Werk & Studie alle pijlers

Wat motiveert jou?

23-11-2010 21:35 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo lieve mensen,



Ik ben Danielle en ben heel dringend op zoek naar havo/vwo gediplomeerden die nu HBO of WO doen.



Ik doe samen met een klasgenoot een onderzoek over de studie motivatie van ex havo/vwo'ers die een richting gekozen hebben. Hiervoor hebben wij een wat oudere leeftijdsgroep nodig voor het invullen van onze enquête, namelijk studenten aan het HBO of WO. Omdat wij als 6 VWO'ers weinig studenten kennen vallen wij nu jullie lastig met de vraag om onze enquête in te vullen.



Als je er de tijd voor kunt vinden alvast heel erg bedankt!



Enquête link: http://www.thesistools.com/web/?id=162820
Alle reacties Link kopieren
quote:borderwalk schreef op 23 november 2010 @ 22:18:

[...]





De vragen blijven sterk leidend. Om het wat overdreven te stellen als een respondent matig tevreden is over haar/zijn studiekeus zal hij/zij eerder voor de optie "niet tevreden" kiezen, of als hij/zij redelijk ver moet reizen dan zal hij/zij onbewust eerder kiezen "het is te ver reizen" kiezen door de manier waarop jullie de vragen hebben opgesteld.Ja daar heb je gelijk in. Het rare is wel dat mijn begeleidster hem dan goedkeurt ( sociologe ). Ik vind het zelf ook geen geweldig onderwerp meer, het is heel moeilijk en zoals jij al zegt 'wil' ik ook graag dat mensen hem slecht invullen zodat ik meer heb voor in mijn presentatie
quote:flowerbloem schreef op 23 november 2010 @ 21:45:

16. Ik vind het een belangrijke bijkomstigheid dat ik later veel geld zal verdienen door deze opleiding.

a. waar

b. niet waar

Wat moet je dan invullen als je door die opleiding niet veel geld gaat verdienen?



Of als je dit in het geheel niet als bijkomstigheid ziet?
Je bent een lieverd TO, dus voor deze ene keer ga ik voor je aan de slag.



Ik zal dan 22 jaar zijn, leuk .
Alle reacties Link kopieren
quote:Daanielle schreef op 23 november 2010 @ 22:24:

[...]





Ja daar heb je gelijk in. Het rare is wel dat mijn begeleidster hem dan goedkeurt ( sociologe ). Ik vind het zelf ook geen geweldig onderwerp meer, het is heel moeilijk en zoals jij al zegt 'wil' ik ook graag dat mensen hem slecht invullen zodat ik meer heb voor in mijn presentatie Oooh had dat even gezegd dan had ik hem negatiever ingevuld !!
Alle reacties Link kopieren
TO: ik heb em ook ingevuld.
Alle reacties Link kopieren
Quote

Iwannalive, 8 uur geleden

Chocola motiveert mij... steeds weer.



Ik heb nog wel een paar repen in huis...

Kom je vandaag mijn ramen wassen?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven