kan dit veranderd worden?

28-08-2011 14:20 32 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben wel benieuwd wat jullie van het volgende vinden:

Als je ook google een onderwerp zoekt, dan kom je regelmatig op dit forum terecht. Tik bijvoorbeeld iets in over een bepaalde ziekte ofzo en ja hoor, 1 van de hits is het Viva-forum.

Ik vind zo langzamerhand de privacy behoorlijk in het geding komen, want ook als je niet bent ingelogd kun je vrolijk meelezen over Truus haar huwelijksperikelen of Marietje haar grote geheim.

Ik zou het daarom fijn vinden als de moderators ervoor kunnen zorgen dat het forum wat 'geslotener' wordt door alleen leden toegang te geven. Iedereen kan lid worden natuurlijk, maar er is dan wel een kleine drempel opgeworpen zodat niet de hele wereld via google mee kan lezen.



Zijn er meer die dit zouden willen?

Misschien kunnen we dan een verzoek indienen bij de moderators. Ik heb geen idee of dit technisch mogelijk is trouwens.
Viva is commercieel en zij verdienen er flink geld aan dat het forum bovenaan staat in Google. Dit gaat dus echt niet veranderd worden.
Alle reacties Link kopieren
Heb er zelf niet speciaal behoefte aan. Daarom heeft iedereen hier toch juist een nickname?
Ik denk dat Viva heel blij is dat ze telkens bovenaan komen te staan. Zijn ongetwijfeld veel trucjes aan te pas gekomen.



Hoe hoger in google, hoe meer bezoekers, hoe meer geld.



Het is ze helaas niet te doen om onze privacy.



Beste wat je kunt doen is zo algemeen mogelijk schrijven (geen woonplaatsen noemen of leeftijden van de kinderen etc) en evt verschillende nicks gebruiken als je eens een specifiek probleem hebt.
Alle reacties Link kopieren
Meen je dit echt serieus??
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het onzin. Je kiest een anonieme nickname.

Dan sta je dus anoniem op google. Nou en?
Ah know`t, tha shunt
Als je bang bent dat er iemand mee leest kan je af en toe je nick laten anonimiseren en een nieuwe nemen. Hoeft niet eens een heel andere te zijn maar als je oude nick anoniem is verdwijnt ook het vergrootglaasje en kan iemand veel minder makkelijk oude berichten van jouw terugvinden. Bovendien verandert de nick in een nummer waardoor het nog anoniemer is.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat ze heel veel betalen om te zorgen dat ze als nummer 1 komen bij google.



Paar jaar geleden al eens gevraagd of ze foto's konden beschermen, waar ik ook op google zie ik mijn etensfoto's. Dat was niet mogelijk, dan is het gewoon niet plaatsen.



Heb er een paar keer met Naomi over gesproken maar het is helaas niet mogelijk.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
quote:lila01 schreef op 28 augustus 2011 @ 14:20:

Zijn er meer die dit zouden willen?



Nee.



Als je niet wilt dat informatie over je privé-leven op internet komt te staan, dan moet je informatie over je privé-leven niet op internet zetten. Zo simpel is het.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb er geen probleem mee, wat je niet op het internet wil hebben, moet je er niet op zetten, zo simpel is dat.

Ik geef je weinig tot geen kans.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Wat blokje kaas zegt.
Alle reacties Link kopieren
Ik ook niet. Ieder weldenkend mens snapt dat je niet je hele hebben en houden op het Vivaforum/internet moet knallen. Doe je dat wel, is dat je eigen probleem.



Ik geef ook niet alles prijs, hou alles oppervlakkig en zal nooit mijn woonplaats/namen van kinderen/werkdetails etc hier zeggen.



Eigen verantwoording dit.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de laatste tijd aardig wat moeten googlen en het viel mij ook op dat Vivaforum hoog staat.



Mij maakt het niets uit, ze doen maar
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren
Las van de week dat hier 1,9 miljoen unieke bezoekers per maand zijn. Dat betekent dat je toch geen enkele privacy hebt.

Het lijkt een klein clubje omdat 99,9% niet meeschrijft, maar zonder dat je het weet, leest bijna iedereen die je kent hier mee.



Dat is denk ik ook een van de belangrijkste redenen dat dit forum zo hoog in de Google resultaten eindigt.
Alle reacties Link kopieren
quote:Mylene_Valerie schreef op 28 augustus 2011 @ 14:33:

Ik denk dat ze heel veel betalen om te zorgen dat ze als nummer 1 komen bij google.



.



Zo werkt google niet. Google kijkt naar zoek woorden en meest informatieve websites en ja dan komt viva boven drijven. Dat is waar een website zijn geld mee verdient. Viva lacht iedere keer als iemand een topic opent waarop veel wordt gereageerd met zinnige info:).



Viva heeft bij Google blijkbaar een hele goede naam opgebouwd
Alle reacties Link kopieren
Dus wijze raad is, ga niet naar meets, laat geen prive info los. Bouw een alternatieve alterego wat niet herkenbaar of traceerbaar is.



Maar ja als ik dat gedaan had had ik een aantal, nu dierbare, mensen nooit prive leren kennen.
Er zijn specialisten in SEO (search engine optimalisation) die er met allerlei trucen voor zorgen dat je zo hoog mogelijk op Google verschijnt. Of die expertise heeft Viva in huis (dan kost het ze salaris) of ze huren die expertise in. Maar SEO kost hoe dan ook geld.
Alle reacties Link kopieren
quote:nummerzoveel schreef op 28 augustus 2011 @ 15:13:

Er zijn specialisten in SEO (search engine optimalisation) die er met allerlei trucen voor zorgen dat je zo hoog mogelijk op Google verschijnt. Of die expertise heeft Viva in huis (dan kost het ze salaris) of ze huren die expertise in. Maar SEO kost hoe dan ook geld.Nou ja, die trucs kun je allemaal zo op internet vinden natuurlijk. Maar inderdaad, Viva zal er wel voor betalen en ook zeker baat bij hebben.
quote:jo12345 schreef op 28 augustus 2011 @ 14:47:

Las van de week dat hier 1,9 miljoen unieke bezoekers per maand zijn. Dat betekent dat je toch geen enkele privacy hebt.

Het lijkt een klein clubje omdat 99,9% niet meeschrijft, maar zonder dat je het weet, leest bijna iedereen die je kent hier mee.



Dat is denk ik ook een van de belangrijkste redenen dat dit forum zo hoog in de Google resultaten eindigt.Waar staat dat? Ik denk dat het niet alleen over het forum gaat maar ook over de andere delen van de website. Of stond er echt bij dat het over het forum gaat?
Ik kan me bij bepaalde topics en pijlers best voorstellen dat je eigenlijk liever niet op google en zeker niet zo hoog wilt terechtkomen. Volgens mij ligt het er ook aan of het forum zelf te lezen is door 'niet' leden. Je zou dan eigenlijk in specifieke gevallen moeten kunnen vragen om een topic alleen voor leden zichtbaar te houden. Anders en daarnaast zou ik aansluiten bij wat anderen al eerder hebben gezegd, gewoon geen herkenbare info te geven en voorzichtig te zijn met wat je opschrijft.

Aan de andere kant is het wel zo dat doordat er nog genoeg forumsters/forummers gewoon behoorlijk frank en vrij posten het ook nog leuk leest. Als iedereen te nadrukkelijk zich steeds zou druk maken over de herkenbaarheid en het verschijnen bij Google, dan zou het een stuk minder leuk/interressant forum worden en kan het soms moeilijker worden om een topic of reactie op authenticiteit te beoordelen.
Ik denk trouwens niet dat Viva meteen overal betaalt voor de hoge noteringen bij Google. Dat zal ongetwijfeld alleen gebeuren wanneer ze het zinvol achten. En volgens mij geldt zoiets ook alleen voor de paar bovenste resultaten.
@kevin

Iedereen kan lid worden, dus een gesloten groep maakt geen enkel verschil. En viva is gebaat bij zoveel mogelijk leden en bezoekers.
Er wordt alleen aan Google betaald voor de gesponsorde links (soms bovenaan en aan de rechterzijde van de zoekresultaten). De viva-topics zijn geen google-advertenties.
Alle reacties Link kopieren
Ben jij bereid te betalen voor een lidmaatschap van een besloten forum?...
Viva zou er bijv. ook voor kunnen kiezen om alleende openingspost zichtbaar te houden en de rest alleen voor leden. Ik kom genoeg forums tegen waar je de inhoud van topics alleen kunt lezen als je lid/ingeschreven bent. Ze zouden er ook een meerwaarde van een Viva abonnement van kunnen maken.

Als het binnen het schappelijke blijft zou ik best wel wat over hebben voor een lidmaatschap. Maar dan zou ik ook wel minder of geheel zonder reclame willen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven