Zwanger worden met IVF of ICSI (deel 2)

18-07-2016 15:54 3003 berichten
De stand van zaken:

fasedameswachten op startDazzle_, Wensel30, pianokruk, miillaa, gelukspoppetje, dragonlady76, smurf112, Bellie27, Angel88 (bezig met IUI6)prikken&slikkenabusuwachten op cryo-tpChevrolet (jan), flipje2 (feb/mrt), baggal, freexx, Vivacissimoin de wachtwekendeni308 (21 dec), boulu (23 dec), Skylark01 (24 dec)



Dit is een topic voor vrouwen bij wie het zwanger worden helaas niet vanzelf gaat, en die bezig zijn met een IVF of ICSI traject.



Misschien hebben jullie eerder al meegeschreven in de bekende zwanger worden topics, waar gezellig gebabbeld wordt over klussen, temperaturen en ovulatie testen. Als je eenmaal in een specialistisch medisch traject komt wordt alles toch een beetje anders. In dit topic vinden we lotgenoten. Zo kunnen we onze gevoelens delen, elkaar steunen, onze frustratie uiten en hopelijk uiteindelijk onze zwangerschappen vieren.



Handige links:

- Informatie over IVF/ICSI: Brochure VUmc

- Uitgerekende datum na IUI/IVF/ICSI berekenen: Zwangerschapsduur en uitgerekende datum

- Website Freya: www.freya.nl

- Moeders voor moeders: www.moedersvoormoeders.nl

- Blogs: van alto en flipje



Bezig met behandelingen:

naam

(leeftijd)wens

sindsvruchtbaarheidafsprakenlocatieflipje2

(28/41) blog2014<1 miljoen/ml zaadcellen

ICSI1: 2x miskraam (18w, 12w)nog 4 cryo's overVUmcDazzle_

(33/35)2013Geen oorzaak gevonden

2015: 6x IUI , 2016: IVF1 : 4 cryo's, niet zwanger2017 IVF2baggal

(33)slecht zaad

ICSI1 misluktICSI2: 2x vmk

3 cryo's overBoston

Place (UK)gelukspoppetje2014♂ slechte zwemmers

jun '16 IVF1 niet zwangerverder met PGDgroentje40

(40/43)2014geen oorzaak gevonden

jan '16 IVF1, jun '16 ICSI2voorlopig einde trajectRadboudabusu

(39)schildklierprobleem, alleenstaand

9x IUI gehadbezig met IVF1MCKChevrolet

(--/--)2013geen bekende oorzaak

2x miskraam, 6x IUI gehadeind aug '16 start IVF1

4 cryo's overpianokruk

(42)2013alleenstaand

IVF1&2: niet zwanger, ICSI3: geen bevruchtingenwachten op start ICSI4MCKWensel30

(30)2015♂ slechte zaadkwaliteit

1x IUI misluktICSI1 sept '16Skylark012015Verminderde eivoorraadBezig met IVF1Canadafreexx

(27/29)verminderde zaadkwaliteit en translocatieIVF2, 3 cryo'sAngel88Nu nog bezig met IUI, daarna IVFdragonlady76lichte endometriose,

eileiders niet doorgankelijkokt '16 IVF1, geen cryo'sVivacissimo

(37)2011slecht zaad/endometriosenov '16 ICSI1

x cryo's over?ZimaICSI1: verse tp mislukt, cryo's niet goed ontdooid

ICSI2: afgebroken (te weinig follikels)2017 start ICSI2miillaapoging 1 afgebroken wegens allergische reactieboulu201411x OI gehad en 3x IUI

♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSnov '16 start IVF1deni308nov '16 start IVF1smurf1122016♂ slechte zaadkwaliteit

♀ PCOSdec '16 intake gynBellie2720082016 naar gyn gestapt

slechte zaadkwaliteitnov '16 vooronderzoekWij houden altijd een plekje vrij voor nieuwe meeschrijvers!



ZWANGER!! De zwangeren schrijven hier gezellig verder!



*rosings, 4 aug '17 , alleenstaand: 23x ZI 1 mk, zwanger in IVF2, Nij Geertgen

*tasje76 (39/34), 8 juli '17 , geen oorzaak gevonden, zwanger in IVF2 (geen cryo's)

*alto (28/37), 26 mei '17, blog, verminderde zaadkwaliteit, ICSI1 (5 cryo's), Leuven

*Lux. (27/31), 10 mei '17, slecht zaad, IVF1 (3 cryo's), VUmc

*Soof83 (33/34), mei '17, PCOS, azoöspermie, ICSI1

*Women78 (37/40), 24 feb '17, slecht zaad, IVF2

*Sophiever, 15 feb '17

*Luina (35/40), 10 feb '17, onbekende oorzaak, aug '15 mk (spontaan zwanger), 6x IUI; zwanger in IVF1

*VeeBee17, 30 jan '17, zoon en dochter (tweeling), IVF2, UK

*someone86 (29), 26 dec '16, zeer slecht zaad, ICSI4,

*Fightster (30/30), 11 dec '16, slecht zaad, PCOS, IVF2



Bevallen

itsi_us (IVF1), Duufje (ICSI2), Noortje81 (ICSI1), lilly1980, Sunflower07 (IVF1), Blauwoogje1980 (IVF1), zwangerwordenvanaf2014 (ICSI1), Tulpenbol_boterbloempje (spontaan), Lisette_ (spontaan), Budhababe (spontaan), _sun (ICSI3), Ann-81 (ICSI1).





Je kunt de tabel zelf aanpassen:

Login: zwangerwordenTO; v1v4f0rum

♂ = Alt+11; ♀ = Alt+12
Alle reacties Link kopieren
Wat lekker Rosings! Ik duim dat ze lekker blijven delen



Ik ga zo het MCK bellen om om recept voor de nieuwe spiuten te vragen, zodat ik direct na mn vaknatie verder kan (als de cyclus dan niet te vroeg begint).

Over een week en 8,5 uur ga ik op vakantie (tel helemaal niet af hoor :D).
WTF?
Alle reacties Link kopieren
Goed zo Rosings! Fijne berichten!!



Hier straks de bloedtest om te kijken hoe het zit met de HCG levels. Moeten verdubbeld zijn in de afgelopen 48 uur anders hebben we een probleem. We gaan het zien.
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Succes Baggal!!



en lekker aftellen abusu
Alle reacties Link kopieren
Wat goed rosings! Dat stemt wel heel positief. En wat netjes dat je zo op de hoogte gehouden wordt. Ik hoorde pas op de dag van de (mogelijke) terugplaatsing of er wel embryo's waren en pas tijdens de terugplaatsing hoeveel. Of hoe weinig in mijn geval . Mijn duimen blijven draaien.



Ook voor de rest uiteraard; succes, zet 'm op!



Baggal, spannend weer... ik ben benieuwd.
Ik ben daar ook heel blij mee hoor Duufje! Snap ook niet waarom niet alle ziekenhuizen/klinieken dat doen. Dan weet je iig IETS.
Alle reacties Link kopieren
Geweldig Rosings, wat een goede score en fijn dat ze allemaal nog in de race zijn, ik duim ook voor je dat dat lekker doorzet!



Baggal, voor jou een rustgevende knuffel, en hopelijk gaat het wachten dit keer sneller voorbij en heb je een prachtig oplopend HCG!



Dazzle, fijn dat je lekker kan genieten van de vakantie!!
Alle reacties Link kopieren
Baggal succes... spannend..

Absu lekker aftellen

Dazzle geniet van je vakantie.

Rosings wat fijn dat ze nog in de race zijn!! Maar persoonlijk zou ik het niet fijn vinden als ze me elke keer op zouden bellen want het brengt toch weer spanning met zich mee. Dubbel eigenlijk..Maar ja dat is natuurlijk persoonlijk.. hopen op een mooie terugplaatsing zaterdag...

ik ben letterlijk aan het broeden. Heb zelfs in bed mijn sokken en pyjama broek aan . Die kleine gisterochtend. Oooh mama je hebt je sokken nog aan in bed. Haha. Oeps vergeten knul..
Alle reacties Link kopieren
Baggal succes... spannend..

Absu lekker aftellen

Dazzle geniet van je vakantie.

Rosings wat fijn dat ze nog in de race zijn!! Maar persoonlijk zou ik het niet fijn vinden als ze me elke keer op zouden bellen want het brengt toch weer spanning met zich mee. Dubbel eigenlijk..Maar ja dat is natuurlijk persoonlijk.. hopen op een mooie terugplaatsing zaterdag...

ik ben letterlijk aan het broeden. Heb zelfs in bed mijn sokken en pyjama broek aan . Die kleine gisterochtend. Oooh mama je hebt je sokken nog aan in bed. Haha. Oeps vergeten knul..
Alle reacties Link kopieren
Goed nieuws Rosings! En ook, wat fijn dat je zo goed op de hoogte wordt gehouden! Deze wachttijd tussen punctie en tp vond ik echt vervelend.



Ik kreeg na de punctie op vrijdag te horen hoeveel eicellen er waren. Op dinsdagmiddag kreeg ik pas iets te horen over de embryo's (nl 1 kan teruggeplaatst worden; verder geen info over status, kwaliteit of cellen). Ik vond dat best zwaar. Puntje voor het evaluatie gesprek:-)
Het schijnt dat sommige klinieken/ziekenhuizen tussendoor de embryo's niet evalueren; echt pas op dag 5 zelf. Zodat ze de stoof niet uit hoeven. Daar valt ook wel weer wat voor te zeggen. Al zou het vast zichtbaar zijn in resultaat percentages als het beter is.



Ik probeer heel erg mn voeten op de grond te houden. Er doen er 5 mee aan de race, maar de race is nog niet gelopen.



Baggal hoe laat krijg jij de uitslag van het bloedonderzoek?
Alle reacties Link kopieren
Hier 2 dagen na de punctie hoor je of er een bevruchting is en de volgende dag(dag van terugplaatsing) hoor je hoeveel.. ik ben ook wel benieuwd wat er uiteindelijk ingevroren kan worden..
Jij zit toch al op het wachtbankje tasje? of heb je ook nog embryo's in de stoof?



ik ben de draad een beetje kwijt... sorry.



En ik ben zo blij met de 5! ik moet heel erg mn best doen om down to earth te blijven. Dat de race nog niet gelopen is en dat er ook nog genesteld moet worden. Ik wil 1 stap tegelijk, maar heb wel al kaartjes gegoogled....
Alle reacties Link kopieren
Hier bedoel ik de gang van zaken in het Z-H..

Ik zit vanaf dinsdag op het wachtbankje. Van de 4 nog 3 in de stoof.. op dag 5 kijken ze of ze goed genoeg zijn voor de vriezer en dan krijg je een brief thuis..
Mijn dag 5 is op zondag, ben benieuwd of ik dat dan zaterdag al hoor
Alle reacties Link kopieren
Helaas geen goed nieuws hier. Het wordt opnieuw een vroege MK. Het is niet anders...
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Alle reacties Link kopieren
Ach nee Baggal. Aantal keer gecheckt vanmiddag om te kijken of je al nieuws had. Niet het bericht waar ik op hoopte!! Hele dikke knuffel!!!
Alle reacties Link kopieren
Oh baggal, shit!!!



Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Wat een teleurstelling Baggal.... Ik had het zo anders gehoopt....
Alle reacties Link kopieren
Oh nee Baggal Zat je nieuws al af te wachten en hoopte op een heel andere uitslag.
Oh lieverd wat een ongelooflijke shitzooi
Alle reacties Link kopieren
Ahhh nee baggal; wat een k-nieuws :(
Een dag niet genoten is een dag niet geleefd.
Alle reacties Link kopieren
Baggal
Alle reacties Link kopieren
Ach nee Baggal! Wat is dit zwaar klote meid..
Alle reacties Link kopieren
Donderdag met mijn man naar Dr A. - man is nu in het buitenland dus het schiet niet op... zaterdag is hij terug. X
A lie doesn't become truth, wrong doesn't become right, and evil doesn't become good, just because it's accepted by a majority.
Oh getver wat een K*nieuws Baggal!

Had zo graag goed nieuws gevonden hier vanmiddag...

Veel sterkte met deze onwijze teleurstelling

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven