
Goedkoper boodschappen doen - hoe?
dinsdag 1 mei 2012 om 14:20
Ik kom steeds vaker personen tegen (vrienden, hier op het forum) die voor weinig geld per maand boodschappen doen. Ik vraag me elke keer af hoe zij dat doen, want ons lukt het niet!
Mijn man en ik wonen met 2 katten en geven per maand ca. ¤ 300,- uit aan boodschappen.
Vrienden van ons met een kindje van 7 maanden geven maar ¤ 150,- per maand uit. Ik heb hen nog niet (durven) gevraagd hoe zij dit doen....
Wij doen vaak boodschappen bij de AH, maar kopen vaak het AH of Euro merk. Daarnaast gaan we naar de Hoogvliet. Af en toe ook de Digros.
Wat geven jullie per maand uit met 2 personen (en huisdieren) en hoe kunnen wij de lasten verminderen?
Mijn man en ik wonen met 2 katten en geven per maand ca. ¤ 300,- uit aan boodschappen.
Vrienden van ons met een kindje van 7 maanden geven maar ¤ 150,- per maand uit. Ik heb hen nog niet (durven) gevraagd hoe zij dit doen....
Wij doen vaak boodschappen bij de AH, maar kopen vaak het AH of Euro merk. Daarnaast gaan we naar de Hoogvliet. Af en toe ook de Digros.
Wat geven jullie per maand uit met 2 personen (en huisdieren) en hoe kunnen wij de lasten verminderen?
dinsdag 16 april 2013 om 16:47
Tripel karmeliet lust ik ook wel.
Maar de boodschappenlijst van die mevrouw die alles laat bezorgen is niet helemaal mijn smaak. (6 pakken suiker, 9 slagroom, 12 margarine, zure zult, leverworst).
En je eigen brood bakken is vast goedkoper maar kost ook tijd. Net als wat maken van die 12 pakken bloem/zelfrijzend bakmeel.
Zou dat bedrag van 300 euro met of zonder vlees en groente zijn? Want dat scheelt nogal.
Maar de boodschappenlijst van die mevrouw die alles laat bezorgen is niet helemaal mijn smaak. (6 pakken suiker, 9 slagroom, 12 margarine, zure zult, leverworst).
En je eigen brood bakken is vast goedkoper maar kost ook tijd. Net als wat maken van die 12 pakken bloem/zelfrijzend bakmeel.
Zou dat bedrag van 300 euro met of zonder vlees en groente zijn? Want dat scheelt nogal.
If none of us is prepared to die for freedom, then all of us will die under tyranny.
dinsdag 16 april 2013 om 17:24
quote:Lisbeth_Salander schreef op 16 april 2013 @ 10:01:
Ja klopt hoor. Meer omdat ik lees dat anderen van 300eur pm boodschappen kunnen doen. Ik verbaas me daar echt over. Daarbij gaat er hier ook best wel es wat de prullenbak in, hartstikke zonde en onnodig. Dus ja, ik vind het wel een uitdaging om binnen die 500eur te blijven maar het lukt me gewoon niet.
Waar loopt het dan mis op? Wij kopen echt alles waar we zin hebben in de winkel, meestal kijk ik nieteens naar de prijs, en toch komen we tussen de 300 en 400 per maand uit met 2. Als ik op zou letten en even de moeite zou nemen om echt elke week naar de lidl te gaan voor mn groente en fruit (is meestal nog lekkerder dan van AH of de groenteboer) kan dat nog lager.
Ik snap dat je het niet nodig vindt om te bezuinigen op je boodschappen. Maar niet kunnen???
Ja klopt hoor. Meer omdat ik lees dat anderen van 300eur pm boodschappen kunnen doen. Ik verbaas me daar echt over. Daarbij gaat er hier ook best wel es wat de prullenbak in, hartstikke zonde en onnodig. Dus ja, ik vind het wel een uitdaging om binnen die 500eur te blijven maar het lukt me gewoon niet.
Waar loopt het dan mis op? Wij kopen echt alles waar we zin hebben in de winkel, meestal kijk ik nieteens naar de prijs, en toch komen we tussen de 300 en 400 per maand uit met 2. Als ik op zou letten en even de moeite zou nemen om echt elke week naar de lidl te gaan voor mn groente en fruit (is meestal nog lekkerder dan van AH of de groenteboer) kan dat nog lager.
Ik snap dat je het niet nodig vindt om te bezuinigen op je boodschappen. Maar niet kunnen???
dinsdag 16 april 2013 om 17:50
Tja, ik weet het dus echt niet. Ik zou mss wat vaker lijstjes moeten maken en me daar aan houden. Wat er nogal eens gebeurd is dat we geen zin hebben in wat gepland staat, er iets anders wordt gekocht en het geplande uiteindelijk over de datum raakt en in de prullebak verdwijnt. Of in de vriezer en er nooit meer uit komt. Moet er wel bij zeggen dat luiers ook in de begroting zitten.
dinsdag 16 april 2013 om 17:55
Maar stel he, dat ik van rond de 300 EUR rond zou moeten komen. De baby kost al ongeveer 100eur. Houd je 200eur over. Elke week 10 EUR brood op de biologische markt , Zit je al rond de 160eur voor de rest van de maand. Zeg dat de hond ehm... een euro per dag kost , houd je dus 130eur over voor de rest. Ik zou echt niet weten hoe ik daar van zou moeten leven. En ja, ik kan natuurlijk ook goedkoper brood kopen maar dat wil ik dus niet, dat vind ik niet lekker.
dinsdag 16 april 2013 om 18:21
quote:Lisbeth_Salander schreef op 16 april 2013 @ 17:55:
Maar stel he, dat ik van rond de 300 EUR rond zou moeten komen. De baby kost al ongeveer 100eur. Houd je 200eur over. Elke week 10 EUR brood op de biologische markt , Zit je al rond de 160eur voor de rest van de maand. Zeg dat de hond ehm... een euro per dag kost , houd je dus 130eur over voor de rest. Ik zou echt niet weten hoe ik daar van zou moeten leven. En ja, ik kan natuurlijk ook goedkoper brood kopen maar dat wil ik dus niet, dat vind ik niet lekker.
Je vergelijkt appels met peren. Mensen zeggen hier dat ze met z'n tweeën uitkomen met 300 euro per maand. Maar als jij dan eerst stelt: de baby kost 100 euro dus ik hou 200 over, hoe doe ik dat...? Ja, dat is natuurlijk weer een andere situatie!
Ik kan overigens in mn eentje heel ruim en prima boodschappen doen van 100 euro per maand. Dat is dus zonder babies en zonder huisdieren (Dierenvoer koop ik groot in en kost me zo'n 40 euro per maand.)
Hoe doe ik dat?
- ben vegetariër, en volgens mij is het al meteen een heel stuk goedkoper als je geen vlees of vis koopt
- koop veel groente en fruit op de markt en bij mij is dat goedkoop
- koop brood bij een goede bakker maar niet biologisch, of ik bak het zelf. Maar: ik eet niet veel brood.
- koop kruiden/specerijen groot bij de toko
- maak alles from scratch en vries het in porties in
- koop pleepapier/shampoo/zeep/tandpasta enz af en toe groot in als er een goede aanbieding is
- koop drank (wijn/bier/sterke drank) groot in als er een aanbieding is
Maar stel he, dat ik van rond de 300 EUR rond zou moeten komen. De baby kost al ongeveer 100eur. Houd je 200eur over. Elke week 10 EUR brood op de biologische markt , Zit je al rond de 160eur voor de rest van de maand. Zeg dat de hond ehm... een euro per dag kost , houd je dus 130eur over voor de rest. Ik zou echt niet weten hoe ik daar van zou moeten leven. En ja, ik kan natuurlijk ook goedkoper brood kopen maar dat wil ik dus niet, dat vind ik niet lekker.
Je vergelijkt appels met peren. Mensen zeggen hier dat ze met z'n tweeën uitkomen met 300 euro per maand. Maar als jij dan eerst stelt: de baby kost 100 euro dus ik hou 200 over, hoe doe ik dat...? Ja, dat is natuurlijk weer een andere situatie!
Ik kan overigens in mn eentje heel ruim en prima boodschappen doen van 100 euro per maand. Dat is dus zonder babies en zonder huisdieren (Dierenvoer koop ik groot in en kost me zo'n 40 euro per maand.)
Hoe doe ik dat?
- ben vegetariër, en volgens mij is het al meteen een heel stuk goedkoper als je geen vlees of vis koopt
- koop veel groente en fruit op de markt en bij mij is dat goedkoop
- koop brood bij een goede bakker maar niet biologisch, of ik bak het zelf. Maar: ik eet niet veel brood.
- koop kruiden/specerijen groot bij de toko
- maak alles from scratch en vries het in porties in
- koop pleepapier/shampoo/zeep/tandpasta enz af en toe groot in als er een goede aanbieding is
- koop drank (wijn/bier/sterke drank) groot in als er een aanbieding is
Zeg maar Spijker.
dinsdag 16 april 2013 om 20:04
quote:Lisbeth_Salander schreef op 16 april 2013 @ 17:55:
Maar stel he, dat ik van rond de 300 EUR rond zou moeten komen. De baby kost al ongeveer 100eur. Houd je 200eur over. Elke week 10 EUR brood op de biologische markt , Zit je al rond de 160eur voor de rest van de maand. Zeg dat de hond ehm... een euro per dag kost , houd je dus 130eur over voor de rest. Ik zou echt niet weten hoe ik daar van zou moeten leven. En ja, ik kan natuurlijk ook goedkoper brood kopen maar dat wil ik dus niet, dat vind ik niet lekker.Dure baby,borstvoeding is toch niet zo duur. Mijn brood is goedkoper maar wel veel lekkerder vindt altijd als je het zelf maakt
Maar stel he, dat ik van rond de 300 EUR rond zou moeten komen. De baby kost al ongeveer 100eur. Houd je 200eur over. Elke week 10 EUR brood op de biologische markt , Zit je al rond de 160eur voor de rest van de maand. Zeg dat de hond ehm... een euro per dag kost , houd je dus 130eur over voor de rest. Ik zou echt niet weten hoe ik daar van zou moeten leven. En ja, ik kan natuurlijk ook goedkoper brood kopen maar dat wil ik dus niet, dat vind ik niet lekker.Dure baby,borstvoeding is toch niet zo duur. Mijn brood is goedkoper maar wel veel lekkerder vindt altijd als je het zelf maakt
dinsdag 16 april 2013 om 20:54
Ik vind het ook heel moeilijk om weinig uit te geven, maar ik weet dat dat voor een groot deel aan mezelf ligt. Het is maar net wat je belangrijk vindt. Met heel goed opletten red ik het met 550 euro per maand (gezin met 2 kinderen van 9 en 3) als ik gezond wil eten. Ik koop heel veel verse groenten en fruit en wil ook graag gezonde dingen eten als avocado's, mijn eten bakken in kokosolie, amandelpasta op brood bij mijn kinderen in plaats van pindakaas met toegevoegde olie etc. We eten niet veel vlees, maar ik wil geen plofkip kopen en biologische kip is vééééle malen duurder. Vette vis is ook gezond, maar duur. Ik vind het echt heel lastig...als ik kipschnitzels koop, vinden mijn kinderen dat lekker en ze zijn supergoedkoop, maar ik walg van zo'n gepaneerd stuk vlees dat vol zit met rommel op mijn en hun bord.
Ik heb een periode gehad dat ik alles biologisch kocht en vaak zalm en allerlei dingen uit de natuurwinkel, kokoswater van meer dan 3 euro voor een half litertje, toen was ik meer dan 800 euro per maand kwijt. Dat was echt veel meer dan mijn budget eigenlijk toeliet. Daarom vind ik het al heel wat dat ik het nu red met 550 per maand, maar ik baal ervan dat ik niet meer kan eten wat ik wil. Ik vind het heel knap dat sommigen het redden met nog eens 200 euro minder, ik ben dan ook heel benieuwd wat die mensen dan elke dag op hun bord hebben.
Ik denk trouwens ook dat het eraan ligt waar je woont. Ik woon overal ver vandaan en alleen Albert Heijn is voor mij handig om naartoe te gaan. Een Aldi of Lidl zit echt niet in de buurt en toko's of Turkse winkeltjes al helemaal niet. Dat is wel jammer.
Ik heb een periode gehad dat ik alles biologisch kocht en vaak zalm en allerlei dingen uit de natuurwinkel, kokoswater van meer dan 3 euro voor een half litertje, toen was ik meer dan 800 euro per maand kwijt. Dat was echt veel meer dan mijn budget eigenlijk toeliet. Daarom vind ik het al heel wat dat ik het nu red met 550 per maand, maar ik baal ervan dat ik niet meer kan eten wat ik wil. Ik vind het heel knap dat sommigen het redden met nog eens 200 euro minder, ik ben dan ook heel benieuwd wat die mensen dan elke dag op hun bord hebben.
Ik denk trouwens ook dat het eraan ligt waar je woont. Ik woon overal ver vandaan en alleen Albert Heijn is voor mij handig om naartoe te gaan. Een Aldi of Lidl zit echt niet in de buurt en toko's of Turkse winkeltjes al helemaal niet. Dat is wel jammer.
dinsdag 16 april 2013 om 21:52
Om hier naar de markt de gaan, moet ik met de auto, die daar parkeren tegen 3,- per uur, dat is dus de moeite niet.
En vaak kan ik het dan niet weerstaan om andere lekkere dingen mee te nemen.
Slobberbone, maak eens een lijstje als je wilt dan?
Dingen maken heb ik helaas geen tijd voor met eigen onderneming ( 60 uur per week) en twee kinderen op topsport.
En vaak kan ik het dan niet weerstaan om andere lekkere dingen mee te nemen.
Slobberbone, maak eens een lijstje als je wilt dan?
Dingen maken heb ik helaas geen tijd voor met eigen onderneming ( 60 uur per week) en twee kinderen op topsport.
woensdag 17 april 2013 om 09:10
quote:Zusenzoo schreef op 16 april 2013 @ 21:52:
Om hier naar de markt de gaan, moet ik met de auto, die daar parkeren tegen 3,- per uur, dat is dus de moeite niet.
En vaak kan ik het dan niet weerstaan om andere lekkere dingen mee te nemen.
Slobberbone, maak eens een lijstje als je wilt dan?
Dingen maken heb ik helaas geen tijd voor met eigen onderneming ( 60 uur per week) en twee kinderen op topsport.
Lijstje is zinloos want zal ik die nu geven staan veel zaken niet op immers omdat al in huis zijn
Bv luiers koop ik al een halfjaar niet meer minstens omdat eerder toen een palletje heb gescoord
Om hier naar de markt de gaan, moet ik met de auto, die daar parkeren tegen 3,- per uur, dat is dus de moeite niet.
En vaak kan ik het dan niet weerstaan om andere lekkere dingen mee te nemen.
Slobberbone, maak eens een lijstje als je wilt dan?
Dingen maken heb ik helaas geen tijd voor met eigen onderneming ( 60 uur per week) en twee kinderen op topsport.
Lijstje is zinloos want zal ik die nu geven staan veel zaken niet op immers omdat al in huis zijn
Bv luiers koop ik al een halfjaar niet meer minstens omdat eerder toen een palletje heb gescoord
woensdag 17 april 2013 om 09:48
Wat aquamarine zegt. Ik wil ook graag goede producten eten. Plofvlees uit de supermarkt komt er hier echt niet in. Leuk dat je kunt vrekken en dan meer aan je hypotheek kunt afbetalen maar als ik daardoor goor supermarktvlees moet eten , geef mijn portie dan maar aan Maarten. Tenzij het financieel niet anders kan dan snap ik dat er simpelweg eten op tafel moet komen maar anders betaal ik graag wat meer voor echt goede producten ipv e-nummer troep.

woensdag 17 april 2013 om 10:36
wij doen(lees moeten)boodschappen voor ¤75 per week. dus de ene maand ¤300 en de andere maand ¤375. Ik stort het altijd op vrijdag op een aparte rekening.
Hier zit niet het eten van de hond en de katten(2) bij in.
Wij zijn een gezin van 5personen, 2 volwassen, 3kids(5jr, 2jr en 1tje van 11 maand) waarvan er 2 in de luiers zitten.
De luiers haal ik die van de kruidvat, en als ze in de reclame zijn sla ik extra in.
Moet er wel bij zeggen dat we zelf een moestuin hebben van 200m2. die zeker vanaf volgende maand(en daarna) weer veel groente en ook fruit gaan opleveren. wat we dan ook nodige uitdelen/weggeven aan buren , schoonouder etc.
we hebben soms 10 ''kroppen'' andijvie of sla bijv. in 1 x klaar. en ja ik eet geen 10 x sla in 1 week.
Als er iets in de reclame is slaan we dat meer in als het een product is die we vaak gebruiken. We hebben er ook een kas op staan, dus we kunnen langer en eerder zelf groenten gaan telen.
Maar nu haal ik het bij verschillende winkels vandaan. Net waar het goedkoper is, of diepvries.
Ook hier kopen we veel bloem, voor idd taarten, cupcakes, cakes en koekjes bakken. zelf pizza maken etc.en bloem is al voor 0.33 cent te krijgen bij de Jumbo, en duurder is er ook, maar dat is niet onze keuze.
Gehakt haal ik bij de slager, die heeft op woensdag gehaktdag, 2kilo voor ¤ 7.00. halfomhalf, boeren of runder. die sla ik dan om de x weken 6 van in.kip is soms goedkoop, maar ook te vervangen door gehakt. wij eten het hier eigenlijk niet. eieren ook van eigen erf af.4 kippen hier.
vleeswaren komen bij de Lidl vandaan net als de zuivel. Is niks mis mee, en scheelt enorm in de prijs.
Hier zit niet het eten van de hond en de katten(2) bij in.
Wij zijn een gezin van 5personen, 2 volwassen, 3kids(5jr, 2jr en 1tje van 11 maand) waarvan er 2 in de luiers zitten.
De luiers haal ik die van de kruidvat, en als ze in de reclame zijn sla ik extra in.
Moet er wel bij zeggen dat we zelf een moestuin hebben van 200m2. die zeker vanaf volgende maand(en daarna) weer veel groente en ook fruit gaan opleveren. wat we dan ook nodige uitdelen/weggeven aan buren , schoonouder etc.
we hebben soms 10 ''kroppen'' andijvie of sla bijv. in 1 x klaar. en ja ik eet geen 10 x sla in 1 week.
Als er iets in de reclame is slaan we dat meer in als het een product is die we vaak gebruiken. We hebben er ook een kas op staan, dus we kunnen langer en eerder zelf groenten gaan telen.
Maar nu haal ik het bij verschillende winkels vandaan. Net waar het goedkoper is, of diepvries.
Ook hier kopen we veel bloem, voor idd taarten, cupcakes, cakes en koekjes bakken. zelf pizza maken etc.en bloem is al voor 0.33 cent te krijgen bij de Jumbo, en duurder is er ook, maar dat is niet onze keuze.
Gehakt haal ik bij de slager, die heeft op woensdag gehaktdag, 2kilo voor ¤ 7.00. halfomhalf, boeren of runder. die sla ik dan om de x weken 6 van in.kip is soms goedkoop, maar ook te vervangen door gehakt. wij eten het hier eigenlijk niet. eieren ook van eigen erf af.4 kippen hier.
vleeswaren komen bij de Lidl vandaan net als de zuivel. Is niks mis mee, en scheelt enorm in de prijs.
anoniem_637389ce96cfb wijzigde dit bericht op 17-04-2013 10:38
Reden: typfout
Reden: typfout
% gewijzigd
zondag 11 mei 2014 om 19:32
wij gaan het vanaf nu doen met 150 euro per week incl. sigaretten (30 euro per week) , dus 120 euro voor boodschappen. Alles koop ik daarvan...brood hebben we van de bakker, we willen allemaal niet anders....en we willen graag lekkere aardappels omdat we echte hollandsepoteters zijn....verder maakt het niet veel uit...wij zijn met z'n vieren , man, ik, zoon van 12 en dochter van 8....we zijn redelijk grote eters en houden van lekkere dingen
maandag 12 mei 2014 om 09:31
Ik pin elke vrijdag 100 euro, en ga dan 1x per week boodschappen doen bij ah(veel ah&ah basic)
Rest van de week hooguit nog een zak sla of half brood bijhalen
Fruit en groenten koop ik bij de boer voor 10 euro pw
Van die 100 euro halen we in het weekend vaak nog frietjes als er 10 euro over blijft na de ah boodschappen.
Die 100 euro pw is voor 2 volwassen,en 2 kinderen van 9&6
Rest van de week hooguit nog een zak sla of half brood bijhalen
Fruit en groenten koop ik bij de boer voor 10 euro pw
Van die 100 euro halen we in het weekend vaak nog frietjes als er 10 euro over blijft na de ah boodschappen.
Die 100 euro pw is voor 2 volwassen,en 2 kinderen van 9&6

maandag 12 mei 2014 om 09:49
quote:rascalles schreef op 17 april 2013 @ 09:48:
Wat aquamarine zegt. Ik wil ook graag goede producten eten. Plofvlees uit de supermarkt komt er hier echt niet in. Leuk dat je kunt vrekken en dan meer aan je hypotheek kunt afbetalen maar als ik daardoor goor supermarktvlees moet eten , geef mijn portie dan maar aan Maarten. Tenzij het financieel niet anders kan dan snap ik dat er simpelweg eten op tafel moet komen maar anders betaal ik graag wat meer voor echt goede producten ipv e-nummer troep.Erg eens. Daarnaast doe ik liever aan consuminderen dan aan besparen. Ik maak elke week een lijstje wat we eten en wat we daarvoor nodig hebben en dat koop ik. Meer niet. Voor het gemak doe ik wel alle boodschappen bij één winkel. De markt vind ik veel teveel moeite: een halfuur met de fiets of een kwartier met de auto en dan nog 10 minuten lopen. Ik koop vlees en zuivel biologisch, dus het is niet goedkoop. Maar omdat ik alleen maar koop wat ik nodig heb en wij niet drinken of roken, valt het best mee. Ik denk dat we zo'n 300/350 euro per maand kwijt zijn (2 volwassenen).
Wat aquamarine zegt. Ik wil ook graag goede producten eten. Plofvlees uit de supermarkt komt er hier echt niet in. Leuk dat je kunt vrekken en dan meer aan je hypotheek kunt afbetalen maar als ik daardoor goor supermarktvlees moet eten , geef mijn portie dan maar aan Maarten. Tenzij het financieel niet anders kan dan snap ik dat er simpelweg eten op tafel moet komen maar anders betaal ik graag wat meer voor echt goede producten ipv e-nummer troep.Erg eens. Daarnaast doe ik liever aan consuminderen dan aan besparen. Ik maak elke week een lijstje wat we eten en wat we daarvoor nodig hebben en dat koop ik. Meer niet. Voor het gemak doe ik wel alle boodschappen bij één winkel. De markt vind ik veel teveel moeite: een halfuur met de fiets of een kwartier met de auto en dan nog 10 minuten lopen. Ik koop vlees en zuivel biologisch, dus het is niet goedkoop. Maar omdat ik alleen maar koop wat ik nodig heb en wij niet drinken of roken, valt het best mee. Ik denk dat we zo'n 300/350 euro per maand kwijt zijn (2 volwassenen).
maandag 12 mei 2014 om 10:07
Door dit topic was ik erg nieuwsgierig hoeveel ik uitgeef aan boodschappen. Ik had geen idee. Het blijkt ook tussen de 300 en 400 euro per maand te zijn! Voor man & ik. Had ik niet gedacht, zoveel.
En dat terwijl ik op aanbiedingen let, niets weggooi, groot inkoop en heel veel bij Aldi/Lidl koop. Enige reden voor dit hoge bedrag die ik kan bedenken is dat we heel veel verse groente en fruit kopen wat natuurlijk duur is.
Maar ik ga eens goed nadenken over hoe ik nog zou kunnen besparen! Fijn al die reacties en tips hier
.
En dat terwijl ik op aanbiedingen let, niets weggooi, groot inkoop en heel veel bij Aldi/Lidl koop. Enige reden voor dit hoge bedrag die ik kan bedenken is dat we heel veel verse groente en fruit kopen wat natuurlijk duur is.
Maar ik ga eens goed nadenken over hoe ik nog zou kunnen besparen! Fijn al die reacties en tips hier

maandag 12 mei 2014 om 10:11
quote:EvaViva schreef op 12 mei 2014 @ 10:07:
Enige reden voor dit hoge bedrag die ik kan bedenken is dat we heel veel verse groente en fruit kopen wat natuurlijk duur is.
Maar ik ga eens goed nadenken over hoe ik nog zou kunnen besparen! Fijn al die reacties en tips hier
.Ik zou toch je boodschappenbonnetjes eens een paar weken opsparen en wat beter bekijken. Groente en fruit hoeven echt helemaal niet zo duur te zijn als je een beetje met het seizoen mee eet.
Enige reden voor dit hoge bedrag die ik kan bedenken is dat we heel veel verse groente en fruit kopen wat natuurlijk duur is.
Maar ik ga eens goed nadenken over hoe ik nog zou kunnen besparen! Fijn al die reacties en tips hier

Zeg maar Spijker.
maandag 12 mei 2014 om 10:19
quote:Spijk-er schreef op 12 mei 2014 @ 10:11:
[...]
Ik zou toch je boodschappenbonnetjes eens een paar weken opsparen en wat beter bekijken. Groente en fruit hoeven echt helemaal niet zo duur te zijn als je een beetje met het seizoen mee eet.
Dat zal ik eens doen Spijker. We eten eigenlijk heel veel dezelfde groente/fruit vaak, niet echt naar 'wat het seizoen is'. Iedere week een paar avocado's a 1 euro per stuk bijvoorbeeld. En dan iedere week broccoli, paprika, tomaten, komkommer, bananen, sinaaasappels. Ook vaak gezonde maar dure fruitdingen als bosbessen/frambozen/aardbeien.
Misschien moet ik daar toch maar wat in minderen... (Jammer van m'n smoothies .)
[...]
Ik zou toch je boodschappenbonnetjes eens een paar weken opsparen en wat beter bekijken. Groente en fruit hoeven echt helemaal niet zo duur te zijn als je een beetje met het seizoen mee eet.
Dat zal ik eens doen Spijker. We eten eigenlijk heel veel dezelfde groente/fruit vaak, niet echt naar 'wat het seizoen is'. Iedere week een paar avocado's a 1 euro per stuk bijvoorbeeld. En dan iedere week broccoli, paprika, tomaten, komkommer, bananen, sinaaasappels. Ook vaak gezonde maar dure fruitdingen als bosbessen/frambozen/aardbeien.
Misschien moet ik daar toch maar wat in minderen... (Jammer van m'n smoothies .)

maandag 12 mei 2014 om 18:08
quote:EvaViva schreef op 12 mei 2014 @ 10:19:
[...]
Dat zal ik eens doen Spijker. We eten eigenlijk heel veel dezelfde groente/fruit vaak, niet echt naar 'wat het seizoen is'. Iedere week een paar avocado's a 1 euro per stuk bijvoorbeeld. En dan iedere week broccoli, paprika, tomaten, komkommer, bananen, sinaaasappels. Ook vaak gezonde maar dure fruitdingen als bosbessen/frambozen/aardbeien.
Misschien moet ik daar toch maar wat in minderen... (Jammer van m'n smoothies .)Die zijn enorm duur buiten seizoen. Voor smoothies kun je ook ingevroren frambozen, bosbessen etc. gebruiken. Ik koop dat meestal bij de Makro (moet je wel een pasje hebben ).
[...]
Dat zal ik eens doen Spijker. We eten eigenlijk heel veel dezelfde groente/fruit vaak, niet echt naar 'wat het seizoen is'. Iedere week een paar avocado's a 1 euro per stuk bijvoorbeeld. En dan iedere week broccoli, paprika, tomaten, komkommer, bananen, sinaaasappels. Ook vaak gezonde maar dure fruitdingen als bosbessen/frambozen/aardbeien.
Misschien moet ik daar toch maar wat in minderen... (Jammer van m'n smoothies .)Die zijn enorm duur buiten seizoen. Voor smoothies kun je ook ingevroren frambozen, bosbessen etc. gebruiken. Ik koop dat meestal bij de Makro (moet je wel een pasje hebben ).