimmelinfectie oid gehad.



Hoor dat er ook veel om me heen dat biotex badjes geadviseerd worden na bevallingen, ivm de hechtingen, juist om infectie te voorkomen.



Succes, hoop dat het zo over gaat voor je!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven