Entertainment alle pijlers

Fear The Walking Dead

31-03-2015 17:09 1084 berichten
Alle reacties Link kopieren
Welkom bij het Fear The Walking Dead-topi.



Dit topic gaat over de serie Fear The Walking Dead, de companionserie van The Walking Dead. Seizoen 2 gaat op 10 april 2016 in de VS in première. In Nederland begint AMC op 29 februari 2016 met seizoen 1 van de serie en ze gaan meteen door met seizoen 2.







Aflevering bespreken iedere maandag (na de Amerikaanse uitzending) vanaf 20.30. Voor die tijd kun je je berichten over de aflevering in het wit zetten.



Het TWD-topic vind je hier: The Waiting Dead
quote:Merlijne schreef op 25 april 2016 @ 14:17:

Van mij mag zo'n beetje iedereen wel opgevreten worden op dit punt in de serie . Ik hoop eigenlijk ook dat ze met deze serie meer risico's durven nemen (ook omdat er geen strip is waar de karakters op gebaseerd zijn) en flink wat hoofdpersonen ombrengen. Blijft het wat spannender.Haha, boot zinkt,iedereen dood en serie gaat door met die jongen (Seth) en zijn broertje op dat eiland.
Alle reacties Link kopieren
quote:Starshine schreef op 25 april 2016 @ 14:24:

[...]



Haha, boot zinkt,iedereen dood en serie gaat door met die jongen (Seth) en zijn broertje op dat eiland.Haha, dat zou nog eens een twist zijn.
quote:Starshine schreef op 25 april 2016 @ 14:24:

[...]



Haha, boot zinkt,iedereen dood en serie gaat door met die jongen (Seth) en zijn broertje op dat eiland.



Precies!



Nee ik wil eerst nog wel graag weten wat Strand precies uitspookt, dus hij moet het nog even overleven. Maar als hij de rest van z'n boot afkiepert en wat nieuwe mensen op zijn boot laat, vind ik dat prima.
Alle reacties Link kopieren
quote:Merlijne schreef op 25 april 2016 @ 14:29:

[...]





Precies!



Nee ik wil eerst nog wel graag weten wat Strand precies uitspookt, dus hij moet het nog even overleven. Maar als hij de rest van z'n boot afkiepert en wat nieuwe mensen op zijn boot laat, vind ik dat prima.Ja, maar dan moeten ze het wel overleven en dat ze dan over een paar seizoenen tegenover elkaar staan voor een megabattle.
quote:Liadan schreef op 25 april 2016 @ 14:31:

[...]





Ja, maar dan moeten ze het wel overleven en dat ze dan over een paar seizoenen tegenover elkaar staan voor een megabattle.Ja! En dan mogen we zelf beslissen wie er nu eigenlijk slecht is
Heeft iedereen hier Flight 462 gezien? Zo niet, dan raadt ik aan om deze even eerst te kijken (vóór de aflevering van vanavond).



Flight 462 (compleet)
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de tip, tattou. Ik heb Flight 462 nog niet gezien.
Ja, het is wel handig om flight eerst te kijken!



Ik heb de aflevering net gezien. Kom hier vanavond weer terug
quote:Merlijne schreef op 25 april 2016 @ 14:34:

[...]





Ja! En dan mogen we zelf beslissen wie er nu eigenlijk slecht is







Ik vind Strand tot nu toe ook niet slecht. Wel hard.

Maar hij is gewoon realistisch.

Met dat vlot. Je kan wel die 20-30 mensen aan boord nemen en dan? Dan ben je in een keer door je voorraden heen, misschien gaan er een paar van die drenkelingen wel muiten omdat ze niet naar de wal willen worden gebracht en dan wordt je zelf gedood...

En inderdaad, hij had al 7 mensen gered, het was wel even mooi zo.



Gezellig kletsen met Jack en zo je locatie en stuff n thangs weggeven? Natuurlijk moet je dat niet doen. Ik snap Alicia ook wel, maar die is nog naïef. Het is hartstikke goed dat Strand daar direct een stop op zet.

Dan maar een lul, uiteindelijk overleven ze tot nu toe dankzij hem.



Flight heb ik al gezien ja, al weken geleden. Ik ga m nog maar eens kijken.


Het is weer maandag, zin in!
quote:mamsvan schreef op 25 april 2016 @ 11:53:

voordat ik aan aflevering 3 begin ga ik eens kijken naar fear the walking dead flight 462...



hier op YouTube te vinden :



https://www.youtube.com/w ... __e8k4t-xZD9Kcua5hrSYiaUhOeh, dit is de eerste aflevering? Weet je/iemand hoeveel afleveringen er zijn en zijn ze alleen te bekijken via Youtube?
quote:tattou schreef op 25 april 2016 @ 14:34:

Heeft iedereen hier Flight 462 gezien? Zo niet, dan raadt ik aan om deze even eerst te kijken (vóór de aflevering van vanavond).



Flight 462 (compleet)Ervoor? Hmm, oké.
Nee dit is alles Lovestar. Waren korte stukjes in de reclameblokken van TWD. Hebben ze gedaan om een nieuw karakter te introduceren in Fear.
Alle reacties Link kopieren
Gezien, vond het 1 van de sterkste afleveringen tot nu toe.
Zo gezien.

Die Chris is wel de Coral van Fear he. Steeds maar weglopen en anderen in gevaar brengen.



Ik vond het wel cool dat Nick er bij toeval achterkwam dat je je kan camoufleren voor walkers.

En die rozenkrans...ik verwachtte heel even Carol



Ik moet het even laten bezinken verder. Wat een kutstreek van Strand. Ik ben benieuwd hoe dit nog een staartje gaat hebben.
I fear dat ik morgen pas de aflevering kijk. Andere dingen gedaan en nu film kijken
Alle reacties Link kopieren
Ik vond 'm erg goed dit keer! Volgens mij zit er wel een steigende lijn in. Enne... dan trékt Nick eens wat anders aan, is het meteen weer smerig...
Time spent with a cat is never wasted
Alle reacties Link kopieren
Ja het was op zich wel ok maar wij stoorden ons aan dat ze zo ontzettend sloom die koffers aan het doorzoeken waren en ook later zo suf deden.

Strand is een niet te vertrouwen vent maar ze hebben hem nog nodig.
Oh daar stoorde ik me niet aan, ze dachten ook dat ze genoeg tijd hadden aangezien Travis toch voorlopig nog bezig was met de boot te fixen.



Ik vond het echt een goede aflevering. Je leert iedereen steeds een beetje beter kennen (nouja behalve Strand dan haha).

Ik vind de ontwikkeling van Chris bijvoorbeeld mooi om te zien. Hij is de eerste toch die een levend iemand, dus geen walker, heeft doodgemaakt?

Salazar vs Strand, daar verwacht ik nog veel van. Het kan nooit goed blijven gaan die tussen twee, ze vertrouwen elkaar voor geen meter.

Travis en Madison, dat zat toch ook niet helemaal lekker, ze hebben een andere kijk op hoe alles nu moet. Mooi trouwens dat ze daar aandacht aan hebben besteed want in het echie zou dat natuurlijk ook gebeuren tussen koppels. En mooi dat Travis toch de kant van Madison koos op het laatst.

En Nick, geweldig! Is toch wel mijn favoriet op het moment (samen met Strand).



Die scene met die walker face2face:







Je ziet hem gewoon denken "hey, dit werkt, de walkers doen me niks. Slimme jongen. Wij weten dat natuurlijk al maar zij allemaal nog niet.
quote:Stofmuis schreef op 25 april 2016 @ 22:56:

Ik vond 'm erg goed dit keer! Volgens mij zit er wel een steigende lijn in. Enne... dan trékt Nick eens wat anders aan, is het meteen weer smerig...



Hahaha, yeps







Of dat leuke hoedje (nog schoon dankzij Alicia ^^)

Dus Chris is Carl en Nick is de Daryl van fear
Alle reacties Link kopieren
Ik vond het ook een sterke aflevering. Net als de vorige, eigenlijk. Ja, prima serie, tot nu toe.



Alleen...



Tja....



Dat ene he, dat was in seizoen 1 ook al zo. Dan gaat er 1 weg, vervolgens gaat iemand anders die ene zoeken, en dan is die weer weg, dan gaat iemand anders die weer zoeken etc. etc. Uiteindelijk lopen ze het grootste deel van de tijd allemaal weg of iemand te zoeken. En dan bij voorkeur alleen, natuurlijk. Dat word ik toch wel een tikkeltje zat.
Spreuken 18:2
Alle reacties Link kopieren
vond het een goede en sterke aflevering !!! en ja ik haat strand nu echt.. ik zeg niet dat die een slechterik is ofzo... maar zal hem dus echt niet missen in de serie.. maar eey dat kan zo weer veranderen die mening
"Not making a decision Is a BIIIIIIIIIIG decision"
Alle reacties Link kopieren
ik zie overigens in chris absoluut geen Carl..



en in nick geen Daryl of Rick



ik zie ze totaal los van elkaar
"Not making a decision Is a BIIIIIIIIIIG decision"
Alle reacties Link kopieren
quote:dolfje schreef op 25 april 2016 @ 23:00:

Ja het was op zich wel ok maar wij stoorden ons aan dat ze zo ontzettend sloom die koffers aan het doorzoeken waren en ook later zo suf deden.

Strand is een niet te vertrouwen vent maar ze hebben hem nog nodig.Ik vond dat ook zo stom, had gewoon koffers ingeladen op de motorboot en terug gebracht op t schip, kan je daar fijn alles uitzoeken en wat je niet wil hebben gooi je weer overboord. Even 10 x heen en weer en je had alle koffers die daar lagen wel.
Correct me if I am wrong! (Nederlands is niet mijn moedertaal)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven