Wat eet je op dit moment deel 23

27-03-2024 09:36 2474 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Weer een nieuw topic waar we kletsen over eten en allerlei dagelijkse dingen.
Voel je vrij om mee te schrijven.
Alle reacties Link kopieren Quote
Goedemorgen,

Chris,wat leuk een dierentuin! Wel jammer dat jullie zo weinig dieren gezien hebben.

Vanmiddag naar de fysio,ben benieuwd wat zij gaat doen😁

Vriend had ontbijt gemaakt,koffie en 2 crackers met kaas en een gekookt eitje.
Alle reacties Link kopieren Quote
Daar ben ik ook wel benieuwd naar coetje, wat de fysio gaat doen.
Ik zie net dat de entree voor de dierentuin flink omhoog is gegaan in de tijd dat we er niet geweest zijn; van 5 naar 15 euro p.p. en zoon moet tegenwoordig ook 3 euro betalen zie ik (niet veel, maar toch.) Ik mag als ik samen met hem ben wel nog steeds gratis, dat is dan nog iets ;-)
Alle reacties Link kopieren Quote
Fysio geweest even rusten nu. Ben ook zeker benieuwd straks naar jouw ervaring coetje.

Ja de prijzen zijn gestegen wij hebben beide n gehandicapten kaart en moesten samen 6€. betalen is nog niks vergeleken bij Nederland .vroeger zat ik in de rolstoel hoefde mijn man niks te betalen als begeleider. En volgens mij had ik ook n lager tarief.maar ik onthou dat nooit zo.
Volgende keer nemen we de andere route en gaan we de andere dieren bekijken.
Wij moeten beide lopen.en het is n mooie manier om te lopen en ook af en toe te zitten want er staan meer dan genoeg bankjes.
En dan hebben we ook nog n paar mooie parken hier in de stad waar het ook prima lopen is. Het Arboretum in de Lutte is ook prachtig. En in n stad lopen vind ik ook fijn kun je nog wat shoppen als ik maar loop😅
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren Quote
Ben ook benieuwd wat de fysio gaat doen. Hopelijk heeft ze wat tips.

Ik heb inmiddels het huis weer op orde. Vanmorgen stond ik om 04.30 uur naast mijn bed om man uit te zwaaien (voor werk naar buitenland). Daarna gelukkig nog wel even weer kunnen slapen. En nu verveel ik me een beetje. Zit te twijfelen of ik een vriendin ga bellen of ze komt eten. Of dat ik zo een serie ga kijken.
Eerst maar lunchen met een wit bolletje met kip kerrie.
Alle reacties Link kopieren Quote
En wat is het geworden Fladderak? Vriendin of serie?

Fysio heeft tape aangebracht,dat is ook om het vocht te laten verdwijnen,kan er verder nog niet op steunen ofzo.Advies blijft omhoog en koelen..

Vriend haalt chinees straks.
Alle reacties Link kopieren Quote
Serie en straks wordt er een pizza bezorgd :)
Alle reacties Link kopieren Quote
Lekker makkelijk Fladderak.ook wel fijn n rustig avondje.
Eet smakelijk.

Coetje het blijft vervelend zo.leen of huur toch voor twee weken n rolstoel ben je iets mobieler.hoop voor jou dat het snel iets minder pijnlijk is.

Weinig te vertellen hier. Het weer viel best mee vandaag. We zien wel hoe het komende dagen gaat. Heb ook niks in de agenda staan maar dat kan ook zo veranderen.
Fijne avond 🍀
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren Quote
Net een zelfgemaakte pizza gegeten.
Alle reacties Link kopieren Quote
Redhead70 schreef:
22-05-2025 18:59
Net een zelfgemaakte pizza gegeten.
Was ie lekker.?
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren Quote
Goedemorgen.zon schijnt nog.ga gelijk douchen.
Fijne dag.
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren Quote
Goedemorgen,

Chris,ik heb een rolstoel,van mijn moeder geleend😁 maar kan me zo in huis prima redden met krukken.
Oudste is boodschappen doen,vriend naar een klus en jongste is thuis om mij te helpen,koffie pakken,ontbijt maken enzo🤣
Vanmiddag komt een vriendin op de koffie.

Redhead,lekker hoor zelfgemaakte pizza? Wat had je er voor een?

Fijne vrijdag allemaal!
Alle reacties Link kopieren Quote
Goedemorgen. Hier helaas geen zon, wel al wat spetters vanmorgen. Gisteren hebben we ook 3 flinke buien gehad verdeeld over de dag.
Bij de manege was eigenlijk een openair festival gepland voor morgen maar ik zag dat ze dat afgezegd hebben omdat ze de veiligheid van de bezoekers niet kunnen garanderen bij de voorspelde weersomstandigheden :-? Ik vraag me nu echt af wat dat voor horror voorspellingen zijn dan want ik heb behalve dat er regen komt niks bijzonders gelezen in de weerapp..

vanmorgen toen ik terug kwam van zoon wegbrengen had ik bijna weer een zelfde ongeluk als 2 jaar geleden :O , dit keer was het alleen een vrachtwagen die niet zag dat ik stil stond om links af te slaan. Ik schrok me wezenloos toen ik hem aan zag komen in de spiegel en kon gelukkig nog gauw mijn auto het fietspad rechts opsturen waar ik zat te shaken en eerst flink moest janken voor ik de weg over kon steken naar onze oprit :-| Gelukkig was het fietspad vrij.. ik moet er echt niet aan denken hoe ik er anders nu bij had gezeten.
Alle reacties Link kopieren Quote
Coetje een rolstoel in huis is idd alleen handig als je ook genoeg ruimte hebt om hem te bewegen, dus ik snap dat je thuis liever krukken gebruikt.

Ik krijg net bericht van de krankenkasse dat ze contact hebben gehad met mijn orthopeed ivm het ziekengeldverhaal, hopelijk pakt dat positief uit voor mij en heeft hij meegewerkt. Dat is altijd de pest met pijn, ik weet wat ik voel en ik ben ook nog gewoon zonder problemen ziekgeschreven ondanks de brief van de krankenkasse maar of het de arts ook echt duidelijk is hoe de zaken er voor staan is toch altijd maar afwachten..
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat zul jij geschrokken zijn lieve Liz!
Gelukkig is het goed afgelopen.
Een hele dikke knuffel voor jou😘😘
Alle reacties Link kopieren Quote
Nou dat kun je wel zeggen ja.. ik ben sowieso nog steeds heel paniekerig als ik ergens stil moet staan en wachten, dan zou ik het liefste een zwaaailamp met sirene op mijn dak willen hebben :$
Alle reacties Link kopieren Quote
Gelukkig is het goed afgelopen Lize, Kan me voorstellen dat je de schrik nog in de benen hebt. Haha dat zou leuk zijn een zwaailamp op je dak.

Heb vandaag niet veel gedaan. Uitgeslapen en wat in huis gerommeld. Man is onderweg naar huis. Die verwacht ik rond 19.30 uur. Denk dat ik weer wat ga bestellen want geen zin in koken. En niet te laat naar bed aangezien het wekkertje morgen weer om 05.30 uur gaat voor een weekend werken. Nu een glas sprite en wat borrelnoten.
Alle reacties Link kopieren Quote
chrisjoh schreef:
23-05-2025 09:39
Was ie lekker.?
Heerlijk, maar goed dat vind ik van zelf gemaakt altijd. Bodem vers. Tomaat wel de blokjes gepureerd, knoflook, verse peterselie, oregano, kaas en voor man salami. En beetje chili peper.
Alle reacties Link kopieren Quote
Gezellig dat man weer bijna thuis is Fladderak.
Werk ze voor dit weekend! Maar voor nu eerst een fijne avond nog.

Gezellig bijgekletst met vriendin,die bracht ipv bloemen lekkere asperges mee voor mij,die gaat vriend zo klaarmaken voor mij😋
Alle reacties Link kopieren Quote
Coetje wat lekker asperges. Eet je die op de Hollandse manier met ham/ei en gesmolten boter?
Ik weet nu wat ik maandag ga eten. Maar dan waarschijnlijk met zalm :)
Alle reacties Link kopieren Quote
Nou Liz ik kan het mij voorstellen dat je schrikt ik heb ook in n file niet graag n grote auto achter mij.ik zeg ook altijd tegen mijn man hou wT meer afstand dan worden we niet plat gedrukt.maar als je te veel ruimte er tussen laat komt er wel weer zo.n kl**tz*k toch weer via de andere baan voor je rijden’😡

Hier ben ik nog even .vrijdagavond kijk ik altijd even t.v.Meldpunt en Twee voor twaalf met Astrid Joosten.
Verder vandaag in huis iets gedaan. Zo als gewoonlijk blijft je daar mee bezig .
Morgen wil ik nog voor mij zelf n paar boodschappen halen.dat zijn vaak geen dagelijkse dingen maar wel dingen die ik vaak vergeet.
En juist omdat het geen alledaagse dingen zijn vergeet ik ze ook😅
Fijne avipond nog ❤️
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren Quote
Een rolstoel is natuurlijk niet handig in huis.ik heb er zeker geen ruimte voor.maar fijn dat je m even kunt lenen.
Fijn even bij gekletst met n vriendin en bloemen gekregen .
Fladderak geniet van je vrije dagen.
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren Quote
Fijn dat man weer thuis is fladderak! Werkze dit weekend.
Coetje hoe is het met de pijn nu?

Ik ben druk aan het rekenen, nadenken en ervaringen aan het vragen/opzoeken over een dacia duster op gas die in de buurt te koop staat, met een motor waar vriend ook achter kan staan (gewone 4 cilinder ipv een 3 cilinder met turbo wat de sandero heeft) ik moet mezelf nog overtuigen dat het ok is om een suv te hebben ipv een Kleine auto wat ik altijd heb gehad.. ook al heb ik niet echt zo'n grote auto nodig. Het is wel handig omdat mijn vader zijn rolstoel er in past en ik hun dan kan meenemen naar de verjaardagen in Groningen die ze nu overslaan omdat pa niet meer mag rijden en moeders niet in het donker kan rijden plus sowieso ook beter niet te ver rijdt. Daarnaast zit er een trekhaak aan en mag ik Hanna met trailer ermee trekken, dat zouden we normaal met de bus doen maar achter een auto is beter.
En het is natuurlijk ongelukstechnisch wat hoopgevender voor hoe je er uit komt, dat telt zeker ook mee voor mij. Wat wel jammer is is dat ik er wel 4 jaar op achteruit ga, en 20.000 km. Maar dat is logisch als je kijkt wat mijn huidige auto is en wat de duster is, die kost nieuw 2 keer zoveel als mijn auto.
Ik ga de auto vandaag of morgen sowieso even in het echt bekijken, vriend wil naar deze auto wel mee gelukkig. Als alles er goed uitziet zo op het eerste oog zal ik van de week een proefrit gaan maken en dan zien of het wat is of toch niet.
Alle reacties Link kopieren Quote
Lastige beslissing Liz! Al denk ik wel dat het miss voor je eigen veiligheidsgevoel fijner is om een grotere auto te rijden.
Succes met beslissen💪

Fladderak, ik had de asperges idd op de klassieke manier,heerlijk waren ze!

Vandaag een rustige dag,ik heb zittend wat was opgevouwen en verder wat F1 kijken.Vanavond visite.
Alle reacties Link kopieren Quote
Lize man heeft ook een SUV. En het zit lekker hoog en rijdt heerlijk. En je voelt je denk ik een stuk veiliger.

Coetje ik heb na werk asperges gekocht. Heb een recept gevonden met pasta en zalm. Ben niet zo van de gekookte aardappelen. Maandag ga ik het maken, ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren Quote
Dat hoog zitten is voor mij idd 1 van de reden om een andere auto te willen, mijn rug vind deze auto (en stoel) echt niet lekker..
De Sandero is zoals gezegd in principe genoeg voor mij maar die is er alleen met een turbo op gas en dat is volgens vriend niet goed. Ik heb geen idee maar het zal wel dan..
Ik heb nu een mitsubishi spacestar, die valt in het mini Segment qua grootte (denk aan vw up, Toyota aygo enzo ) dus het is wel echt een groot verschil met elkaar.
Ondanks dat de verzekering duurder zal zijn kan ik nog zo'n 1000 euro op jaarbasis besparen met de duster t.o.v. wat ik nu kwijt ben voor de spacestar dus dat is ook heel fijn :-)

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven