Als het buiten koud is

30-11-2010 11:55 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een diep bord boerenkoolstamppot, plakjes rookworst er op, en dan (zó slecht voor hart en bloedvaten maar zó lekker) in de koekenpan uitgebakken kaantjes, een juslepel ervan met het bakvet dat zo heet is dat het knettert in het kuiltje, nog wat peper en zout erover, en dan wordt je terwijl je zit te eten helemaal warm van binnen.



Wat eet jij om warm te blijven met deze kou?
Alle reacties Link kopieren
BoerenkoolstamPPot. Met spekjes. Zonder rookworst, want dat lust ik niet. Mét gebakken uitjes van Conimex.



Stamppot rauwe andijvie. Met knapperige gebakken spekjes, een fijngesnipperd rauw uitje en geraspte kaas die dan zo lekker gaat smelten



Erwtensoep. Van mijn moeder, met hamlapjes i.p.v. spek. Véél lekkerder.
Alle reacties Link kopieren
Jack Daniels
Alle reacties Link kopieren
Kiezen voor verwarmende voeding: gember, kaneel, komijn, anijs, kardemom, pepers, warme dranken, stoofpotjes.

Geen koude dranken, groene thee, citrusvruchten. Dat werkt juist verkoelend.
Alle reacties Link kopieren
http://www.bettybossi.ch/ ... arischerbrauch_pdf_33.pdf



het recept voor Äplermagronen. Machtig maar lekker.
Alle reacties Link kopieren
Ik eet en drink gewoon hetzelfde als op andere dagen. Alleen als het bloedheet is pas ik mijn eten daarop aan (dan heb ik weinig zin in iets warms), maar in de winter maakt het me niks uit wat ik eet.
Alle reacties Link kopieren
Boerenkool eten we in de zomer ook.

Warme chocomelk vind ik nu wel extra lekker.

Maar verder zet ik niks bijzonders op tafel.

Soep eten we vrijwel elke dag al,ook geen winterkost dus.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven