Geld & Recht alle pijlers

Ongelukje. Inboedelverzekering?

20-01-2011 17:11 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
vast een domme vraag maar ik vraag het toch even.

 

Mijn dochtertje heeft in een onhandige bui haar glas drinken over onze versterker/audioapparatuur gegooid en niets doet het meer.

 

Loont het de moeite om de verzekeraar hier over te bellen of het onder de inboedelverzekering valt? We hebben een extra clausule voor pc en audioapparatuur maar het is wel onze eigen schuld natuurlijk.

 

Iemand hier ervaring mee?
Alle reacties Link kopieren
@ Kirsten. Zou zie je maar weer eerlijkheid duurt het langst en loont ook nog. Niet altijd gelijk van het slechtste uitgaan.
Alle reacties Link kopieren
Ja ik ben echt ontzettend blij en mijn dochtertje ook want die zag haar spaarpot al leeg gaan
quote:miloo schreef op 20 januari 2011 @ 19:29:

[...]





Edit: Je hebt er al jaren verzekeringspremie voor betaald, dus gewoon je goed recht! Niks boffen.Het is wel boffen want de meeste verzekeringen dekken het niet!
Als je maar een all risk dekking hebt op je inboedel polis dan is sowieso dekking. Dus kijk het weekend even je polis na. En als je hem niet hebt sluit je hem alsnog af. Kost 3 euro extra per maand ofzo. Weet het niet precies. (verkoop geen verzekeringen) Maar weet wel dat het erg handig is.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven