Wat eten we vandaag?

28-09-2010 12:40 3005 berichten
Alle reacties Link kopieren




Vertel ons hier wat je vandaag gaat eten, en kom inspiratie opdoen!



Het vorige topic is hier na te lezen:

En wat eten we vandaag?
Hihi, dat lijkt me nou een mooie tegenhanger van al die "vrede op aard"- kerstgedachtes .
Alle reacties Link kopieren
Idd. Lekker voor je, ik heb gisteren gekocht wat jij vandaag niet kunt krijgen!
He, wat jammer, was je nu gisteren maar gekomen... Heb je een plan B, kun je iets anders gaan maken voor de Kerst?
Alle reacties Link kopieren
Ik zie dat ze nog wat stoommaaltijden hebben staan. En vacuum verpakte spaghetti bolognese die volgend jaar met de kerst ook nog goed is.



Nou hup, rennen! Ik zie die mevrouw met dat rugzakje er ook al naar kijken.
Had je een vegetatisch gerecht Ruza? Ik heb ook weleens (lang geleden) ethiopisch gegeten, maar ik vond het voor een vegetariër niet zo interessant. Wel leuk, met alles op zo'n grote pannekoek/tortilla. Leuke manier van eten. Of was dat bij jou niet zo?



Same here Age, no way dat ik ga fietsen. Dan duurt alles maar wat langer, maar ik doe alles lopend.

Beetje vreemd menu had je trouwens, met 2x blauwe kaas. En nog vreemder dat je 't in geen van beide gerechten kon proeven.



En hier ook boodschappen tegenzin. Ik ga eens zien of ik vandaag al eea kan halen en de rest morgen. Ik hoef gelukkig niet veel en ook geen exotische dingen. Afgezien van Romanesco, maar ik kan evt. nog gewoon bloemkool nemen.



Ik ben overigens wel van de lijstjes, maar het lukt me altijd slecht me er aan te houden en kom meestal maar met de helft thuis + nog allerlei andere dingen die er niet op stonden. Maar in dit geval moet het wel, want ik kan natuurlijk 1e kerstdag niet even snel naar de winkel om nog iets te halen wat ik mis. Hier lukt dat wel, maar bij mijn ouders is niets open.



Haha Ruza en Teig!



Gisteravond heb ik met mrBrown samen de Minestrone opgemaakt. Met een broodje erbij.

Voor vanavond weet ik het nog niet. Ik heb nog sperzieboontjes, maar that's it. Moet nog wel iets bij dus. Misschien nasi. En dan sambal goreng boontjes maken. Eitje erbij. Hmm, zou zoiets wel eens kunnen gaan worden.
Alle reacties Link kopieren
Beterschap, Dolfje! Ben jij er weer helemaal bij, Koreveen?



Jammer dat je Aziatische Kerstmenu in duigen is gevallen, GB, want dat klonk erg goed. Doorschuiven naar Pasen wellicht? Een Kerstbrunch is natuurlijk ook leuk en in elk geval kan iedereen daarbij zijn, daar gaat het toch om uiteindelijk.



Nou, ik had gisterochtend ineens wel 'inspiratie' voor boodschappen en heb me vervolgens in het supermarktgeweld gestort. Met de auto, voetje voor voetje, doodeng eerlijk gezegd (ben enorme schijterd om te rijden met dit weer). De drukte viel me nog enigszins mee, maar ik moet er ook bijzeggen dat ik geen spectaculaire dingen op mijn lijstje (ik ben ook ontzettend van lijstjes, ben zelfs volkomen lost zonder lijstjes) had staan, dus ik kon rustig kijken terwijl anderen ergens anders aan het graaien waren. Haal vandaag nog wat laatste dingen en laat dan maar komen die Kerst...



Gisteren kippen-groentesoep gemaakt (groente-restverwerking met kip erin) en vandaag eten we kip en groente (wortel, paprika, prei, broccoli, ui) uit de wok.
Alle reacties Link kopieren
@GB ik had idd een vegetarisch menu en vond het daarom ook jammer dat de kikkererwten gepureerd waren(ik miste wat om op te kauwen zeg maar)



De boodschappen zijn hier gedaan hoor! De appie was om 8 uur een oase van rust. Stilte voor de storm enzo
Eerlijk gezegd ben ik wel blij dat we het wat simpeler doen nu Lampje. Niet dat dat andere heel ingewikkeld was, maar toch. Ik maak nu iets dat ik al eerder heb gemaakt, waar ik niet teveel bij na hoef te denken en dat ik uit mijn hoofd kan maken.

Heb net bedacht dat ik vooraf als ik goede vijgen kan krijgen, vijgensalade met buffelmozzarella maak.



Het aziatisch menu gaat vast nog wel een keer in de herkansing.
quote:Ruza schreef op 22 december 2010 @ 09:58:

@GB ik had idd een vegetarisch menu en vond het daarom ook jammer dat de kikkererwten gepureerd waren(ik miste wat om op te kauwen zeg maar)



Ja, dat vond ik toen ook. Allemaal van die prutjes.



Wel fijn dat je de buit binnen hebt!
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed, GB, vijgen met mozzarella!
Alle reacties Link kopieren
Teig en Ruza, ik zie jullie al zitten!



Wij hebben alles binnen. Stonden om 10 over 8 bij de visboer, daarna door naar de kaasboer, groenteboer en de AH. Lief bestuurde de kar en ik mikte alles erin. Heb gelukkig nergens misgegrepen maar had ook niet zo heel veel nodig.



GB in de Viva van deze week staat een heerlijk veggie gerecht. Heb je de Viva? Anders typ ik het wel ff over. Ik wil het zeker ook een keer maken. Ziet er super uit.



We gaan zo naar Eindhoven. Lekker shoppen, bij Glazen Huis kijken. Daarna bij onze favoriete Mexicaan eten en naar Harry Potter op Inax scherm. Heerlijke aftrap van m'n vakantie zo.
Alle reacties Link kopieren
Lampje, ja ik voel me weer helemaal fit. Dank je.

Fijn dat jij je boodschappen ook al binnen hebt.

Tis wel het gespreksonderwerp deze dagen...
Jee, leuke dag KV. HP was leuk trouwens. Maar wel onaf, het is echt maar een halve film. Daarna dus met smart wachten op deel 2.



Ben altijd in voor een leuk nieuw recept. Bring it on!



Ga komende week ook het gerecht van TM maken.
Alle reacties Link kopieren
quote:GeorgieBrown schreef op 22 december 2010 @ 10:02:

[...]





Ja, dat vond ik toen ook. Allemaal van die prutjes.



Wel fijn dat je de buit binnen hebt!



het was een makkie...



Alle reacties Link kopieren
Haha Ruuz!



IK heb mijn lijstje ook keurig uitgeprint en ga zo alvast het grootste deel halen. Wilde het eigenlijk morgen doen, maar dan is dochterlief erbij en in mijn eentje raced het sneller . Gelukkig hoef ik niet zoveel.

Vrijdagmiddag moet ik dan alleen nog even mijn vlees halen bij de slager (maar daar heb ik de bestelling al geplaatst en kan ik het zo afhalen in de "shift van 13u- 16u" ) en dan is het klaar.
quote:Ruza schreef op 22 december 2010 @ 00:18:

Ik zie dat ze nog wat stoommaaltijden hebben staan. En vacuum verpakte spaghetti bolognese die volgend jaar met de kerst ook nog goed is.

Wat klinkt dat ontzettend vies....



Al aardig wat actievelingen hier vanochtend lees ik! Ik kom net mijn bed uitrollen, zit nog in mijn ochtendjas met een grote mok dampende koffie voor mijn neus. Lief ligt nog in bed . De eerste dag van de (mini)vakantie moet er even lekker uitgeslapen worden! Maar ook ik ga straks een poging wagen om her en der al wat dingetjes in te slaan. Moet niet vergeten om ook iets te bedenken voor vanavond trouwens... ben nog even inspiratieloos, maar dat komt vast wel weer goed. Zo maar even de vriezer en groentela inspecteren op eventuele restjes die op moeten.



@koreveen: veel plezier vandaag, klinkt als een heel leuke dag!
Alle reacties Link kopieren
Pfff al het mogelijke heb ik gekocht..ben ik een TANDENBORSTEN vergeten(mijn eigen ben ik gister vergeten bij mijn oma waar ik geslapen had). Moet ik straks dus toch weer naar het winkelcentrum wandelen....
Alle reacties Link kopieren
En teig, dat IS volgens mij ook gewoon vies. Ik zie het elke keer liggen, en elke keer vervult de gedachte dat iemand dat ook serieus eet me met ongeloof.
Alle reacties Link kopieren
Ruza



Wat 'n leuke dag heb je voor de boeg, KV! Veel plezier!



Geniet van je vrije dagen, Teig!
Alle reacties Link kopieren
Ik voel me nog steeds belabberd.Toch maar ziek gemeld vandaag en morgen waarschijnlijk ook,vrijdag ben ik vrij maar vrees dat ik dan als ik me ok voel de boodschappen moet gaan doen,anders zaterdag geen vijgen...



Koreveen doe ze de groeten in het glazen huis!Ik heb de tv nu aan en het is er toch weer redelijk druk en dan is het hier niet eens kerstvakantie....
Alle reacties Link kopieren
quote:Ruza schreef op 22 december 2010 @ 10:40:

TANDENBORSTEN

Ik neem aan dat je je tandenborstel bedoelt?



Ik was net ook even ziek Wilde eigenlijk nog wat boodschappen bij Marqt doen. Het gaat nu weer beter, na een powernap en een ibuprofen, maar ik wandel straks maar lekker rustig naar de AH om de hoek... In ieder geval even boodschappen voor vanavond. Er komen vrienden eten, ik maak een knoflookkip uit de oven, met risotto met erwtjes, rucola en pesto. (maar dat had ik al verteld geloof ik?)
Beterschap Age en dolfje!! Koreveen net weer opgeknapt en daar gaan de volgende zieken...



Ik ben inmiddels naar de bakker en groenteboer geweest. Helaas bij de groenteboer geen vijgen, dus dat worden vrijdag denk ik geen vijgen met blauwe kaas a la GB. Nou ja, het kan ook een andere keer natuurlijk als de vijgen wel verkrijgbaar zijn.



Vanavond gaat het garnalen buzara worden, een gerecht dat uit Kroatie afkomstig is. Het zijn grote garnalen, in een tomaten/knoflook sausje, met allerlei verse kruiden waaronder basilicum. Erbij eet ik tagliatelle en gegrilde aubergine.
Alle reacties Link kopieren
goedemiddag,



Vanavond: snijboontjes gewokt in de sambal en soyasaus, met Gebakke rijst en Geparneerde garnalen, zometeen al beginnen.



Fijne avond.
Alle reacties Link kopieren
Vriend wil dus pasta zoals vorige keer eten



Dat was tagliatelle met gebakken aubergine en kastanjechampignons in tomatensaus(snel, makkelijk, paar tomaten gesneden en in de koekenpan, beetje water erbij en oregano/basilicum) met geraspte kaas en rucola erop.



Daarbij maak ik salade en misschien wat in de boter gebakken witlof(gewoon omdat ik al 2 dagen zin heb in witlof)
Ik kwam hier even wat inspiratie opdoen, eerste bericht wat ik lees staat pasta in...en bedenk me dat ik daar ook wel zin in heb Dus pasta. Nog even kijken wat ik in de koelkast heb wat erdoor kan, heb eigenlijk niet zoveel zin om nog naar de winkel te gaan.... heb in ieder geval wel rundergehakt in huis, pomodoritomaten, parmezaanse kaas, champignons en tagliatelle, daar is vast wel een lekkere pasta mee te maken.

Thanks Ruza

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven