Gezondheid alle pijlers

Kriebels in buik.

13-03-2019 22:08 9 berichten
Ik heb sinds afgelopen zaterdag last van kriebels in mijn buik. Als ik dan ga plassen dan blijft het een tijdje weg. Maar ik heb ineens om het half uur drang om te gaan plassen. En ik drink niet overmatig veel.
Die kriebels zijn geen vlinders in mijn buik, een teken dat vraagt om seksuele actie, maar het grenst wel aan het sensuele.
Het geeft ook een hongergevoel en ik geef dan toe. Dus als ik het voel dan ga ik en plassen en ik ga wat eten.
Afgelopen maandag was ik bij de Franse les en toen waren de kriebels zo erg dat ik ziek ben weggegaan. Ik ging toen naar de huisarts. Die voelde toen wat aan mijn buik en zei dat ze niet wist waardoor het kwam. Als het erg aanvoelde moest ik maar paracetamol innemen.
Heeft iemand op dit forum ervaring met kriebels in de buik?
Enne ik ben niet verliefd of zo dus het kan ook geen intuitieve aanwijzing zijn.
Alle reacties Link kopieren
Zwanger?
Ik ben eeuwig zwanger want ik ben dik en dat uit zich vooral in een dikke buik.
Koop een goede dildo
SallySpectra* schreef:
13-03-2019 22:23
Koop een goede dildo
En een vibrator en van die trileitjes.
SallySpectra* schreef:
13-03-2019 22:23
Koop een goede dildo
Is een dildo een soort vibrator? Ik heb geen zin om me te masturberen. Weet jij hoe ik aan die kriebels kom want nogmaals ik ben niet verliefd en heb ook geen stiekeme seksuele fantasiën. Ik kijk wel naar dvd 's maar dan naar die voor alle leeftijden zonder seksscenes zodat ik op die manier ook niet in de verleiding kom om tot masturberen aangezet te worden.
Moire schreef:
13-03-2019 22:24
En een vibrator en van die trileitjes.
Ik ben anti masturberen.
cynthiao schreef:
13-03-2019 22:28
Ik ben anti masturberen.
Dat zeggen ze allemaal
SallySpectra* schreef:
13-03-2019 22:30
Dat zeggen ze allemaal
Maar ondertussen knisperen de lakens.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven