Uitgerekend begin augustus 2017

25-11-2016 15:43 1303 berichten
Lieve dames, dit topic is voor iedereen die uitgerekend is begin augustus 2017.



Schrijf gezellig mee!



NrNaamLeeftijd (v/m)# KindUD GeslachtAfsprakenBijzonderheden1.Hartje8333/36129 julinnb- klopt!2.Eefie8235/33231 julijongen9 maart 20 weken echo klopt!3.Reflectione27/2611 augustusnnb- klopt!4.Maatje8630/3313 augustusnnb18-03 20-weken echo klopt!5.Rosings391 4 augustusMeisje- klopt! Alleenstaand6.Pocas33/342 4 augustusnnb- klopt!7.Sunny-side-up33/3615 augustusnnb- klopt! *8.KittB31/301 5 augustusnnb17-03 20-weken echo klopt! 9.Mennes_26/2715 augustusJongen14-03 20-weken echo klopt!10.Tuttemien29/392 6 augustusnnb- klopt!11.Princess8432/3526 augustusMeisje- klopt!12.Kim1198630/3318 augustusnnb- klopt!13.Liezelies30/40111 augustusVerrassing13-03 VK

24-03 20-weken echo klopt!14.my-little-appletree25/30212 augustusJongen- klopt!15.Rieta12329113 augustusnnb09-03 klopt!16.Stylo28/30213 augustusnnb22-02 geslachtsbepaling klopt!17.Lola8828/34216 augustusnnb- klopt!18.jess-zz27/30126 augustusnnb06-03 geslachtsbepaling klopt!



Er zijn 20 plekken in de tabel, als je jezelf wilt toevoegen of iets wilt wijzigen: Log in met onderstaand account en bewerk dit bericht

Gebruikersnaam: Augustus2017

Wachtwoord: Uitgerekend
Wat een narigheid zonnetje. Ik leef met je mee. Ik hoop voor jullie in het nieuwe jaar wel een goede zwangerschap! Sterkte!!!
Alle reacties Link kopieren
Ik voel met je mee zonnetje. Ik kan me voorstellen hoe ontzettend oneerlijk het is dat het bij een ander 'zo makkelijk' gaat of lijkt te gaan en dat het nu bij jou 2 keer mis gaat. Ik hoop dat jullie dit samen verwerken en dat 2017 een mooi jaar voor jullie wordt.
De echo bij het ziekenhuis vandaag was veel duidelijker <3
Alle reacties Link kopieren
Dankjulliewel allemaal. Mocht het met sisser aflopen horen jullie v me! X.
Alle reacties Link kopieren
Sporten jullie nu ook nog erbij?



Ik ben vanmorgen voor het eerst sindse ik weet dat ik zwanger ben weer naar yoga gegaan.

Was na tien minuten helemaal uitgeput (astanga) en ben nu nog aan het bijkomen :(



Fijn dat de echo duidelijker was rosings!
Alle reacties Link kopieren
Ik sport niet op het moment, werk meestal 4 dagen, studeer en heb al eennkleintje rondlopen. Nu ik zo moe ben heb ik eigenlijk voor die dingen al te weinig energie.. Het huis ziet er ook niet uit, alsof er een speelgoed bom ontploft is
Jeetje dames wat is het hier een roller coster geweest de afgelopen weken. Ik vond het lastig om de tijd te vinden om te schrijven, maar heb steeds meegelezen. Verdrietig dat het bij sommigen zo veel verdriet en onzekerheid oplevert. Sterkte!

Hier heel erg misselijk geweest tot afgelopen weekend. Zo veel zelfs dat ik echt even in paniek raakte. Geen idee hoe ik dat moest handelen. Sindsdien is de misselijkheid er nog steeds gedurende de dag, maar stukken beter te hebben. Als het zo blijft is het te doen!



De oorzaak van de misselijkheid is ook gelijk gevonden. Gisteravond verloor ik wat bloed en was ik krampig. Ik dacht er echt het ergste van. Vanmorgen de verloskundige gebeld met mijn zorgen. Gelukkig mocht ik even langskomen voor een vlugge echo, in plaats van de vroege echo die volgende week gepland stond. Daar verraste niet één, maar twéé kloppende hartjes me. Met duidelijk twee verschillende zakken en een dik tussenschot. We zijn totaal in shock hier. Dat is namelijk eigenlijk niet mogelijk. We hebben namelijk 1 cryo teruggeplaatst gekregen bij deze ICSI poging.
Alle reacties Link kopieren
:D Het bovenstaande bericht was van mij! Was nog anders ingelogd!
The eyes are useless when the mind is blind.
Alle reacties Link kopieren
Wat super gaaf sunny!! Gefeliciteerd!
Sunny side! Jeetje! Wow! Dan heb je dus EN een cryo zwangerschap EN een natuurlijke zwangerschap tegelijk??



WOW ! Dubbel gefeliciteerd. Wat mooi
O myn gid sunny, wat gaaf!

Het kan dus echt dat je zo vroeg misselijk bent omdat je er 2 hebt...

Mijn ha zei me dat vorige week, ik dacht dat dit voor de grap was

Hopelijk krijg ik de 28e maar 1 hartje te zien, al zou ik 2 ook wel leuk vinden (maar schokkend hihi)

Geniet ervan van dat leuke nieuws!!!
Alle reacties Link kopieren
Wow wat bijzonder sunny! Gefeliciteerd!!



Tweelingen zitten bij ons in de familie, dus ergens houd ik er rekening mee dat het ook bij ons zou kunnen.

Maar bij mij valt het mee met de misselijkheid, dus denk toch eentje
Alle reacties Link kopieren
Sunny gefeliciteerd wat mooi!
Alle reacties Link kopieren
Wow een tweeling!! Gefeliciteerd!! Dat is idd best wel een shock, maar ook wel heel bijzonder!
Waauuwww Sunny dubbel gefeliciteerd! Heel bijzonder en super leuk. Het zou mij ook leuk lijken. Wel pittig maar ook leuk. Ben zelf van een tweeling namelijk.



Sporten:

Ik doe wel sporten nog en ook een hele rustige yoga vorm (yin). Maar alles gaat wel met moeite tegenwoordig. Conditie is echt niets.



Gisteren moest ik extra hard trappen, want er was iets met mijn fiets (als in alsof iemand de rem ingedrukt hield en mijn wiel amper vooruit ging en geblokkeerd zat, ik kwam totaal bezweet en oververhit thuis). Ik heb me denk ik iets te hard ingespand. En ook de hele dag in de weer geweest met kerstdiner op werk voorbereiden en opruimen voor 25 man. Vanochtend had ik ineens bloed bij het afvegen. En de hele dag door een beetje bruin bloed. Ik heb geen krampen ofzo. Maar toch. Wel een beetje eng. Morgen ochtend ga ik gelijk de verloskundige bellen om te kijken of ik vast een echo mag. Hoop dat alles ok is en ok blijft gaan.
Alle reacties Link kopieren
Wow 2 dagen niet online geweest moet ff veel terug lezen dus ik reageer in etapes!
Alle reacties Link kopieren
@ Rosings: Gefeliciteerd!



@Zonnetje: Wat vervelend zeg sterkte!



@ Ariel: Gefeliciteerd!



@ Kim: Gefeliciteerd! Kan je de flessen niet in de bosjes kwijt?



@ pocas: fijn dat je je weer beter voelt en de hulp van je moeder!



@KittB: gefeliciteerd! Wanneer ben je uitgerekend?



@ sporten: ik sporte wel maar door omstandigheden tijdens mw zwangerschap nog maar 1x geweest... ik ga niet meer heftig sporten maar wil het wel bijhouden zeg maar. ik doe fitnis



@Sunny: Wauw heftig! Gefeliciteerd! Ik wou graag een tweeling hihihi dan is het nu toch een 1 eiige tweeling toch? Fijn dat er een dikke tussenschot zit.



@ Hier: Vandaag intake gehad en vroege echo...... En dit keer konden we een kloppend hartje zien alleen zag ik 3 zwarte rondjes zeg maar... 1 daarvan was de dooierzak... de ander was een cyste.... en laatste...dat was bloed... ik heb net zoals pocas eerst iets helder rood bloedverlies gehad gisteravond en sinds vandaag bruin verlies zeg maar oud bloed... kon ze goed terug zien... ikk heb gisteren te zwaar getild met me werk... moet het nu dus rustig aan doen en aangepast werk krijgen... maar het mooiste was een kloppend hartje... schatting is 5,5 week zwanger
Alle reacties Link kopieren
Hey meiden,

Ook hier vandaag ons kindje mogen zien! Met een sterk en krachtig kloppend hartje! Tijdelijk een paar dagen terug gezet omdat ze moeite met rekenen hebben vanwege de miskraam.

Vandaag 7 weken en UD is 10 augustus





Veel liefs!
Diervriendelijk vlees bestaat niet
Ik heb de bussen van Moeders voor Moeders binnen; maar ik ben nog een beetje afgeschrikt door alle 'het stinkt echt' verhalen.... Valt het niet een beetje mee?
Alle reacties Link kopieren
Ik moet de flessen ook voor ons appartement zetten, niks aan te doen..doe er wel die speciale zakken omheen en een briefje op dat ze worden opgehaald, dus niet aan moet komen.

Ik vindt het per dag wisselen of het stinkt, maar soms moet ik wel echt even rustig afemhalen om niet misselijk te worden...
Aaaaah, laatste dagje werken, dan 2 weken vakantie.

Lekker luieren denk ik dan

Misselijk ben ik niet echt meer, maar eten is soms nog moeilijk.

Heel vreemd, ene moment echt geen zin in eten, andere moment dan plots keiveel honger dat ik moet eten zo snel als kan...

Ben ook beetje opgestopt, wat vervelend is, wan dat zorgt voor scherpe pijnscheuten op den duur in de darmen

Verder ook heel moe (dringend energie nodig, huis is echt een stal aan het worden pft), rugpijn begint ook wat te komen, maar denk dat dit door de darmen komt...

Oja, ik heb het ook vaak precies heel koud, terwijl mijn lichaam dan soms gloeit, zo koortsig gevoel (maar geen koorts)



Hoe zit het bij jullie met de kwaaltjes?
Alle reacties Link kopieren
Rieta kwaaltjes vergelijkbaar. Maar sinds gisteren ook ruim 2 weken vrij!!! En ooo wat ga ik heerlijk veel slapen hahaha. Dat warm koud herken ik dan weer niet. Voor mn darmen werkt t wel overtuigend om meer te drinken.
Alle reacties Link kopieren
Kwaaltjes; nog steeds heel misselijk inclusief overgeven. Soms ook de hele dag geen trek en dan ineens wel, maar die trek is weg voor ik eten voor mijn neus heb helaas. Nog steeds duizelig maar goed opgelet en steeds optie gaan zitten/liggen en niet meer flauwgevallen.

Ik neem nu 3x per dag emesafene, maar heb nog niet echt het idee dat het helpt. Ik heb een recept voor 10 dagen dus als ik daar binnen geen verschil merk ga ik opnieuw naar de ha. En die vermoeidheid... Man ik zou een gat in de dag kunnen slapen.



Vandaag nog werken en dan 3 dagen vrij, maar die zijn helaas nog al vol met kerst dingen dus ik heb geen idee of ik ook nog echt tot rust ga komen.
Alle reacties Link kopieren
sunny wat fantastisch!!! Even bijkomen, dat snap ik, maar wat een mooi nieuws!



En rustig aan doen lola. Laat het zware til werk maar aan anderen over. Je lichaam geeft een duidelijk signaal af lijkt het wel.



Vind het wel heftig interimnick dat je zo misselijk bent. Belemmert je in alles. Hier is het soms een vlaag maar heb nog niet overgegeven en ook niet echt bijna.



Gisteren 3 vriendinnen verteld. Samen kerst gevierd. Ze hadden het al een beetje in de gaten, kennen me door en door, maar waren door het dolle heen toen ik het eindelijk vertelde. Zo ontzettend leuk! Kan ook niet wachten om het met kerst aan onze ouders te vertellen! Daarna wachten we weer een tijdje met de rest.



Helaas geen vrij hier. Met kerst werken en kerst vieren dus ben wel gesloopt gok ik. Ik zal helaas uit mijn team moeten zodra ik het vertel ivm het risico wat ik loop. Dat vind ik jammer qua werkzaamheden maar

uiteraard ook fijn dat het kan.
Alle reacties Link kopieren
@ Mindy: Wat voor werk doe je dan?



@ Interimnick: Vervelend joh dat je nog steeds zo heftig misselijk bent! werken gember tabletten niet?



@ Kwaaltjes: ik ben misselijk als ik niet op tijd eet... vooral de ochtend hihih en erg koud, last van onderrug ( niet echt pijn gewoon aanwezig zeg maar) en obstipatie ( eet nu gedroogde pruimen) en ontzettend moe,



Hier geen vakantie moet gewoon werken helaas... in de zorg is er geen moment rust rondom de feestdagen

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven