Geld & Recht alle pijlers

Vinted topic - 4

02-05-2026 09:12 630 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Hierbij open ik een nieuw topic om verder te kletsen over alle perikelen rondom Vinted. Lukt het je niet om je kleding of andere spulletjes kwijt te raken? Kun je wel wat tips gebruiken? Verstuurd die ene verkoper dat geweldige jurkje niet of heb je verwassen kleding gekregen terwijl het vermeld stond als ‘nieuw zonder kaartje’? Je kunt hier je ei kwijt.

* Deel 1
* Deel 2
* Deel 3
In this mad house we must all survive
Alle reacties Link kopieren Quote
Oja, nog een pareltje.....
Vorige week een lichtblauwe korte broek binnengekregen waar een lichtbruine vlek (1,5 cm.) op de achterkant zat. Op de foto in de advertentie was deze niet te zien.
Ik heb op "ik heb een probleem" gedrukt en toen kwam er gelijk reactie: dat ik een oplichter was, de vlek zat er niet in bij het opsturen en het was nu haar probleem niet meer. WTF?
De enige optie die ik kreeg was op mijn kosten terugsturen. Ik heb contect gezocht met Vinted, maar die konden niet meer dan dat voor me doen.
Ik heb uiteindelijk maar mijn verlies genomen, heb haar 1 ster gegeven en toegelicht wat er was gebeurd. Daar heeft ze op gereageerd dat ik met hulp van AI zaken has lopen vervalsen (?).

Echt, ben er even zo klaar mee nu!
Alle reacties Link kopieren Quote
Oh dat is wel heel frustrerend allemaal, Blondie 😞
Alle reacties Link kopieren Quote
Nou zeg dat! Ik zit al jaren op Vinted en er is af en toe eens wat: pakketje vertraagd, zendingen duren extreem lang, maar dit soort dingen waarbij ik dus beschuldigd wordt, of ze geven me het idee dat ik gek ben: meh.
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik heb (een set van) twee topjes een uur geleden erop gezet.
40 keer gefavoriet...

Koop het verdorie gewoon :roll:
Alle reacties Link kopieren Quote
Haha, ja gek is dat soms he?
En soms ook echt verrassend welk artikel er ineens zoveel geliked wordt.

Hier vandaag 3 pakketjes opgehaald en er was er maar 1 echt goed helaas. 1 had ik toch misgegokt qua maat, dus die staat inmiddels weer op vinted en 1 was kapot op de naad. Gelukkig deed die verkoopster niet moeilijk en ze gaf me meteen mijn geld terug. Dus dat viel mee, want ik ging al een beetje uit van terugsturen op eigen kosten.

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven