Nog steeds maagd!

14-09-2010 20:44 622 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi!



Ik ben 31 jaar oud en nog steeds maagd. Ik ben niet super lelijk of zo, maar omdat ik altijd verlegen was kwam ik weinig in contact met vrouwen (ik ging bijvoorbeeld nooit uit). Het is door verschillende omstandigheden nooit van gekomen een relatie te hebben. Ook door mijn terughoudende, verlegen, onzeker gedrag straalde ik naar vrouwen volgens mij iets uit van desinteresse.



De laatste jaren ben ik socialer geworden naar anderen toe. Maar een relatie met een vrouw is nog een grote struikelblok. De eerste paar dates gaan goed, daarna een en al onzekerheid. Vind ze je echt leuk? Wanneer zoen je haar? etc... Dat soort vragen die iemand van 31 al eigenlijk behoort te weten. Ik vind 't ook moeilijk om daar met anderen (vrienden, collegas) over te praten, want zij zullen de conclusie trekken: geen relatie gehad = geen seksuele ervaring hebben.



Nou mijn vraag aan de vrouwen hier. Stel je heb een 31-jarige partner. Hij vertelt je dat hij nog maagd is. Wat zou je daarvan vinden? Zou je bijvoorbeeld liever hebben dat hij als eerste keer betaalde seks had gehad? (dan heeft hij in ieder geval ervaring!)
Alle reacties Link kopieren
O, en ik krijg zo door de jaren heen met dezelfde (en enige man) nog geregeld meer ervaring. Volgens mij blijft sexen een leerproces tot je dood gaat. Leuk toch juist?
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Rutger Castricum is bijna maagd...
Alle reacties Link kopieren
Tsja Zwup, dat is wel het idee dat ik erbij kreeg



Heb net even gekoekeld naar assertiviteitstrainingen en inderdaad; TSJAKKA! associatie heb ik niet meer :-)
Alle reacties Link kopieren
Onthoud; ook voor meisjes/vrouwen mét ervaring is de eerste keer met een nieuw vriendje spannend!
Alle reacties Link kopieren
Ik had denk ik liever een partner met ervaring gehad.. Ook omdat ik dat niet had!
Ik heb liever een man (ongeacht zijn leeftijd) die nog maagd is, dan een man die betaalde seks heeft gehad alleen maar om ervaring op te doen.



Edgar, ervaring op het gebied van seks wordt (denk ik) weleens overschat. Wat is ervaring? Dat je het tenminste 1x hebt gedaan of 50x? Er zijn mannen (en vrouwen) die al hun halve leven seks hebben en "er nog niets van bakken".



Het is hierboven al aangegeven maar blijf vooral jezelf en als je vindt dat je wat meer op het sociale vlak wilt leren, dan zijn er diverse workshops die je kunt doen (persoonlijke effectiviteit bijvoorbeeld). Wanneer een vrouw je anders benadert, alleen omdat je nog maagd bent, dan wil je sowieso niets met haar te maken hebben. Maar de meeste vrouwen zullen er geen seconde wakker van liggen.
Oh jee, sorry, je mag hier alleen maar meehuilen?



Neeeee, hoor Edgar, ik vind het niet raar als je op je 31e nog geen enkele sexuele ervaring hebt, ik ga me dan niet afvragen wat er mis is met die man. Doe ik ook niet met mannen die op die leeftijd nog thuis wonen of nog geen enkele studie hebben afgemaakt, natuurlijk niet! Zal wel een goede verklaring voor zijn!
Alle reacties Link kopieren
Nou eerlijk gezegd zou een man die nog maagd is en nog nooit een relatie heeft gehad mij wel een beetje afschrikken. Misschien zou ik dan toch even verder kijken.

Alleen als ik je erg leuk zou vinden zou me dat allemaal geen bal meer kunnen schelen. Ik zou je daarom aanraden om het wel te vertellen voordat je de eerste keer met een meisje naar bed gaat, maar het vooral niet te vroeg te vertellen! Vertellen als je elkaar al half aan het uitkleden bent is denk ik vroeg zat. Anders wordt het zo'n item.
I only get one shot at life - so I shoot to kill
Alle reacties Link kopieren
Ik ben erg onder de indruk van de vele positieve reacties hier!



Wat ik begrijp is dat de meeste vrouwen hier liever een maagd hebben dan iemand die betaalde seks heeft gehad. Erg fijn om te horen, want ik zou ook liever niet voor betaald seks kiezen. Maar op een gegeven moment voel je die druk gewoon heel erg.



Ik ben toevallig net begonnen met 'n assertiviteitscursus; grappig genoeg had ik de link met relaties nog niet gelegd! Speeddaten heb ik een keer gedaan (was wel leuk!) en wellicht voor herhaling vatbaar.
Alle reacties Link kopieren
Overigens,als je voor betaalde seks kiest hoeft niemand dat toch te weten?
I only get one shot at life - so I shoot to kill
Alle reacties Link kopieren
Ik heb alle reacties niet gelezen, dus reageer enkel op de openingspost.



Ik zou het helemaal geen bezwaar vinden als mijn nieuwe vriend nog maagd blijkt te zijn. Ik zou het zelfs wel heel bijzonder vinden om zoiets te delen, en echt helemaal geen probleem. Ik zou ook graag willen en hopen dat hij mij genoeg vertrouwd om dat ook te durven zeggen.



Wat ik wel een probleem zou vinden, een regelrechte afknapper, is wanneer je betaalde seks zou hebben gehad, wat de reden hiervoor ook is.



En als je ontmaagd bent door een prostitue, ben je nog net zo onervaren, penetratie maakt je namelijk niet ervaren. Wat je ervaren maakt is weten wat een vrouw fijn vindt, wat je zelf fijn vindt, enz. Dat leer je niet door 1 malig naar een prostituee te gaan. Niet doen dus.



Het is (in mijn ogen) een onvolwassen gedachte om te denken dat een vrouw liever heeft dat je betaalde seks hebt gehad om maar seks te hebben gehad, dan maagd te zijn omdat het er gewoon niet van is gekomen. Echt, helemaal niet erg.
Ik ben het niet echt eens met de vorige posters. Inderdaad, als je voor betaalde seks kiest hoeft niemand dat te weten.

Daarnaast krijg je je eerste ervaring in een ongedwongen sfeer bij zo'n service en hoef je je om je dating-skills niet druk te maken.

Ik zou het positief opvatten, mocht je het me vertellen, omdat je een "issue" dat je hebt, aangepakt hebt!

Ik denk dat je door een seksuele ervaring met wie dan ook (escort/meisje) vrijer in je daten bent.



Die leuke vrouw kom je wel tegen! Succes!
Alle reacties Link kopieren
tja heb ik ook hoor. Zou het ook wel ehh apart vinden. Maar ja geen ramp of zo. Als ik iemand echt leuk vind....lekker belangrijk.

Itt de rest, betaalde sex vind ik helemaal niet zo'n slecht plan hoor.

Zou ik wel een wat duurder classy exemplaar uitzoeken via een goed bureau voor een paar uur die je eea kan "leren" of meer ervaren. Wordt het allemaal wat minder beladen.



Ernstige vorm van viva-psychologie, maar zou het kunnen zijn dat je onzekerheid heel erg speelt als je wat verder in het datingproces komt, waardoor het juist stagneert? Kan me voorstellen dat niet helpt dat meeste dames niet op een hoereloper - of is het hoereNloper? - zit te wachten, maja hoef je toch niet te vertellen? En ook hiervoor geldt denk ik, als iemand je echt heel leuk vindt, gaat ie je echt niet dumpen omdat je een keertje escort hebt gehuurd.
Alle reacties Link kopieren
Bezoek aan de hoeren is vrij voor iedereen, maar wat als vriendin ooit vraagt of je ermee in aanraking bent geweest?



Dan zul je het toch eerlijk moeten vertellen en ik geloof echt dat bijna elke vrouw hier een enorme afknapper van krijgt!

(helemaal gezien de reden, want dit is op geen manier te beschouwen als een leerschool vind ik)
Alle reacties Link kopieren
Ik neem even de vrijheid mezelf te quoten en plak even iets wat ik in een ander topic antwoordde:



Ik heb eens een goed advies gelezen ergens voor mensen die met deze situatie worstelen

Om een beetje ' hoe vraag ik iemand uit ' training te doen, is het goed mensen , meisjes dus voor jou, uit te vragen in wie je eigenlijk helemaal niet geinteresseerd bent.



Dat maakt het zowiezo een stuk minder beladen, en het kan ook leuke onverwachte ontmoetingen geven. En je leert om ongedwongen met mensen om te gaan.



En natuurlijk een van s' werelds wijsheden: Beter een blauwtje lopen dan een groentje enz. enz.
Alle reacties Link kopieren
@HansHier: dus jij bent er een voorstander van om een meisje (die wellicht blij is met de uitnodiging), letterlijk te gebruiken en dan later maar te dumpen omdat het zelfvertrouwen gegroeid is?



Vind dat moreel gezien een heel fout advies en hoop ook niet dat iemand dat ook maar opvolgt.
Alle reacties Link kopieren
Nou zeg Kier komop. Uitvragen is niet meteen een huwelijksaanzoek doen.
I only get one shot at life - so I shoot to kill
Alle reacties Link kopieren
quote:misspoez schreef op 14 september 2010 @ 21:11:

Ach, ik ben al 39 en nog steeds tweelingen. Ik heb me er maar bij neergelegd.hihihihihihi
Alle reacties Link kopieren
quote:Spijker schreef op 14 september 2010 @ 22:23:

Nou zeg Kier komop. Uitvragen is niet meteen een huwelijksaanzoek doen.



Dat zeg ik toch nergens?



Het gaat er in deze om, dat het advies gegeven wordt:

Vraag een meisje mee uit, die je eigenlijk helemaal niet ziet zitten om je zelfvertrouwen op te vijzelen.



Dat vind jij okay?

Mensen misleiden en voor de gek houden?
quote:Cherrybomb schreef op 14 september 2010 @ 22:26:

[...]





hihihihihihiNiet om lachen! Dit is een zereneus kwaliteitstopique!
Alle reacties Link kopieren
quote:misspoez schreef op 14 september 2010 @ 22:39:

[...]



Niet om lachen! Dit is een zereneus kwaliteitstopique!Misspoez, doe niet zo dom zeg. Waarom zou je niet normaal en serieus reageren op dit topic?
Alle reacties Link kopieren
Ik zou - maar ik ben dan al weer meer dan 10 jaar geleden 30 geweest - niet erg blij worden van een maagd in bed.

Omdat ik dat zelf ook niet ben en a. geen zin heb om het een ander te leren ( en heel raar; maar iederéén kan neuken ) en b. geen zin heb in een partner die zich constant druk maakt over mijn vergelijkingsmateriaal.



En eigenlijk......... gaat het me niet zozeer om het maagd zijn op zich. De redenen die jij opgeeft voor het nog maagd zijn, dat zijn karaktereigenschappen die niet bij mij passen.
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:misspoez schreef op 14 september 2010 @ 21:11:

Ach, ik ben al 39 en nog steeds tweelingen. Ik heb me er maar bij neergelegd.Scherp!
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:Kier_V schreef op 14 september 2010 @ 22:38:

[...]





Het gaat er in deze om, dat het advies gegeven wordt:

Vraag een meisje mee uit, die je eigenlijk helemaal niet ziet zitten om je zelfvertrouwen op te vijzelen.



Dat vind jij okay?

Mensen misleiden en voor de gek houden?Waarom misleid je een meisje als je haar mee uit vraagt?Je kan toch gewoon oefenen in het gezellig babbelen tijdens een etentje zonder dat je iemand gelijk laat denken dat je kijkt of ze relatiemateriaal voor je is?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
quote:Zwup schreef op 14 september 2010 @ 22:42:

[...]





Misspoez, doe niet zo dom zeg. Waarom zou je niet normaal en serieus reageren op dit topic?Oh, want dan mogen grapjes niet? Ik heb ook inhoudelijk gereageerd, hoor, Zwup, doe niet zo Libelle.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven