Nieuw in Scheveningen

27-08-2013 23:17 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



zoals de titel al beschrijft ben ik nieuw in Scheveningen. Ik ben hier een aantal weken terug komen wonen voor mijn studie en vanwege de nabijheid van de zee.



Zelf ben ik 23 jaar en opzoek naar meer vriendschappelijk contacten. Alhoewel ik in een aantal viva Den Haag groepen zit en voorheen ook in de AMS groepen merk ik dat er vaak een mengelmoes ontstaat van leuke mensen binnen buiten de bedoelde regio waardoor afspreken erg lastig wordt. Zo ook het initiatief en de groep levendig houden.



Vandaar dat ik mij nu richt op de nieuweling en de ouwe rotten in Scheveningen voor leuk, luchtig en gezellig contact.



Natuurlijk ben ik voor alles wat op het welbekende lijstje voorkomt in. Hapje eten, shopppen, dagje uit, bios, bankhangen noem maar op. Gewoon lekkere gezelligheid (in Scheveningen);).



Kun je je hierin in vinden dan hoor ik graag van je.



Liefs,



Diam
Alle reacties Link kopieren
heey diam alles goed ik las net jou oproepje en jou interesse spreken me erg aan en het lijkt me leuk om in contact met jou te komen nou ik stel me zelf ff voor ik ben imen ben 23 jaar ik woon in den haag en ik zou het leuk vinden om je beter te leren kennen ik hou van shoppen uitgaan ergens een drankje doen of naar de bios gaan of gezellig avondje stappen en spreek je dit aan dan hoop ik wat van je te horen groetjes imen
Alle reacties Link kopieren
Hoi Diam.

Lijkt mij erg leuk in contact te komen.Je kan mij altijd mailen op tanja.1986@live.nl

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven