Entertainment alle pijlers

Escape World Amsterdam

16-10-2016 19:02 8 berichten
Ik wilde reserveren bij Escape World Amsterdam en kwam erachter dat het voor 4 personen 96 euro kost. Best veel voor een uurtje. Is dat het waard en zijn alle escape rooms zo duur?

Als jullie er nog een weten die geschikt is voor 12-jarigen en in de buurt van Haarlem-Amsterdam, en wat betaalbaarder, hoor ik het graag
Alle reacties Link kopieren
Ja, is altijd flink prijzig. Maar ik denk dat je in Amsterdam nog wel extra betaalt, omdat dat natuurlijk een populaire stad is.

Misschien is er net buiten de stad nog eentje te vinden die goedkoper is?

Hier een lijstje:

https://www.escaperoomsne ... provincies/noord-holland/
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het trouwens wel het geld waard. Je kunt zo'n kamer maar één keer doen, dus moeten ze het hebben van unieke bezoekers.

En daarnaast is het bedenken van een leuke, uitdagende kamer ook een hele uitdaging.



Ik heb er nu een paar gedaan en vind het echt geweldig! Tot nu toe uit alle kamers ontsnapt
Alle reacties Link kopieren
tijdje geleden een in Breda gedaan, was 22 pp .

Is wel gemiddelde prijs denk ik.
De waarheid is dat iedereen zomaar wat probeert
Alle reacties Link kopieren
quote:nlies schreef op 16 oktober 2016 @ 19:37:

tijdje geleden een in Breda gedaan, was 22 pp .

Is wel gemiddelde prijs denk ik.En als je bedenkt dat ik afgelopen kermis naar een attractie heb staan kijken die 7,50 P.P was, en dat je daar binnen 3 minuten weer uit bent, valt 25 euro voor een uur wel mee
De waarheid is dat iedereen zomaar wat probeert
Alle reacties Link kopieren
Op internet kan je vaak aanbiedingen vinden op bv Groupon of Social deal. Vandaag is er bv een aanbieding voor 1 room voor 50 euro in Amsterdam Geregeld zoeken op die sites levert je vast veel mogelijkheden op. En ja, het is leuk :-)
Mooie vergelijking, die kermis Ik heb dus gereserveerd en ben erg benieuwd!
We zijn geweest en het was heel erg leuk! En heel moeilijk dus we zijn helaas maar tot halverwege gekomen. Later hoorden we dat het slagingspercentage van deze kamer 25% is, en we voor de eerste keer dus beter een makkelijkere hadden kunnen kiezen. Wat zo leuk was, was dat de kinderen zoveel konden inbrengen. Die proberen gewoon van alles te draaien en frutsen, en dan bleek dat dus de bedoeling. Bij een ander onderdeel kon ik juist weer de oplossing vinden.

Ik vind het dus wel een aanrader

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven