Gezondheid alle pijlers

Endometriose traject

23-01-2017 13:24 5 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi iedereen,



Ik maak even een nieuw topic over endo aan omdat ik niet goed weet bij welk bestaand topic ik dit het beste kan plaatsen.



Ik heb namelijk een vraag aangaande een endo traject en behandeling.



Er is bij mij endo vastgesteld via een laparoscopie (3 om precies te zijn). Waarbij er 4 haarden van 1.5cm zijn gevonden en verwijderd. Verder is mijn appendix ook weggenomen omdat deze vergroeid bleek te zijn.

Omdat de pijn en klachten nog steeds aanwezig zijn ben ik naar een gespecialiseerd endo team in het UZ Leuven (België) getrokken.



Zij willen 4 onderzoeken plannen om al de haarden, ook deze die diep in blaas/darm/ baarmoeder zijn ingegroeid op te sporen.



Die vier onderzoeken zijn:

- urineweg/blaasonderzoek met contrastvloeistof

-darmonderzoek met contrastvloeistof

-echografie

-mri



De resultaten en behandelplan zullen besproken worden tijdens een consult.



Verder is er mij aangeraden om over te schakelen op de orgametril pil aangezien mijn huidige pil (mycrogynon 30) helemaal niet meer optimaal werkt. Ik neem deze door maar heb heel veel last van doorbraakbloedingen.



Nu is mijn vraag of er mensen zijn die deze hebben onderzoeken ondergaan en hoe zij dit beleefd hebben.



Alvast bedankt voor jullie reacties!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb geen ervaring met de trajecten maar ben wel benieuwd naar jouw motivatie (of advies gyn ed) om die trajecten in te gaan.



In ieder geval alvast veel sterkte.
Ik loop een beetje uit de pas , maar verder ben ik volkomen normaal
Alle reacties Link kopieren
Hoi Subon,



Mijn motivatie is de aanhoudende pijnen (onderbuik, lage rug, schouder, lies, vagina, bloedverlies na het vrijen) en mijn kinderwens.



Heb je zelf ook endo?



Dankjewel.
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Dat is een duidelijke reden. Kan me er ook goed iets bij voorstellen als je een (sterke) kinderwens hebt.



Ja, heb het zelf ook, alleen geen traject ingegaan. Gyn was duidelijk in haar uitleg en aangezien er geen kinderwens was....



Je mag altijd een pb sturen hoor als je meer wilt weten.
Ik loop een beetje uit de pas , maar verder ben ik volkomen normaal
Alle reacties Link kopieren
Ik zou zeggen, naast de medische weg, ook wat aan de oorzaken doen, onder andere een verstoorde hormoonhuishouding. Je kan niet alles oplossen maar sommige dingen wel wat bijsturen.

www.endometriosedieet.nl

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven