Gezondheid alle pijlers

APPENDICITIS???

22-07-2011 10:05 93 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Even een verhaaltje van mij...

Ik loop al een tijdje met buikpijn klachten, echter zijn deze sinds vorige week vrijdag erger geworden... Op naar de hap maar deze stuurde mij na huis met pijnstillers... Toen in weekend werd het steeds erger... In de nacht van zondag op maandag hevige buikpijn rechtsonder gekregen, alles deed ontzettende pijn en lag met tranen en dubbelgevouwen in bed. Ik vertrouwde het niets dus mijn vriend had de HA gebeld, daar konden we pas enkele uren later terecht... Een maal daar direct doorverwezen na SEH. Men dacht aan een appendicitis. Koorts gekregen, misselijk, duizelig, onzettende buikpijn die rechtsonder bleef.

Op seh infuus, morfine gekregen. Bloedafname en echo. Echter was er niets raars te zien in mijn bloed en op de echo. Pijn bleef ik echter houden en werd steeds erger. Wel alle symptomen van appendicitis. Omdat men niets afwijkends kon zien op echo een gynaecologisch onderzoek maar hier kwam ook niets uit.

Na een seh bezoekje van 10 uur mocht ik na huis met advies om het af te wachten. Tijdens het wachten kwam de pijn nog erger en raakte in in paniek en hield het niet meer...

Toen opgenomen ter observatie. Dag erna nogmaals bloedafname weer geen ontstekingswaarde. Dus naar huis met advies terug komen als het erger wordt.

De klachten zijn er nog steeds en zijn momenteel ook naar mijn rechterrug getrokken. Gister weer na HA en wilde me weer doorsturen naar seh maar na overleg toch eerst bloed laten prikken. Weer geen ontstekingswaarde....

Klachten zijn er wel nog steeds duidelijk aanwezig.



Herkent iemand dit en wat to do?

Ik heb namelijk al gegoogled en lees veel verhalen van mensen die geen ontsteking in bloed hebben en dat er op de echo ook niets te zien was maar toch een BD ontsteking hebben.

Ik wordt hier erg bang van want heb nog nooit zoveel pijn gehad. Bij de echo kon ik ook alleen maar ineenkrimpen en huilen van de pijn :( Ben ook 2.5 tot 3 kilo afgevallen tov maandag en omdat ik ook diabeet ben zijn mijn bls ook ontregeld.



HELP!



Liefs
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen,



Bedankt voor jullie tips en adviezen

Ndat ik op de ehbo een enorme pijnaanval had gekregen is het vanaf toen niet meer voorgekomen en was de buikpijn ook wat minder...



ik voel nu op het pijnlijkste plekje buik, rechts naast mijn navel, wel een soort van verdikking zitten. geen idee wat dit is, miss een spiertje? als ik erop druk doet het wel nog flinke pijn.



liefs
quote:idalee schreef op 23 juli 2011 @ 23:46:

Xal, ontsteking zonder ontstekingswaarden kan wel hoor, zeker als artsen alleen bezinking testen.

Maar inderdaad, darmkolieken kunnen heel pijnlijk zijn en oorzaak kan gewoon stress zijn. Zeker omdat ze je al binnenstebuiten hebben gekeerdEr zal geen SEH zijn waar ze voor ontsteking alleen naar de BSE kijken. Dat is ook hartstikke aspecifiek. Men kijkt eigenlijk altijd naar de leuko's en het CRP, ik neem dus aan dat die hier niets hebben laten zien. Eerlijk gezegd ben ik nog nooit tegengekomen dat de ontstekingsparameters keer op keer goed waren, terwijl er wel sprake is van ontsteking. Het kan wel zo zijn dat ze in het begin stadium nog laag zijn, dat is juist normaal, maar later stijgen ze dan alsnog. Als er bij TO meerdere keren bloed is geprikt en er zou daadwerkelijk sprake zijn van een ontsteking, zouden de infectieparameters nu wel gestegen zijn hoor..
@ Xalvadora: ze is gynaecologisch onderzocht, heeft ook een echo gehad, dan is een cyste dus uitgesloten.
Alle reacties Link kopieren
quote:mntje schreef op 24 juli 2011 @ 11:07:

als ik erop druk doet het wel nog flinke pijn.



liefsdan er niet op drukken
Alle reacties Link kopieren
quote:theodoor schreef op 22 juli 2011 @ 23:53:

Soott gelijk its bij mij bij mijn vroue in mei, ga maar naar huid met die slape paracetamol,



Enige datum later met heel veel pijn op seh gekomem eigen vervoer, ambu was te duur. Zie ie je voor je, wegen vol drempels.



Aangekekom; perforratie, waarom niet ertder gekomen?



Stelletje knulnels, was het WLZ PurmerendHuh?
@Theodoor, mag ik jouw eerste zin in je post als mijn motto gebruiken?
Alle reacties Link kopieren
Hallo



vandaag weer een mindere dag :(

veel last van buikpijn en dan m.n. na het eten. krijg dan een ontzettend vol gevoel naar enkele happen en dit uit zich dan erna in buikpijn/opgezette buik... ook ontzettend veel last van mijn rug :(



Liefs
Alle reacties Link kopieren
Ben je nog misselijk?



Even een raar vraagje, maar de kleur van je ontlasting is die gewoon normaal?
Alle reacties Link kopieren
quote:lasvegas84 schreef op 24 juli 2011 @ 15:07:

@ Xalvadora: ze is gynaecologisch onderzocht, heeft ook een echo gehad, dan is een cyste dus uitgesloten.Oke, dat had ik even niet gelezen, maar als je een inwendige echo hebt gehad dan zal dat wslk uitgesloten zijn idd.
Alle reacties Link kopieren
quote:lasvegas84 schreef op 24 juli 2011 @ 15:04:

[...]



Er zal geen SEH zijn waar ze voor ontsteking alleen naar de BSE kijken. Dat is ook hartstikke aspecifiek. Men kijkt eigenlijk altijd naar de leuko's en het CRP, ik neem dus aan dat die hier niets hebben laten zien. Eerlijk gezegd ben ik nog nooit tegengekomen dat de ontstekingsparameters keer op keer goed waren, terwijl er wel sprake is van ontsteking. Het kan wel zo zijn dat ze in het begin stadium nog laag zijn, dat is juist normaal, maar later stijgen ze dan alsnog. Als er bij TO meerdere keren bloed is geprikt en er zou daadwerkelijk sprake zijn van een ontsteking, zouden de infectieparameters nu wel gestegen zijn hoor..Ja dat dacht ik ook...
Alle reacties Link kopieren
Geen idee wat ze testen op de SEH, jullie zijn denk ik ervaringsdeskundigen van de andere kant.

Wat betreft de ontstekingswaarden heb ik het meegemaakt dat er echt niets te zien was terwijl er een erge ontsteking zat, ik weet niet hoe zeldzaam dit is, want ik weet het dus alleen uit eigen ervaring.

Probeer licht verteerbaar voedsel als het je zwaar valt. Misschien is je dieet niet goed, darmen kunnen heel gevoelig zijn.
Ben arts op de SEH, dus aan de andere kant idd. ;)

Krijgen heel vaak patiënten met dit soort buikpijnklachten. In 99% van de gevallen zijn het toch de darmen als er uit alle onderzoeken niets komt.. Vervelende klachten zijn het wel..
Alle reacties Link kopieren
Wat bedoel je dan met de darmen? Dat er iets mis is of dat darmen nu eenmaal af en toe krengen kunnen zijn? (gewoon nieuwsgierig, ben zo'n patient die altijd alles wil weten )
Alle reacties Link kopieren
bijv. bij PDS = prikkelbare darmsyndroom kunnen er heftige pijnaanvallen zijn omdat de motiliteitsbewegingen van de darmen verstoord zijn.

Dus de ene keer bewegen de darmen veel te snel en de andere keer te langzaam. Wat ook kan resulteren in diarree of obstipatie.
Alle reacties Link kopieren
Of bijv. als je vol zit/verstopt zit met poep of veel lucht in je darmen, kan ook erg pijn doen...
Precies, niks ernstigs iig..
Alle reacties Link kopieren
hallo



weer ff een updatje

klinkt miss vreemd maar heb sinds vrijdag ook veel afscheiding en erg wit, voel het soms gewoon lopen :$

heb ook nog flink last van mijn rug en ook bij het plassen en ontlasten voel ik het in mijn rug en rechteronderbuik, dit is weer iets meer vandaag... :(

voel me ook nog steeds totaal niet fit :(



Liefs
Alle reacties Link kopieren
@mntje



jee joh, vervelend allemaal.



Dat ze een wat afwachtende houding aannemen komt idd wat Lasvegas zegt: het is vaak niets ernstigs(maar wel heel vervelend) en de meeste klachten zakken af.



Als je nu echt veel witte vloed hebt zou ik toch weer contact opnemen met HA of SEH, ik weet niet met welke afspraak je weg bent gegaan.



Dan nog kan het er niets mee te maken hebben e/o gewoon zijn. Ik heb ook in mijn cyclus een dag of 2 soms veel afscheiding (is eigenlijk normaal, maar goed, ik gebruik geen hormonale ac).



Als je het niet vertrouwt, dan gewoon nog even conatct opnemen.



Beterschap
Je bent zelf een theepot
Alle reacties Link kopieren
quote:mntje schreef op 25 juli 2011 @ 12:52:

hallo



weer ff een updatje

klinkt miss vreemd maar heb sinds vrijdag ook veel afscheiding en erg wit, voel het soms gewoon lopen :$

heb ook nog flink last van mijn rug en ook bij het plassen en ontlasten voel ik het in mijn rug en rechteronderbuik, dit is weer iets meer vandaag... :(

voel me ook nog steeds totaal niet fit :(



LiefsMisschien zit ik er helemaal naast hoor, maar dat past wel bij de chlamydia-theorie. Ik zou de dokter vragen om me hierop te testen.
.
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Vandaag weer terug naar de ha, dus laat jullie straks meer weten
Alle reacties Link kopieren
Succes mntje!
Alle reacties Link kopieren
hallo,



zoals beloofd een updatje

de huiasarts had nog contact gehad met degene die me op de seh had gezien, afgelopen vrijdag. er was een miscommunicatie en had dus eigenlijk wel opgenomen moeten worden voor een colonscopie en evt scan.

Nu kan de huisarts nog alsnog een opname regelen of ik moet afwachten tot 4-8 dan ga ik na de mdl arts...

nu zit ik dus in een dilemma en geen idee wat ik moet doen...

(probleem is namelijk ook het werk; zou donderdag weer proberen om te werken en als ik niet werk ook geen centjes, helaas:( )
Alle reacties Link kopieren
Nou, als je nog twijfelt of je niet zult gaan werken valt het wel wat mee. Als je echt iets hebt twijfel je denk ik totaal niet meer.

Ik zou 't lekker laten voor wat het is en als je je over een maand nog zo voelt misschien nog eens checken.

Iets acuuts is het kennelijk sowieso niet, dus.
Alle reacties Link kopieren
Als je de kans niet groot acht dat het weer heel slecht gaat zou ik wachten. Je kan altijd nog naar de SEH als het weer slechter gaat. Voor een scopie en scan hoef je sowieso niet opgenomen te worden, dat kan poliklinisch. Aan de andere kant, de mdl arts zal die onderzoeken waarschijnlijk ook willen doen, dus dan kun je ze misschien beter nu doen.
Alle reacties Link kopieren
De huisarts zei dat ik het via een opname zou krijgen omdat ik er dan sneller tussendoor zou kunnen...

heb nog steeds geen beslissing genomen, bij mij speelt de financiele situatie ook een grote rol. Als ik hier geen rekening mee hoefde te houden dan had ik het wel gedaan. Mdl arts dacht mogelijk aan ziekte van crohn:( verder blijft de pijn in mijn rug sterk aanwezig en wordt erger. In mijn buik gelukkig wat minder pijn vandaag :(



Bah ik wil weer gewoon verder met alles :(

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven