F2006

15-07-2010 07:13 2306 berichten
Alle reacties Link kopieren
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Dok, jammer zeg niet nog 2 broertjes erbij voor Lisa. Lijkt mij wel gezellig ( bij iemand anders dan).

Tim had het er toevallig dit weekend over dat hij het zielig voor mij vond dat ik alleen maar een broer had en man een broer en een zus. Hij vond het voor zichzelf niet zielig dat hij alleen een zusje had want hij was de broer, haha.



Wel balen van je heupen, misschien komt die derde er vannacht wel even snel uit floepen. Heb je een verloskundige die om de hoek woont trouwens?



Tieg, dat klinkt niet zo fijn. Toch rustig aan doen hoor, je bent nog niet zo heel lang geleden bevallen dus mag best. Ook al is dat vrij onmogelijk met 3 kinderen. Gewoon net alsof doen.



Floor heeft trouwens niets van pijnstilling. Had ze al een week niet en toen had ze niet eens gips. Als ze goed gaat slapen is het ook niet nodig en overdag wil ik het zowiezo niet doen want ze doet al veel te veel. Als ze 's avonds pijn heeft dan wil ik haar wel paracetamol geven.

Moet vrijdag weer terug met d'r dus ben benieuwd wat ze dan gaan doen. Dan wil ik de foto ook wel even zien want heb nog niets kunnen zien omdat ik ondetussen ook 2 kinderen in de gaten moest houden.



Nu even brood smeren en maar eens op tijd (echt op tijd) naar bed. Misschien dat ik dan morgen weer iets normaler adem kan halen. Moet wel zeggen dat bepanthen op de neus goed helpt zeg
Alle reacties Link kopieren
Hoi daar, bedacht me dat ik meldplicht heb! Niet dat dat bij mij veel zin heeft.. Vorige keer keurig 's avonds gemeld en volgende ochtend weer maar dan met baby! En tijdens zo' n weeenstorm ga ik jullie helaas ook niet op de hoogte stellen.

Vk woont 5 km verderop, is te ver!

Lisa was 11 dgn te vroeg, Maartje 4, dus deze op D-day!

Tieg, klinkt niet lekker zeg. Grieperig of zo?
Alle reacties Link kopieren
Ja zeker meldplicht. MIsschien moet je gewoon ieder uur komen melden want elke dag heeft inderdaad geen zin

Ik denk nu steeds, oh, ze komt melden dat de derde meid er is. Ben trouwens benieuwd naar de naam.
Alle reacties Link kopieren
Anders ff een nitrophone aanschaffen Dok, dan kun je ook gewoon tijdens de weeën posten
Alle reacties Link kopieren
quote:Nicolette80 schreef op 21 september 2010 @ 11:00:

Ben trouwens benieuwd naar de naam.



Ik ook! Zie meisjesnamentopic..



En ik heb een Nokia E72, kan dus wel vanuit bed posten. Maar met 1 wee per 2 minuten gaat dat toch niet gebeuren denk ik..



Maar er zijn nog helemaal geen voortekens hoor! Geen voorweeen, slijmproppen of andere ongein. Dus duurt vast nog even. Vriend wil dit weekend graag gaan zeilen in Zeeland maar twijfelt of hij wel wegdurft. Als het toch ineens begint (zonder de voortekens van de vorige keer) dan komt hij te laat.
Alle reacties Link kopieren
quote:Dokkie schreef op 21 september 2010 @ 15:04:

[...]





Ik ook! Zie meisjesnamentopic..

Trekt een virtuele sprint.....
Alle reacties Link kopieren
Maartje, Lisa en Nina is een leuke combi Dok!



Hoe is het met Floor Nic?



Vis, heb je nog sollicitaties lopen? Ik moet vandaag ook een sollicitatiebrief schrijven, leuke vacature gezien die mij (vind ik) op het lijf geschreven is. Maar oh, wat is dat lastig weer zeg, zo'n brief
Alle reacties Link kopieren
Lisa, Maartje en



Nienke

Ilse

Imke

Floor

Kim

Nadia

Lianne

Babs

Esmee

Nikki

Roos

Aafke

Amber

Julia

Laura

Anne

Britt

Nina

Nora

Sara

Sabine

Manon
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de hele middag een assessment Lau. Wil je wel een brief van mij sturen? Misschien doe je een ideetje op? Niet dat ze mij ooit iets gebracht hebben Weet je hoe je het niet moet doen iig.
Alle reacties Link kopieren
Ja hoe gaat het met Floor en haar gips? Hoe lang moet dat blijven zitten eigenlijk?
Alle reacties Link kopieren
Oh dat zou wel fijn zijn Vis, gewoon om een beetje ideeën op te doen en inspiratie. Volgens mij zijn jouw brieven wel goed, je wordt toch wel uitgenodigd voor gesprekken. Het is bij jou meer je debiele gedrag en kledingkeuze tijdens zo'n gesprek wat je de das om doet



Zie je laatste sollicitatie-outfit:

Alle reacties Link kopieren
Ja en ik begrijp nog steeds niet wat daar mis mee is?



Ik kijk even of ik je adres nog heb, laatst mijn mail op moeten schonen omdat ik misschien een virus had. Anders stuur ik het via hyves.
Alle reacties Link kopieren
ben je voornaam.achternaam bij xs4all? dan issie nu onderweg.
Alle reacties Link kopieren
Oh en hij is alweer retour
Alle reacties Link kopieren
quote:Travis schreef op 22 september 2010 @ 11:00:

ben je voornaam.achternaam bij xs4all? dan issie nu onderweg.klopt wel hoor, raar dat je hem terugkrijgt.
Alle reacties Link kopieren
hij is nog een keer onderweg.



Ik ben net afgewezen.......voor de thuiszorg

Jezus wat voor kneus ben je dan.
Alle reacties Link kopieren
Ja, dan ben je wel sneu
Alle reacties Link kopieren
Heb je de mail binnengekregen, hij is niet meer teruggekomen hier.
Alle reacties Link kopieren
Huh, hoe kun je daarvoor nu afgewezen worden of heb je juist zorg aangevraagd?

Dan snap ik het nog steeds niet trouwens.



Dok, jullie zijn er dus ook nog niet over uit. Wordt dus beslissen na de bevalling.

Lisa, Maartje en

Sanne,

Sophie

Noor/Nora (ik weet niet of jullie op volgorde van het alfabet doen, L, M en dan nu N).



Met Floor gaat het goed. Ze heeft meer last van de verkoudheid en verder vindt ze het gips denk ik vooral irritant omdat ze haar hand niet kan gebruiken. Ik weet niet hoe lang het moet blijven zitten, dat konden ze mij op de eerste hulp afgelopen vrijdag niet vertellen. Heb vrijdag weer een afspraak en misschien mag het er dan al af, geen idee.

Weet niet of ik daarna tijd heb om het hier even neer te zetten want we gaan direct daarna een weekendje weg met schoonouders.

Ze zegt nog wel af en toe dat ze last heeft van haar hand dus het zou mijn trouwens niet verbazen als ze het nog een weekje om mag houden, kan geen kwaad denk ik want die gaat meteen overal vol mee aan de slag.



NU moet ik snel verder. Moet nog even zorgen dat iedereen morgen betaald krijgt.
Alle reacties Link kopieren
Nee ik wilde er gaan werken Nico, maar zelfs daar willen ze me niet hebben.



L, M, N...



Fijn dat ze er niet echt heel erg veel last/pijn van heeft in ieder geval! Lekker weekendje weg!
Alle reacties Link kopieren
OK ik ben weg, duimpjes draaien tot 4 uur aub!!!
Alle reacties Link kopieren
Heb hem gehad hoor Vis.



Heb je weer een sollicitatie dan?
Alle reacties Link kopieren
Nou steek mij maar lek hoor. Snap er echt geen reet meer van. Niet door dus.

Ga lekker pizza eten.
Alle reacties Link kopieren
Oh, Visje. Wat jammer!! Heb nog wel zitten duimen. Heb je verder nog wat lopen? Ik hoor ook volgende maand of ze het volgend jaar doorzetten. Evaluatie gehad en iedereen is lyrisch, maar ja.... Die budgetten worden alleen maar minder.



Cees, hoe bevalt je Nitrophone?



Dok, graag een meld (of beeb :-) !!!!!



Nic, wat is die meid van jou een bikkel! Ben benieuwd wat ze vrijdag zeggen.



tieg, hoe gaat het met jullie? Al een ritme kunnen vinden?



Lau, gelukt met je brief?



Ga lekker vroeg slapen. Zit hier thuis met alllemaal zieken:-(. En voel mezelf ook al niet top.
Alle reacties Link kopieren
Ha wat denken jullie lekker mee! Vriend had het ook al over het alfabet volgen, maar dat is natuurlijk weinig zinvol als je het toch maar bij 3 letters laat

Maar goed, ik zie veel namen die ik leuk vind; vriend vindt alleen de meeste niet zo geweldig (om uiteenlopende redenen) en komt zelf met namen die ik weer niks vind zoals Brechtje of Tineke (ja, 10-10-10.. haha.)

Zucht. We hebben na de bevalling nog 3 dagen de tijd.



Vis, wat moet je daar nou mee? Waarom mag je niet bij de thuiszorg? (Komen ze eerst bij je thuis kijken? ) Hoeveel brieven heb je intussen al geschreven eigenlijk??



Vandaag een luie dag, eerst even kraampakket aangevuld op mijn werk en bij de thuiszorgwinkel, klossen gehaald voor het bed (maar past geloof ik niet, dus kratjes regelen morgen). Verder de hele dag bij mijn ouders op de camping in het zonnetje gezeten tot de kinders teveel begonnen te klieren van vermoeidheid. Ze lagen er net na 19.00u in en ik heb ze niet meer gehoord.



Bij vk weer goedgekeurd, nog veel vruchtwater, rustige baarmoeder, mooie bloeddruk. Ze verwacht dat het nog wel eventjes duurt. Maar ik moet wel bij wee nr.1 al bellen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven