Nog steeds maagd!

14-09-2010 20:44 622 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi!



Ik ben 31 jaar oud en nog steeds maagd. Ik ben niet super lelijk of zo, maar omdat ik altijd verlegen was kwam ik weinig in contact met vrouwen (ik ging bijvoorbeeld nooit uit). Het is door verschillende omstandigheden nooit van gekomen een relatie te hebben. Ook door mijn terughoudende, verlegen, onzeker gedrag straalde ik naar vrouwen volgens mij iets uit van desinteresse.



De laatste jaren ben ik socialer geworden naar anderen toe. Maar een relatie met een vrouw is nog een grote struikelblok. De eerste paar dates gaan goed, daarna een en al onzekerheid. Vind ze je echt leuk? Wanneer zoen je haar? etc... Dat soort vragen die iemand van 31 al eigenlijk behoort te weten. Ik vind 't ook moeilijk om daar met anderen (vrienden, collegas) over te praten, want zij zullen de conclusie trekken: geen relatie gehad = geen seksuele ervaring hebben.



Nou mijn vraag aan de vrouwen hier. Stel je heb een 31-jarige partner. Hij vertelt je dat hij nog maagd is. Wat zou je daarvan vinden? Zou je bijvoorbeeld liever hebben dat hij als eerste keer betaalde seks had gehad? (dan heeft hij in ieder geval ervaring!)
Alle reacties Link kopieren
Dag hss, goed dat je bezig bent en eens met veel wat je schrijft, maareh... op dit soort onderwerpen schrijven mensen veel te snel een boek, als ze de theorie kennen maar de praktijk nog niet zo. Sommigen denken dat het schrijven van het boek hen zal helpen om die ervaring te krijgen ('fake it till you make it'). Denk niet dat dat in die vorm vaak werkt, eerlijk gezegd.
Alle reacties Link kopieren
Hans, ik las pas een interview met Susan Smit die zichzelf ook als een angsthaas in de liefde beschrijft. Ze wacht tot mannen naar haar toekomen. Ze is bekend en succesvol, heeft als heks hele aparte ervaringen, is erg mooi... Maar ze is ook een vrouw.



Vind dit als man ook wel eens vervelend... Moeten wij weer aan het werk en we doen al het belangrijke werk al . Word erg getriggerd als vrouwen zich beschikbaar opstellen. Maar ja, reality is just that.
Alle reacties Link kopieren
quote:FockeWulf schreef op 13 oktober 2010 @ 20:04:

Ik ben ook 10% asperger, haha, komt dat ook even mooit uit.Hoe was jouw jeugd, en hoe oud ben je nu? Hoe was je omgang met meisjes en later met (jonge) vrouwen?
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
Vind dit als man ook wel eens vervelend... Moeten wij weer aan het werk en we doen al het belangrijke werk al . Word erg getriggerd als vrouwen zich beschikbaar opstellen. Maar ja, reality is just that.[/quote]





jankert! Je hebt er toch genoeg voor teruggekregen las ik?



En mannen waren toch van nature jagers zeiden ze?



Kus.vooruit, omdat jij t bent!
Alle reacties Link kopieren
dubbel
Ik leer wel iets van deze discussie: je kunt je de moeite advies te geven aan mannen die moeite met vrouwen hebben besparen.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het idd ook een grotere afknapper een man die naar de hoeren / ontknapingsservices is geweest dan als een man maagd is.
Alle reacties Link kopieren
je hoeft toch ook niet vantevoren te vertellen dat je maagd bent. misschien dat dat je minder onzeker maakt?
quote:Shivaatje schreef op 14 oktober 2010 @ 15:31:

je hoeft toch ook niet vantevoren te vertellen dat je maagd bent. misschien dat dat je minder onzeker maakt?Ja dat zei ik 6 pagina's geleden ook al
Alle reacties Link kopieren
quote:Shivaatje schreef op 14 oktober 2010 @ 15:31:

Ik vind het idd ook een grotere afknapper een man die naar de hoeren / ontknapingsservices is geweest dan als een man maagd is.Volgens mij zei ik ook eerder dat ik op een gegeven moment voor mezelf kies en dan een escort laat komen, dan mij te onthouden van seks en maar blijven wachten totdat ik een vrouw tegenkom die wil. Een vrouw die dit een probleem vindt, zou niet wat voor me zijn.
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
quote:hans66 schreef op 14 oktober 2010 @ 14:14:

[...]



Hoe was jouw jeugd, en hoe oud ben je nu? Hoe was je omgang met meisjes en later met (jonge) vrouwen?Heb daar op viva al (te) veel over geschreven... zie archief.
Alle reacties Link kopieren
quote:donderstraal schreef op 14 oktober 2010 @ 15:01:jankert! Je hebt er toch genoeg voor teruggekregen las ik?



En mannen waren toch van nature jagers zeiden ze?



Kus.vooruit, omdat jij t bent!



Dank je Donderstraal, zoentje terug, maar je vorige complimenteuze opmerking over moi was duidelijk slijmen, compensatie voor je wangedrag met mangogogo op 'dirty liedjes' nb na jouw nb Had je een kater? OK nog 1 zoentje.



Mannen zijn van nature jagers, maar hebben ook hun inhibities. Ik kan wel een poging wagen een tip te geven met welke opstelling je vermoedelijk heel wat mannen om je vinger windt voor een zoenpartij en met goeie basis voor een desgewenst vervolg ook. (Dit voor alle vrouwelijke maagden die meelezen.) Heel feministisch klinkt het niet, LOL
@fockewulf hem eerst lekker strelen in zijn gevoeligste erogene zone: zijn ego? (N.B. niet persoonlijk bedoeld hoor, alle mannen hebben wel wat ego)



En dan zwoel kijken en zeggen your place or mine ..
Alle reacties Link kopieren
quote:FockeWulf schreef op 15 oktober 2010 @ 01:39:

[...]





Heb daar op viva al (te) veel over geschreven... zie archief.Okay, dan kijk ik daar wel.
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
-
Ik merk vaak dat jonge meisjes (zeg 18-25) als ze je leuk vinden (flirten, naar je lachen, voetje naar je toegedraaid, met je meedansen) in een druk cafe met hun rug naar je toe gaan staan en hun billen tegen je aandrukken
Alle reacties Link kopieren
quote:sachi schreef op 16 oktober 2010 @ 01:06:

[...]



Ben geen maagd maar wel benieuwd naar je tip :-).Sachi, jij hebt die niet nodig... :-)
Alle reacties Link kopieren
(Post nog beetje uitgebreid...)



Dit is een beetje een open deur (Aeolus kwam al in de buurt) maar het komt erop neer dat je als vrouw een man laat jagen, maar hem wel subtiel duidelijk maakt dat je zu haben bent. Laat hem op jou afkomen door gewoon mooi te zijn door lief naar hem te lachen (het gaat meer om houding/uistraling dan je uiterlijk), hem af en toe even aan te kijken, je af en toe naar hem toe te draaien enz. Laat je geinteresseerdheid blijken maar stap niet op hem af. Stel je benaderbaar en non-threatening op, glimlach. De grootste angst van een man is toch dat als hij op een vrouw afstapt voor een praatje, die vrouw reageert in de trant van vent, flikker op. Veel mannen zijn gevoelig voor afwijzing door vrouwen, nog niet eens dat ze niet wil zoenen, maar dat ze eigenlijk laat merken dat hij 'niet okee' is, dat hij haar ongewenste aandacht geeft. Als een man weet/voelt dat zo'n afwijzing iig niet zal gebeuren, dan stapt hij ook veel gemakkelijker op haar af. Daarna moet je als vrouw vooral hem het praten laten doen. Wees geinteresseerd, lach lief naar hem, laat hem voelen dat hij leuk en interessant is. Je weet vast zelf goed hoe je naar hem moet kijken, het moet in ieder geval iets hebben van 'ich bin zu haben... als je hem ECHT wilt. [Ik schreef eerder onderdanig kijken hier, dat was een grapje c.q. een slip of the tongue, haha, is te nichy voor een algemene beschrijving voor vanilla.] Het mag eruit zien of je hem een tikje dolt, en nog beter, of je een soort toneelstukje opvoert. Maar tegelijk let je ook goed op zijn reacties naar jou, vooral naar hoe hij kijkt en naar zijn arm- en handbewegingen. Wat hij doet en zijn gezicht zijn belangijker dan wat hij zegt. Hebben veel vrouwen goed door maar lang niet alle :-)



Stokt de conversatie, help hem dan ff door wat door te vragen of iets anders aan te snijden (maar bij een echte klik is dat veelal niet nodig). (Vrouwen doen vaak heel weinig om de conversatie gaande te houden, het moet allemaal uit de man komen, en als het gesprek dan stokt dan zeggen ze dat hij saai was of geen tekst had, for crying out loud.)



Zodra je eraan toe bent om te zoenen, dan kun je dat aangeven door hem een paar keer subtiel aan te raken op b.v. z'n arm, een paar cm naar hem toe te bewegen en op de juiste manier naar hem te kijken (lukt het beste als je minimaal een halve kop kleiner bent, meer is beter) en je lippen subtiel te bewegen. (En als hij de boodschap niet krijgt, maar wel duidelijk geinteresseerd is in je, dan zeg je gewoon dat je van zoenen houdt en doe je je ogen dicht en tuit je je lippen - net als Georgina Verbaan in Costa, haha. Citeer me maar niet op deze.)



Laat hij iets zien wat jou niet bevalt, dan haak je gewoon af. Als je innerlijke interesse verdwijnt, zal ook. Kijk, tegenwoordig randt geen normale man je meer aan, dus daar hoef je niet bang voor te zijn tenzij je echt met lowlifes omgaat. Wees echt kieskeurig in welke vent je wil aantrekken. Hij moet in de juiste relationele situatie zitten, leuk zijn, fysiek aantrekkelijk voor jou (nadruk op het laatste) en op een bepaalde manier interessant. Hij moet jouw respecteren en op nummer 1 zetten als jij dat wil (en veel vrouwen willen dat). Waarom zou je met iemand samen willen zijn met wie je niet kan leren? Maarrr, en dit is de grote valkuil voor vrouwen, ga geen uiterlijk beeld van hem verzinnen compleet met hobbies en zo. Dit is vaak killing… hoewel ook hier weer geldt dat in afzonderlijke gevallen, anything goes… Je kan beter een gevoel laten opkomen voor welke man je zou willen en dan gewoon er goed uitzien, flirten, leuke dingen doen in je vrije tijd, en geloven dat je zo’n man kan aantrekken (ook in de zin van de law of attraction – kan niet alles billijken wat die mensen zeggen en doen, en vaak zijn de doelstellingen gewoon te plat, maar ik heb krasse ervaringen hiermee). Bijna elke vrouw kan er goed uitzien. Ik begrijp steeds beter hoe belangrijk dat laatste voor vrouwen zelf is – nou ja, gevoeld heb ik het altijd.



In deze situatie blijf je als vrouw ook erg in charge, want de man zal het wel uit z'n hoofd laten om dingen te zeggen of te doen die bij zo'n leuke meid niet in de smaak zullen vallen - hij wil dit niet verknallen. Hij zal in ieder geval nooit lullig reageren op jouw signalen, tenzij je echt het verkeerde type hebt uitgezocht, en daar kom je liever tijdig achter.



Voordeel van deze benadering voor vrouwen is dat zij in principe kiest door wie ze zich laat benaderen. Kies de vent zorgvuldig uit en blijf bij je keuze tot hij naar je toekomt (kleine disclamer, je mag best op de kruk naast hem gaan zitten en iets zeggen hoor, hij bijt niet, en veel vrouwen hebben een of ander mij onbekend maar fors probleem met email (en dat is juist mijn favoriete communicatiemiddel voor alles wat niet het echte leven is - heb nog nooit iets gedaan met cams, msn, icq en haast nooit iets met chatten).



En je laat de man jager zijn, dus hij heeft het idee dat hij jou versiert (klopt natuurlijk niet, haha), hij komt naar jou toe en hij begint te zoenen. Dat willen jullie immers. :-)



Ik ben zo een keertje opgepikt door het meisje dat 2 jaar naast me zat op school, ze was verliefd maar ik wist het niet, ze was totaal niet m'n type (o.a. omdat ze niet zo knap was, maar ook verlegen maar…. echt geïnteresseerd in wat ik te zeggen had en ze gaf goede en zeer keurige ‘zu haben’ signalen) maar op het eindexamenfeest (haar laatste kans) pikte ze me zo op. Ze zei achteraf dat toen ze eenmaal doorhad hoe vreselijk eenvoudig het was om mannen te versieren, ze het er af en toe lekker van nam. (Maar haar maagdelijkheid bewaarde ze voor later, ze was 19 ofzo.)



Stel dat hij in bovenstaande geen signalen geeft situatie niet op je afstapt of geen interessante conversatie heeft, dan mag je van mij concluderen dat hij niet degene is die je wil of dat hij geen ballen heeft. Maarrr, je kan wel prima naast hem gaan zitten als hij even alleen zit en je wilt met hem praten. Waarom niet? Zelfs online zijn de meeste vrouwen totale schijters.



Verder moet je als vrouw seksueel een beetje geëmancipeerd en vrijgevochten zijn, seksueel zelfverzekerd, vrij om te doen wat je wilt, maar uitstekend in staat om grenzen aan te geven. Bedenk ook dat seks belangrijk is voor een man, veel belangrijker dan je uiterlijk wat vrouwen zelf zo belangrijk vinden. Je kan je best een beetje laten leiden door een man, vinden heel veel vrouwen wel prettig, maar zoek hem daar dan ook op uit. Mannen hebben verder hun vervelende kanten, zeg hem een paar keer heel duidelijk wat je niet trekt van hem, en als hij niet ophoudt dan en je kan het met gemak hebben dan accepteer je het. Als je het niet trekt, volgt er nog wat duidelijke boodschappen met op een gegeven moment een ultimatum, en verloopt dat ongewenst dan neem je de aangekondigde maatregelen. Ik kan je garanderen dat heldere, expliciete boodschappen bij de juiste man werkt. Maar ga niet stilletjes hopen dat hij gaat veranderen, als jij niets aangeeft met duidelijke grenzen en consequenties dan heeft hij niet zo'n reden om te veranderen. Zo doen mannen dat onder elkaar ook en daardoor hebben ze respect voor elkaar en duidelijkheid – mannen hebben behoefte aan duidelijkheid - en dat kunnen vrouwen van mannen leren. Een vrouw kan rustig tegen mij zeggen dat ze niet zoent op eerste dates. Dan ga ik echt niet denken, wat een trut. Sterker, vind het wel leuk en met de voorwaarde kan ik uitstekend leven. Je moet seksueel vrijgevochten zijn in je denken, voelen en willen, en dat kunnen uiten en uitvoeren op het door jou gewilde moment, maar je hoeft echt geen slutty gedrag te gaan vertonen.



Vrouwen moeten niet zo bangig zijn. Ikzelf heb een nogal promiscue inslag, weet wat ik wil, en ik heb op verschillende momenten in m’n leven en afgelopen week nog mooie en leuke classy vrouwen meegemaakt die op mij afstapten en heel snel seksueel gingen praten of handelen. En ik werd niet bepaald snel handtastelijk en het contact werd alleen maar leuker.



Van gelijk na kennismaking vertellen dat ze experimenteert hoe zo’n grote fles ze in haar grotje kan hebben; een andere waarvan ik wist hoe hitsig ze was (had net daarvoor haar vriendin gehad die helemaal geen bezwaar had tegen ik met die andere), die aan het begin van de uitgaansavond zegt dat ze aan het einde van de avond met me naar buiten wil (slim, dan kan ze tussendoor kijken hoe ik doe, haha); nog een andere die me achtervolgt, nogal wat laat zien van zichzelf, en binnen 10 minuten telefoonnummer geeft. Allemaal vrouwen die ik hierom alleen maar leuker en interessanter vindt. Weet je wat er gebeurde nadat ze dit bij me deden? In ieder geval niet dat ik snel handtastelijk werd, het contact was van gewoon leuk, totaal op je gemak, tot spannend, en al snel gek op elkaar. Geremd waren ze niet maar zeker niet slutty in hun gedrag, ze waren classy en zelfverzekerd. Het was gewoon heel grappig en tegelijk vond ik ze echt mooi en aantrekkelijk (en ik was niet de enige). De eerste seks (tel 2nd base mee) was of zoals door haar gewenst na 2 uur na haar declaration of interest, of pas na een paar weken elkaar treffen in de stamkroeg de eerste zoen en dan wel heel snel 2nd base ja. En verliefd ben ik hiervan een paar keer geworden. Heb nooit 1 kwaad woord kunnen zeggen over hen tegen iemand, want er was niet veel te vinden, behalve dat eentje (degene die zei van wij gaan samen a/h einde van de avond naar buiten voor hankypanky) een fury was die ik niet onder controle had, haha, ze had dan ook flink wat seksuele ervaring meer dan ik en was ouder en zeer populair bij de mannen, dus na een maandje was het einde speelkwartier, nu zou ik haar goed kunnen leijen denk ik. Het zijn ook allemaal meisjes die als ik ze nu weer zou spreken, een super gesprek mee zou hebben. Veel mannen hebben geen enkel probleem met zulk gedrag, eerder worden ze er door geïntimideerd (maar ik niet en handtastelijk word ik ook niet), en de kleine groep die een oordeel over je zal hebben zijn grotendeels schijters en moraalridders en jaloerse kerels die zelf geen vrouw kunnen krijgen (en zelfs van hen zijn er genoeg die geen oordeel zouden hebben haha). Vergeet niet dat die mensen het meestal niet tegen je durven te zeggen, en dat ze ook vaak worden gezien als conservatief, nuffig, jaloers als roddelaars als ze wel zo praten achter je rug om. Life really is too short.



Ik realiseer me dat het meeste van bovenstaande geldt voor de mainstream – in subculturen zal het allemaal net anders liggen, maar het bovenstaande kan je wel als een soort algemene basis zien.



En nogmaals excuus als ik je intelligentie beledigd heb met al te veel open deur…
Alle reacties Link kopieren
@Fock(.......................) (zal me op dit moment van commentaar onthouden..... heh heh)
quote:FockeWulf schreef op 16 oktober 2010 @ 14:41:

...



Een tikje onderdanig kijken helpt goed. :-)







Dat schrikt mij altijd een beetje af, heb het gevoel dat dat fake is ..



quote:FockeWulf schreef op 16 oktober 2010 @ 14:41:



(Vrouwen doen vaak heel weinig om de conversatie gaande te houden, het moet allemaal uit de man komen, en als het gesprek dan stokt dan zeggen ze dat hij saai was of geen tekst had, for crying out loud.)



Tja ik ga er tegenwoordig van uit dat het dan aan haar ligt of dat we geen goede match zijn en ga wat anders doen, maar vroeger voelde ik me daar zo ongemakkelijk onder .. De vrouw mag toch ook wel wat inspanning leveren ..
Alle reacties Link kopieren
Tja ik ga er tegenwoordig van uit dat het dan aan haar ligt of dat we geen goede match zijn en ga wat anders doen, maar vroeger voelde ik me daar zo ongemakkelijk onder .. De vrouw mag toch ook wel wat inspanning leveren ..[/quote]





Neu, heb net blz lang zitten lezen dat jullie willen jagen, nou doe je best dan.

Als het goed is merk je vanzelf of het klikt. Je moet er alleen niet vanuit gaan dat `t een relatie/verkering/vrijpartij enz moet worden. want zo`n verwaching, dat merk je. Meisjes zijn net zo bang als jongens en jongens net zo bang als meisjes, pak dat als gegeven.



En: wil niet te hard en wil niet dat de eerste meteen de ware is. ga naar een feest waar niemand je kent en ga uitproberen. Feest genoeg hier:



Koniginnedag-- Amsterdam

Carnaval--heel t zuiden

Groningen-studentenstad, 1 groot feest, Bommen Berend

Leidens ontzet

Carnaval in Rotterdam

enz





onderdanig kijken? gekkie, tuurlijk niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:Aeolus schreef op 15 oktober 2010 @ 03:51:

@fockewulf hem eerst lekker strelen in zijn gevoeligste erogene zone: zijn ego? (N.B. niet persoonlijk bedoeld hoor, alle mannen hebben wel wat ego)



En dan zwoel kijken en zeggen your place or mine ..





cynisch bedoeld hoop ik.

Serieus: k zou t niet doen hoor, Zulke cheesy-opmerkingen vertellen vrouwen dus wel aan elkaar door. Meteen je imago aan flarden, echt, geloof me.
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 12 oktober 2010 @ 18:42:

Rik, hartstikke aardig bedoeld van je, hoor, maar misschien niet écht heel realistisch? Je kent Hans niet ( ik ook niet ), maar misschien valt Hans zijn autisme wél erg op, of is het echt de reden van zijn kennelijke onvermogen om op díe wijze contact te leggen met vreemde vrouwen in openbare gelegenheden.

Geen autist is eender, maar er is toch wel een enorm verschil tussen een " lichte " en een " zware " autist.



Ik zou zijn autisme geen excuus willen noemen. Het zou zomaar de reden kunnen zijn.De mate doet niet ter zake, het gaat om de instelling die je hebt. Hij is zeer waarschijnlijk geen zware autist maar al zou hij dat zijn, dan begint het met zijn mentaliteit te veranderen. Dat heeft niks met autistisch zijn te maken. Totaal irrelevant.
Alle reacties Link kopieren
Hoezo staat mentaliteit los van autisme? Ik zou die mentaliteit willen veranderen, maar voor mij zijn er duidelijke redenen waarom ik de mentaliteit heb, die ik heb. In lichaamstaal en gezichtsuitdrukkingen heb ik er heel vaak naast gezeten. Vrouwen houden daar nu eenmaal geen rekening mee. Zelfs niet als ze me leuk vinden, zijn ze nog steeds onvoldoende duidelijk wat ze willen, want ik herken dat niet. Duidelijker signalen geven ze nu eenmaal niet af. Ik ga hen daartoe niet dwingen, want dat is de norm niet. Als ze me leuk vinden, maar toch niet zo ver willen gaan, is hun belangstelling toch niet zo groot als het lijkt.



En of ik licht of zwaar autistisch ben? Ik heb altijd gedacht licht autistisch te zijn, maar een normale baan heb ik niet. Ik zit nu pas in het traject van zelfstandig leren wonen. Een relatie onderhouden of een vrouw verleiden tot seks kan ik blijkbaar ook niet. Althans dat laatste beweren anderen. Dat ik intelligent ben, grappig, vriendelijk ben en humor heb, is kennelijk van ondergeschikt belang.
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
quote:[message=7488890,noline]hans66 schreef op 17 Dat ik intelligent ben, grappig, vriendelijk ben en humor heb, is kennelijk van ondergeschikt belang.



Dat lijken me toch zeer leuke eigenschappen van jou!



Ik denk; op ieder potje past een dekseltje! Of in jou geval; onder ieder dekseltje past een potje.



Jou vriendin loopt vast ergens rond. Je komt haar wel tegen!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven