Zwanger worden met IVF of ICSI (deel 2)

18-07-2016 15:54 3003 berichten
De stand van zaken:

fasedameswachten op startDazzle_, Wensel30, pianokruk, miillaa, gelukspoppetje, dragonlady76, smurf112, Bellie27, Angel88 (bezig met IUI6)prikken&slikkenabusuwachten op cryo-tpChevrolet (jan), flipje2 (feb/mrt), baggal, freexx, Vivacissimoin de wachtwekendeni308 (21 dec), boulu (23 dec), Skylark01 (24 dec)



Dit is een topic voor vrouwen bij wie het zwanger worden helaas niet vanzelf gaat, en die bezig zijn met een IVF of ICSI traject.



Misschien hebben jullie eerder al meegeschreven in de bekende zwanger worden topics, waar gezellig gebabbeld wordt over klussen, temperaturen en ovulatie testen. Als je eenmaal in een specialistisch medisch traject komt wordt alles toch een beetje anders. In dit topic vinden we lotgenoten. Zo kunnen we onze gevoelens delen, elkaar steunen, onze frustratie uiten en hopelijk uiteindelijk onze zwangerschappen vieren.



Handige links:

- Informatie over IVF/ICSI: Brochure VUmc

- Uitgerekende datum na IUI/IVF/ICSI berekenen: Zwangerschapsduur en uitgerekende datum

- Website Freya: www.freya.nl

- Moeders voor moeders: www.moedersvoormoeders.nl

- Blogs: van alto en flipje



Bezig met behandelingen:

naam

(leeftijd)wens

sindsvruchtbaarheidafsprakenlocatieflipje2

(28/41) blog2014<1 miljoen/ml zaadcellen

ICSI1: 2x miskraam (18w, 12w)nog 4 cryo's overVUmcDazzle_

(33/35)2013Geen oorzaak gevonden

2015: 6x IUI , 2016: IVF1 : 4 cryo's, niet zwanger2017 IVF2baggal

(33)slecht zaad

ICSI1 misluktICSI2: 2x vmk

3 cryo's overBoston

Place (UK)gelukspoppetje2014♂ slechte zwemmers

jun '16 IVF1 niet zwangerverder met PGDgroentje40

(40/43)2014geen oorzaak gevonden

jan '16 IVF1, jun '16 ICSI2voorlopig einde trajectRadboudabusu

(39)schildklierprobleem, alleenstaand

9x IUI gehadbezig met IVF1MCKChevrolet

(--/--)2013geen bekende oorzaak

2x miskraam, 6x IUI gehadeind aug '16 start IVF1

4 cryo's overpianokruk

(42)2013alleenstaand

IVF1&2: niet zwanger, ICSI3: geen bevruchtingenwachten op start ICSI4MCKWensel30

(30)2015♂ slechte zaadkwaliteit

1x IUI misluktICSI1 sept '16Skylark012015Verminderde eivoorraadBezig met IVF1Canadafreexx

(27/29)verminderde zaadkwaliteit en translocatieIVF2, 3 cryo'sAngel88Nu nog bezig met IUI, daarna IVFdragonlady76lichte endometriose,

eileiders niet doorgankelijkokt '16 IVF1, geen cryo'sVivacissimo

(37)2011slecht zaad/endometriosenov '16 ICSI1

x cryo's over?ZimaICSI1: verse tp mislukt, cryo's niet goed ontdooid

ICSI2: afgebroken (te weinig follikels)2017 start ICSI2miillaapoging 1 afgebroken wegens allergische reactieboulu201411x OI gehad en 3x IUI

♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSnov '16 start IVF1deni308nov '16 start IVF1smurf1122016♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSdec '16 intake gynBellie2720082016 naar gyn gestapt

slechte zaadkwaliteitnov '16 vooronderzoekWij houden altijd een plekje vrij voor nieuwe meeschrijvers!



ZWANGER!! De zwangeren schrijven hier gezellig verder!



*rosings, 4 aug '17 , alleenstaand: 23x ZI 1 mk, zwanger in IVF2, Nij Geertgen

*tasje76 (39/34), 8 juli '17 , geen oorzaak gevonden, zwanger in IVF2 (geen cryo's)

*alto (28/37), 26 mei '17, blog, verminderde zaadkwaliteit, ICSI1 (5 cryo's), Leuven

*Lux. (27/31), 10 mei '17, slecht zaad, IVF1 (3 cryo's), VUmc

*Soof83 (33/34), mei '17, PCOS, azoöspermie, ICSI1

*Women78 (37/40), 24 feb '17, slecht zaad, IVF2

*Sophiever, 15 feb '17

*Luina (35/40), 10 feb '17, onbekende oorzaak, aug '15 mk (spontaan zwanger), 6x IUI; zwanger in IVF1

*VeeBee17, 30 jan '17, zoon en dochter (tweeling), IVF2, UK

*someone86 (29), 26 dec '16, zeer slecht zaad, ICSI4,

*Fightster (30/30), 11 dec '16, slecht zaad, PCOS, IVF2



Bevallen

itsi_us (IVF1), Duufje (ICSI2), Noortje81 (ICSI1), lilly1980, Sunflower07 (IVF1), Blauwoogje1980 (IVF1), zwangerwordenvanaf2014 (ICSI1), Tulpenbol_boterbloempje (spontaan), Lisette_ (spontaan), Budhababe (spontaan), _sun (ICSI3), Ann-81 (ICSI1).





Je kunt de tabel zelf aanpassen:

Login: zwangerwordenTO; v1v4f0rum

♂ = Alt+11; ♀ = Alt+12
Gelukkig Deni, dan ben ik niet de enige mafklapper die dat vindt



Je hebt gelijk Flipje, ik ben een compulsieve vroegtester. Vind ik fijn. Als het dan wit blijft dan ben ik minder teleurgesteld als er bloed komt.



Het streepje staat er vandaag weer! En een miniscuul beetje donkerder
Alle reacties Link kopieren
quote:rosings schreef op 23 november 2016 @ 09:06:

Gelukkig Deni, dan ben ik niet de enige mafklapper die dat vindt



Je hebt gelijk Flipje, ik ben een compulsieve vroegtester. Vind ik fijn. Als het dan wit blijft dan ben ik minder teleurgesteld als er bloed komt.



Het streepje staat er vandaag weer! En een miniscuul beetje donkerder Heel goed nieuws rosings!!!!
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
@deni dat zijn prachtige aantallen. Bij ons zeggen ze dat ze altijd proberen om 7-10 follikels te krijgen, dus 9 is heel mooi! Goed bezig daar.

Heel weinig follikels is natuurlijk sowieso minder kans, maar bij te hoge aantallen gaat de kwaliteit vaak weer achteruit en vallen er vaak ook veel af, vandaar die optimale range van 7-10.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Den mooi aantal hoor..

Baggal al een deel goed nieuws binnen.. fijn dat dr A even een reactie gaf. Ben benieuwd wat hij er nog meer van zegt

Rosings jij gaat goed meid.. vanaf nu allemaal pos berichten aub.

Boule succes vandaag..

In Nijmegen moet er na stimuleren ook een rustmaand tussen zitten...

Baggal ja ik zit echt op mijn wolkje.. in de avond doen mijn booobs pijn vooral aan de ene kant waar ik een cyste heb zitten. Maar ja hoor erbij... overdag ook al een darmbuikje en ik omarm het allemaal.. in de ochtend wat misselijk maar ik kan wel eten.. een uur na de warme maaltijd krijg ik weer honger.. ook krijg ik last van mijn buik als ik mijn warm eten op heb.. laat maar lekker gaan..

Rosings ik heb dat ook hoor bij elk dingetje nu denken onee ..
Alle reacties Link kopieren
Ohh goed te horen, echt nog een leek op dit gebied.. ik hoop dat ze allemaal nog goed doorgroeien de komende dagen ..



@tasje.. geniet op je wolkje !
Call it magic, Call it true, I call it magic, When i'm with you !
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden!



Ik reageer vanavond op jullie, maar wil even wat vragen .

Vanmorgen had ik dus de eerste follikelmeting (stimulatiedag 8, 150 eenheden Gonal F) en eigenlijk was er nog niet veel boeiends te zien. Baarmoederslijmvlies was 6mm dus ook nog niet heel dik en het grootste follikel was 8mm, de rest nog kleiner. Nu hoor ik vanmiddag of ik moet ophogen.

Eerlijk gezegd baal ik er best wel van en ik vraag me af of dit nog goed kan komen?! Zullen ze nog gaan groeien allemaal?

Had zo gehoopt dat het wat sneller ging, ook ivm die week vakantie. Heel gek: de vorige keer met IUI spoot ik 75 eenheden en op cd 11 had ik 8 grote (13-17mm) follikels!! Echt geen peil op te trekken bij mij dus.

Maar ben benieuwd naar jullie ervaringen en of het erg is dat er nu nog niks te zien is!
Alle reacties Link kopieren
Boulu, zolang er nog niets flink gegroeid (alles kleiner dan 10 mm) is kan het inderdaad nog wel helpen om de dosis op te hogen. Laten we hopen dat dat dan werkt! En 6 mm is al genoeg voor je bms, en dat zal waarschijnlijk nog wel iets dikker worden de komende dagen.

Maar ik snap absoluut dat je hier van baalt! Wat irritant zeg, dat er zoveel verschil in zit tussen de ene of de andere keer. Gebruikte je toen ook Gonal-F of een ander middel?
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Boulu, bedoel je met stimulatiedag, cyclusdag? want dan is dag 8 nog erg vroeg. en hebben ze nog genoeg tijd om te groeien. En bms is prima hoor, dit groeit ook nog door.
Gefeliciteerd rosings.



Bij 'ons' ook standaard een wachtmaand na ivf. Maar ik heb er nu dus 2 omdat mijn evaluatiegesprek zo laat is en ik waarschijnlijk in de kerstvakantie uitkom voor tp en dan het ziekenhuis dicht is.
Bij Geertgen geen standaard wachtmaand na IVF. Mijn terugplaatsing van de Cryo was de eerstvolgende cyclys.
Alle reacties Link kopieren
Boulu, bij mij dachten ze tot een paar dgn voor punctie drie grotere te zien. Met punctie uiteindelijk totaal 14 rijpe eicellen geoogst dus het kan in een paar dagen nog lekker verder groeien! Hoe moeilijk ook; laat het maar gebeuren en met de volgende meting weer kijken!



Bij ons zkh ook nooit een wachtmaand gehad na stimuleren en wel erg blij mee want dat was de maand net als bij Rosings dat het toch raak was! Wat verschilt het toch per zkh allemaal hé. Vond dat zo verwarrend...
Alle reacties Link kopieren
Hoi lieve dames,

Ik loop erg achter met reageren op iedereen... ik ga mijn best doen.



@ baggal, lief dat je te doen had met mij. Ik had het ook even te doen met mezelf :P Het gaat al wat beter. Zit in iui 6, maar met mijn hoofd al bij ivf. Soms overheerst angst en onzekerheid en dan is het moeilijk om positief te blijven. Fijn dat het bij je vriendin L is gelukt uiteindelijk met ivf. Geeft mij ook weer hoop. En fijn dat je mij daaraan soms herinnert . Is ze al bevallen? (Herinner me het even niet meer). Wel fijn dat bloedresultaten bij jou tot dusver goed zijn. Andere resultaten zullen ook goed zijn, ben ervan overtuigd. Ook fijn dat je een goed gesprek hebt gehad met dr. A.



@ wensel, jammer van het wachten, maar jan is snel (dec maand gaat wel snel altijd).



@ dazzle, hoe is het op het wachtbankje? Wanneer is je nod?

Hoop zo dat jet raak is! Voor 2017 nog. Anders loopt misschien ivf 2 heel anders (ander ZH) en ben je direct zwanger!



@ boulu jij bent ook al lange tijd bezig. Helemaal in de mmm omdat er eerst geen oorzaak was gevonden bij je man. Wel heel naar, een jaar lang hormonen en teleurstellingen terwijl het niet goed zat. Zijn ze bij iui daar achter gekomen? Er zit eindelijk schot in de zaak. 8cd is nog idd niet heel lang. Kan zo binnen 3 dagen heel anders uitzien,



@ groentje hoe gaat het met Jip en janneke? Hoop dat je snel positieve test hebt! Ik loop idd in Radboud en wil 1 behandeling in nl doen en 2e in dd. Hoop ook dat het niet nodig is. Toen we net begonnen waren met onze kinderwens, kochten we een huis. Ik dacht dat ik in dit huis minimaal 1 of liefst 2 kinderen zou krijgen. Ondertussen wonen wij al 2,5 jaar en zitten wij te denken om over 2 jaar naar een groter huis te verhuizen/ ander stad ivm werk van man en ik studeer binnenkort af en kunnen we meer betalen. Maar als er geen kind komt, hoef ik geen groter huis. Heb al moeite om huidige woning 'leeg' te zien.
Alle reacties Link kopieren
Rosings: wat fijn! De HCG levels gaan omhoog



Boulu: er kan nog zoveel veranderen - don't worry! Geen reden tot wanhoop.



Angel: vriendin L. is 4 maanden geleden bevallen van een meisje. We gaan met kerst naar Nederland, zal haar dan ook wel zien..!



Ben ook blij dat Dr A. gereageerd heeft. Dat houdt de kou uit de lucht...

Ook blij dat er niets uit het bloedonderzoek gekomen is. Deel II begin December. Ben benieuwd. Hopelijk kan de 4BB cryo terug geplaatst worden in Januari. Verder ben ik ontzettend moe... pfff!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@ angel; waar zit jij nu in iui 6? Ook binnenkort op wachtbankje? Hopelijk is ivf niet nodig. Volgens mij bestaat dit hele traject uit onzekerheid en angst. Ook ik voel me niet anders.



Op 5 dec bloedprikken. Op wachtbankje gaat goed. Alleen duurt nog zoooo lang ;) voel me ontzettend moe in 1e wachtweek! Heb nog niet eerder gehad.
Alle reacties Link kopieren
@dazzle, hoop dat het een goed teken is! Ik ben pas begonnen met prikken.
Alle reacties Link kopieren
@Abusu: Pff jij hebt heeeeel veel geduld moeten hebben, verschrikkelijk eigenlijk. Hoop dat het je nu eindelijk wat gaat opbrengen en het gewoon soepel verloopt!!



@Baggal: Fijn, die reactie van Dr. A.! Nu mag hij de fout niet nog een keer maken ;). Je had natuurlijk al verwacht dat de bloedresultaten goed zouden zijn, maar toch goed om te weten. Wat houdt een 4BB kwaliteit precies in?



@Rosings: Super dat je testen oplopen, dat lijkt me best een geruststelling. Al is het inderdaad wachtbank nummer 2 geloof ik. Denk ook echt dat ik helemaal gek zal worden soms van alles wat ik voel of niet ;).



@Deni: Lijkt me een mooi aantal!! Die van jou zitten in ieder geval in de race, ben benieuwd, wanneer moet je terug? En heb inderdaad ook begrepen dat soms kwaliteit beter is dan kwantiteit.



@Zima: Heb jij ook al een eerste follikelmeting een dezer dagen??



@Tasje: Wat fijn dat je op die mooie wolk zit, hoop dat je kunt blijven genieten en er geen gekke dingen gebeuren!!



@Angel: Kan me je gevoel heel goed voorstellen hoor, ik vind het traject ook heel heftig en ben soms ook wat negatief. Het is ook gewoon echt verdrietig, dat mag er ook zijn. Als we maar hoop houden want grote kans dat het gaat lukken! Herkenbaar wat betreft jullie huis. Wij verhuizen ook nog maar niet... Nu heb ik alles in de buurt hier: vrienden, sport, werk enz, en weet niet of we in deze stad willen blijven wonen met kinderen.



@Dazzle: Wat spannend, hopelijk een mooi Sinterklaas cadeau, heb je wel eindelijk verdiend! Hopelijk is de vermoeidheid een goed teken.

Ik bedoelde trouwens stimulatiedag 8 en cyclusdag 8, ik ben begonnen met spuiten op cd 1.



Dankjewel voor jullie reacties op mijn vraag! Ik denk ook nog niet het ergste maar baal er wel van, had toch meer gehoopt/verwacht. Ik zit ook nog steeds een beetje met die vakantie in m'n maag die ik heb aangevraagd. Als het allemaal vertraging oploopt, heb ik kans dat ik de 2e wachtweek thuis zit en daar zit ik echt niet op te wachten. Maar ik heb er geen controle over hoe graag ik ook zou willen ;).

Ze hebben vanmiddag teruggebeld en ik moet toch doorgaan met 150 eenheden, omdat ik bij die vorige IUI toen wel reageerde (was ook met Gonal F). Bij mij kan het soms ook ineens heel hard gaan en ik denk dat ze overstimulatie willen voorkomen (heel fijn ook!!). Als ik die vakantie loslaat, vind ik het helemaal niet erg als het langer duurt en hoop ik gewoon op goede kwaliteit. Maar hoop toch wel dat er zaterdag meer te zien is zeg...

Wat ze nog wel op de echo zagen: ik heb vocht in mijn baarmoeder. Ze zei dat het niet erg was, als het met de terugplaatsing maar weer weg is. Heeft iemand dat ook eens gehad? Hoop dan inderdaad wel dat het weg trekt. Pff, ik heb altijd zulke vreemde dingen!
Alle reacties Link kopieren
@ boulu, hoop dat zaterdag meer te zien is. Wat betreft vocht.. bij ons is alles prefect maar tijdens iui heb ik een keer een poliep gehad en laatst zag ze iets in de baarmoederspier, dus niet in wand/baarmoederslijmvlied... wat ik wil zeggen is dat bij ons ook veel meer meer 'ontdekt' wordt omdat wij onder controle staan. Bij 'gewone' paren kunnen ze dit allemaal niet zien, omdat er geen echo's worden gemaakt. Het hoeft dus niets te betekenen en is het gewoon toevallsbevinding. Hoop dat het met de puctie en tp weg is zodat jij ook geruster bent.
Alle reacties Link kopieren
Boulu: embryos krijgen een "grading" mbt kwaliteit. Dit wordt in het lab vastgesteld. Een 5AA embryo is bijvoorbeeld super goed, van een 2CC is het bijna onmogelijk zwanger te worden.

Kwaliteit wordt ook vastgesteld bij de vraag of embryos kunnen worden ingevroren. Alleen embryos van goede kwaliteit komen daar voor in aanmerking.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@tasje76...Zou best kunnen inderdaad dat ze je wilde behoeden...ook omdat ze zo verbaasd was...Ook wel heel fijn dat je collega's je zo hebben kunnen steunen in de hele periode...is belangrijk hè?!



@smurf112...Welkom bij de club...wat bizar zeg dat je voor een kindje wil gaan en dan te horen krijgt dat je zelf pcos hebt en je vriend misschien geopereerd moet worden aan zijn delicate zaakje...gelukkig hoefde dat niet maar was vast wel even slikken allemaal...Vorig jaar 8 december hadden wij de eerste informatiebijeenkomst...nu bijna een jaar later zitten er voor mij al bijna 3 pogingen op...en 1 escape IUI...hopelijk mag ik binnenkort positief testen...anders is voor mij de mmm voorbij...



@rosings...Wat geweldig dat je al 2x (of was het nou 3x) een streepje hebt gezien...van mij voorzichtig gefeliciteerd meis!!!



@Baggal...Ik hoop het ook lieve Baggal...Ik vind het gewoon belangrijk om met elkaar mee te leven...je wilt tenslotte ook graag dat anderen jouw "gezeur" soms aanhoren...vind ik niet meer dan normaal dat je je dan ook interesseert voor de anderen! Update over cryo's onderaan de lap tekst...hahaha...Fijn dat je toch je hart hebt kunnen luchten bij Dr A. goed dat je dat kan en durft hoor! Trouwens quote: "Ik ben een zeur als dingen niet netjes verlopen, maar ook vrij vergevingsgezind als ik dan een geste krijg." Herken ik mezelf zo in...hahaha...Je hebt trouwens heerlijk droge humor hoor....achternaam / voornaam...Fijn trouwens dat de eerste testresultaten positief zijn...op naar de volgende! Let je een beetje op jezelf...niet te veel hooi op je vork nemen?!



@abusu...Tuurlijk ff vragen hoe het gaat is het minste dat we kunnen doen toch...Ik hoop voor je dat je over een paar weekjes gewoon kan beginnen met de ICSI en dat je niet weer hoeft uit te stellen...Ik herinner me nog dat je lekker op vakantie ging in de hoop dat je daarna weer door kon...en dan de teleurstelling daarna...Hopelijk nu niet weer!



@skylark01...Fijn om ook weer wat van jou te vernemen ook al zit je nu in een "nog niet zo spannende periode"...Hoop ook dat je lekker chill kunt blijven en dat het spuiten je goed af zal gaan straks...ik weet nog heel goed dat ik dat voor de eerste x moest doen...ik had echt de tranen in mijn ogen staan...en zag er als een berg tegenop...toen ik het eindelijk had gedaan viel het me eigenlijk best wel mee...hahaha...muts hè?!



@wensel30...Tuurlijk vraag ik ff naar je...weet nog dat we vorige x samen op bankje zaten...dat was wel fijn...alleen jammer voor ons allebei dat we niet met een zwangerschap van het bankje af konden...maar hoop doet leven...Goed ook dat je het even rustig aan doet hoor! Straks naar Dusseldorf dus...hoop dat dat je brengt wat je zooooo verlangt...Leuk trouwens hè die wisselende emoties...bleh...hahaha...lees maar lekker mee hoor! Wie weet tot later!



@boulu...Ik mag 2 december testen...lukt redelijk hoor de tijd door komen...maar ook bij mij wisselen de emoties elkaar elke x wel wat af hoor...maar tot nu toe heb ik op de 1 of andere bijzondere manier wel positieve hoop...Moet wel zeggen dat ik daar ook bewust voor kies hoor...liever nu hier nog van kunnen genieten dan er nu al van uit gaan dat het niet gaat lukken...Goed dat jij morgen de eerste folikelmeting al weer hebt...en begrijpelijk als ik lees hoe het voorgaande keren ging dat je wat onrustig bent over de afspraak...Als die vriendin die meeleest inderdaad zwanger blijkt te zijn dan bij deze ook van harte gefeliciteerd!!! En inderdaad hopelijk mag jij haar snel volgen! Er kan nog zoveel veranderen in een paar dagen...ik weet nog dat ik ook een keer had dat ik dacht dat het allemaal voor niets was geweest...paar daagjes later bleek dat toch niet zo...gelukkig...Help het je hopen in ieder geval dat er genoeg gaat doorgroeien! Op naar zaterdag begrijp ik! Spannend...



@deni308...Fijn voor jou dat er samen zo'n 9 follikels aan het groeien zijn zeg! Hoop dat je vrijdag te weten krijgt wanneer de punctie zal plaats vinden...maar misschien moet je nog iets langer wachten...ben benieuwd hoor! Voor nu suc7 nog even!



@chevrolet...Irritant hé dat je zo lang moest wachten op je evaluatiegeprek en nu dus niet "mag"/"kan"...suc7 met wachten hoor! En neem het er maar even van dan zou ik zeggen!



@Angel88...Ook erg bedankt voor je medeleven weer hoor! Ik verwijs je even naar hieronder voor mijn update over Jip & Janneke...Ik snap wel dat zo'n huis waarbij je de grote droom had om daar op korte termijn een gezin te mogen hebben heel leeg kan voelen als dat al 2,5 jaar niet het geval is...ik help je hopen dat dat toch nog gaat veranderen meid!



@Dazzle...Wij gaan deze keer redelijk gelijk op met het wachten hé...hoop dat je de rust wat kan blijven houden tijdens het wachten! Hoop dat de vermoeidheid de juiste oorzaak heeft...





Mijn update...gisteren een brief binnengekregen...weer geen cryo's...dat geeft toch weer ff een knauw...en eerlijk gezegd heb ik ook wat ongi tekenen...dus blijf hoop houden totdat het tegendeel bewezen wordt...maar is wel lastiger aan het worden nu...
Alle reacties Link kopieren
@tasje76...Zou best kunnen inderdaad dat ze je wilde behoeden...ook omdat ze zo verbaasd was...Ook wel heel fijn dat je collega's je zo hebben kunnen steunen in de hele periode...is belangrijk hè?!



@smurf112...Welkom bij de club...wat bizar zeg dat je voor een kindje wil gaan en dan te horen krijgt dat je zelf pcos hebt en je vriend misschien geopereerd moet worden aan zijn delicate zaakje...gelukkig hoefde dat niet maar was vast wel even slikken allemaal...Vorig jaar 8 december hadden wij de eerste informatiebijeenkomst...nu bijna een jaar later zitten er voor mij al bijna 3 pogingen op...en 1 escape IUI...hopelijk mag ik binnenkort positief testen...anders is voor mij de mmm voorbij...



@rosings...Wat geweldig dat je al 2x (of was het nou 3x) een streepje hebt gezien...van mij voorzichtig gefeliciteerd meis!!!



@Baggal...Ik hoop het ook lieve Baggal...Ik vind het gewoon belangrijk om met elkaar mee te leven...je wilt tenslotte ook graag dat anderen jouw "gezeur" soms aanhoren...vind ik niet meer dan normaal dat je je dan ook interesseert voor de anderen! Update over cryo's onderaan de lap tekst...hahaha...Fijn dat je toch je hart hebt kunnen luchten bij Dr A. goed dat je dat kan en durft hoor! Trouwens quote: "Ik ben een zeur als dingen niet netjes verlopen, maar ook vrij vergevingsgezind als ik dan een geste krijg." Herken ik mezelf zo in...hahaha...Je hebt trouwens heerlijk droge humor hoor....achternaam / voornaam...Fijn trouwens dat de eerste testresultaten positief zijn...op naar de volgende! Let je een beetje op jezelf...niet te veel hooi op je vork nemen?!



@abusu...Tuurlijk ff vragen hoe het gaat is het minste dat we kunnen doen toch...Ik hoop voor je dat je over een paar weekjes gewoon kan beginnen met de ICSI en dat je niet weer hoeft uit te stellen...Ik herinner me nog dat je lekker op vakantie ging in de hoop dat je daarna weer door kon...en dan de teleurstelling daarna...Hopelijk nu niet weer!



@skylark01...Fijn om ook weer wat van jou te vernemen ook al zit je nu in een "nog niet zo spannende periode"...Hoop ook dat je lekker chill kunt blijven en dat het spuiten je goed af zal gaan straks...ik weet nog heel goed dat ik dat voor de eerste x moest doen...ik had echt de tranen in mijn ogen staan...en zag er als een berg tegenop...toen ik het eindelijk had gedaan viel het me eigenlijk best wel mee...hahaha...muts hè?!



@wensel30...Tuurlijk vraag ik ff naar je...weet nog dat we vorige x samen op bankje zaten...dat was wel fijn...alleen jammer voor ons allebei dat we niet met een zwangerschap van het bankje af konden...maar hoop doet leven...Goed ook dat je het even rustig aan doet hoor! Straks naar Dusseldorf dus...hoop dat dat je brengt wat je zooooo verlangt...Leuk trouwens hè die wisselende emoties...bleh...hahaha...lees maar lekker mee hoor! Wie weet tot later!



@boulu...Ik mag 2 december testen...lukt redelijk hoor de tijd door komen...maar ook bij mij wisselen de emoties elkaar elke x wel wat af hoor...maar tot nu toe heb ik op de 1 of andere bijzondere manier wel positieve hoop...Moet wel zeggen dat ik daar ook bewust voor kies hoor...liever nu hier nog van kunnen genieten dan er nu al van uit gaan dat het niet gaat lukken...Goed dat jij morgen de eerste folikelmeting al weer hebt...en begrijpelijk als ik lees hoe het voorgaande keren ging dat je wat onrustig bent over de afspraak...Als die vriendin die meeleest inderdaad zwanger blijkt te zijn dan bij deze ook van harte gefeliciteerd!!! En inderdaad hopelijk mag jij haar snel volgen! Er kan nog zoveel veranderen in een paar dagen...ik weet nog dat ik ook een keer had dat ik dacht dat het allemaal voor niets was geweest...paar daagjes later bleek dat toch niet zo...gelukkig...Help het je hopen in ieder geval dat er genoeg gaat doorgroeien! Op naar zaterdag begrijp ik! Spannend...



@deni308...Fijn voor jou dat er samen zo'n 9 follikels aan het groeien zijn zeg! Hoop dat je vrijdag te weten krijgt wanneer de punctie zal plaats vinden...maar misschien moet je nog iets langer wachten...ben benieuwd hoor! Voor nu suc7 nog even!



@chevrolet...Irritant hé dat je zo lang moest wachten op je evaluatiegeprek en nu dus niet "mag"/"kan"...suc7 met wachten hoor! En neem het er maar even van dan zou ik zeggen!



@Angel88...Ook erg bedankt voor je medeleven weer hoor! Ik verwijs je even naar hieronder voor mijn update over Jip & Janneke...Ik snap wel dat zo'n huis waarbij je de grote droom had om daar op korte termijn een gezin te mogen hebben heel leeg kan voelen als dat al 2,5 jaar niet het geval is...ik help je hopen dat dat toch nog gaat veranderen meid!



@Dazzle...Wij gaan deze keer redelijk gelijk op met het wachten hé...hoop dat je de rust wat kan blijven houden tijdens het wachten! Hoop dat de vermoeidheid de juiste oorzaak heeft...





Mijn update...gisteren een brief binnengekregen...weer geen cryo's...dat geeft toch weer ff een knauw...en eerlijk gezegd heb ik ook wat ongi tekenen...dus blijf hoop houden totdat het tegendeel bewezen wordt...maar is wel lastiger aan het worden nu...
Alle reacties Link kopieren
Groentje: even heel snel want ik ben nog op kantoor - wilde even zeggen dat ik je een ontzettende lieverd vind.

Ik hoop dat het tegen alle verwachtingen in toch raak mag zijn bij jullie. En wat jammer dat jullie geen cryos hebben. Dat had de druk van de ketel gehaald omdat dit echt zo'n alles of niets poging is! Denk aan je!!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Ach groentje... ik duim met je mee. Probeer goede moed te houden Ik kan me voorstellen dat dit een zenuwslopende tijd is, omdat het ook je 3e poging is. Voor wat het waard is: toen ik zwanger raakte dacht ik ook dat ik ongesteld zou worden dus...



Rossing: wat een supertof nieuws. Blij voor je!

Bagal: fijn dat de kou uit de lucht is met dr. A. Dit soort dingen kosten ook energie waar je niet op zit te wachten



Boulu vervelend dat je geen planning mee kan krijgen met puncties en verloop etc. Dat vind ik als Planner misschien nog wel het naarst. Hoop dat je vakantie door kan gaan en je lekker kunt ontspannen.
Dazzle: hier tellen we ook naar 5 december af Ik hoop dat jet allermooiste sinterklaascadeautje mag krijgen!



Deni: ik probeer - ondanks dat ik me echt goed inlees over mogelijkheden - toch een 'ivf' groentjr te blijven en niet teveel zelf te 'diagnostiseren' als ik hoor hoeveel mm mijn folikels zijn of baarmoederslijmvlies. Simpeleeg omdat ik de kennis niet heb om de juiste conlusies te trekken. Zo ben ik nu blij met de post van Flipje over het gemiddels aantal folikels, ik heb bij mijn eerste poging al eens flink lopen snikken tijdens de echo, omdat ze maar 8 folikels zagen. Beetje opgefokt door allerlei successtories op fora, maar het helpt niet om daar je eigen, u ieke traject tegen aan te houden.



Angel ik hoop dat je moed houdt tijdens deze iui poging. Probeer pas als de tijd daar is verder te denken in de wat-als scenario's. Ik blijf the only fear we have to fear is fear itself nog steeds een treffende uitspraak vinden.



Ik: morgen folikelmeting. Ik ga er vanuit dat ik nog zeker een week door moet spuiten. Vorige keer pas op dag 22 punctie. Al heb ik het geluk dat de decapepthyl deze keer niet mijn menstruatie heeft platgelegd en ik eerder mocht beginnen met stimuleren. Vorige keer is de gonal toen opgeplust. Ik ben nu met een hogere dosis begonnen en houd er rekening mee dat ze weer gaan opplussen. Inmiddels ben ik al lekker jankerig van de hormonen, dus hoop dat ik mezelf na eventuele opplussing nog enigzins in gareel kan houden.
Alle reacties Link kopieren
Groentje ik snap je teleurstelling.. ook ik loet de moed zakken na de brief dat de 3 cryo's niet goed warenonderzoek ik gaf de hoop ook op maar kijk het resultaat... probeer positief te blijven meid ik weet dat het moeilijk is
Wat superjammer dat er geen cryo's zijn groentje, ik duim even dubbel zo hard door dat je lichaam je nu voor de gek houdt met de krampjes!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven