Zwanger worden met IVF of ICSI (deel 2)

18-07-2016 15:54 3003 berichten
De stand van zaken:

fasedameswachten op startDazzle_, Wensel30, pianokruk, miillaa, gelukspoppetje, dragonlady76, smurf112, Bellie27, Angel88 (bezig met IUI6)prikken&slikkenabusuwachten op cryo-tpChevrolet (jan), flipje2 (feb/mrt), baggal, freexx, Vivacissimoin de wachtwekendeni308 (21 dec), boulu (23 dec), Skylark01 (24 dec)



Dit is een topic voor vrouwen bij wie het zwanger worden helaas niet vanzelf gaat, en die bezig zijn met een IVF of ICSI traject.



Misschien hebben jullie eerder al meegeschreven in de bekende zwanger worden topics, waar gezellig gebabbeld wordt over klussen, temperaturen en ovulatie testen. Als je eenmaal in een specialistisch medisch traject komt wordt alles toch een beetje anders. In dit topic vinden we lotgenoten. Zo kunnen we onze gevoelens delen, elkaar steunen, onze frustratie uiten en hopelijk uiteindelijk onze zwangerschappen vieren.



Handige links:

- Informatie over IVF/ICSI: Brochure VUmc

- Uitgerekende datum na IUI/IVF/ICSI berekenen: Zwangerschapsduur en uitgerekende datum

- Website Freya: www.freya.nl

- Moeders voor moeders: www.moedersvoormoeders.nl

- Blogs: van alto en flipje



Bezig met behandelingen:

naam

(leeftijd)wens

sindsvruchtbaarheidafsprakenlocatieflipje2

(28/41) blog2014<1 miljoen/ml zaadcellen

ICSI1: 2x miskraam (18w, 12w)nog 4 cryo's overVUmcDazzle_

(33/35)2013Geen oorzaak gevonden

2015: 6x IUI , 2016: IVF1 : 4 cryo's, niet zwanger2017 IVF2baggal

(33)slecht zaad

ICSI1 misluktICSI2: 2x vmk

3 cryo's overBoston

Place (UK)gelukspoppetje2014♂ slechte zwemmers

jun '16 IVF1 niet zwangerverder met PGDgroentje40

(40/43)2014geen oorzaak gevonden

jan '16 IVF1, jun '16 ICSI2voorlopig einde trajectRadboudabusu

(39)schildklierprobleem, alleenstaand

9x IUI gehadbezig met IVF1MCKChevrolet

(--/--)2013geen bekende oorzaak

2x miskraam, 6x IUI gehadeind aug '16 start IVF1

4 cryo's overpianokruk

(42)2013alleenstaand

IVF1&2: niet zwanger, ICSI3: geen bevruchtingenwachten op start ICSI4MCKWensel30

(30)2015♂ slechte zaadkwaliteit

1x IUI misluktICSI1 sept '16Skylark012015Verminderde eivoorraadBezig met IVF1Canadafreexx

(27/29)verminderde zaadkwaliteit en translocatieIVF2, 3 cryo'sAngel88Nu nog bezig met IUI, daarna IVFdragonlady76lichte endometriose,

eileiders niet doorgankelijkokt '16 IVF1, geen cryo'sVivacissimo

(37)2011slecht zaad/endometriosenov '16 ICSI1

x cryo's over?ZimaICSI1: verse tp mislukt, cryo's niet goed ontdooid

ICSI2: afgebroken (te weinig follikels)2017 start ICSI2miillaapoging 1 afgebroken wegens allergische reactieboulu201411x OI gehad en 3x IUI

♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSnov '16 start IVF1deni308nov '16 start IVF1smurf1122016♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSdec '16 intake gynBellie2720082016 naar gyn gestapt

slechte zaadkwaliteitnov '16 vooronderzoekWij houden altijd een plekje vrij voor nieuwe meeschrijvers!



ZWANGER!! De zwangeren schrijven hier gezellig verder!



*rosings, 4 aug '17 , alleenstaand: 23x ZI 1 mk, zwanger in IVF2, Nij Geertgen

*tasje76 (39/34), 8 juli '17 , geen oorzaak gevonden, zwanger in IVF2 (geen cryo's)

*alto (28/37), 26 mei '17, blog, verminderde zaadkwaliteit, ICSI1 (5 cryo's), Leuven

*Lux. (27/31), 10 mei '17, slecht zaad, IVF1 (3 cryo's), VUmc

*Soof83 (33/34), mei '17, PCOS, azoöspermie, ICSI1

*Women78 (37/40), 24 feb '17, slecht zaad, IVF2

*Sophiever, 15 feb '17

*Luina (35/40), 10 feb '17, onbekende oorzaak, aug '15 mk (spontaan zwanger), 6x IUI; zwanger in IVF1

*VeeBee17, 30 jan '17, zoon en dochter (tweeling), IVF2, UK

*someone86 (29), 26 dec '16, zeer slecht zaad, ICSI4,

*Fightster (30/30), 11 dec '16, slecht zaad, PCOS, IVF2



Bevallen

itsi_us (IVF1), Duufje (ICSI2), Noortje81 (ICSI1), lilly1980, Sunflower07 (IVF1), Blauwoogje1980 (IVF1), zwangerwordenvanaf2014 (ICSI1), Tulpenbol_boterbloempje (spontaan), Lisette_ (spontaan), Budhababe (spontaan), _sun (ICSI3), Ann-81 (ICSI1).





Je kunt de tabel zelf aanpassen:

Login: zwangerwordenTO; v1v4f0rum

♂ = Alt+11; ♀ = Alt+12
Alle reacties Link kopieren
quote:lux. schreef op 10 december 2016 @ 21:38:

[...]





Wat stom en ze hebben dus niet een soort plan waarmee ze zoiets volgende keer kunnen voorkomen?Heel frustrerend inderdaad. Piano: jij bestelt het zaad toch via Denemarken? Normaliter is dat zaad juist getest op motility en kwaliteit, maar het kan ook aan de eitjes liggen of gewoon een combinatie van jouw eitje met dat zaad en dat is gewoon een 'back box'. Dat heb ik mij in ieder geval altijd laten vertellen... Ik zou de volgende ronde wel met een andere zaaddonor doen als ik jou was. Hoe voel je je verder? Knuffel!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Allereerst Flip



Sorry voor de lange radiostilte. Ik merk dat ik het forum even ben ontvlucht na het afbreken van de icsipoging en heb vlak na het stoppen met de hormonen flinke griep gekregen. Dus ook geen illegale vierling, maar netjes ongesteld geworden Op naar 2017. Dat dit ons jaar mag worden!!



De komende dagen lees ik bij en reageer weer, als ik meer energie heb. Alleen van het nieuws van Tasje ben ik vrolijk geworden. Pianokruk en Groentje veel succes en geluk bij het maken van vervolgkeuzes!

Deni en Boulu succes met het wachtbankje. Dappere sms Baggal!
Alle reacties Link kopieren
Dat kan ik mij goed voorstellen Zima: het blijft natuurlijk gewoon een enorme domper wanneer een poging afgebroken wordt. En voor het forum geldt in mijn optiek: je hoeft natuurlijk ook niet altijd mee te schrijven hier: alleen als je daar behoefte aan hebt lijkt me. Verder; beterschap!



Flipje: las vanmiddag jouw blog even door en las ook dat je voor het eerst het niet erg vond om voorlopig te wachten en ik moet zeggen dat ik dat ook wel herken: even niet dat gejaagde van opnieuw een poging in en rust voor jezelf nemen na alles wat er dit jaar is gebeurd is ook belangrijk. Ik voel mij de laatste tijd best moe en volgens mij komt dat niet alleen door het werken op kantoor, maar ook gewoon door al het gebeurde. Ik zou alleen wel heel graag zien dat het jou en Flip-man een keer gegund is om een normale zwangerschap te hebben. Een zorgeloze zwangerschap zal er wel nooit inzitten, daarvoor is er teveel voorgevallen, maar ik hoop van harte dat het jullie uiteindelijk gegeven is om een gezond kind te krijgen. Wat jullie hebben meegemaakt is met geen pen te beschrijven en om twee keer afscheid te moeten nemen na alles dat je al had moeten doorstaan... Pfff! Ik kan niet zeggen ik weet hoe het voelt, want mijn situatie is niet te vergelijken met die van jou, maar ik snap je gevoel wel en ik denk vaak aan je/jullie





Boulu en Deni: Jullie test datum nadert natuurlijk ook en ik hoop op positief nieuws! Ik hou het forum in de gaten!



Rosings: wat jammer dat de relatie van jouw broer geknapt is. Hadden zij kinderen trouwens? Mijn broer heeft overigens ook niet de meest stabiele relatie (en vriendin is 15 December uitgerekend - dus dat wordt nog wat). Hoe gaat het verder met je?



Tasje: wanneer heb jij de volgende echo? Je hebt het misschien wel verteld, maar het is me ontschoten. Hoop dat verder alles goed gaat met je.



Abusu: hoe gaat het met jou?



Sky: enig zicht op de opstapel staande punctie? Duim voor je dat alles goed gaat daar in Canada!



Angel: jij nog nieuws?



Hier ben ik vanmorgen ongesteld geworden - keurig 26 dagen na de vorige menstruatie dus qua cyclus mag ik echt niet klagen. Natuurlijk hebben we geprobeerd de vruchtbare dagen te benutten, maar inmiddels ben ik ook niet meer verbaasd of teleurgesteld als de menstruatie doorbreekt, integendeel.

Ik verwacht met een dag of twee ook de uitslag van de thrombophilia test te krijgen. Hoewel ik er niets van verwacht, merk ik toch dat ik er een heel klein beetje gespannen door ben: van die kleine dingen als mijn mail wat vaker bekijken om te checken of er al een mailtje is. Ik heb in ieder geval al een draft mail met daarin een plan van aanpak zoals ik denk dat het goed is. Natuurlijk sta ik open voor input van de arts, want dat is mijn vak niet. Hou jullie op de hoogte zodra ik iets weet. Nog 9 dagen kantoor en dan gelukkig naar mijn familie en vrienden. Merk wel dat het zwaartepunt van mijn contacten echt in NL ligt. Zal blij zijn als het 2017 is moet ik zeggen. Hopelijk een nieuw jaar met nieuwe kansen op het gebied van fertiliteit...
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@Baggal.. wat een fijn vooruitzicht dat je kan aftellen naar je familie en vrienden..Hoe blijf je in NL ?

Maar eerst de uitslag van je test.. ook al verwacht je er niet veel van die spanning is heel normaal..

En het gevoel laat 2017 maar komen herken ik enorm.. ben echt klaar met 2016 !



@Hier.. het gaat.. Manlief wordt maandag opgenomen.. de feestdagen brengen we door in het ziekenhuis Maar goed het is niet anders.. opname van 10-14 dagen kunnen duren, ligt aan zijn herstel..

Verder merk ik zelf helemaal niets.. Euhm jaa mn borsten zijn wat gevoeliger als anders.. maar dit kan ook door die vieze utrogestan balletjes komen..

testdatum 21 -12.. geduld wordt aardig op de proef gesteld..
Call it magic, Call it true, I call it magic, When i'm with you !
Alle reacties Link kopieren
@Piano: Inderdaad ontzettend vervelend als ze niks anders willen doen de volgende poging. Ik weet dat het soms ook gewoon pech en geluk is, maar toch geeft het dan een beter gevoel om iets te veranderen. Hoop dat de komende poging eindelijk wat wordt!!



@Zima: Kan me heel goed voorstellen hoor dat je hier even wat minder kwam. Even afstand is ook wel eens goed (hoewel ik daar niet zo goed in ben haha). Wanneer begin jij ook alweer met weer stimuleren?



@Baggal: Inderdaad ongesteld worden in je natuurlijke cyclus zit ik ook niet meer mee. Eigenlijk weet ik dat het zo goed als kansloos is... Klinkt wel erg deprimerend eigenlijk maar helaas is het wat het is.

Kan me voorstellen dat je toch benieuwd bent naar de uitslag van de bloedtesten. Mocht daar iets mis mee zijn, moet je het natuurlijk in een andere hoek gaan zoeken. Maar daar gaan we niet vanuit!

Heel fijn dat je binnenkort naar je familie in NL kan, lekker vertrouwd . Ik vind het ontzettend dapper dat je die sms naar je schoondochter hebt gestuurd, geeft hopelijk duidelijkheid en rust. Gaat je man mee naar Nederland eigenlijk?

Wat betreft zijn werk trouwens: Lijkt me ook geen fijn idee als hij zou gaan stoppen. Mocht er een kindje komen, is het natuurlijk een stuk minder erg ;). Dat gun ik jullie echt van harte in 2017.



@Deni: Poeh wat maken jullie veel heftige dingen mee zeg in een korte tijd! Wordt hij dan meteen geopereerd? Wel raar toch, want de dag erna is jullie testdatum?! Inderdaad niet echt romantisch allemaal in het ziekenhuis... Hoop dat er dan wel een klein beetje geluk aan jullie zijde ligt met de test!



Hier gaat het ook wel oké, ik probeer niet teveel te denken aan de testdatum. Dat deed ik zondag en toen was ik een en al verdriet. Ik zie ons dan namelijk al helemaal voor me met een witte test, ook omdat ik er geen goed gevoel over heb. Ik vind het ook gewoon zo zuur dat we hierna weer helemaal een volgende behandeling moeten en geen extra kans hebben met een cryo. Maarja ik kan er niks aan veranderen. Ik heb dus eigenlijk geen lichamelijke klachten, was het maar waar...
Alle reacties Link kopieren
@Boulu.. Ik herken je gevoel zo goed.. ik ben ook bang voor die witte test.. ook omdat ik eigenlijk nog niks merk.. en ik nu in een fase zit waarin alles lijkt tegen te zitten en dit zal dan dus ook nog niet gelukt zijn.. maar dan probeer ik daarna die gedachte weer positief te maken.. wie weet helpt positiviteit iets.. maarja de natuur moet het doen..

Ik vraag me af is het door gaan delen, is het wel ingenesteld daar waar ik voorheen totaal niet mee bezig was.. en dan lijkt volgende week nog heeel ver weg...

Ik wil zoooo graag die positieve test alleen al voor mijn man, zodat die nog sterker zijn operatie ingaat. (zo heeft ieder zn reden natuurlijk)



Ik blijf het trouwens bizar vinden hoe gelijk we opgaan.. ook wij hebben geen cryo's.. dus dit is het of het riedeltje begint weer van voor af aan..



Hij wordt dinsdag geopereerd.. ik ben zo bang voor die uitslagen..
Call it magic, Call it true, I call it magic, When i'm with you !
Alle reacties Link kopieren
Boule wanneer is jou testdatum... sterkte nog met wachten..

Deni succes en sterkte met he man. Wel een mooie testdatum voor een positieve test...

Baggal fijn dat je cyclus mooi loopt en ik kan me voorstellen dat je de rust even lekker vindt.. vanaf feb heb ik je het prettigst in aug sept gevoelt omdat ik dan mijn rustmaand had.. nieuw jaar met hopelijk mooie zwangerschappen voor jullie en vooral voor jou en Flip!! Jullie zijn nu echt aan de beurt!!

Ik heb om 12:30u termijnecho en ik vind het weer zo spannend.. weer naar de verloskundige waar het toen zo. Drastisch eindigde.
Alle reacties Link kopieren
Even om Boulu en Deni een hart onder de riem te steken: alleen in Juni had ik een dag pijnlijke borsten en verder niets. Bij de poging in oktober had ik nergens last van en desondanks de positieve test. Je kan we echt niets van zeggen! Die wachtweek is gewoon rot door die stomme onzekerheid! En dan heb jij ook nog je man's operatie op stapel staan Deni: begrijp dat je hem die positieve boost wil geven!



Mijn man komt zeker mee naar NL! Waar zijn kinderen en dan met name zijn dochter (mijn stiefdochter in feite) niet in zijn geslaagd (nl accepteren dat wij gelukkig zijn) is mijn familie wel in geslaagd. Mijn ouders zijn erg gesteld op mijn man. Het leeftijdsverschil zien ze wel als een handicap en ze gingen ook niet juichend de tent door in het begin en dat is volkomen logisch. Echter ze waarderen mijn man enorm en staan ook volledig achter de IVF - sterker nog mijn ouders zouden graag een poging willen betalen (dat hoeft natuurlijk helemaal niet), maar de support is wel fijn. Mis Nederland des te meer. Het zwaartepunt van mijn contacten ligt daar...
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Ja dat kat kan ik me voorstellen baggal.

En wat je zegt je kunt er niets van zeggen wat ook ik dacht gewoon een neg test te hebben.....
Alle reacties Link kopieren
En jij bent hartstikke zwanger! Go go go voor de termijn echo Tasje!! ik duim voor je!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Ik ben nu 6.4 weken, steeds meer 'klachtjes' vind de steekjes en krampjes eng. Helemaal nu ik net een beetje roze aan het toiletpapier had. Ik WEET dat dat nog niks hoeft te betekenen, maar eng vind ik het wel. Nog een week voor de echo.



Ja broer heeft een kind van 6. Het is erg sneu allemaal.
Alle reacties Link kopieren
Rosings: bloed hoeft inderdaad niet alles te betekenen. Begrijp wel de schrik- zou ik ook hebben. Hopelijk is jouw echo op 20/12 helemaal goed en kan je straks met een fijn zwanger gevoel de feestdagen in!
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
@Rosings.. wat baggal al zegt, bloed hoeft niet altijd een betekenis te hebben.. Maar volkomen logisch dat je er onrustig van wordt.. omdat het al niet vanzelf sprekend is om zwanger te raken..



@tasje... hoe was de echo ???





ik probeer mezelf niet gek te maken en mezelf niet te verplichten om iets te voelen.. het is fijn te lezen dat het gelukkig vaker voorkomt dat je nog niets hoef te voelen.. Ik bendenk me alleen maar.. wanneer kan je iets gaan voelen..

Nog geen enkele keer ben ik er zoo mee bezig geweest als nu.. het idee dat er iets bevruchts is teruggeplaatst waarvan je niet weet wat het doet... Gelukkig druk op mn werk, dus dan kan ik het wat loslaten.. dat scheelt..
Call it magic, Call it true, I call it magic, When i'm with you !
Alle reacties Link kopieren
Deni wat heftig van je vriend! Hoop dat ze met operatie alles kwaadaardige delen verwijderen! En ik hoop/ duim met je mee dat je een positieve test krijgt. Dat zal idd extra boost zijn voor je vriend voor de OK!



@ baggal, dapper van je dat je dochter van je man een berichtje hebt gestuurd! En kan me voorstellen dat je uitkijkt om terug te zijn in nl en bij fam. Je hebt ook erg zware tijd achter de rug en je verdient om bij je dierbaren te zijn! Is mooie afsluiting van een zware tijd/jaar.



@ piano wat heftig. Veel sterkte!!!



@ groentje, had nog niet gereageerd op jou, maar leeg enorm met je mee!! Weet niet of je nog meeleest, maar wens je alle sterkte toe en hoop dat je, als je geen 4 of 5 e poging doet, een mooie invulling geeft aan je leven!



@ boulu ook voor jou spannend! Kan me voorstellen dat het heel spannend is 2e ww! Ik begin binnenkort zelf ook aan ivf en zit nu al tegen 2e ww op.



Andere dames, jullie zijn toppers!! Succes met slikken, spuiten en wachten!!



@ hier, zit 8dp iui. Vandaag gesprek gehad over ivf. Er was laatste keer een vlekje op echo beeld. Ik krijg volgende week sisecho om te kijken of het een poliepje is. Zo ja, wordt dat verwijderd eerst. Als het niets is, dan moet ik voor voorlichting ivf en daarna start ivf. Denk afhankelijk of er een poliepje zit kan ik in januari of feb starten.



Ik heb vorige keer met echo een soort discussie/miscommunicatie gehad met de verpleegkundige. Ik vond dat ze echt onaardig was tegen mij. Ik gaf meteen aan dat ik het heel moeilijk heb met de laatste iui. Snap niet dat ze zo bot was. Dus begon ik ook echt te huilen toen ze uitviel op mij. Het werd mij echt te veel allemaal. Daarna verontschuldigde ze wel. Nou goed verleden tijd. Zegt fertiliteitsartd vandaag dat ik perse met een maatschappelijke werkster moet praten, anders mag ik niet starten met ivf. Ik had zelf aangegeven dat ik dat wilde, maar duurde 6 weken voordat ik terecht kon. Dus hoefde het van mij niet meer en nu moet ik verplicht heen omdat de vpk vond dat het niet goed ging met mij. Dus snel verplicht een afspraak gemaakt.
Alle reacties Link kopieren
@ baggal lief dat je naar mij gevraagd hebt.





Sorry dat ik niet op iedereen reageer, en ook soms zomaar kom binnenvallen. Heb het heel druk op werk, met lange dagen en veel reistijd. Zit in mijn laatste jaar van geneeskundestudie. Maar lees wel mee en denk veel aan jullie! Als we dit 'overleven' en straks gezonde kinderen hebben in onze armen, mogen we allemaal trots zijn op onszelf! Wij zijn topvrouwen en straks topmamas!!
Alle reacties Link kopieren
@flipje, ik heb je nog niet echt gesproken hier, maar ik heb alles gelezen hier en ook je blog. Wat leef ik met je mee!! Ik hoop dat jullie veel steun hebben van jullie omgeving! Denk aan je (je hebt het vaak gehoord)
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,

Sorry dat ik zolang niet heb laten horen, maar ik ben na de terugplaatsing erg ziek geworden (en niet zwanger). De hormonen hebben onverwacht mijn endometriose door mijn hele buik verspreidt en ik heb helse pijnen. In plaats van het ideale plaatje van een zwangerschap moeten er nu opeens knopen worden doorgehakt om mijn kwaliteit van leven te verbeteren. Ik had nergens in het traject bedacht dat ik fysiek en emotioneel stuk zou kunnen gaan, maar nu zit ik even in een zwart gat. Ik weet dat het uiteindeljk allemaal goed komt, maar kan even niet overzien wat "goed" is.



Baggal en Flipje2 - veel sterkte met jullie verlies. Ik wens jullie kracht toe om deze moeilijke tijden goed door te komen.



Het is mij niet gelukt om alles bij te lezen, waarvoor excuses. Ik ben een waardeloze forumster. Ik zal in meeleesstand gaan. Voor iedereen veel succes en ik gun jullie het allerbeste X
Alle reacties Link kopieren
Angel: succes met de echo - en zelfs al zou er er een poliepje zit kan dat vast verwijderd worden. Wat betuttelend dat een botte verpleegkundige voor jou de beslissing neemt dat jij een maatschappelijk werkster nodig hebt. Natuurlijk is het fijn dat die mensen er zijn mocht je er behoefte aan hebben, maar ik vind het nogal kort door de bocht dat zij dat vindt op basis van een aanvaring. Ik moet zeggen dat ik wel wat gehad heb aan de counselling session die wij verplicht moesten hebben in het kader van de donor. Was eigenlijk heel sceptisch, maar het heeft mijn man en mij toch geholpen. Wel vervelend dat je "verplicht" moet, maar misschien heb je er toch wat aan, toch?



Deni: Logisch en herkenbaar dat je er zo mee bezig bent! En al die verhalen over "ik heb de innestelling" gevoeld echt met een korrel zout nemen!



Tasje: ik hoop dat je echo goed was vandaag!



Boulu: mijn duimen draaien door!



Verder heb ik van Dr Abramov per mail de uitslag gehad van de bloedtest. In feite is er niets abnormaals gevonden Alleen MTHFR mutatie - dat is common (tenminste bij 40% of the Caucasian population) waardoor hij nu geadviseerd heeft om de foliumzuur te verhogen naar 800mcg. Clinisch is er niets aan de hand en geen reden voor mij om een consult in te plannen. Wil wel graag een scratch ter voorbereiding op de FERC en hopelijk lukt het in Januari. Zo niet is voor mij de donor gerechtvaardigd. Ik voel me erg prettig bij het plan dat ik in mijn reply mail uiteengezet heb. Een plan geeft rust en ik heb er echt lang over nagedacht en vaak ook op het forum uiteengezet. Voor mij is het echt een geval van of domme pech of echt male factor infertility. Dat lijkt mij -zelfs zonder arts te zijn- een redelijke conclusie.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Viva: Bah - wat heftig. Van een mogelijke zwangerschap naar helse pijnen klinkt als ''from the sublime into the ridiculous''! Neem je rust om te herstellen en voor wat betreft het forum: niets moet he - doe gewoon waar jij je prettig bij voelt. Hoop dat je snel hersteld en dat je dan plannen kunt maken over eventuele vervolgstappen. Dit is alles behalve aangenaam en dus een dikke vette knuffel voor jou
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Heftig viva!!

Boule ik ben hier toch het bewijs dat bloed niets hoef te betekenen..

Hier een geweldig goeie echo uitwendig gehad.. hartje klopte goed en was flink aan het bewegen . Hoofdje zag er goed uit geen vocht en de hersenhelften duidelijk te zien. Zelf geen bijzonderheden bij de hek maar daar moet ik de 27ste naar toe..

Voorlopig 11 juli uitgerekend dus nu nog maar 3 dagen achterstand.. nu mag iedereen het weten!!

Heb flink in de auto zitten huilen omdat het kwartje viel eat ik toch echt zwanger ben en dat het goed gaat

Klein egopost!!
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn voor je Tasje. Door al het nieuws rondom Duufje's kleine meisje ben ik nog even in shock maar ik ben wel erg blij voor je...
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb lezend zitten huilen! Hoop zo dat het goed komt met de kleine!!

Wat fijn dat jij ook een goede uitslag hebt Baggal.. op naar 2017!!
Alle reacties Link kopieren
Ja lieve Tasje: Ben er vannacht ook nog erg mee bezig geweest. Las het ook echt met verbijstering en hier ook tranen...



Vwb test: Ben ergens ook opgelucht dat er echt niets uit de test is gekomen, al had ik het ook niet verwacht. Soms is het goed om dingen uit te sluiten en dit sterkt me wel in de overtuiging dat het waarschijnlijk aan mijn man ligt. Het kan wel innestellen, maar er is een probleem met het doordelen. Nu hoop ik op een wonder in Januari. Een kind met mijn man samen is nl wel erg mooi, maar met uberhaupt een kind zou ik al zo dankbaar zijn. Het moederschap lijkt me het mooiste dat er is. Ben benieuwd of Dr Abramov nog aanvullingen heeft op mijn email. Had een plan uit eengezet met mijn voorlopige conclusies en de te nemen vervolgstappen. Sta zeker open voor suggesties en heb benadrukt dat ik geen arts ben. We zullen zien...

Ben blij dat jij een super echo had, Tas. Wilde even geen happy smiles plaatsen, vond ik in het licht van Duufjes Nieuws niet passend. Maar ik meen het wel wanneer ik zeg dat ik blij voor je ben



Flip: Denk ook nog steeds aan jou.



Boulu en Deni: hoop dat het bij jullie goed gaat en jullie straks een knaller van een test in handen hebben.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben even afwezig geweest van het forum, en heb inmiddels de punctie al achter de rug. Ik zat zo vol qua gedachten/emoties met het traject dat ik me er niet kon toe zetten om actief mee te forummen. Ik zal wel even een samenvatting geven:



Ik ben met spuiten op een vrijdag begonnen, en op maandag waren er al 5 follikels te zijn op de echo. Vanaf die dag moest ik dus iedere dag naar de kliniek voor een echo en bloedprikken. Op dinsdagochtend kreeg ik ook centrotide erbij om vroegtijdige ovulatie te voorkomen, en daarna hebben we "lekker doorgeinjecteerd" voor $570 per dag. Dus ik heb heel duur buikje nou Afgelopen maandag had ik de punctie. Ze hebben 8 eitjes eruit gehaald. En gisteren kregen we te horen dat er 6 eitjes mature waren, en er zijn er 5 bevrucht met ICSI. Geen zaadproblemen, maar de ICSI wordt hier standaard gedaan. Morgen krijgen we een dag 3 update over de deling, en als we goede blastocysts krijgen worden die zaterdag/zondag ingevroren. Ben wel een beetje gespannen voor de update voor morgen; bang dat we straks niets meer over hebben. Maar aan de andere kant ook blij dat we tot hier zijn gekomen, en misschien zit ons kindje wel bij deze 5 celletjes. Ik vind het ook een speciaal idee dat er nu dus 5 celletjes zijn die van mijn man en mij samen zijn.



Qua herstellen van de punctie gaat het redelijk goed en de punctie zelf was heerlijk. Lag lekker onder een voorverwarmde deken en heb er niets van meegekregen. Gisteren en vandaag wel wat meer pijn, en moet mijn gewicht goed in de gaten houden. Zit nu op ruim 3kg erbij. Ik zit nu aan de letrozole om alle hormoonlevels weer snel naar beneden te krijgen, dus hopelijk helpt dat ook met het herstel.
Wat een rotnieuws van Duufje. Ben er even helemaal stil van.



Vivacissimo: ik schijf ook wanneer jet me uitkomt. Zo te lezen heb je flink wat voor je kiezen en is het moeilijk om zulke grote knopen nu door te moeten hakken.



Ik ben ondanks alles oprecht heel blij voor je tAsje. Goed nieuws kan in dit soort situaties irl heel moeilijk zijn, maar juist hier ben ik voor iedereen zo oprecht blij.



Dat geldt ook voor jou lieve Baggal. Positieve uitslagen betekent toch weer een stap dichter bij die droom.



Vandaag hadden wij een gesprek met de fertileitsarts. Er ligt een nieuw plan klaar, zonder Decapethyl en met een ander stimuleringshormoon (naam even vergeten) dan gonal. Ik krijg voor het stimuleren nu een uitgangsecho en voorspellende bloedtest. Mijn natuurlijke eivoorraad lijkt wat lager te zijn, waardoor mijn lichaam slim is en Zich minder makkelijk laat stimuleren. Tel daar een wat lastiger bereikbare eileider bij op en het resultaat is dat de behandeling toch complexer lijkt te zijn dan ie is. Het kan dus zijn dat ik in januari weer begin met stimuleren, maar ook pas in maart of april. Na 3 cycli is er meer lijn te trekken wat de verwachtingen zijn. Het was een fijn gesprek waarin we ook hebben aangeven dat - hoe ontzettend graag een tweede kindje welkom zou zijn - we ook de focus willen blijven houden op wat we al hebben. In 2017 is het dus erop of eronder wat betreft de medische molen. En dat we die knoop hebben doorgehakt, daar ben ik heel dankbaar voor.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven