gadverdegadverdegadver

27-04-2011 17:25 52 berichten
Alle reacties Link kopieren
aaaaahhh.

ik ben bezig met verhuizen, ik woon nu op een zolderetage, en er stonden al die tijd dozen met oude kleding of winterkleding in de hoek van de kast.

in 1 van die dozen zat winterkleding, het rook ontzettend muf, dus ik haalde bijna alles uituit en heb het in de was gestopt.

maar toen ik de laatste truien eruit wilde halen kwam ik tot de ontdekking dat er een enorm grote larve in de doos lag...LEVEND, en kruipen....ohhhhhhh bahhh, die heeft gewoon al die tijd tussen mijn kleding gezeten, hij was ongeveer 3 cm lang, heb de doos met truien en al uit het raam naar buiten geflikkerd , alleen nu ben ik bang dat er nog meer tussen die kleding zat die ik aan het wassen ben, durf het bijna niet meer aan te raken, heb met die handen net chips zitten eten, ohhhhh gadverrrrr
Alle reacties Link kopieren
Gatsie Fiji, hoe weet je nu zeker dat je er niet meer in je hebt?
Alle reacties Link kopieren
wat een hilarisch topic. Lach me rot hier! Prachtige manier om de dag te beginnen.



Ben wel blij dat ik al gegeten heb....

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven