:duckie: we kletsen door in topic nr 11

02-11-2012 15:41 2539 berichten
Alle reacties Link kopieren
quote:duck-nijn schreef op 23 augustus 2012 @ 13:09:

We kletsen lekker door! Met ons 11e topic alweer!



Vervolg van

Stoppen met anticonceptie in 2010 -

2010 - Stoppen met anticonceptie - DEEL 2


:duckie: *2010* Ongeduldige ladies willen graag baby's

:duckie: *2010* Ongeduldige ladies willen graag baby's #2 :duckie:

:nijn: Topic 5! We kletsen gezellig door *2010*

:nijn: Topic 6, zwangerschapswens en babypraat

Duck en nijn, we kletsen vrolijk verder Topic 7

Duck & Nijn, we kletsen vrolijk verder Deel 8



Er is maar 1 regel hier; Ben je al een tijdje niet geweest word je uit de tabel gehaald, dus laat even weten als je op vakantie gaat o.i.d. dan schrijf ik dat erbij in de tabel.



Als jullie iets veranderd willen hebben in de tabel kunnen jullie dat zelf doen met de inloggegevens die op onze H. staan.



"De tweede/ derde ronde!"



NaamLeeftijdZwangerWanneer uitgerekend/ Geslacht?BijzonderhedenRaarmaarwaar3226-04-2013 It's a GIRLTeepje32 31-05-2013 Two GIRLS!!!05-03-13 28 weken groei-echoLily30; 3e kindje3112-06-2013Emytje; 2e kindje3219-08-20132 april 20 weken echo





"De reeds kersverse mamma's onder ons!"

NaamLeeftijdWann. voor 't echieWanneer uitgerekend/ Geslacht?Naam en geboren opBijzonderhedenTeepje3201-201017-01-2011 It's a BOYTeepzoon

16-01-2011Joda3304-201006-03-2011

It's a GIRLJodabeeb

24-02-2011 Emytje3103-201020-03-2011

It's a GIRLEmybeeb

25-03-2011 Lily30 - 2e kindje; Lillypeuter3103-201008-04-2011

It's a BOY Lillybeeb

06-04-2011_discovery_3001-201031-03-2011

It was a SURPRISEDiscobeeb

07-04-2011Johanna852704-2010mei2011 It's a GIRLJohannabeeb

april2011Raarmaarwaar3204-201024-06-2011 It's a BOYRarezoon

Juni 2011Juffertje223006-201027-06-2011 It's a BOYJufzoon

25-06-2011Maedl3002-201005-08-2011 It's a BOYMeadlzoon

25-06-2011 Nelleke42803-201023-06-2011

29-10-2012

It was a SURPRISENelledr

01-07-2011

Nellemini

04-11-2012Fransoise3408-201014-07-2011It's a BOYTBoy

23-07-2011Thomassen112603-201031-07-2011It's a GIRLThomGirl

07-08-2011Pinklady2601-201009-09-2011

It was a SURPRISE

28-10-2012

It's a GIRLPinkgirl

07-09-2011

Pinkimini

12-10-2012[

Marloes2801-201014-03-2012

It's a BOY Marloeszoon

22-03-2012 Chocolate Lover2806-201006-05-2012

It's a BOY Chocoboy

10-05-2012
Alle reacties Link kopieren
Knuffel voor Pink. Doe wat goed voelt en dat geef je ook al aan...KV. Misschien toch nog een regeldagje maar jouw 54 kg vind ik heel weinig! Hoe lang ben je?

Slik je extra vitamines?



Disc, wat herkenbaar. Soms heb je de gemeenste gedachten over je kind. Ik denk dan met weemoed terug aan mijn oude leven...uitslapen, de deur spontaan uitrennen en zonder eeuwig verantwoordelijkheidsgevoel. Het moment daarop kan mijn terrorpeuter me weer zo charmeren.

Net als bij Raar......ritme..... Op tijd naar bed en consequent zijn. Ik zou hem dan niet uit laten slapen na zo'n nacht, hoe verleidelijk het ook is!

Dikke knuffel voor jou!



WIDM: Kijk ik niet.....toch maar eens doen?



Creatief; Vroeger geschilderd en gefotografeerd. Nu geen tijd meer voor.........Ik moet het echt weer gaan doen. Zeker het fotograferen met het project in huis!
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
@disc

Pff dat is geen lekkere start van de dag, hopelijk valt het alsnog een beetje mee vandaag...



Ik ga zo lekker even weer met m'n zusje en chocboy naar de stad, gaan weer lekker lopend... Afgelopen week met chocman ook al gedaan, lekker in beweging blijven zolang het niet glad en sneeuwig is..

Dan sluit ik me wel weer op haat dat echt..

Fijne dag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
@Pink; oei, klinkt inderdaad alsof MIni-pink je opzuigt ofzo. Je bent wel heel veel afgevallen.



@Disc; kak!



@Raar; ik kijk ook 'wie is de mol' en heb geen hint gezien. Waar heb je die dan gezien?



Voel me nog steeds niet goed. Niet onwijs ziek, maar wel blleehhhh. Vind deze fase altijd zo lastig. Stel dat ik me maandag nog zo voel, gewoon gaan werken of nog ziek?

Wat doen jullie in zo'n geval?
Alle reacties Link kopieren
Ik ga het in zo'n geval altijd wel proberen. Maar ik zit op kantoor en vind dat wel anders dan wanneer je op een groep met kinderen staat.......
Alle reacties Link kopieren
Joda, ik ben jou sowieso helemaal beterschap vergeten te wensen dus bij dezen.



Ons beroep is redelijk vergelijkbaar en ik zeg: thuisblijven! Het wordt een hele zware dag als je half voor de groep staat. Denk aan jezelf. Zelf vind ik het ook enorm lastig, maar tegenwoordig blijf ik 'eerder' thuis. Tsja, als moeder ben je ook sneller 'op' .
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
Wauw zo vreselijk als ze gister was zo zoet is ze vandaag. Ze heeft s'nachts lekker geslapen tegen mij aan in bed na het drinken te vredeb gaan slapen zo gaat het nog . Beide kindjes liggen nu samen op de kamer zoet te slapen ik ga even kolven en ook lekker lui op de bank me opgenomen programmatjes terug kijken. Valt me op dat onze kinderen allemaal een beetje tegelijk onrustig of ziekig zijn. Volgens mij hebben ze stiekem hun eigen forum waar ze dingen afspreken.
Alle reacties Link kopieren
Pink, raar he dat het ineens zo anders kan zijn! Kinderen zijn maar raar. Geniet even van jouw momentje! x
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
Ik probeer ook altijd wel, maar zit dan idd met mijn hoofd achter een compu. DAs anders. Maar tis nog maar zaterdag he, je zal zien dat je misschien maandag weer gewoon ok bent.



Goedzo pinkmini :-) Zo hoort het! en pink, lekker blijven zitten nu he, geen huishouden gaan doen ofzo iets stoms



Disc, wat doe je in die tweetot drie uur? Steeds naar hem toe? Constant bij hem blijven? Hoe lang is het al? Het is kak iig!



Rare zoon heeft vannacht nog een korte huilsessie gehad, maar was maareen minuutje, dus voor ik goed en wel beneden was (we slapen tijdelijkop zolder) was he weer stil. Gelukkig maar.

Vandaag hebben we een opknapkledigkast gezocht bij een antiekinkoper. Wat een prijzen zeg... Ik ga wel op marktplaats kijken en zelf aan de schilder!



Juf, wat fotografeerde je vroeger?



Choc, kijk je uit dat je jezelf niet binnenstebuiten lijnt? Grapje hoor, ik vind het heel knap!
Alle reacties Link kopieren
Ik zie wel hoe ik me maandagvoel, ik vroeg me gewoon af wat jullie doen/zouden doen. Verschilt gewoon heel veel per werkveld is dus de conclusie.



@choc: sla je niet door in het afvallen? Even oprechte bezorgdheid hoor. Ik ken iemand die van 90 kilo naar anorexia ging....was geen lekker gezicht. Vooral niet omdat iedereen bleef roepen 'wat goed!' En ik als enige dacht 'o jee'



@disc: kom je de dag door?
Alle reacties Link kopieren
@pink

Wat fijn zeg, ff lekker van genieten... Kun je even bijtanken..



@joda

Nee hoor zal mij niet gebeuren, ik smokkel regelmatig wel hoor..

Ik vind alles veel te lekker!

Het gewicht wat ik nu heb is mijn maximale voor een gezond bmi.

Ik weeg nu nog steeds 85 kilo.

Ik geloof dat raar net zo lang was als mij toch? Die weegt volgens mij nog een flink stuk minder, maar lief dat je bezorgd bent



@raar

Ze weten wel wat ze ervoor moeten vragen he?!

Hoorde laatst iemand die een opknaptafeltje bij de kringloop had gezien, kwam ze een paar dagen later weer was ie gewoon 20 euro duurder!
Alle reacties Link kopieren
Raar is over de 1.90 (jij droeg hakken) en is nu 81.3. Maar begon deze zwangerschap op 76.7 (lichter dan voor de voeige zwangerschap!) Ik heb een tijd 70 kilo gewogen, toen dachten mensen ook dat ik anorexia had, maar ik vrat echt alles dat los en vast zat. Gewoon een snelle stofwisseling. Toen ging ik samenwonen en ging het met een kilo per jaar omhoog. Ps sinds vlak voor rare zoons zwangerschap blijft het stabiel.
Alle reacties Link kopieren
Ik leef!!! Was een lekker dagje op het werk, bezig, maar niet te druk, dus kwaliteitzorg kunnen leveren, daar word ik altijd weer een beetje gelukkig van



Pink, fijn dat mini vandaag weer gezellig en lief was. En de driftbuien herkennen we inmiddels bijna allemaal. Is heel moeilijk, kan er zelf ook moeilijk mee omgaan, ga het me soms ook persoonlijk aantrekken (discboy slaat dus wel eens in zijn boosheid, dat vind ik echt heel erg).

En zorg goed voor jezelf, je bent echt veel afgevallen, goed volle producten eten.



Joda, ik zou denk wel gaan werken als het douchen goed gaat. Soms blijf je ook een bleeeeeh-gevoel houden omdat je in de hangfase blijft. (Waarmee ik niet wil zeggen dat je je ook echt niet lekker kan voelen hoor).
Alle reacties Link kopieren
@disc; is jou meetpunt het douchen?



@Raar; ik heb altijd 55 kilo gewogen (1,73) en at als een bouwvakker. Meest gestelde vraag door een 'vreemde' was 'heb je anorexia'........zucht. Inmiddels ben ik 10 kilo aangekomen en ben op een stabiel gewicht van 65 (kwam 10 kilo aan toen ik stopte met roken). Ik vind mezelf niet 'dik' maar hoor nog altijd 'wat ben je dun'........
Alle reacties Link kopieren
Pfff, 4 jaar geleden woog ik 60 kg, tel er nu maar bijna 30 kg bij op! Niet normaal... Mijn streefgewicht is straks 65 kg bij 1.72 m. Ik vind mijn gewicht nu echt verschrikkelijk. Ik zag een paar dagen geleden een foto van 4 jaar geleden terug en ik vond mezelf daarop echt perfect. Als ik straks met de BV ben gestopt ga ik er volop tegenaan, weg met dat walgelijke lijf van me en weer naar een mooi lijf. Dat betekend 25 kg eraf. Hoop dat ik dan misschien ook weer wat aan sport kan doen.



Hier alles goed verder, ben weer eventjes in de meelees. Nelledr is net als vele andere kindjes een draak momenteel, van mij moet hij niks weten, alles is papa... Stom! Maar het is een fase, toch? En juist nu we hem zonder eten naar bed willen doen als hij niet eet, eet hij al 4 dagen weer goed haha. Nellemini is zo'n heerlijk ventje, super chill, huilt vrijwel nooit en trakteert iedereen die tegen hem praat met een mooie grote glimlach Zijn donkere koppie met haar wordt langzaam aan blond. En zo heerlijk, hij heeft echt spekkies, die had/ heeft Nelledr niet/ nooit gehad.
Alle reacties Link kopieren
@disc, fijn! Hoe kan een dag er ineens anders uitzien! Hoe fijn is het dat je ook nog een leven op je werk hebt! Lekker nu thuis genieten van je zaterdagavond.



@Joda, vroeger ging ik gewoon ziek naar mijn werk. Sinds jufzoon heb ik me voorgenomen dat niet meer te doen. Zo'n kind brengt wijsheden met zich mee! Jufman was altijd boos als ik toch weer ging werken uit schuldgevoel en 'ze redden het niet zonder mij'-gevoel. Tegenwoordig besmet ik dus niet meer het hele bedrijf :-) .



Choc, mooi dat je je bmi zo goed in de gaten houdt. Ik weet van mezelf dat ik ook nooit anorexia zou krijgen :-) . Hier 1,72m en 68 kg. Joda heeft mijn ideale gewicht, maar ik ben gewoon te lui om daar naartoe te werken.

Wel weer een sportplan gezien mijn zwakke rug; dinsdagochtend om 7 uur zwemmen en op donderdag en vrijdag fietsen naar mijn werk (van a naar b = 10 km dus 20 km per dag). Mogelijk werkt dat mee voor -3 kilo :-) .



Hier hebben we voor een auto gekeken. Onze huidige auto slurpt zo... Jufman heeft een lease audi en deze vindt hij zo traag rijden... Het interesseert me eigenlijk niks....



Jufzoon is opeens echt lief en een echt 'baasje' zoals wij hem noemen. Zo grappig dat karaktertje.
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
Nel, komt goed met je gewicht. Na Nelledreumes ben je ook enorm afgevallen! Nu moet je er eerst even zijn voor de kleine. Wat een mooi ventje is het! Nelledr vind ik ook altijd wat van jufzoon weg hebben, heb jij dat ook andersom?



De papafase duurde hier lang, maar is voorbij! De drakenfase heeft volgens mij van 12-18 maanden geduurd. Met de climax bij de 17-18 maanden......Het gaat voorbij!
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
Ladies; graag op H bij poging 3 voor meet 3 jullie emailadres invullen dan probeer ik te plannen met datumprikker.nl
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
Ik vond de papa-fase wel relaxt eigenlijk lekker rustig voor mij. Ze was ook niet onwijs drakerig, wilde alleen bij papa hangen, ik vond het best. Duurde weekje of 2 ofzo, niet heel heftig dus.
Alle reacties Link kopieren
Nou hier is die papa fase er al sinds Nellemini er is.



Thnx Juf lief! In wat voor opzicht? Qua uiterlijk of doenen laten?
Alle reacties Link kopieren
Hier geen echte papa of mama fase gehad tot nu toe. Altijd wel iets meer van het knuffelen en zielig zijn bij mij, dat wel.
Alle reacties Link kopieren
Nel, qua uiterlijk. Jij hebt het dus niet
Een zoon!
Alle reacties Link kopieren
Uhm nee haha, ik heb meer dat ik Nelledr qua uiterlijk op Lilydr vind lijken
Alle reacties Link kopieren
Juf, ik vind jufzoon juist weer lijken op discboy, vooral op de laatste foto's die je had geplaatst, maar zie ook de gelijkenis tussen jufzoon en nelledr.



Joda, ik merk dat ik van een douche opknap, dus als ik me een beetje belabberd voel beoordeel ik het na de douche echt.



Hier ook geen papa- of mamafase gehad, heeft nog nooit voorkeur gehad.
Alle reacties Link kopieren
quote:juffertje22 schreef op 05 januari 2013 @ 20:45:

Nel, qua uiterlijk. Jij hebt het dus niet duidelijk niet nee
Alle reacties Link kopieren
Jufzoon lijkt vooral op jufzoon

Ik zie ook wel wat van disc erin :-)
Een zoon!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven