Zelfinseminatie
maandag 1 juli 2019 om 13:31
24 pogingen zelfinseminatie (hulde voor mijn donor), meestal op de dag van of na de positieve ovulatietest, samen met de billingsmethode. 1x zwanger geweest rond poging 13, werd een miskraam. Daarna via 2 xICSI en 3 terugplaatsingen blijvend zwanger geworden. Sommige maanden hadden we 2 /3 donaties per eisprong, maar dat kwam qua afstand vaak niet goed uit.
Als je op de goede tijd insemineert en het sperma is goed op temperatuur gebleven en vlot na klaarkomen geinsemineerd (voorkeur voor als ontvanger en donor in het zelfde huis zijn, dat is echt makkelijker!) dan is het net zo betrouwbaar als onbeschermde sex. Alleen wel een stuk minder leuk.
spuitjes van 10 ml bij de apotheek, niet te groot/niet te klein bakje erbij en hoppa!
maandag 1 juli 2019 om 13:52
Zo maken wij samen mooi een goed gemiddelde elfjeMiss-elfje schreef: ↑01-07-2019 13:38In een keer zwanger. Drie keer geprobeerd die keer. Bijgehouden via app, geen ovulatietesten. Dmv een klein spuitje wat ik gekocht had bij apotheek.
Het zegt echt helemaal niks voor een ander.
maandag 1 juli 2019 om 14:05
Ze werkten met ovulatietesten en insemineerden op de dag van de positieve test, of 1 dag later, afhankelijk van de planning van henzelf en de donor. Volgens mij zwanger in ronde 2 en dat werd een miskraam en toen zwanger in ronde 20? Dat was met ovulatie-inductie inmiddels. En de andere dame zwanger in ronde 6 of zoiets.
Volgens mij hebben gewoon een bakje en een injectiespuit gebruikt. Altijd met donor en ontvanger in zelfde huis.
Volgens mij hebben gewoon een bakje en een injectiespuit gebruikt. Altijd met donor en ontvanger in zelfde huis.