Kletsgroepje LIIII

24-05-2009 21:39 3101 berichten
Alle reacties Link kopieren
En weer een fris nieuw topic!
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Guttegut,moet ik nou zelf op afstand weer ons topic hoog gaan houden?

T is hier prima,heel rustig,wel een verhard pad naar het parkje toe en 2 km buiten het dorp.

J zn vader woonde net aan de andere kant,we hadden nog een goed gesprek daarover in de auto,buiten de kibbelingen(heb m in gedachte al 3x uit de auto gezet )

We hebben er wel lang over gedaan,11 uur!!! Snel de spullen uitgepakt en naar het dorp gereden,in een chinees eettentje heerlijk zitten eten en nu terug,we nemen nog een wijntje en dan is het einde verhaal denk ik

Ik heb wat foto's en filmpjes gemaakt onderweg,zal ze thuis weer op hyves zetten!

Truste alvast
Alle reacties Link kopieren
Zo, dat was een aardige tocht, Luni! Wel samen aangekomen en 'm niet stiekem toch ergens op een parkeerplaats achtergelaten?



Weekendje weg was erg leuk, volgend jaar gaan we weer! Schandalig veel geld uitgegeven (2 paar laarzen, winterjas, shirt, nog wat dingetjes voor JD en JZ) en heerlijk uit eten geweest. Toen ik thuiskwam was JZ ziek, koorts en niet lekker. Met paracetamol gaat het wel, eens zien hoe het vannacht en morgen gaat.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Lekker dat MV het druk heeft met zijn handel, Mokkie. Dat loopt wel goed dus?

Hoe ging het voetballen van MB? Vroeg hoor op de zaterdag, vind ik ook echt een vader-zoonmoment



JD is vandaag weer naar school gegaan. Ze stond te trappelen van ongeduld, ze had er zo'n zin in! Leuk hoor, ik heb haar goed weggebracht, ze ging meteen spelen aan haar tafel, beste vriendin kreeg een dikke knuffel en daarna in de kring. Komt wel weer goed!

JZ is nog een beetje ziekjes, even de middag afwachten of hij dan weer koorts krijgt.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Joehoe, ben ik weer 'ns!

CV weer aan het werk, nu heb ik weer wat tijd voor mezelf.

Alles prima hier. Baby groeit goed en is tevree.



Luni, ga je 1 dezer dagen?



Juultje, jij ook weer in het ritme? Hoe is het met JD op school en thuis? Hier gaat het wat beter met mevrouw. Ze is vaak zo moe van school, dus erg koest haha.
Alle reacties Link kopieren
'kbeneral Compu

J is meegekomen hoor Juultje,zit lekker te vissen.

Ik ga weer snel het zonnetje in,lekker
Alle reacties Link kopieren
Lekker weer dus, Luni?



Fijn dat alles goed gaat, Compu, ook met CG. JD is vandaag weer voor het eerst naar school geweest, ze had erg veel zin, ik ben benieuwd hoe het weer was.

Heb je nog leuke foto's voor op h van CZ?
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Oh wat lekker, Luni! Geniet ervan.



Aha, nu pas naar school! Ze begon dus later. Lekker voor jou weer he!

CV heeft een Picasa album, ik zal de link op H. zetten vanavond.

Zal ook weer eens spieken naar JZ! Al zo'n tijd niet gezien..

Busje komt!
Alle reacties Link kopieren
Leuk album Compu! Ik heb er even doorheen gebladerd

We hebben vandaag gewinkeld en gelunched in Helsingør,daarvandaan kijk je zo naar Zweden..we zouden nog een dagje Malmø doen maar we kiezen even voor rust,hebben we toch hard nodig! Het weer is nog steeds goed,alleen meer wind waardoor het wat frisser aanvoelt.Geen regen
Alle reacties Link kopieren
Leuke foto's, Compu!



Heerlijk, Luni, jullie vakantie. Fijn dat je geen regen hebt, hier kwam het met bakken naar beneden vanmorgen...
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Ja,we hebben de buienradar gezien,bah!

Ik zet op hyves nog wat foto's van onze namiddagse najaarswandeling,erg mooi allemaal
Alle reacties Link kopieren
Ga zo ff kijken, leuk!



Vanmorgen moest ik in de stromende regen JD naar school brengen, met buggy met JZ erin (regenkap erover) en een paraplu in mijn hand. Ik geloof dat ik een regenjas nodig heb...
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Mogge!
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Moggeh!

K*# van de regen hoor,niets vervelenders dan een nat pak

Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik zit buiten in 3kwart broek en t-shirt.t is heerlijk.

We gaan J zn verjaardag bij zijn broer in Kopenhagen vieren,zijn vrouw maakt Thais eten.We zijn met een club van 10 ofzo,iedereen komt daarheen.Gezellig!
Alle reacties Link kopieren
Lekker toch? Het is je gegund hoor

Gefeliciteerd vast met J!
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Luni, ook van mij alvast gefeliciteerd met J. Lekker dat je zo geniet daar. Ik ga zo ook even je foto's bekijken.



Compu, wat een leuke foto's. CG is een trotse zus zo te zien.



Juultje, bah, zo'n nat pak.



Hier was vandaag de koningin op bezoek. Ze opende de nieuwe schouwburg. Wat een toestand zeg, de hele stad was afgezet en ze kwam met een helicopter, Mag wat kosten allemaal.

As. vijdag mag ik naar de openingsvoorstelling van de schouwburg. Ik en een collega zijn uitgenodigd omdat we daar elk jaar voorstelling doen. We horen dus niet bij de echte BOBO's die vandaag mochten komen, maar bij de subBobo's die een paar dagen later mogen komen
Alle reacties Link kopieren
Haha, ook leuk toch, subBobo zijn? Groots aangepakt dus met de koningin erbij, dat wordt tegenwoordig wel goed beveiligd denk ik.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen!

Leuk Mokkie,toch ook een hele eer

Het was erg leuk gisteren,we hebben erg lekker gegeten en veel bijgekletst.Ik reed dus vond het om 22 uur welletjes,de hele dag tussen het deense gekakel en ik moest nog 40 km rijden,eerst door Kopenhagen heen en de rest wel over(een onverlichte)snelweg.Maar het is goed gegaan.Vandaag een dagje niets en morgen sluiten we af,J zn halfzus(veel ouder,zien we bijna nooit) komt eten,we gaan naar de Italiaan in het dorp.

Het schijnt vandaag te gaan regenen maar vooralsnog is het alweer zonnig,dus ik ga zo even lekker alles opengooien
Alle reacties Link kopieren
Zaterdag weer naar huis, Luni? Gaat snel he, zo'n weekje eruit? Maar volgens mij was het een hele relaxte vakantie, het ziet er op je foto's prachtig uit.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Ja,morgen de laatste dag...niet erg hoor,een week is lang zat. We willen ook weer naar Jim natuurlijk.

Het is echt erg mooi idd,we hebben vandaag een wandeling gemaakt door een slotpark,ligt aan een meer.

Het paleis/slot hebben we al eens bezocht met J zn vader dus dat hebben we links laten liggen.



Daarna nog even uit gaan waaien aan de kust,letterlijk uitwaaien want er stond echt veel wind.

Vannacht hebben we niet zo goed geslapen,we dromen allebei heel veel hier en afgelopen nacht was het J zn beurt,hij had al even buiten staan bijkomen(kan je nagaan!) maar echt helpen deed het niet.Ik heb 2 koppen thee gezet(hoorde m spoken) en we hebben een uur zitten praten..relaxed hoor maar er gebeurt blijkbaar heel veel met hem deze week dat ie niet zomaar verwerk(t)(en) kan.

Maar goed,eigenlijk wilden we niets doen maar toch maar er op uit gegaan,hopelijk helpt het...hij ligt nu een uurtje te pitten
Alle reacties Link kopieren
Zo laat ik ook maar weer eens iets van me horen.

Heb het geod druk gehad de afgelopen tijd veel gewerkt, maar deze week is het kalmpjes aan. S'avons al om half zes thuis.

Wat weer lekker is omdat ik dan kan gaan sporten, alleen ben ik nu wel moe. Niet zo gek ook als je van veel werken ineens terug gaat naar de basis van 40 uur, dan krijg je afkick verschijnselen.

met moeders gaat het niet zo goed, een tijdje terug had ze last van steken in de borststreek die door trok tot aan haar kaak. na onderzoek bij de huisarts, heeft een hartfilmpje gemaakt, kreeg ze te horen dat dr bloed druk te hoog was daar heeft ze nu medicijnene voor en dat ze moet afvallen en wat gaan bewegen . Ze is ook door vewezen naar een cardioloog die liet haar fietsen en stelde vast op het hartfilmpje ze twee hartaanvalletjes gehad had en schreef haar een spray voor, voor onder haar tong.

Nu is ze afgelopen woensdag naar een andere cardioloog geweest omat ze twee verschillende hartfilompjes had, en die zei tegen haar dat ze ooit iets gehad heeft, maar dat ze niet aan gemerkt word als hartpatient. Dus om een lang verhaal kort te maken het valt allemaal gelukig mee, maar toch zijn we geschrokken.



Mijn zus is weer een ander verhaal, die mankeert van alles wat, dit jaar heeft ze al divers buikgiepjes gehad, een zere knie, last van dr rug zelf zo erg dat ze een valium spuit heeft gekregen van de arts waar ze voor werk (om de drie maanden) echt noiet goed dus ze heeft het 1 nog niet gehad en dan heeft ze weer wat anders, ze heeft ook iets gehad wa met de mazelen te maken heeft, en wat ook weer een soort van herpes is, en soort van korstlip maar dan op dr rug. tja ik denk dat er toch iets goed fout zit daar op mallorca kwa hygiene in haar huis dan en kwa voedsel, verlede jaar hadden ze nog allemaa l met schurft rond gelopen, en dat krijg je toch ook niet zomaar. mar goed voor de rest gaat het goed met dr zegt ze.

met mijn neefje gaat het ook goed, die mag van af 13 september naar school, best spannend allemaal. mijn zus heeft nook een lijst gehad van wat ie allmaal wel en niet mee mag nemen.

een rugzakje maar er mogen geen wieltjes aan zitten, hij mag en appel of een banaan menemen en een fles water. maar geen koekjes chokolade, chips etc.

Ook moet ie drie keer in de week een warme maaltijd mee naar school nemen. Mijn zus vind dat raar want om twee uur is de school uit, en zeg nou zelf wat heb je liever om 11 uur een boterhammetje of kip met rijs en groente. En daar komt nog bij dat ze s'avons ze zo wie zo warm eten . Maar goed het is Spanje he. Wel goed voor het mannetje hoor dat ie naar school gaat dan krijgt ie eindelijk een beetje regelmaat in zijn leven.



O ja dat vergeet ik haast nog, mijn moeder gaat samen met haar zus naar Mallorca, voor een weekje, want mijn zus is de 20 sept jarig en daar wil moeders natuurlijk naar toe; En ik denk dat ze ook aan mijn zus gaat vragen of ze nu toch eens terug gaat betalen. Natuurlijk gaan ze ook mallorca op z'n kop zetten. lekker keten met dr zus zoals ze dat noemt. hihihi
Alle reacties Link kopieren
Hoi Poesie! Vervelend al die kwalen.. Gelukkig je moeder niet ernstig. Wil jij niet mee met keten?



Leuk allemaal Luni en ook nog mooi weer.

Ja, het zal altijd belastend blijven om daar te zijn voor hem of niet?

Maar jullie begrijpen elkaar vast erg goed op dat vlak denk ik.

Ik heb ook plannen voor volgend jaar(!) voor DK. Huizenruil lijkt me erg leuk.

Goede terugreis!!



Mokkie, wat een gedoe met de koningin zeg. Zonde van het geld..

Haha, subBobo. Nou geniet ervan. Wat is het voor voorstelling?



Juultje, nog plannen dit weekend? Klote om door de regen te moeten. Gelukkig dichtbij!

CG is nu nog vervelender dan ze al was! Niet zo gek natuurlijk, na alles. Maar ik irriteer me ma-te-loos. Nog tips?
Alle reacties Link kopieren
Geen tips helaas CG. Dat vervelende gedrag is ws ook verwerking van de afgelopen tijd. Maar ja, lastig is het wel. Met CZ(of CB?) gaat alles goed? En met jou?



Luni, kan me voorstellen dat er voor J veel loskomt daar. Wel heel fijn dat hij er met je over praat.



Vervelend voor je zus Poesie, al die kwalen. Fijn dat je neefje nu naar school mag.



Wb de koningin bleek het nog gekker te worden. We hadden bericht gekregen dat de voetbaltraining van MB afgelopen woensdag niet door kon gaan omdat ze met het grasveld bezig waren. Kregen we donderdag opnieuw bericht dat het was afgelast omdat de koningklijke helicopter uitgerekend op hun voeltbalveld moest landen. En dat moest geheim blijven, vandaar de smoes.

MV heeft een bericht gestuurd met de vraag of de koningin belangrijker was dan het teleurstellen van zo'n 50 jeugdige voetballertjes De trainer was het met hem eens, maarja de gemeente beslist daarover.



Het gebeuren in de schouwburg gisteren was maar zozo. Het bleek een herhaling van het programma van de koningin. Orkest - toespraakje directeur - bandje - toespraakje iemand van de provincie - ballet - toespraakje burgemeester. Toen was het pauze en al over tienen. We zijn in de pauze naar huis gegaan Vooral de toespraakjes konden me gestolen worden.
Alle reacties Link kopieren
Ik zal wel even een update over JD op hyves plaatsen vanavond, Compu, misschien dat je er wat aan hebt. Lastig hoor, ik snap goed hoe je je voelt. Het is voor CG ook enorm wennen, een broertje erbij, hoe leuk het ook is, het is toch ineens aandacht delen. Wij hebben bij JD te lang geroepen dat ze moest wennen aan haar broertje. Of eigenlijk riep de omgeving dat te lang waardoor wij gingen twijfelen of dat nou echt nog zo was.



Heeft J het verder goed naar zijn zin gehad wel? Logisch dat er juist daar veel bovenkomt. Weer goed thuisgekomen?



Naar voor je zus, Poesie, zo veel problemen met haar gezondheid. Fijn dat het bij je moeder meeviel!



Klinkt inderdaad vrij saai, Mokkie.

Sneu voor MB dat zijn voetbal niet door ging.



Vanmiddag ben ik met JD de stad in geweest om danskleren te kopen, komende woensdag begint haar eerste dansles (kleuterdans). Ze heeft er erg veel zin in, ik ben benieuwd!
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen!

Ja,we hadden weer een lange rit,weer veel file en wegopbrekingen gehad en het laatste stuk duitsland heb ik achter een vrachtwagen gehangen die niet harder dan 80 reed,erg frusty

Volgende keer gaan we vliegen en dan huren we daar wel een auto,eerder reden we het wel in 7 uur maar dat gaat niet meer.

Maar goed,Jim is sufgeknuffeld en de spullen zijn uitgepakt Goed geslapen allebei ook! J heeft het naar zn zin gehad hoor,maar thuis is toch hier(gelukkig maar)

Ja Poes,wil je niet mee naar Spanje?

Had je wel gratis drankjes en hapjes Mok?

Waar willen jullie heen Compu,welk deel?

Ik heb toch zo'n zin om te gaan werken morgen(not!) Mn invalcollega(die van de vrijdag) zou overnemen maar is ziek geworden.Mn vaste collega en de invalster die in Juni heeft gewerkt hebben het opgepakt maar ik vrees een grote puinhoop.Wie weet valt het mee
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor mocht best mee, met moeders is het we gezellig, dan lezen we lekker boekjes en duiken af en toe het water in.

maar mijn tante moet bezig gehouden worden. we zijn al eens met elkaar op vakantie geweest en dat was geen succes. daar komt ook bij dat mijn tanten door dr overgewicht bijna niet kan lopen, dus leuk winkels kijken is er niet bij, je loopt echt van terras, naar terras. mijn moeder was toen zelf ook niet echt blij. die heeft zelf ook gezegt van ik ga liever met jou of je tante alleen, maar met zijn drie nooit meer



Met een beetje mazzel gaan moeder en ik op mini cruis in november, ik heb een gratis over toch, en van mijn vader mocht moeders mee( anders was ik wel alleen gegaan) we gaan dan New Castle, en volgens mij is dat dan mooi versiert voor de kerst.



Ik heb gisteren dubbel geklust, eerst bij mijn ouders het plafon gewit, en toen ik thuis kwam heb ik daar nog het een en ander gedaan. de strijk is helemaal weg gewerkt dat mag in de krant

ik heb de meubels in de woonkamer verschoven,nu nog meer ruimte en de lades van mijn klerenkast gelijmt en vast gespijkert, want die vallen elke keer als ik ze open trek helemaal uit elkaar. en mijn finaciele papier bij elkaar geraapt . nu ziet er weer lekker opgeruimd uit. en nu het zo houden he.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven