Mode & Beauty alle pijlers

Nagellak kletstopic

10-08-2010 21:33 3001 berichten
Alle reacties Link kopieren
Omdat het OPI topic verdwenen is hier een nieuw fris topic om door te kunnen kletsen over alles wat met onze nagellakjes en desbetreffende verslaving te maken heeft



Have fun!



Een lijstje met webshops



Engeland

Beverly Beaute

(o.a. Opi, Essie, Orly, China Glaze, Zoya, Seche, Nubar))



Eyeko

(Geen verzendkosten! Eyeko)



Nederland/Belgie

nagelgroothandel.nl

(groothandel nagelproducten, voor 16uur besteld, morgen in huis o.a. Nfu Oh en Konad.)



JS Internationals

(groothandel nagelproducten o.a. China Glaze en Nfu Oh)



Boozy Shop

(o.a. Diamond Cosmetics, China Glaze, Essie, Konad. Lage verzendkosten en altijd redelijk snel in huis)



Alicejohavessentials

(o.a. Barry M, Kinetics, Sleek. Lage verzendkosten en altijd snel in huis)



Beauty Queen

(China Glaze, Essie, Eyeko, Ciaté Paint Pot, Barry M. Eeyko is goedkoper via eyeko.com)



Nail Polish Fashion

(o.a. China Glaze, Konad, Color Club, Nubar, Zoya)



Enchantra

(o.a. Seche, China Glaze, Conad, Orly, Essie)



Verenigde Staten

Trans Design

(groothandel nagelproducten, vraag voor goedkopere verzendkosten om een "small flat rate box" hier passen 9 lakjes in. Je krijgt dan een mail met de nieuwe verzendkosten en een nieuwe paypal link. Betaal dus nog niet meteen bij het bestellen! O.a. Opi, China Glaze, Essie, Color Club, Orly)



Estland



Viis

Shop met goedkopere Nfu Oh lakjes.



Als iemand nog toevoegingen heeft, laat maar weten dan zet ik het ook in de OP.
Nfu Oh staat ook op mijn verlanglijstje, als ik dinsdag salaris heb ontvangen, mag ik bestellen :-)

Heb zo'n 180 lakjes inmiddels, maar geen Nfu Oh, shame on me...



Over nagellakwieltjes: ik heb ook al mijn lakjes hierop gedaan, maar als er 1 kleur vol is, pak ik gewoon een nieuw wieltje. Ik heb bv heel veel bruin, en daar 2 wieltjes van 20 van vol, en ben gewoon verder gegaan op een 3e.

Die dingen kosten geen drol, dus heb er genoeg van op voorraad liggen.



Kreeg net mijn pakje van Enchantra binnen, met o.a. een Konad stempelsetje, dus daar ga ik ook even mee klooien dit weekend, lijkt me erg leuk om te doen !

(had ook nagellak remover besteld, 500 ml, dus kan genoeg klooien haha)
Heb bah, lees even terug, en zie dat de webshop met vakantie is, waar je Nfu Oh kan bestellen...

Dat moet dan maar even wachten.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat ik maar voor de veilige grijze ga.....dat is het meest neutrale. Ook niet verkeerd in deze situatie. Ik klap zondagavond wel de roze er op



Daar had ik nog helemaal niet aan gedacht! Daar wordt ik vast ook zwaar gefrustreerd van........ Misschien is het op te lossen door voor bijvoorbeeld alle roze kleuren een nieuw nagelwiel te reserveren....dan zitten in iedergeval de kleuren nog wel bijelkaar.



Ben benieuwd naar je glitterlakje!
Alle reacties Link kopieren
Ik mag van mezelf 1 nfu-oh lakje bestellen binnenkort.



Misschien is het maar goed dat de webshop op vakantie is
Alle reacties Link kopieren
Nagellakkenners ik heb n vraagje:

Bestaat er zoiets als verdunner voor nagellak?



Van de flesjes die ik heb staan zijn er veel nog halfvol maar net te stroperig om echt goed te kunnen gebruiken.
Ik heb de nail lacquer thinner van O.P.I.; is relatief duur maar werkt wel maar volgens mij kun je net zo goed thinner van een doe het zelf zaak gebruiken. Als ik het flesje op heb, ga ik het proberen.
Alle reacties Link kopieren
De Nfo Oh lakjes zijn mooi!



Heb nu nr. 60 over mijn return to paradise nagellak heen. Maak vandaag of morgen wel even een foto. De dop vind ik ook handig om te lakken, ligt lekker in de hand!
Snoopy, Ik zag laatst Nfu Oh bij een andere webwinkel ook te koop. Kan me alleen totaal niet herinneren welke. Er worden er zoveel gepost. Zal zo even gaan terugspitten.



Rozigst, ben superbenieuwd naar je foto!



Tijgermeisje, ja verdunner bestaat. Kan je gewoon bij de Douglas kopen.



Ik moest vanochtend op de was wachten ( ) voordat ik wegging en was die copyright red ondertussen helemaal zat (het is zo'n uitgesproken kleur) dus ben weer eens even met de Konad gaan klooien en het ging best goed! Hier het resultaat. Morgen (of vandaag) haal ik alles er weer af. Kan geen rood meer zien



[foto verwijderd ivm herkenbaarheid]
Gezien ik toch aan het spitten was heb ik gelijk een lijstje gemaakt met de webshops die het meest gebruikt worden hier. Zwup, deze kan je gelijk in de OP plakken. (Dit mag toch wel???)



Engeland

Beverly Beaute

(o.a. Opi, Essie, Orly, China Glaze, Zoya, Seche, Nubar))

Eyeko

(Geen verzendkosten! Eyeko)



Nederland/Belgie

nagelgroothandel.nl

(groothandel nagelproducten, voor 16uur besteld, morgen in huis o.a. Nfu Oh en Konad.)

JS Internationals

(groothandel nagelproducten o.a. China Glaze en Nfu Oh)

Boozy Shop

(o.a. Diamond Cosmetics, China Glaze, Essie, Konad)

Alicejohavessentials

(o.a. Barry M, Kinetics, Sleek

Beauty Queen

(China Glaze, Essie, Eyeko, Ciaté Paint Pot, Barry M. Eeyko is goedkoper via eyeko.com)

Nail Polish Fashion

(o.a. China Glaze, Konad, Color Club, Nubar, Zoya)

Enchantra

(o.a. Seche, China Glaze, Conad, Orly, Essie)



Verenigde Staten

Trans Design

(groothandel nagelproducten, vraag voor goedkopere verzendkosten om een "small flat rate box" hier passen 9 lakjes in. O.a. Opi, China Glaze, Essie, Color Club, Orly)
Alle reacties Link kopieren
Je konad ziet er prachtig uit indigo!! Misschien moet ik er toch ook maar eens aan



Ik zal straks je webshop lijstje even plakken. Zit nu op mijn mobiel. Het mag vast wel en als dat niet het geval is dan halen we het gewoon weer weg
Alle reacties Link kopieren
Oh wow indigo, hoe krijg je dat er zo mooi strak op? Ziet er mooi uit!

Voor de rest ook weer errug veel interessante lakjes geplaatst zie ik.. Leuk ook die zwarte met die kleuren erdoor heen, is dat één nagellak of zijn het twee soorten?

Ik ben trouwens nóg enthousiaster geworden over met Seche Vite topcoat, aangezien ik vandaag gewerkt heb en het niet eens heeft gechipt! (is normaal standaard na een dag werken). M'n french manicure zit er nog perfect op.



Ga volgende week denk ik mijn blauwe van China Glaze proberen. Ben benieuwd of zo'n merk nu echt fijner smeert ofzo. En dan wil ik ook meteen de nieuwe imageplates van Konad uitproberen.

Kan daar eigenlijk ook 'gewone' nagellak voor gebruikt worden? Ik heb nu van die speciale nagellak (duur), maar ik las pas op een blog die hier ergens gelinkt wordt, dat zij 'gewone' nagellakkleuren gebruikte. Zou wel een stuk meer variatie geven. Ook maar eens proberen volgende week!



Ik merk dat ik het wel moeilijk vind om iets uit te gaan proberen, omdat ik graag wil dat het in één keer lukt en het er dan ook niet meteen weer af wil halen. Maarja, is natuurlijk wel leuk om een keer wat anders te doen.



Ik ga nog even wat blogs lezen en webshops bekijken (zonder te kopen...)
Wat betreft de lijst, alles jullie uit je hoofd weten hoe het met verzendkosten e.d. zit is het ook handig om dat erbij te zetten. Kan je meteen kijken waar je het goedkoopst uit bent



Spoken, weet niet precies welke zwarte je bedoelt? Zo'n duochrome? Of zaten er glitters doorheen?



Ik heb laatst gestempeld met gewone lak, maar dat viel behoorlijk tegen (wit). Het dekte niet zo goed als de lakken van Konad. Heb nu gewoon wit van Konad gekocht. Volgens mij stempelt China Glaze ook heel goed. Er bestaan ook lijsten met fijne stempel lakken.
Die Konad is gewoon een kwestie van oefenen vind het nog steeds lastig, maar krijg het steeds beter onder de knie.
Alle reacties Link kopieren
Er is een nagel afgebroken





Verdorie ........................waarom is die groothandel met vakantie???



Ik wil die Nfu lakjes, en wel nu!!



Indigo, mooi gestempeld hoor!!

Ik vind het wel mooi lijken hoor.

Hoelang ben je ongeveer bezig met het stempelen?
Alle reacties Link kopieren
quote:indigoblue schreef op 21 augustus 2010 @ 08:43:





Elle, hoe gaat het met de squoaval nagels?





Ik krijg er langzaam steeds meer vorm aan, ik vijl elke avond even.'Maar ben zo gewend om ook de zijkanten te doen, daar moet ik echt even bij opletten
Alle reacties Link kopieren
Mooi handig Indigo, die linkjes!



Waarom zou dat niet mogen?

Maken toch geen reclame voor een eigen site, en het zijn allemaal verschillende.
Oh nee Elle! Balen is dat, ik heb ook een gesneuvelde van vorige week. Groeit langzaam weer aan.



Het stempelen is zo gebeurd, was ik vergeten om te vertellen. Je bent in 10 minuutjes (beetje enthousaist misschien) een kwartier klaar en de lak is meteen droog. Je kan gelijk van alles doen, in je tas rommelen, je handen insmeren, noem maar op.
Alle reacties Link kopieren
O, da's wel verrekte makkelijk en snel droog dan
Ideaal! Vergt wel wat oefening hoor
Alle reacties Link kopieren
OK, ik heb t toch best lang volgehouden dit topic te negren maar helaas...ben ziek en verveel me dus deze week toch toegegeven..



Inmiddels dus ook een verlanglijstje klaarstaan bij TD en vandaag de Paradoxal van Chanel gekocht (voor liefhebbers, hij is al in veel winkels uitverkocht dus als je m wilt moet je wsl snel zijn)



Indigo, ik vind jouw nailart prachtig gedaan..snap niet hoe je dat zo netjes doet.



Zelf zou ik nooit nailart dragen of van die megaglitterlak zoals Roz heeft besteld, ik vind dat, voor mij, veel te opvallend. Denk trouwens ook niet dat dat gewaardeerd gaat worden op mijn werk, zie die mannen nu al vaak naar mijn nagels kijken zo van

Dus ik hou t op 1 kleur, niet al te schreeuwerig, maar draag dus wel bijv. OPI Blue my Mind of Chanel Nouvelle Vague



En vrees dat mijn collectie binnenkort wel zal groeien met dank aan dit topic
Alle reacties Link kopieren
Indigo, ik heb je lijst in de OP gezet! Thanks voor het maken
Alle reacties Link kopieren
Zwart! Hoi!



Ik heb helaas geen foto gemaakt van de Return to paradise met Nfu Oh nr. 60 eroverheen.

Ik was gister nog even om boodschapjes, daarna wat onderdelen opgehaald, en toen kreeg ik een briljante ingeving: Zwarte nagels met Nfu Oh nr. 54 (de blauwe dus)



Dus ik heb ze gister zwart gelakt, zal er straks nog even een laagje blauw overheen doen.





Gister zat ik steeds bij vriend in de auto mijn nagels onder zijn neus te drukken: Lieverd, kijk eens! Mooi he Mooi he?
Alle reacties Link kopieren
Rozigst



En...wat zei je vriend?



Ik ga nu mijn nagellak er af halen
Alle reacties Link kopieren
Hij zegt de hele tijd: Ja hoor (Ik heb hem goed opgevoed )



Meestal vind hij het niks.. Dat donkere ook niet, of hele felle kleurtjes. Niet dat ik me daar wat van aantrek, maar dan zegt hij: Hmm.. apart... Dus als hij dat zegt weet ik dat ie het niet mooi vind
Alle reacties Link kopieren
Welke kleur ga je straks op doen Zwup?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven