Werk & Studie alle pijlers

Referentie check

22-12-2010 15:16 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik zit met het volgende:

Zoals eerder vermeld, ben ik al een tijd op zoek naar een nieuwe baan. Nu wil de potentiele werkgever mijn oude werkgever om een referentie vragen. Prima, niks vreemds aan.

Maar tot mijn grote schrik werd de term "eigengereid" veelvuldig gebruikt door mijn oude werkgever tijdens referentie check. En dit roept nu heel veel vragen op bij potentiele werkgever!



Wat denken jullie, zal ik oude werkgever contacteren met het verzoek om mij met een ander/positiever woord te omschrijven?.



*Was daar altijd een harde werker, nooit iets "raars" gedaan..*
Alle reacties Link kopieren
quote:Confiture schreef op 22 december 2010 @ 19:01:

Ik zou heel hard ja knikken, heel enthousiast doen en je uitleg van 17:46 gebruiken. Net doen of je neus bloedt, eigengereid is helemaal niet negatief. Ja,ik heb me er aardig uit weten te lullen, maar onderweg in de trein begon ik me er steeds meer en meer boos over te maken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven